Esileht Ilu ja tervis Luupus/Rindade suurendamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Luupus/Rindade suurendamine

Postitas:

Tere,

Olen terve oma elu tahtnud rindu suurendada. 2011 diagnoositi mul kergemat vormi luupus. Ravimeid hetkel ei tarbi.
Siit ka küsimus, et kas siin leidub naisi, kes on luupusega lasknud rindu suurendada?!

Palun tõesti, vastata vaid neil, kes seda teinud või kaalunud teha, olles luupuse haige!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 09:49; 22.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sa googeldada oled proovinud sel teemal?
Tegin seda huvi pärast hetk tagasi ja sain hulgaliselt infot üle maailma. Luupus on hormoonsõltuv. Igasuguste võõrkehade suhtes tekib väga tõenäoliselt vastureaktsioon. Plastik muudab hormoonide koostist Sinu organismis ja tekitab veel luupuse halvenemisele lisaks vähki.
Äkki ikka püüad leppida oma kehaga? Kas natuke aega ilus rind (kui kehal ei teki just kohe äratõukereaktsiooni) või pikk ja lahe elu oma laste ja lähedaste kõrval?
Mul küll luupust ei ole, aga olen oma rindade (loe: lontis \”taksikõrvade\” ) parandamisele varem tihti mõelnud. Kahjuks ma seda teha ei saa teatud põhjustel ja olen oma kehaga leppinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 10:06; 22.08 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka googeldanud. Lugenud peamiselt välismaa foorumeid.
Mind just huvitabki, kas keegi Eestist ka seda läbi teinud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 09:49; 22.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju pole- luupusest vaevatud organismid üle maailma reageerivad võõrkehadele samamoodi. Mis imeloom see eestlane on, et temaga teisiti peaks minema 🙂 Ma ei nori, tegelikult on Sinu olukord liiga tõsine ja Sa saad sellest isegi aru, et see risk ei ole seda üürikest või lausa olematut \”õnnelikku aega\” väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 10:06; 22.08 12:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Luupus/Rindade suurendamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.