Esileht Pereelu ja suhted luuser MÄNGIB issit

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: luuser MÄNGIB issit

Postitas:
Kägu

yritan võimalikult lyhidalt ja arusaadavalt kirjutada oma murest.Laps saab varsti 3seks.Lapse isaga lahus oldud juba 2 aastat.Raha annab ta siis kui jumal juhatab.Olen sellest nii väsinud.Ise soome ehitaja,peaks ju olema kyll et oma lapsele jaguks aga ei.detsembri algul sain sada euri aga see ju varsti 2 kuud tagasi..Ise rabasin vahepeal 2 kohapeal et lapsele midagi paremat pakkuda.Viha teeb et isa yldse ei pinguta lapse nimel.ise saab kyll pidutsetud,suitsu peale kulub kindlasti palju.kõneaega meeletult kuna istub netis.alkohol jne jne
olen talle seda öelnud aga sain ka sõimata et mine tööle jne.läksingi aga mis siis sellest.kelle see asi et üksi vaeva pean nägema.ei joo ega suitseta,pühendan ennast lapsele 120protsenti.loobun millest vaja.
Lahku läksime kuna ta joobes olekus kippus vägivallatsema ja seda elu ma oma lapsele ei tahtnud.Kardan nyyd aga talle seaduslikult alimendid peale panna ja hoolduse ära määratleda täpselt.Muidu on praegu nii et tema kõllab ja mina lennaku lapsega tema juurde.Tal endal lube ega autot pole!!keeldun siis on jama suur!!!On ähvardanud isegi mu maja maha põletada(enda lapse kodu ju!!!)
Kõigele lisaks keeldun nyyd last viimast mehe ema juurde.Kuna ka temal on alkoholiga oma soe suhe.haudus veel kättemaksu kui mina peaks lapsega manipuleerima!!!Et peaks lapselt endalt kysima!!no kuule!!mina olen täiskasvanud ja otsustan mis mu lapsele hea mis mitte.ja purjus,maas roomav vanaema seda ju ei ole!!!
APPI ma enam ei jaksa nende joodikutega sõdida!!haledad mõtetud matsid!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: luuser MÄNGIB issit

aga last kõlbas sinna peresse küll teha. või hakkasid kõik punkt peale lapse sündi jooma?

ära siis sõdigi nendega, kui saad üksi hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas nad muutusid sellisteks joodikutest luuseriteks viimase 3,5 a jooksul, enne seda olid ontlikud ja töökad inimesed?
ma ei mõista inimesi, kes niimoodi kiruvad oma (endisi) kaaslasi. ise te olete end ju nendega sidunud ja toona olid nad ju maailma parimad

Please wait...
Postitas:
Kägu

oma kogemustest ütlen, et see \”sissisõda\” vaibub alles siis, kui sina loobud nõudmast raha ja isa pingutamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt kirjutan miinustemagneti, aga…

Juba kirjastiili järgi võib arvata, mis sorti kirjutajaga tegu on.
Tegi töllmokast joodikehitajaga tite. Suhteb mingite poolteadvuseta joodikperedega. Korralikult kirjutada nagunii ei oska. Mnjah.

Kui sulle sedasorti eluviis ei sobi, siis katkestad nendega igasugused suhted ja ehitad üles parema, korralikuma elu loomulikult. Lihtne öelda? Jah. Lihtne teha ka, kui vaid pealehekkamist ja vaimu on. Sind ei saa provotseerida ja alla suruda, kui sa provokatsioonile ei allu. Kogu lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega armudes tõesti ei näe kellega tegu.või kysin ette et kas sa oma last ikka armastad tulevikus?tõesti tundus norm.inimene.ja ämma joomine hakkab pinda käima sest see puudutab ju minu last.muidu mul täiesti ükskõik kas joob või mitte.pealtnäha väga korralikud inimesed.
kahju tõesti et ma varem ei näinud oma naiivsuses et sellised inimesed minu maailmavaateid ei jaga.vahe ongi selles et mina tulin sellest välja ja tahan areneda paremuse poole nemad aga surusid mu enda soovid alla.olin eikeegi.vaikne hiireke kes kellegiga tüli norida ei taht ja leppis kõigega.Aga enam mitte
to kägu 16.21-kas sina näed siis inimeste tõelist palet hetkega?
ja mina ei kiru kedagi.selliseid luuserissisid on tuhandeid.kas ma neid kirusin?või mehi yldse?
olen vihane oma lapse eest et tema ei saa seda mis tal olema peaks.
ja loomulikult on minu kirjale rohkem kriitikat kui mõistmist.eks hukka mõista on ikka lihtsam.pole vaja probleemi süveneda

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ega armudes tõesti ei näe kellega tegu.või kysin ette et kas sa oma last ikka armastad tulevikus?tõesti tundus norm.inimene.ja ämma joomine hakkab pinda käima sest see puudutab ju minu last.muidu mul täiesti ükskõik kas joob või mitte.pealtnäha väga korralikud inimesed.
kahju tõesti et ma varem ei näinud oma naiivsuses et sellised inimesed minu maailmavaateid ei jaga.vahe ongi selles et mina tulin sellest välja ja tahan areneda paremuse poole nemad aga surusid mu enda soovid alla.olin eikeegi.vaikne hiireke kes kellegiga tüli norida ei taht ja leppis kõigega.Aga enam mitte
to kägu 16.21-kas sina näed siis inimeste tõelist palet hetkega?
ja mina ei kiru kedagi.selliseid luuserissisid on tuhandeid.kas ma neid kirusin?või mehi yldse?
olen vihane oma lapse eest et tema ei saa seda mis tal olema peaks.
ja loomulikult on minu kirjale rohkem kriitikat kui mõistmist.eks hukka mõista on ikka lihtsam.pole vaja probleemi süveneda[/tsitaat]
inimese tõelist palet ei näe tõesti hetkega, kuid vähemalt mina ei hakka last tegema inimesega, keda ma vaid hetke näinud olen. ämma varasem joomine sind ei häirinud, kuid see peaks olema tõsine ohumärk, sest alkolembesel emal on suure tõenäosusega samasugune poeg ning enne nedega enese sidumist tasuks põhjalikult mõelda.
oma lapse jaoks valisid isa SINA ise. paraku tegid kehva valiku ja pead siis ise topelt pingutama, et su laps saaks, mis tal olema peaks. mina näiteks tõesti ei suuda mõista, kuidas inimene enne lapse tegemist ei mõtle, milline on (lähim) suguvõsa, kuhu laps sünnib. kas last ümbritsevad inimesed on sellised, kelle seltskonda ma oma lapse tuua tahaks jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

kyll on kahju et kõik nii targad pole:))siis poleks maailmas yldse probleeme!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]aga last kõlbas sinna peresse küll teha. või hakkasid kõik punkt peale lapse sündi jooma?

ära siis sõdigi nendega, kui saad üksi hakkama.[/tsitaat]

Said end nüüd ära rahuldatud, et nähvasid Sinuletotaalselt võõrale inimesele?
Näed, vahel tulebki selliseid mehi ette, et tutvudes korralik ja ok (see kui tema vanemad joovad, küll ei takista mind kellegagi kooselu ja peret loomast) aga mõne aja möödudes hakatakse jooma. Ja kui selleks ajaks ka laps(ed) siis jama.
Oma lapse isaga tutvusime kui olime teismelised. Oli ka tubli ja töökas noormees… olime mitu aastat koos.. 22.-slt sündis perre laps. Aasta oli veel rahulik. Siis tekkisid aga mehele uued sõbrad, kes armastasid seda va kangemat. Ja nii see läks. Tänaseks võib nimetada minu lapse isa alkohoolikuks! Ja arvab ka, et on jätkuvalt jube kõva ISSI. Laps õnneks juba 14 ja on otsustanud (ise) et sellist papakest tal vaja ei ole. Tuleb siis mainida ka seda, et ka meie läksime lahku (kui laps oli ca 1,5 aastane) Ei ole ta rahalist tuge meile pakkunud aga purjutamise vahele üritab ikka issit mängida ja nõudmisi esitada. Parim oli see kui tuli lagedale ideega minult laps ära võtta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja lapse isa on samasugune nagu minu vanema lapse isa 😀 mul eksile meeldisid narkootikumid ja teised naised ka.
Siis kui olin paar kuud rase olnud siis mees muutus, muidu oli hea ja tore ja mida veel.
Eks töötab samamoodi Soomes ehitajana ja jaksab osta omale iga kuu kalleid firmarõivaid (omale ja naisele) jpm. Lapsele aga mitte midagi – raha pole. Jõulukinki pole laps saanud juba aastaid ja sünnipäevaks lubas suure suuga et toob lapsele nukumaja, aga ei toonud, laps ostis lõpuks oma taskuraha eest ise. Suvel oli sünnipäev ning laps 6aastane.
Kohtusse andsin ma küll mehe, kuid ega see ei pane ju teda maksma. Kartsin hullupööra temaga kohtusse minemist kuid politseist öeldi et võtaksin kindlasti kellegi kaasa (kuna kartsin et lööb mu maha kohtumaja ees). Läksingi sõber kaasas kohtusse. Aidata sind kahjuks ei oska. Tean vaid mida tunned.
Ahjaa ml eks ütles et ma teenin piisavalt palju et tema ei peagi mulle midagi maksma 😀 eriti armas 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks rumalad inimesed ongi kokku loodud. Üks neist siis oled sina. Aga palun hakka lapsele juba praegu õpetama tähti ja püüa leida keegi, kes oskab talle ka õigesti seda õpetada. Tead kui kurb pärast, kui su oma laps sama rumal kui sa ise.
Ära vaeva end hetkel üldse sel teemal, mida sinu eks ütles. Politsei on meil muide siin olemas. Tahad, jätan ka numbri? See, et ise tassid lapse sinna on ju vaid sinu enda rumalus. Ja see, et eks sind tööle kamandas oli ju õige tegu. Laps juba nii vana, et peadki tööle minema. Laps ei anna sulle invaliidsuspabereid. Ja lõppeks võta kogu seda situatsiooni nii, et laps ei ole sulle mitte taagaks antud, vaid ikka rõõmuks. Lõpeta see halamine ja naudi oma aega pisikesega. PS. ära sa uut meest veel võta. Enne sea oma elu korda

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen sellest nii väsinud.Ise soome ehitaja,peaks ju olema kyll et oma lapsele jaguks aga ei??

Mu mees käib palju kaugemal…Bahamal,Hiinas,Hispaanias tööl…ja pole ehitaja…aga ikkagi jääb aha puudu. Huvitav mis imeamet see ehitaja seal soomes on et raha peaks nagu muda olema :/

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen sellest nii väsinud.Ise soome ehitaja,peaks ju olema kyll et oma lapsele jaguks aga ei??

Mu mees käib palju kaugemal…Bahamal,Hiinas,Hispaanias tööl…ja pole ehitaja…aga ikkagi jääb aha puudu. Huvitav mis imeamet see ehitaja seal soomes on et raha peaks nagu muda olema :/[/tsitaat]

Ega loll ei oskagi õiget palka küsida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kaks aastat olen juba ilma meheta ja ei kavatsegi uut võtta.kus on ikka ylbus mulle seda öelda!!
ja exmees kamandas tööle kuigi kui laps oli aastane juba siis ma töötasin,seaduse järgi võin veel lapsega kodus olla.mees ise töötab mustalt sest arved arestitud ja muidu võetaks palk ära.
Miks siin mind kohe kirutakse kui mees oma lapsele raha ei anna ja politseis muidugi käidud,ja mis sest kasu??!!
Ja minu laps ongi mulle rõõmuks.suuremaks kui arvate!10 aastat ootasin teda enne kui sain..

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Pereelu ja suhted luuser MÄNGIB issit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.