Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Luveris

Postitas:

Hei! Olen kohe alustamas oma kolmanda IVF täisringiga. Seljataha on jäänud 3 siirdamist, 2 külmaringi ja üks värske.. Seni on kõik olnud 0 ringid (ei mingit pesastumist). Arsti sõnul munaraku kvaliteet kehv (vanus 26) lisaks polütsüstilised munasarjad. Käisin just eile arstil ja seekord lisandus Gonalile lisaks Luverise süst ka esimest korda. Kes on seda kasutanud, kas on olnud paremad tulemused võrreldes Luverise mitte süstimisega (kvaliteet, kogus)? Kas kellelgi on katse tänu sellele positiivselt lóppenud? 🙂

Jagage kogemusi! Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Minul vanuse tõttu , 45 munarakkude kvaliteet kehva kuigi AMH on 2,27
Lühikese skeemiga ei saanud siirdamiseks kõlbulikke, stimuleeriti Bemfola ja Cetrotide, pika skeemiga oli saak hea ja siirdati ka kaks.
Stimuleerimiseks kasutati Pergoveris mille üks osa ongi Luveris nn kaks ühes.
Küsisin arstilt üle kuna olin ka kuulnud, et see pidavat kvaliteeti parandama. Tulemust veel ei tea☺️

Hei! Olen kohe alustamas oma kolmanda IVF täisringiga. Seljataha on jäänud 3 siirdamist, 2 külmaringi ja üks värske.. Seni on kõik olnud 0 ringid (ei mingit pesastumist). Arsti sõnul munaraku kvaliteet kehv (vanus 26) lisaks polütsüstilised munasarjad. Käisin just eile arstil ja seekord lisandus Gonalile lisaks Luverise süst ka esimest korda. Kes on seda kasutanud, kas on olnud paremad tulemused võrreldes Luverise mitte süstimisega (kvaliteet, kogus)? Kas kellelgi on katse tänu sellele positiivselt lóppenud? ????

Jagage kogemusi! Aitäh ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 13:30; 03.10 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu, kus sa tegutsed, kus vanusega 45 tehakse IVF. Ma olin 41 kui pelgu ei olnud nõus mulle IVF tegema, kuna vanus on selline.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgus aeti mulle ka mingit jama elussündide tõenäolisusest ja, et ise proovides sama tulemus. Ka ei kommenteeritud minu AMH mis on super, väga halb mulje jäi. Mis vahet neil on kuna nagunii ju ise maksan kui tahan proovida. Kuna ei olnud kursis ka siis eriti, olin 43 siis ja nad reaalselt raiskasid mu aega!
Praegu ITK ja pole kunagi keegi midagi öelnud, et pole mõtet kuna see ongi loll jutt , sest kõik on väga individuaalne.
Minu tulemused täitsa samad või paremadki mis 30 aastastel, arst kiidab! Loodame ka tulemusi.

Viimane kägu, kus sa tegutsed, kus vanusega 45 tehakse IVF. Ma olin 41 kui pelgu ei olnud nõus mulle IVF tegema, kuna vanus on selline.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 13:30; 03.10 17:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )