Esileht Kodunurk Lux tolmuimeja on trikitama ja haisema hakanud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lux tolmuimeja on trikitama ja haisema hakanud

Postitas:

Ligi kolm aastat tagasi sai soetatud see tolmuimeja. Alguses olin ikka ropult rahul. Mida aeg edasi, seda vähem. Tolmuimeja otsustab ennast nüüd ise kasutamise käigus välja lülitama hakata, nii kui natuke koormust saab. Lisaks on tulnud spetsiifiline vastik hais (filtrid on kõik viimseni vahetatud, tolmukotti vahetan ka tihti ja kott nagu ise ei haise).
Kellelgi samalaadseid kogemusi? Lahendusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mootor kuumeneb mingil põhjusel üle. Mul on tavaline tolmuimeja ja kui sellega liiga kaua järjest teha, siis lülitab ka end välja ja enne ei käivitu kui mootor maha jahtunud. Võta kodumasinate remondiga ühendust ja küsi kas nad saavad sind kuidagi aidata. Garantii on ilmselt ka juba läbi sul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nendel kallitel tolmuimejatel ei olnud mitte ilmatu pikk garantii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No esiteks lubati ju jumala keeli, et need tolmuimejad ei hakka iialgi haisema. Eks ma tean ise ka, kuhu oma tagantjärele tarkuse pista võin, eks ole.
Ja firmat või selle esindajaid on lausa võimatu omal algatusel kätte saada. Vastupidisel juhul on nendest jälle võimatu lahti saada. Selline põnev fenomen. Ja üldse olevat selle garantiiga sellised lood, et kui soetusriigist lahkud, siis on garantiiga kõik.
Ma ei ole veel viitsinud end sellest läbi närida, et kas selliseks väiteks miskine seaduslik alus ka on, aga kui ma ikka veel kurjemaks saan, küllap siis närin.
Lihtsalt tahstin maad kuulata, kas keegi teine on ka nii haledal kombel orki lennanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul läks Luxi see vibreeriv otsik katki. Kui helistasin firmasse,et tagavaraosa saada, öeldi, et peate uue otsiku ostma 200 euri eest. Ja lisaks sellele tuleb tehnik selle otsikuga teile koju ja \”hooldab\” masinat ka veel. Selle eest peab ka hoodustasu maksma. Et muidu seda otsikut ei saa. Täielik maffia.
Haiseb jah see masin. Ma mõtlesin, et haiseb seepärast, et koera karvu tõmban palju masinaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmba soodat tolmuimejasse, see võtab haisu ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sellel tolmuimejal igast jubinaid katki läinud. Siiani on tehnik alati kõik tasuta ära teinud ja vahetanud. Sügisel saab ostust 3a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul lux juba kuuendat aastat ning midagi ei haise
samas olen korrapäraselt kasutanud nende hooldusteenust, sest esindaja jutust jäi meelde, et kord aastas on tehniku kojukutse, kus ta võtab masina lahti ning teeb puhtaks, tasuta 😀 tavaliselt olen hooldaja käest ka uued tolmukotid ostnud. nüüd viimase panin masinasse, peakski uuesti tehniku kutsuma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Lux tolmuimeja on trikitama ja haisema hakanud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.