Esileht Kodunurk Lux tolmuimeja

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lux tolmuimeja

Postitas:

Tahtsin kirjutada oma 2a kogemusest Lux tolmuimejaga ja avaldada oma nördimust ning tõdeda oma naiivsust. Otsime Luxi kalli tomuimeja lootes puhtust ja eelkõige pikka kasutusiga arvestades üüratut hinda. Algul oligi kõik ilus, kuid peale 2a kasutust lagunes põhihari (kriimustas sealjuures katki mu parkettpõranda) ja paar kuud hiljem murdus korpusel eriratas alt. No minu jaoks küll müstika, sest varasemalt kasutuses olnud nö. tavatolmuimejatel ei murdunud küll kuskilt miskit ära. Ok, juhtub. Kuid harja asjus Luxi pöördudes selgus, et olen loomulikult ise selle ära lõhkunud ja pean lihstalt uue harja ostma (kuigi garantiiaeg kehtis). Vist oli 60 euro ringis, vbl ka rohkem, aga minust jäi otsik siis ostmata. Nüüd rattaga ei hakka sinna isegi enam pöörduma. Mõtetu, ilmselt soovitavad lihtsalt uus masin osta 🙂 Ehk tahan oma jutuga jõuda sinnamaani, et iga 2a tagant oleksin võinud poest uue moodsaima tolmuimeja osta ja palju raha oleks veel üle jäänud. Nüüd aga raha läinud ja masin katki. Olin lihtsalt naiivne ja uskusin, et raha eest saan ka kvaliteeti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lõpetas 8 a vana Lux ühel päeval lihtsalt töötamise. Päev hiljem helistas juhuslikult mingi Luxi-inimene ja pakkus taas vaibapuhastust ja uuemat mudelit jm. Kui ütlesin, et meil just nende masin lõpetas töötamise ära, siis jäädi päris vaikseks ja enam peale ei käidud. Õnneks remonti ka ei pakutud.
Nüüd ostsin uue Philipsi ja väga rahul olen. Erinevalt Luxist mahub ja jõuab seda ka ringi liigutada. On veidi mürarikkam, aga kindlasti võimsam ja koristab paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, käisid ka mul kodus. Ostma ma seda muidugi ei hakanud, aga niipalju suutsid nahavahele küll pigeda, et ma leidsin, et hädavajalik on ikkagi uus tolmuimeja osta 😛
Palun väga, uus Philips Performer, ca 140-160.-, Hepa 13 ja Airseal filtrid, allergikute hepa 9 tolmukott lisaks, tõmbab nagu loom, ma ei jõua seda otseses mõttes vaiba küljest lahti tõmmata. Murdosa hinna eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 12 a. vana Electrolux Turbo. Tõmbab nagu Miska ja ilmselt teenib meid teist sama kaua veel. Maksis 1600 krooni.

Ma olen alati imestanud, et mis inimesed neid Lux tolmuimejaid ostavad. Ma ei usu ilmaski, et teevad parema töö, kui minu tavaline, odav riist.

Luxist helistatakse mulle muidu regulaarselt kord kvartalis. Kuidagi teavad mu nime ja puha. Paaril viimasel korral on mu meelest ka mingi heategevuse jutt nende tutvustuskõnes olnud. Kui ma viimane kord neiu jutu katkestasin, et ma ei soovi, siis muutus näitsik teisel pool toru, kuidagi ülbeks – te ju ei teagi, kui imelist asja ma teile pakun. Kui ütlesin, et tean küll, sest te helistate iga natukese aja tagant mulle, siis läks helistaja hääl kuidagi veel ülbemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul lõpetas 8 a vana Lux ühel päeval lihtsalt töötamise. Päev hiljem helistas juhuslikult mingi Luxi-inimene ja pakkus taas vaibapuhastust ja uuemat mudelit jm. Kui ütlesin, et meil just nende masin lõpetas töötamise ära, siis jäädi päris vaikseks ja enam peale ei käidud. Õnneks remonti ka ei pakutud.
Nüüd ostsin uue Philipsi ja väga rahul olen. Erinevalt Luxist mahub ja jõuab seda ka ringi liigutada. On veidi mürarikkam, aga kindlasti võimsam ja koristab paremini.[/tsitaat]
kas võib küsida mis philipsi tolmuimeja mudel on ja hinnaklass?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Lux tolmuimeja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.