Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: m

Postitas:

Mis värk on selle pealkirja lisamisega, no pole kiirreageerija, et jõuaks sinna pealkirja panna:)  Ärge liigitage ilu-teemasse, sest seal käib kuus paar-kolm külastajat, aga mul oleks abi rutem vaja:)

Minu kosmeetiku asemel oli täna erandkorras keegi uus, kes ütles, et ikka tuleb värvida ja tema teab, kuidas, et ei jääks must. No ei teadnud. Asi on halb. Millega saada seda tökatit kulmudelt maha? Juhtus see, mida kosmeetikule kirjeldasin, mida ma kohe kindlasti ei tahtnud. Paksult mustad kulmud. Olen endaga juba tunnikese tõtt vaadanud. Tavaline meigieemaldi ei mõika miskit.

Help!

 

+7
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Proovi alkoholi baasil toonikuga v Chemi-septiga…Vatitikk korralikult niiskeks ja nii hõõrudki kuni heledam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin nipi, kuidas saab pealkirja panna. Teed teema alguses ilma pealkirjata ja kui vajutad “saada” siis annab errori, et pole pealkirja. Siis laseb ilusti pealkirja kirjutada juba valmis kirjutatud teemale.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vesinikuga saab maha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin nipi, kuidas saab pealkirja panna. Teed teema alguses ilma pealkirjata ja kui vajutad “saada” siis annab errori, et pole pealkirja. Siis laseb ilusti pealkirja kirjutada juba valmis kirjutatud teemale.

Ohoh? Tänan sind, proovin järgmine kord (ei ole TA).

A see Perekooli IT-meeskond võiks küll kusagil puu taga häbeneda, ausõna. Nõme värk. Ei tea, kas nad palka ka saavad?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mitmendat korda loen siit mingist müütilisest pealkirjaprobleemist. Mis värk on? Miks ei saa pealkirja panna, mis kiirreageerija? Mul ei toimu midagi erilist pealkirjadega.

Näpin perekooli telefonis Firefoxis. Kas arvutis kasutades on mingi häda pealkirjadega?

Aga kulme hõõru ka kooriva kreemiga. Eriti kui ta nahale ka mökerdas, mõjub see. Ja veel teeb kõiki värve heledamaks sügavpuhastava šampooniga pesemine.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mitmendat korda loen siit mingist müütilisest pealkirjaprobleemist.

Seda müstikat on kasutajaabi täis, keegi ei vasta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mitmendat korda loen siit mingist müütilisest pealkirjaprobleemist.

Seda müstikat on kasutajaabi täis, keegi ei vasta.

see on kuidagi seotud arvuti turvasüsteemidega, ma telefonis saan kodu ega tööarvutis normaalselt ei saa, ei teegi enam teemasid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mitmendat korda loen siit mingist müütilisest pealkirjaprobleemist.

Seda müstikat on kasutajaabi täis, keegi ei vasta.

see on kuidagi seotud arvuti turvasüsteemidega, ma telefonis saan kodu ega tööarvutis normaalselt ei saa, ei teegi enam teemasid

Ma ei saa telefonis ega arvutis. Arvutis katsetasin safaris ja chrome-s.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkirja kirjutad tekstikasti, teed aktiivseks ja lohistad/vead üles pealkirja auku. Kustutad testikastist ära ja kirjutad jutu asemele. Siis algab nobedate näppude voor, et Saada-t tabada (see totrus on mulle lausa meeldima hakanud, nagu mingi arvutimäng). Seetõttu teengi siia teid ärritavaid teemasid.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime kulmudest ka siiski, et läheks veits teemasse. Minu soovitus, on maga need kulmud välja. Homme juba märksa heledamad peale pesus käimist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õliga (eemaldab värvi nahalt) ja näopesugeeliga üle – see kulutab täiesti arvestatavalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mitmendat korda loen siit mingist müütilisest pealkirjaprobleemist.

Seda müstikat on kasutajaabi täis, keegi ei vasta.

see on kuidagi seotud arvuti turvasüsteemidega, ma telefonis saan kodu ega tööarvutis normaalselt ei saa, ei teegi enam teemasid

Minu jaoks on ka müstika, mis pealkirjaprobleemist räägitakse. Kasutan Firefoxi ja Chrome’i arvutis, kunagi pole mingeid probleeme ei teemade, saada nuppude ega pealkirjadega. Ja mul peaks olema üsna tugevalt turvatud arvuti. Seega sügavalt kahtlen, et on seotud turvasüsteemidega.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et modedel on selle teema peale juhe koos. Tahaks mõnda teise rubriiki tõsta, aga nad ei suuda otsustada, kas õigem oleks kasutajaabi või ilu ja tervise rubriik .

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hobisse! Sinna sobib nende arvates kõik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mitmendat korda loen siit mingist müütilisest pealkirjaprobleemist.

Seda müstikat on kasutajaabi täis, keegi ei vasta.

see on kuidagi seotud arvuti turvasüsteemidega, ma telefonis saan kodu ega tööarvutis normaalselt ei saa, ei teegi enam teemasid

Minu jaoks on ka müstika, mis pealkirjaprobleemist räägitakse. Kasutan Firefoxi ja Chrome’i arvutis, kunagi pole mingeid probleeme ei teemade, saada nuppude ega pealkirjadega. Ja mul peaks olema üsna tugevalt turvatud arvuti. Seega sügavalt kahtlen, et on seotud turvasüsteemidega.

pagan seda teab, millega see seotud on. mina kasutan chrome nii arvutis kui ka telefonis ja no VÕIMATU on teemale pealkirja panna.
aga teemade ümber tõstmisel käib siin nobedate näppude võistlus ilmselt. aga et keegi tegeleks selle pealkirja probleemi lahendamisega, mitte halli ka ei toimu!

sorry, teemasse vastata ei oska 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune pealkiri väga hea ju. Kohe tulin lugema, et mis m.

Hakkakski pealkirjadeks suvalisi tähti ja numbreid panema. Vb paneb see moded liigutama.

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkakski pealkirjadeks suvalisi tähti ja numbreid panema. Vb paneb see moded liigutama.

Ei pane. Ja ega nemad selle probleemiga midagi ette võtta nagunii ei oska.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli d….l jõudis juba modedele kituda :))))

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin nipi, kuidas saab pealkirja panna. Teed teema alguses ilma pealkirjata ja kui vajutad “saada” siis annab errori, et pole pealkirja. Siis laseb ilusti pealkirja kirjutada juba valmis kirjutatud teemale.

niimoodi saab ka, et kirjutad pealkirja kõigepealt teksti aknasse ja siis lohistad või tõstad kopi peistiga selle pealkirja lahtrisse.

aga ma ei saa aru miks inimesed peavad siin leiutama variante, seepärast ongi siin nii vähe teemasid ja foorum muutub järjest mõttetumaks, et ei saa nii lihtsat asja korda teha:(

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin nipi, kuidas saab pealkirja panna. Teed teema alguses ilma pealkirjata ja kui vajutad “saada” siis annab errori, et pole pealkirja. Siis laseb ilusti pealkirja kirjutada juba valmis kirjutatud teemale.

niimoodi saab ka, et kirjutad pealkirja kõigepealt teksti aknasse ja siis lohistad või tõstad kopi peistiga selle pealkirja lahtrisse.

aga ma ei saa aru miks inimesed peavad siin leiutama variante, seepärast ongi siin nii vähe teemasid ja foorum muutub järjest mõttetumaks, et ei saa nii lihtsat asja korda teha:(

minul ei toimi lohistamine ega copy/paste

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ei toimi lohistamine ega copy/paste

Minul ka mitte. Tekstiaknasse  kirjutada enne ei saa, viskab kursori kohe pealkirjalahtrisse tagasi. Ja seal ei reageeri miski. Läpakas (Chrome) saan pealkirja nii, et hiireklikk + täheklahv. Korraga. Jube täpne ajastus peab olema. Ja  sõnavahe tuleb samuti kliki ja klahvi abil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui seda pealkirjaasja korda ei saa, siis sureb see perekool siin lõpuks välja, ma olen paar korda teema teinud, pika jutu kirjutanud ja ikka pealkirja panna ei saa ning lõpuks on nagu on, see tähendab, et ei olegi 🙂 ei tee siis teemat, kui see pealkirja asi pidevalt peab olema  umbes sama raske nagu lukuaugu kaudu toa värvimine  🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terviserubriiki??

Et probleemi juured on pk it-tegelase tervises?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pagan seda teab, millega see seotud on. mina kasutan chrome nii arvutis kui ka telefonis ja no VÕIMATU on teemale pealkirja panna.

Tõesti. Proovisin nüüd Chrome’is uut teemat teha ja tõesti ei saanud pealkirja panna. Sain nii, et kirjutasin tekstikastis valmis ja siis Ctrl+C ja pealkirja kastis Ctrl+V ehk siis kopeerisin teksti pealkirja kasti. Nii saab. Aga otse kirjutamine on jah võimatu. Ju ma pole Chrome’is teemasid juhtunud tegema varem, et seda ei teadnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )