Esileht Rasestumine ja lapse ootamine M: Daysy viljakusmonitor

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: M: Daysy viljakusmonitor

Postitas:
Kägu

Võibolla on selle jaoks vale koht, aga teen proovi. Müüa väga vähe kasutatud Daysy viljakusmonitori. Sobib väga hästi rasedust planeerivale naisele. Ostetud eelmise aasta detsembris, aga on mõni üksik kord kasutatud. Hind 250€ (tavahind 290€). Kehtiv garantii!
Kui on soovi, jäta enda e-mail või Facebook kommentaari ning ma kirjutan sulle! 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võibolla on selle jaoks vale koht, aga teen proovi. Müüa väga vähe kasutatud Daysy viljakusmonitori. Sobib väga hästi rasedust planeerivale naisele. Ostetud eelmise aasta detsembris, aga on mõni üksik kord kasutatud. Hind 250€ (tavahind 290€). Kehtiv garantii!

Kui on soovi, jäta enda e-mail või Facebook kommentaari ning ma kirjutan sulle! 🙂

Miks enam ei soovi seda kasutada ja maha müüd? Ausalt palun:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavaliselt läheb mul hommikuti alati meelest mõõta. Ei ole seda enam 2 kuud kasutanud, ilmselt 3i hakka ka. Monitoril ei ole mitte midagi viga. Ma ei taha, et seisaks niisama kapi otsas ning koguks tolmu 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt kasutatud asja puhul võetakse rohkem hinnast maha… Aga mine tea, ehk leiad ostja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rate this item:Submit Rating00
VASTA | TSITEERI | TEATA EBASOBIVAST

Hind on vastav seisukorrale 🙂 Tegemist on siiski peaaegu uue monitoriga, ise ainult 2-3 korda kasutanud. Kes oskab, saab alati tingida natukene 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

‼️UUS HIND 200€ ‼️😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovin osta viljakusmonitori

Tere

Kas monitor alles?
Kui jah, sooviks läbi rääkida ostuvõimalustes 🙂

Kas jätate enda e-maili või kontakti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Apteegist tavaline 2 kohta peale koma digitaalne termomeeter (max 10€). Fertility friend äpp ja korras. Saab sama asja kordades odavamalt 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks vaja teiste müügikuulutusi rikkuda? Igaühe oma asi, mis hinnaga ta müüb ja mis hinnaga keegi seda ostab. Mõõtke siis oma apteegi termomeetriga, keegi ei sunni midagi kallimat kasutama. Loodan, et teemaalgataja sai siiski müüdud oma monitori.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, kas olete oma Daysy maha müünud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, ei ole küll teemaalgataja, aga müüksin maha oma peaaegu täiesti kasutamata Daysy. Põhjus: väiksem laps ärkas ikkagi öösiti sageli ja uni oleks pidanud järjest olema vähemalt 3h, et tulemust usaldada. Jätsin proovimise katki. Kui huvi on, jätan siin oma meiliaadressi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, ei ole küll teemaalgataja, aga müüksin maha oma peaaegu täiesti kasutamata Daysy. Põhjus: väiksem laps ärkas ikkagi öösiti sageli ja uni oleks pidanud järjest olema vähemalt 3h, et tulemust usaldada. Jätsin proovimise katki. Kui huvi on, jätan siin oma meiliaadressi.

Milline Daysy versioon Teil on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere. Mul on samuti pakkuda Daysy viljakusmonitor. Kasutatud 1,5 aastat. Hind 135€

Please wait...
Postitas:
Kägu

Published analysis of contraceptive effectiveness of Daysy and DaysyView app is fatally flawed

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Minul on samuti pakkuda uus viljakusmonitor.
Miks ma seda müün- kahjuks ostsin selle nn perioodil kui püüdsin rasestuda, kuid kohe peagi sain arstilt teada, et see pole võimalik. Seetõttu ei ole vaja monitori. Lisan nii palju juurde, et ostsime õega monitorid samaaegselt ning kõik toimib nii nagu peab.
Hind on 200 eur.

Ilusat päeva
Kkirke

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Minul on samuti pakkuda uus viljakusmonitor.

Miks ma seda müün- kahjuks ostsin selle nn perioodil kui püüdsin rasestuda, kuid kohe peagi sain arstilt teada, et see pole võimalik. Seetõttu ei ole vaja monitori. Lisan nii palju juurde, et ostsime õega monitorid samaaegselt ning kõik toimib nii nagu peab.

Hind on 200 eur.

Ilusat päeva

Kkirke

Tere. Kas Teil on 2.0 versioon?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakkuda Daysy

Tere, on siin veel Daysy huvilisi?
Pakkuda täiesti uus (pole kindel, mis mudel), umbes 2 aastat vana. Ei saanud ise kasutada, kuna lapsed väikesed ja ärkasid palju öösiti, sel juhul ütleb tootja, et ei saa usaldada. Nüüd pole enam vaja 🙂
Hinnasooviks 140 eurot.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine M: Daysy viljakusmonitor