Esileht Ajaviite- ja muud jutud M ja K lahutavad!

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 495 )

Teema: M ja K lahutavad!

Postitas:
Kägu

Tolle Malluka tööd ei ole tõepoolest mõtet võrrelda nende inimeste kodukontori tööga, kes koroonakriisi ajal olid sunnitud laste kõrvalt kodus tegema.

Mallukal on ju lapsehoidja kogu aeg olemas olnud, tema ei ole pidanud nende keskel tegema ühe käega tähtsat telefonikõnet ja teise käega potitama titte.

Ma olen ise ka kodus tööd teinud lapse kõrvalt ja tõesti, kui ei ole kedagi sel ajal last hoidmas ja ta on väike, siis on jube raske midagi kirjutada. Mul oli aga ka kodus inimene olemas ja enamasti saime asjad orgunnida nii, et kui mina tegin tööd, siis teine hoidis last, kolisin ennast tuppa, kus sai ukse kinni panna ja tegin jumala rahulikult. Neil suur maja käes, küllap seal on ka mõni tuba, kus saab oma blogipostituse segamatult valmis teha.

Kui see Mallukas nüüd koos lastega ära kolib, siis pigem hakkab tal alles nüüd see elu rängaks minema, kui ei ole mingit laste eest hoolitsejat varnast võtta. Korteris on vähem kohti ka, kuhu omaette eralduda.

Igal juhul ma nõustun selle Käoga, kes räägib, et blogimise töö ei ole Mallukal olnud mingi ränkraske rabamine ja tema kodukontor ei ole kindlasti olnud nii hull nagu neil, kes ongi üksinda lastega.

No vot see ongi kogu asja pointi. Saab Mallukas oma tööd rahus teha, kui Kardo laste ja majapidamise eest hoolitseb. Siin ju oldi rahulolematu selle üle, et Kardo laiskleb kodus ja võiks tööle minna ja Mallukas siis teha kodust oma tööd ja hoolitseda samal ajal laste ja kodu eest.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nüüd natukene vist päris palju teemast välja, aga minul kui mitme lapse emal, on siiras mure selle mehe eelmise pruudi pärast, kelle kohta siin eelnevalt ka mingi link pandi.

Kas keegi teab või tunneb seda inimest? Täiesti ilmselgelt vajab see inimene suurt abi ja toetust. Kas tal ei ole kedagi lähedast – ema? isa? kedagi teist? kes ta suurest august välja aitaks?

Õigemini, see kommentaar oleks vist paremini sobinud sellesse perekooli teemasse, kus tuntakse muret sellepärast, et noor inimene ei saa õigel ajal abi.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nüüd natukene vist päris palju teemast välja, aga minul kui mitme lapse emal, on siiras mure selle mehe eelmise pruudi pärast, kelle kohta siin eelnevalt ka mingi link pandi.

Kas keegi teab või tunneb seda inimest? Täiesti ilmselgelt vajab see inimene suurt abi ja toetust. Kas tal ei ole kedagi lähedast – ema? isa? kedagi teist? kes ta suurest august välja aitaks?

Õigemini, see kommentaar oleks vist paremini sobinud sellesse perekooli teemasse, kus tuntakse muret sellepärast, et noor inimene ei saa õigel ajal abi.

Mäh?
Mida sa sogad?
Trussikumiisust?

Tal on abikaasa täiesti olemas ja neiu teenib selle showbusinessiga raha lihtsalt.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No vot see ongi kogu asja pointi. Saab Mallukas oma tööd rahus teha, kui Kardo laste ja majapidamise eest hoolitseb. Siin ju oldi rahulolematu selle üle, et Kardo laiskleb kodus ja võiks tööle minna ja Mallukas siis teha kodust oma tööd ja hoolitseda samal ajal laste ja kodu eest.

Sügisest pidid ju kõik kolm last hakkama lasteaias käima?
Teine küsimus, mitu tundi päevas keskmiselt siis selle “sisuloomise” peale kulub, et ei jää aega üle pesu ja nõud masinasse visata, toad üle käia ja söök valmis teha (mida tavatööl käivad inimesed õhtuti teevad)?

+14
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sügisest pidid ju kõik kolm last hakkama lasteaias käima?

Teine küsimus, mitu tundi päevas keskmiselt siis selle “sisuloomise” peale kulub, et ei jää aega üle pesu ja nõud masinasse visata, toad üle käia ja söök valmis teha (mida tavatööl käivad inimesed õhtuti teevad)?

No sügis alles hakkas ja nagu ma ka ütlesin, siis insta põhjal tundub, et nad alles harjutavad noorimat, seega enamiku ajast on ta ikka kodus ja peab valmis olema, et iga hetk helistatakse ja tuleb järgi minna.

Selge see, et kõik sellised toimetused teevad inimesed õhtul. Aga selle vahega, et nemad ei pea päeval lapsele süüa tegema, potitama, temaga mängima ja muud moodi tegelema. Ja kaheaastased suudavad juba tunniga väga korraliku segaduse tekitada. Kui noorim laps ka ilusti lasteaias käib, siis on muidugi teine asi ja küllap Kardo ka siis tööle läheb.

See on minu viimane kommentaar ka siin teemas. Las igaühele jääb tema arvamus ja lõppude lõpuks teevad M ja K nii nagu nad ise tahavad ja kuidas neile parem on. Olgu see lõpptulemus siis mis tahes. 🙂

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäh?

Mida sa sogad?

Trussikumiisust?

Tal on abikaasa täiesti olemas ja neiu teenib selle showbusinessiga raha lihtsalt.

Küsimus ei ole abikaasa olemasolus ega ka mitte selles, et tal oli K-st raske üle saada, vaid milleski muus.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sügis alles hakkas ja nagu ma ka ütlesin, siis insta põhjal tundub, et nad alles harjutavad noorimat, seega enamiku ajast on ta ikka kodus ja peab valmis olema, et iga hetk helistatakse ja tuleb järgi minna.

Selge see, et kõik sellised toimetused teevad inimesed õhtul. Aga selle vahega, et nemad ei pea päeval lapsele süüa tegema, potitama, temaga mängima ja muud moodi tegelema. Ja kaheaastased suudavad juba tunniga väga korraliku segaduse tekitada. Kui noorim laps ka ilusti lasteaias käib, siis on muidugi teine asi ja küllap Kardo ka siis tööle läheb.

Üldse ei saa aru, mida sa nüüd siis öelda üritad? Teised emad-isad teevad ju kõik sellesama teekonna läbi. Ikkagi kuidagi rõhutatakse seda, et konkreetsel perel on töö- ja pereelu ühildamine kuidagi palju keerulisem kui teistel inimestel. No kuidas? Ikka vastupidi ju! Üks on täiesti kodune ja teise töö on, no minu arust, palju paindlikum kui kellast kellani töölkäivatel inimestel.

Lisaks, ma võin nüüd eksida, aga saatest jäi mul kuidagi mulje, et neil oli ka taustajõud olemas. Vähemalt kaadris vilkas keegi vanem naisterahvas, kellest jäi mulje, et see oli vanaema, kes elas kuskil sealsamas ja kes ka lapsi mõnikord hoidis.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikkagi kuidagi rõhutatakse seda, et konkreetsel perel on töö- ja pereelu ühildamine kuidagi palju keerulisem kui teistel inimestel. No kuidas? Ikka vastupidi ju!

Minu arvates ei rõhuta keegi seda, sa loed selle ise välja, sest sa tahad, et seda öeldaks. Pigem vaieldakse vastu arvamusele, nagu käiks seal ainult üks lust ja lillepidu ning keegi tööd ei tee. Ei ole päris nii.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

Ma ei saa sellest kisast siin aru. Et kui mees on isapuhkusel ja saab VANEMAHÜVITIST siis on see kuidagi jube kahjulik perekonnale või?

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse ei saa aru, mida sa nüüd siis öelda üritad? Teised emad-isad teevad ju kõik sellesama teekonna läbi. Ikkagi kuidagi rõhutatakse seda, et konkreetsel perel on töö- ja pereelu ühildamine kuidagi palju keerulisem kui teistel inimestel. No kuidas? Ikka vastupidi ju! Üks on täiesti kodune ja teise töö on, no minu arust, palju paindlikum kui kellast kellani töölkäivatel inimestel.

Ma siis täpsustan oma mõtet veel. Et muidugi teevad kõik selle läbi. Täpselt samamoodi nagu nemadki, et üks vanematest on lapsehoolduspuhkusel, kuni laps lasteaias käima hakkab. Noorim neil nüüd hakkas harjutama. Ma ei tea küll ühtegi peret, kes saadaks lapse esimest päeva lasteaeda ja ise samast päevast kohe hommikust õhtuni tööle tagasi läheks. Ikka ollakse see harjutusperiood kodus, sest sel ajal ju laps ongi alguses koos vanemaga, siis tunnikese üksi jne. Tööle ikka minnakse siis, kui laps on pikad päevad aias. Ja kas K seda teeb või mitte on juba muu teema. Mina räägin konkreetselt praegusest hetkest ja minevikust.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus ei olnud ju selles, kui palju ta teenib, vaid selles, et kas see on tõesti nii meeletult keeruline, aeganõudev ja koormav töö? Palju raskem, kui näiteks täiskohaga kellast kellani töötamine? Siinkohal veel kord, jätame palganumbri kõrvale, sest kindel on see, et palga suurus ei ole kindlasti alati korrelatsioonis töö raskuse ja keerukusega.

Minu hinnangul on see ränk töö. Sisuliselt on minu arvates tegu prostitutsiooniga, ainult et inimene ei müü mitte oma keha (st. mitte ainult, sest paljastavaid fotosid siiski ilmub), vaid oma hinge. Iga pisidetail oma eraelust, oma laste eraelust, oma mõtetest ja tunnetest tervele maailmale hambusse anda ei saa olla mingi valemiga kerge otsus.
Loodan, et ei pea seda iial tegema. Õnneks suudan mina muud moodi leiva lauale tuua.

+22
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küsimus ei olnud ju selles, kui palju ta teenib, vaid selles, et kas see on tõesti nii meeletult keeruline, aeganõudev ja koormav töö? Palju raskem, kui näiteks täiskohaga kellast kellani töötamine? Siinkohal veel kord, jätame palganumbri kõrvale, sest kindel on see, et palga suurus ei ole kindlasti alati korrelatsioonis töö raskuse ja keerukusega.

Minu hinnangul on see ränk töö. Sisuliselt on minu arvates tegu prostitutsiooniga, ainult et inimene ei müü mitte oma keha (st. mitte ainult, sest paljastavaid fotosid siiski ilmub), vaid oma hinge. Iga pisidetail oma eraelust, oma laste eraelust, oma mõtetest ja tunnetest tervele maailmale hambusse anda ei saa olla mingi valemiga kerge otsus.

Loodan, et ei pea seda iial tegema. Õnneks suudan mina muud moodi leiva lauale tuua.

100% nõus. Jube raske elu, peab oma pere ja isikliku elu rahaks tegema. Aga see olnud oma valik, ju siis muud võimalust polnud sest mingeid teisi oskusi kummalgi pole. Ükskord maksabki kätte see privaatsuse puudumine. Üldse ei mõelda, et Mari lähen kooli, hakatakse narrima ema pärast vms.
Kõik rahaks, ka lahutus.

+25
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seda võiks teha inimene ainult iseenda kohta, siis kui ta on lastetu ja kunagi lapsi ei saa ka. Laste elu müügiks letti ladumine peaks olema keelatud.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mallukas ongi juba uues korteris, nii tore 🙂

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse ei mõelda, et Mari lähen kooli, hakatakse narrima ema pärast vms.

Sinu laps ehk hakkab narrima tõesti, kui sedasi halvustavalt temast räägid. Laste eakaaslased ise ei tea ega huvitu, mida kuskil blogis 10 aastat tagasi kirjutati.

+20
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle kohta uudist pole.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle kohta uudist pole.

Pole jah, aga on video IG.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laksu all?
https://www.youtube.com/watch?v=GFVzMbGiD5w

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei tea! Mina arvan, et miinimumpalga eest rabelev müüja töö on palju raskem. Ma ei usu, et blogija ise oma tööd nii traagiliselt võtab, nagu sina seda kirjeldad. Sulle lihtsalt ei meeldiks kirjutada. Mulle ka mitte, sest mul ei ole nii palju fantaasiat ja ideid. Ilmselt teeb inimene ikka seda asja, mis talle päriselt meeldib. Seda ma muidugi ei arva, et see üldse mingit pingutust ei nõua, aga et see midagi üüratult palju raskemat ja keerukamat on kui mingi teine eluala, ma ka ei usu.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadake K insta storysid. K kiitjad, päriselt oleksite õnnelik sellise mehega?

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

No täpselt! Inimene võib olla lahe ja kõik aga naisena ei teki seda tunnet,et mina olen naine ja tema mees, kui see mees istub kodus arvuti taga ainult. See vanemahüvitis periood,millele paljud vihjavad, on ju läbi juba ja inimene lihtsalt ei taha tööle minna. Mallukas ju ise otsis tööd talle meeleheitlikult.
Kuigi jah, siiani usun,et eks lapsed hakka rohkem isa ja vanaema juures olema nagunii.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu teada sai M vabatahtlikult sellise mehega kolm last.

+30
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa sellest kisast siin aru. Et kui mees on isapuhkusel ja saab VANEMAHÜVITIST siis on see kuidagi jube kahjulik perekonnale või?

Kardo vanemahüvitis sai juba pool aastat tagasi läbi.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks, ma võin nüüd eksida, aga saatest jäi mul kuidagi mulje, et neil oli ka taustajõud olemas. Vähemalt kaadris vilkas keegi vanem naisterahvas, kellest jäi mulje, et see oli vanaema, kes elas kuskil sealsamas ja kes ka lapsi mõnikord hoidis.

Keegi ei räägigi ju, et neil on keerulisem. On sama nagu teistel inimestel. Lihtsalt nende puhul naine teeb tööd ja mees hoiab lapsi. Teistel on enamasti vastupidi. Käod aga arvavad, et mees ikka peaks tööl käima, sest naine ju on niikuinii kodus (loe: töötab kodus) ja võiks lapsi ka samal ajal hoida. Sellest algas jutt, et see naine siiski teeb kodus tööd ja toidab peret ega saa samal ajal lapsi valvata. Ei ole raskem kui teistel, on samamoodi, lihtsalt rollid on vahetuses.
Kui keegi ütleb, et alla kaheaastase lapsega kodus olemine ja samal ajal täiskohaga töö tegemine on lihtne, siis ta ei ole seda ise proovinud.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea! Mina arvan, et miinimumpalga eest rabelev müüja töö on palju raskem. Ma ei usu, et blogija ise oma tööd nii traagiliselt võtab, nagu sina seda kirjeldad. Sulle lihtsalt ei meeldiks kirjutada. Mulle ka mitte, sest mul ei ole nii palju fantaasiat ja ideid. Ilmselt teeb inimene ikka seda asja, mis talle päriselt meeldib. Seda ma muidugi ei arva, et see üldse mingit pingutust ei nõua, aga et see midagi üüratult palju raskemat ja keerukamat on kui mingi teine eluala, ma ka ei usu.

Keegi ei olegi seda ju öelnud. Öeldakse, et see on töö nagu iga teinegi – tahab tegemist, aega, tähelepanu, keskendumist ja kohati vaikust. Ei saa seda tööd teha päris pudrupoti ja mähkmevahetuse kõrval.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No olgem ausad, kirjutada/esineda ta ju oskab. Ja, tema stiil ei ole igaühe maitse, aga täpselt selle tõttu või hoolimata sellest ta ka nii populaarne on. Jah, võimalik tõesti et see on paindlikum töö, kui Maxima kassas või kusagil kontoris Exceli taga istuda, aga fakt on see, et a) enamik kohalikke blogijaid kirjutavad kordi tuimemalt, isegi kui nende kogu sotsiaalmeedia kohalolu peensusteeni kureeritud ja peenhäälestatud on b) enamik inimesi kas ei oska või ei taha sellist tööd teha, aga nagu näha, tarbivad kõik rõõmuga, olgu see siis kaasa kiitmiseks või parastamiseks.

+14
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kurb kohe. Nagu oleks tegemist maailmas esimese abielulahutusega tegu

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahutus lahutuseks, aga parim kild on see, kuidas osad ei saa aru, miks Mallu peab majast välja kolima, et Kardol oleks üksi lihtsam üürikasse minna.

Et naine jätab mehe maha ja siis mees peab veel naisele oma maja ka jätma 😀 😀

+45
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks oma head ja vead mõlemad. Pole kumbki just jackpot.

Arvan, et see musutamine viib selleni, et roomab koju tagasi varsti kuna saab aru, et lastega omapäi olla ikka väga raske jne. Ma ei ütle, et ta halb ema on vaid seda, et tema elustiil ei ole üksikvanemana olemise oma. Jah nad koos hoolitsevad, pakun, et nädal ja nädal…aga see tema nädal on aeg mil ei saa iga kell veinile joosta jne. Seda enam, et tuleb hakata tegelema niigi veidi erilise lapse kooliks valmistamisega jne.

Minu arvates võiks lapsed põhikohaga elada isa juures.

Milline laps siis erivajadusega? Pole kuulnudki.
Muus osas nõus, lapsed igal juhul isa juures stabiilsemas, armastust pakkuvas ja hubases taustsüsteemis.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

küll ikka läheb see teema korda, paljud oskavad vaadata siit ainult oma mätta otsast, elame-näeme

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 495 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud M ja K lahutavad!