Esileht Ajaviite- ja muud jutud M ja K lahutavad!

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 499 )

Teema: M ja K lahutavad!

Postitas:
Kägu

Et naine jätab mehe maha ja siis mees peab veel naisele oma maja ka jätma

Õige, samas ma lisaksin seda, et miks see naine ei võiks üksinda üürikasse kolida ja lapsed jätta koos isaga majja elama, seda enam, kui just isa on see, kes varemgi peamiselt lapsi kantseldas. Naine kolib välja, mees saab lapsetoetused ja elatise. Natuke teeb kõrvalt tööd ka. Maja on ju tal enda oma, seega kallist üüri pole mehel vaja maksta. Lapsed ka harjunud oma kodus elama. Üürikas on ebakindlam, möödub aasta, jälle koli. Laste huvides oleks see, et nad oma koju koos isaga jääksid.

+27
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et naine jätab mehe maha ja siis mees peab veel naisele oma maja ka jätma

Õige, samas ma lisaksin seda, et miks see naine ei võiks üksinda üürikasse kolida ja lapsed jätta koos isaga majja elama, seda enam, kui just isa on see, kes varemgi peamiselt lapsi kantseldas. Naine kolib välja, mees saab lapsetoetused ja elatise. Natuke teeb kõrvalt tööd ka. Maja on ju tal enda oma, seega kallist üüri pole mehel vaja maksta. Lapsed ka harjunud oma kodus elama. Üürikas on ebakindlam, möödub aasta, jälle koli. Laste huvides oleks see, et nad oma koju koos isaga jääksid.

see ikka nende otsustada, mitte Kägude targutada…

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks oma head ja vead mõlemad. Pole kumbki just jackpot.

Arvan, et see musutamine viib selleni, et roomab koju tagasi varsti kuna saab aru, et lastega omapäi olla ikka väga raske jne. Ma ei ütle, et ta halb ema on vaid seda, et tema elustiil ei ole üksikvanemana olemise oma. Jah nad koos hoolitsevad, pakun, et nädal ja nädal…aga see tema nädal on aeg mil ei saa iga kell veinile joosta jne. Seda enam, et tuleb hakata tegelema niigi veidi erilise lapse kooliks valmistamisega jne.

Minu arvates võiks lapsed põhikohaga elada isa juures.

Milline laps siis erivajadusega? Pole kuulnudki.

Muus osas nõus, lapsed igal juhul isa juures stabiilsemas, armastust pakkuvas ja hubases taustsüsteemis.

Mari sai juba mitmeid aastaid tagasi diagnoosi ja käib teraapiates. Kõneravi lasteaiarühmas käib ka Lende.

Kahju lastest, et neid sedasi edasi tagasi solgutatakse, kokkuvõttes pole kodu kuskil vaid rändavad aina. Seetõttu oleks mõistlik, et lapsed elavad Männikul ja ema siis tegeleb nendega kokku lepitud graafiku alusel.

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa saad ise ka aru sellest, et kui Kägu tahab, siis Kägu targutab ja selle juures Kägu teab seda, et nagunii vanemad otsustavad. Targutamist see siiski ei takista. Kui nad oma elu ise avalikkuse ette laiali laotavad, siis võib Kägu targutada täpselt nii palju kui võtab jaks (kuni ei kuku solvama ja ähvardama onju).

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et naine jätab mehe maha ja siis mees peab veel naisele oma maja ka jätma 😀 😀

Ja antud juhul veel mehe lapsepõlvekodu.

Aga tegelikult ma ei usu, et nad kauaks lahku jäävad. Ju see M on varsti jälle oma mehe juures tagasi, ta ei ole oma postituste järgi seda muljet jätnud, et lastega üksinda hakkama saaks.

+30
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nagu ma aru sain, siis silmad avas terapeut. no jah. ei oskagi muud öelda.
aga hea, et inimene lõpuks teraapiasse jõudis, sest ega oma elu ilmarahvaga jagada ei olegi ju kõige mõistlikum tegu. kui selline kihk peale tuleb, siis tuleks kohe ka terapeudi uksi kulutama hakata.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nagu ma aru sain, siis silmad avas terapeut.

Kelle silmad?
Selle klouni, kes teid hommikust õhtuni lollitab või?

Jube raske oli arvata, muideks, eksole.

+2
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et naine jätab mehe maha ja siis mees peab veel naisele oma maja ka jätma 😀 😀

Ja antud juhul veel mehe lapsepõlvekodu.

Aga tegelikult ma ei usu, et nad kauaks lahku jäävad. Ju see M on varsti jälle oma mehe juures tagasi, ta ei ole oma postituste järgi seda muljet jätnud, et lastega üksinda hakkama saaks.

Ma arvan sama. Ilmselt juba enne 2k täitumist on löntalönta tagasi.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

nagu ma aru sain, siis silmad avas terapeut.

Kelle silmad?

Selle klouni, kes teid hommikust õhtuni lollitab või?

Jube raske oli arvata, muideks, eksole.

Ma ei saa aru mis imeasi see on kõigi arust, et nad lahutavad? Tänapäeval kui sisuliselt kõik lähevad lahku. Mis pagana imeasi see on nüûd, et ûks mees maha jäeti? Eriti naise poolt, kelle jalas on ilmselgelt majas püksid. Ja rahakott.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan samuti, seiklust on vaja, arvata võib et see blogile suht kasulik. Nüüd tuleb välja, et ei teavitanudki lahutusest e-kirja teel, kõik need tinderi kontod, korteri otsimised, teraapia jne on nii veider. Eks näha on, blogimaastik oleks justkui üldse meil siin välja surnud. MM-d ei oska ka enam midagi pastakast välja imeda..

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuulge, kuidas teie IG-s K vastust välja loete küsimusele, et kui M teda tagasi tahaks siis kuida käituks.
Vastus- Lähen aitan tal korteris mingid mööbli asjad kokku panna ja kodumasinad ära seadistada ja prügi välja viia.

? Iroonia või mis see oli 😀 kuidas te aru saate?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge, kuidas teie IG-s K vastust välja loete küsimusele, et kui M teda tagasi tahaks siis kuida käituks.

Vastus- Lähen aitan tal korteris mingid mööbli asjad kokku panna ja kodumasinad ära seadistada ja prügi välja viia.

? Iroonia või mis see oli 😀 kuidas te aru saate?

Teda ei ole mehena vaja, vaid ainult teatud töid tegema.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Blogi hakkas oma populaarsust kaotama ning miks mitte üks boost teha.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa saad ise ka aru sellest, et kui Kägu tahab, siis Kägu targutab ja selle juures Kägu teab seda, et nagunii vanemad otsustavad. Targutamist see siiski ei takista. Kui nad oma elu ise avalikkuse ette laiali laotavad, siis võib Kägu targutada täpselt nii palju kui võtab jaks (kuni ei kuku solvama ja ähvardama onju).

ja seepärast ongi kujunenud see targutamise foorumiks, ei ole enam aravmuse avaldamise foorum

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja seepärast ongi kujunenud see targutamise foorumiks, ei ole enam aravmuse avaldamise foorum

See, et sina mõne käo arvamust targutamiseks nimetad, on sinu enda isiklik probleem.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli nende suhtel juba isegi saatest Malluka suvi tunda, et nad elavad koos nagu parimad sõbrad, aga mitte nagu mees ja naine.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt loen ja imestan 🤦‍♀️
Jube kuidas te kõik viitsite siin teiste elu elada🥴 Mis teil sellest, palju Mallukas teenib, palju töötab, kuidas elab jne .
Teil tõesti oma elu vist nii igav 😃

+9
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jube kuidas te kõik viitsite siin teiste elu elada🥴 Mis teil sellest, palju Mallukas teenib, palju töötab, kuidas elab jne .

Blogi lugemine on samasugune ajaviide kui sinule Perekool. Elu nii igav, et siin käid?

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

Me teenime blogijatele palga. Täpselt nii nagu sind huvitab see Perekooli teema, et sa tuled ka kirjutad siia.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasvage suureks ausalt 😂
Hullem kui lasteaed. Kägude alt kõik kõvad teisi solvama, taga rääkima jne.

+3
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasvage suureks ausalt 😂

Hullem kui lasteaed. Kägude alt kõik kõvad teisi solvama, taga rääkima jne.

Nagu turumoorid 😃😃

Mis siin on taha rääkimine? Mis siin on teksti mida nad ise poleks avalikkusega jaganud? Kõik ju avalik info mille üle arutatakse.

+26
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millejaoks siis on vaja seda ûldse arutada? Mis see teile annab?

+3
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõnele siin tundub, et M oleks nagu ainuke avaliku elu tegelane, keda siin arvustatakse ja arutatakse?

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Krmus ei saa ühtegi lehte netis lugeda kui K nägu sulle vastu kargab. Annab intervjuusid nagu Vändrast saelaudu. Varsti istub kindlast ka tv3 peal. No peab inimesel ikk häda olema.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma üldse ei imesta. Ma juba ammu vaatasin, et kuidas M suudab K-ga abielus olla. K on ikka nii kodukanaks muutunud. Mina naisena küll ei suudaks sellisega koos elada.

+6
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samahästi võiks küsida, et mille jaoks on vaja üldse ükskõik, mille üle arutada või millegi kohta arvamust omada….Inimesed huvituvad sellest, millest nad tahavad. Sina huvitud millestki muust. Milles siin probleem on sinu jaoks?

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäletate, kui näitas Malluka pulmi TV3s, siis kõik kiresid, et appi milline totu ja ullike ja mõttetu mees see Kardo on. Et nii rumal jutt jne. Ja nüüd on järsku kõigi unistuste mees :)) mahajäetu on alati see, kellest on justkui kahju vms. Eks unustasidki üksteist kui meest ja naist, see juhtub paljudes suhetes, eriti kui pisikesi lapsi on palju

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No anna andeks jah, et sinu ig konto sisu hetkel piisavalt huvi ei tekita…

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja Mallukal pidu käib juba korteris ja lapsed isa juures…kus ilmselgelt ongi nende koht.
K oli vist pigem selline laisk kodukana tüüp veel,kes nagu oli kodune aga ega ta seal peale lastel silma peal hoidmise midagi muud ei teinud ka.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja Mallukal pidu käib juba korteris ja lapsed isa juures…kus ilmselgelt ongi nende koht.

K oli vist pigem selline laisk kodukana tüüp veel,kes nagu oli kodune aga ega ta seal peale lastel silma peal hoidmise midagi muud ei teinud ka.

Oh seda naiivsust.
Nad mõlemad on ilmselt viimastel päevadel saanud sama koguse klikke, mis kogu eelneva aasta jooksul kokku. Eriti Kartuuber. Uus mõjuisik on sündinud. Ja väga hea, blogimaastik oligi juba ammu igav.

+11
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 499 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud M ja K lahutavad!