Esileht Pereelu ja suhted M44 – millised oleks väljavaated luua veelkord uus pere?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 178 )

Teema: M44 – millised oleks väljavaated luua veelkord uus pere?

Postitas:

Minu tutvusringkonnas on mees kes lõi uue pere 40aastaselt. Hetkeseisuga on tal 3 uue suhte last, viimase sündimise ajal oli 48. Lisaks on peres naise 2 last ja mehel veel üks laps esimesest pikemast abielust. See kooslus tundub toimivat.
Samas olles ise lahutanud pikaaegse abielu 35+ vanuses ja nüüdseks olen olnud 15 aastat uues suhtes, mäletan et alguses oli väga raske meil omavahel harjuda. Teemaalgataja peab leidma endast palju aastaid noorema naise kel bioloogiline kell ei tiksu veel ja on aega suhet ehitada enne ühise lapse sündi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja peab leidma endast palju aastaid noorema naise kel bioloogiline kell ei tiksu veel ja on aega suhet ehitada enne ühise lapse sündi.

Siis on valida vaid naiste hulgast, keda noored ei taha, sest mina noore naisena ei oleks küll tahtnud vana meest, kellel on lapsed. Positiivseid näiteid kärgperedest on, aga palju rohkem on ikka neid, kus on probleemid. Sest sellesse olukorda on juba konflikt sisse kirjutatud. Pead ikka väga leplik ja isetu olema, noored lasteta naised seda tavaliselt küll ei ole, neil on võimalik valida. Tavaline stsenaarium on ikka see, et võetakse uus lasteta naine majja, see saab kohe uued lapsed ja hakkab tegema õõnestustööd, et saaks nendest vanadest lastest lahti. Mees ei julge midagi öelda, sest ei taha ju, et teine kooselu ka lörri läheks. Inimesed lihtsalt on sellised.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 17:03; 20.03 18:40; 21.03 08:05; 21.03 17:22; 22.03 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan toetuse eest!

Selgitan ka, miks kärgpere võimalikud raskused-miinused kaaluvad üles üksielamise.

Märksõnaks oleks – eeskuju. Tahaks-sooviks oma õrnas eas lastele näidata, et kuigi mõned suhted võivad katki minna, siis on ikkagi võimalik õnnelik mehe-naise suhe. Vast jaguks seda õnne jagada ka lastele. Isegi, kui see naine on neile võõrasema, on lootus sõbralikule läbisaamisele. Üksi jätkates pakuks lastele poolikut pilti, koos “allaandmise” negatiivse eeskuju ning tõenäolise kibestumisega. Näiteid küllalt, kus see lahutatuna üksiolemise mõnu muutub seal 60-70a vanuses ikkagi kibestunud vanainimese eneseõigustuseks.

Kui lapsed oleks juba 16+, siis neile mu ponnistused enam ei mõjukski.

Võibolla naistel-emadel käib see mõte teistmoodi, ei tea.

Ei, ma siiski arvan, et laste seisukohast on kindlasti parem, kui sa kedagi uut perenaiseks majja ei too. Eeskuju – sa teed nalja. Nad on niigi vintsutada saanud. Nad ei vaja mingit võõrast tädi oma ellu, usu mind. Pealegi on laste seisukohast uus naine koos uute lastega alati konkurent kui sinu vara pärima hakatakse. Laste jaoks on kindlasti parem, kui oled nüüd täiesti nende päralt, mitte mingi võõra tädiga koos. Mine koos lastega reisima, matkama, räägi nendega palju ja ole lihtsalt koos. Mõne aasta pärast tekib lastele oma elu ja nad ei tahagi enam su nii suurt tähelepanu. Õpeta, ajaga elutarkust, näita maailma. Eeskuju saad nii näidata, et austad laste ema elu lõpuni. ükskõik, mis ta ka ei teinud või mida ei öelnud. See oli naine, kes sünnitas sinu armsad lapsed. Ta on kõige kallim inimene sinu kõige kallimatele lastele. Kasuta seda võimalust, mis praegu on. Kasuta rahalisi ressursse oma laste heaks. Pruudid on üsna kulukas ettevõtmine. Kui tunned, et ei suuda olla lastele piisavalt rõõmus isa, siis hangi südamesõbranna, kellega sel ajal kohtuda kui lapsed ema juures ja kes sind rõõmsaks teeb. Oma kodu hoia oma lastele, vähemalt seni, kuni nad veel nii noored on. Iga mees suudab nii palju, et kodu korras hoida ja süüa õpid ka tegema. Mul jääb kusagilt väike mulje, et sul on vaja seda, kes sinu ja laste sokke maast üles korjab, sest eelmine naine oli ilmselt sellest kõigest juba nii tüdinenud. See unusta küll ära. Sellist uut koristusmasinat ära küll koju too.

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 01:08; 21.03 08:19; 21.03 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks neid uusi lapsi vaja on, kui need on juba olemas. Ole kellegagi suhtes, ei pea jälle uusi lapsi sinna kärgperendusse vedama.

Uusi lapsi on vaja selleks, et keegi minule ka kunagi pensioni maksma hakkaks.

Lollakas!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 01:08; 21.03 08:19; 21.03 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleks, et toredad naised pole maailmast kadunud, kes teemaalgatajale sobiksid. Ei ole ka nii, et tänapäeval naised hirmsasti mehega koos olla tahavad ja pidevalt vaba aega koos veeta. Väga iseseisvad on. On hobisid, on sõbrannasid jne. Selles suhtes nüüd küll muretsema ei pea, et omavahel oldud aega väheks jääks, pidevalt koosolemine muutubki tüütuks, hingamisruumi on ka vaja. Selle kooseluga veidi teemaalgataja puhul ootaks, pigem selline vahva naine leida, kellega vahepeal kohtuda ja seejärel vaatate, kas hakkate ka koos elama. Lihtne ei ole, aga mingi väga suur probleem ka ju ei ole, kui mees ja naine võtavad seda kärgpere ka veidi huumoriga ja nii mures koguaeg ei ole. Vahvad käimised perekonnaga jne. Tavaliseski perekonnas ju tekib ütlemisi, et ideaalseid olukordi ju ei olegi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 20:56; 21.03 08:38; 21.03 21:17; 22.03 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled nii seksikas mees, et suudad ära sebida kuskilt maksimaalst 35a naise, kes on veel nõus sulle lapsi sünnitama, siis on küll võimalik. Aga eeldusel, et sul on talle pakkuda midagi, et ta oleks nõus sinu eksnaise, 10a vanema sinaga ja endiste lastega.

Oled siis nägus nagu Goeorge Clooney ja jõuaks? Miskipärast arvan ma, et mitte, seega fertiilses eas naist sa enam ära ei räägi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 08:58; 22.03 13:22; 22.03 14:12; 22.03 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan toetuse eest!

Selgitan ka, miks kärgpere võimalikud raskused-miinused kaaluvad üles üksielamise.

Märksõnaks oleks – eeskuju. Tahaks-sooviks oma õrnas eas lastele näidata, et kuigi mõned suhted võivad katki minna, siis on ikkagi võimalik õnnelik mehe-naise suhe. Vast jaguks seda õnne jagada ka lastele. Isegi, kui see naine on neile võõrasema, on lootus sõbralikule läbisaamisele. Üksi jätkates pakuks lastele poolikut pilti, koos “allaandmise” negatiivse eeskuju ning tõenäolise kibestumisega. Näiteid küllalt, kus see lahutatuna üksiolemise mõnu muutub seal 60-70a vanuses ikkagi kibestunud vanainimese eneseõigustuseks.

Kui lapsed oleks juba 16+, siis neile mu ponnistused enam ei mõjukski.

Võibolla naistel-emadel käib see mõte teistmoodi, ei tea.

Vot siis keskendugi sellele, et leida ja luua õnnelik suhe. Aga selleks ei pea uusi lapsi saama. Võimalik, et sul veab ja leidaki noore naise, kes just sinuga lapsi tahab ja talle meeldivad sinu lapsed ka. Aga suure tõenäosusega, kui sul on uued lapsed, siis muutub uus naine su vanade laste peale armukadedaks. Lihtsam on leida endavanune naine, kel lapsed juba olemas ja pigem loota sellele, et sinu lapsed ja tema lapsed omavahel hästi klappima hakkavad.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et olulist rolli mängib ka see, et milline on see maja, kus käivad 50% lapsed ja kuhu tahad oma uut pere luua. See peab ikka olema üks mugav maja, kus on vähemalt neli magamistuba (pregustel lastel oma toad, vanemate tuba, uue lapse tuba ja kui neid rohkem, siis tube vastavalt laste arvule). Igaühel peab selles majas/kodus olema oma tuba ja nurk, kus olla omaette ja omi asju ajada, mõtteid mõelda.

Samuti arvan ma, et sa mõtled praegu oma teoreetilisest uuest naisest üliideaalselt. Kas sa oled üldse võimaline kedagi ise nii armastama, et ta ka käituks nii ideaalselt. Miks ei olnud see võimalik laste emaga? ma ei ütle, et kedagi sellist leida ei ole võimatu, aga kriteeriumid on ikka väga spetsiifilised. Naine, kes saab hästi läbi su praeguste lastega, armastab sind ja soovib veel ise ka lapsi juurde… Muidugi, kui naisel juba on lapsi, siis on ka neil selles teie ühises kodus oma tube vaja… Ehk siis, pead elama vähemalt ühes väiksemat sorti lossis ja siis mõtle edasi… (aga võibolla eladki).

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 10:09; 21.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahaks-sooviks oma õrnas eas lastele näidata, et kuigi mõned suhted võivad katki minna, siis on ikkagi võimalik õnnelik mehe-naise suhe.

Niiet lastele on vaja eeskuju, kuidas issi saab õnnelikuks võõra tädiga ja sellega uued lapsed saab, kellega siis täisväärtuslik õnnelik pere olla. ahah

Esmajoones on sul selle näitamise kohustus olemasolevatele lastele! Ole nende jaoks isa, ära kakle nende emaga ja mitte kunagi ei räägi lastele emast halba ja muu elementaarne. Kes neile isaksolemise eeskuju peaks siis olema? Sa oleks nagu need lapsed juba maha kandnud, kuigi esimene sinu kohus mehena on NEILE tagada igakülgne heaolu- et neil on isa, et neil on head suhted isa ja emaga ja normaalsed suhted isa ja ema vahel, et neil on eluks vajalik olemas jne. Nad on ka alles väikesed!
Uute laste saamine on kolmandajärguline, sul on olemas lapsed, tõenäoliselt uuel naisel on olemas selleks ajaks lapsed (kui ei õnnestu omale saada palju nooremat ja lasteta naist), teil on vaja õnnelik suhe kõigepealt tekitada ja siis näeb. Sa oled nagu titeisus naine, laps ja laps, nagu muu ei tuleks enne ja esmajoones korda saada.

Kuna sa ei kirjuta, kui kaugel see eelmisest perest lahkumieku protsess ja uue naise leidmine ja lastejutt üldse on, siis kas olete alles lahku läinud või juba kaua eraldi elanud, pereelu paika loksunud, uus naine leitud. Ei ole ju? Sul on kõige sellega vaja enne hakkama saada, kui uute tittede peale isegi mõtlema saab hakata.

Uutest naistest on sul valida kas päris palju noorem, u -10a ja lasteta või lahutatud 1-2 lapsega (kes veel lapsi üldse tahab) või omavanune lasteta naine, kellel bioloogiline kell kõrva karjub ja kes on nõus kiiresti lapsi saama.

Mulle tundub, et mehed saavad kärgperekonnas paremini läbi, naiste vahel käib mingi võitlus.

Mehed lihtsalt ei viitsi iga soki ja viineri pärast kiselda ja lasevad olla nii nagu on…

Ja vastates küsimusele teemaalgatuses: M44 – millised oleks väljavaated luua veelkord uus pere? siis need väljavaated olid enne palju roosilisemad, nüüd järjest ebatõenäolisemad, mida aasta edasi veereb. Kõige paremad väljavaated lastele korralikku pereelu mudelit ja EESKUJU pakkuda on ainult ja alati nende enda pärisvanematega. Kui seda hoida ei osanud, kes teab, kas sa oledki selleks võimeline ja teiseks, kui oled, kas leiad samaväärselt võimelise uue naise. No mingi naise leiad sa vägagi tõenäoliselt, aga… ja siis tuleb karjakaupa agasid.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 20.03 18:39; 20.03 18:54; 21.03 00:18; 21.03 10:23; 21.03 12:59; 21.03 18:41; 26.03 09:42; 26.03 12:21; 27.03 13:05; 28.03 14:28; 08.04 13:28; 08.04 17:15; 09.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan enda loo. Kolmekümnendate lõpus läks mu esimene abielu katki, kohtusin paar aastat hiljem mehega, kelle oli naine just maha jätnud. Lahkukolimine oli paar kuud tagasi olnud. Mehe jutu järgi oli olnud rahumeelne lahkuminek. Alguses oli mehe lapsega suhtlemine ok, aga kui mehe eks oma kavalerist paari aasta pärast lahku läks, siis muutus laps minu suhtes tõrjuvaks. Elasin siis juba mehega koos. Ta ütles otse, et tahab, et ma minema lähen, et ma ei ole ta ema ja ei saagi kunagi emaks, tahab, et vanemad oleks uuesti koos. Nii nagu algklasside lapsed ikka ütlevad. Paraku hakkas ta ka minu lapsele halvasti nähvama. Tundsin siis, et mees peab midagi ette võtma, mina üksi ei jõua seda olukorda lahendada. Mu mees on paraku aga selline vaikne ja mitte väga hästi probleeme lahendada oskav inimene ja nii see asi sinna jäi. Ma olin nii sellest väsinud, et tahtsin seda suhet lõpetada. Tundsin, et kogu elu käib ümber mehe eksi probleemide ja mehe lapse tunnete ümber, mina ja mu laps oleme need, kes peavad kõigega leppima.
Kokkuvõtteks mõtle läbi: Kas sinu tunded on ikka eksi suhtes lahtunud või otsid uut suhet sellepärast, et ei taha üksi olla, ehk oleks mõttekas paar aastat oodata? Kui oled juba uues suhtes ja su eks ütleks sulle, et proovime uuesti, kas sa siis kaaluksid uue suhte lõpetamist? Küsi oma eksi käest, kas ta ikka lepiks sellega, kui uus naine tuleb sinu ellu?

Mulle tundub, et mehed saavad kärgperekonnas paremini läbi, naiste vahel käib mingi võitlus. Kärgperekonna töötamine sõltub palju sellest, kuidas naised omavahel läbi saavad. Mina näiteks ei lähe oma eksile külla, ei helista ta uuele naisele, ei otsi mittemingisugust kontakti uue naisega. Mehe eks on aga olnud see, kes mulle helistab, kui midagi vaja. On tulnud meile etteteatamata lapsega külla- ma tõin teile lapse, mul on vaja sinna ja sinna minna. Minule on sellised asjad väga häirivad, soovin, et piirid on täpselt paigas. Seega aruta ka oma eksiga ja uue naisega läbi, kui palju nad on nõus üksteisega suhtlema, sest kui need kaklema hakkavad, siis oled sa kahe vihase naise vahel ja seda ma sulle ei soovita.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan toetuse eest!

Selgitan ka, miks kärgpere võimalikud raskused-miinused kaaluvad üles üksielamise.

Märksõnaks oleks – eeskuju. Tahaks-sooviks oma õrnas eas lastele näidata, et kuigi mõned suhted võivad katki minna, siis on ikkagi võimalik õnnelik mehe-naise suhe. Vast jaguks seda õnne jagada ka lastele. Isegi, kui see naine on neile võõrasema, on lootus sõbralikule läbisaamisele. Üksi jätkates pakuks lastele poolikut pilti, koos “allaandmise” negatiivse eeskuju ning tõenäolise kibestumisega. Näiteid küllalt, kus see lahutatuna üksiolemise mõnu muutub seal 60-70a vanuses ikkagi kibestunud vanainimese eneseõigustuseks.

Kui lapsed oleks juba 16+, siis neile mu ponnistused enam ei mõjukski.

Võibolla naistel-emadel käib see mõte teistmoodi, ei tea.

Eeskuju lastele saab olla ainult üks- toimiv suhe OMA ema ja OMA isa vahel! Muud kooslused on perverssused.
Või sebi mõni daam, kes vajab aegajalt meesterahva lähedust ja kellega aegajalt diskreetselt kohtud. On muidugi ka võimalus, kus lapsed ise tahavad su kõrval kedagi näha aga ilmselgelt sellega ei saa kindla peale minna. Loto jackpot on rohkem võimalik kui uue, kõigi poolt aktsepteeritava pere loomise võimalus ja püsimsjäämine!

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 20.03 18:23; 21.03 11:26; 21.03 15:15; 21.03 15:56; 21.03 18:05; 21.03 18:07; 21.03 19:39; 21.03 19:52; 21.03 20:56; 21.03 22:15; 22.03 13:10; 22.03 16:40; 25.03 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina naisena ei tahaks küll ühtegi meest oma ellu, kel kaasavara olemas (lapsed, eks)
kui äsja lahku mindud, siis võiks mees pisut üksi olla, kui et juba mõlgutada mõtteid uue naise ja lastele eeskujuks olemisest. kaldun arvama, et mees pole aru saanud, et teda on maha jäetud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan toetuse eest!

Selgitan ka, miks kärgpere võimalikud raskused-miinused kaaluvad üles üksielamise.

Märksõnaks oleks – eeskuju. Tahaks-sooviks oma õrnas eas lastele näidata, et kuigi mõned suhted võivad katki minna, siis on ikkagi võimalik õnnelik mehe-naise suhe. Vast jaguks seda õnne jagada ka lastele. Isegi, kui see naine on neile võõrasema, on lootus sõbralikule läbisaamisele. Üksi jätkates pakuks lastele poolikut pilti, koos “allaandmise” negatiivse eeskuju ning tõenäolise kibestumisega. Näiteid küllalt, kus see lahutatuna üksiolemise mõnu muutub seal 60-70a vanuses ikkagi kibestunud vanainimese eneseõigustuseks.

Kui lapsed oleks juba 16+, siis neile mu ponnistused enam ei mõjukski.

Võibolla naistel-emadel käib see mõte teistmoodi, ei tea.

See jutt on ikka väga-väga idealistlik. Kas sa oled ikka täiesti kindel, et oskad omada ja hoida sellist õnnelikku mehe-naise suhet. Ehk on su lastel hoopis parem, kui neil on mõni mängukaaslane-sõber, kelle vanemad niimoodi elavad ja et nad näevad siis seda oma sõprade peres…

et aga teil on suhe hiljuti lahku läinud ja praegu unistad ühest ideaalsest suhtet-naisest.. see ikka pigem tundub ebareaalne. Pigem hoia ja paranda neid suhteid, mis sul juba olemas on. Oma lastega, oma eksnaisega (ei, te ei pea üksteist uuesti armastama hakkama, aga vastastikune sügav austus kulub küll ära ka lahku elades) ja see oleks lastele suurepärane eeskuju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 10:09; 21.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noor mees ju alles! Kui lapsed on 50/50 suhtekorraldusega, ei pea kumbki kummagi nn. lapsele kulutatud aega kinni maksma. Näen väga positiivise asjana.

Kui ei ole viinalembust ja kodus meeldib aeg-ajalt ühtteist nokitseda, siis on päris suured võimalused uuest suhtest õnn leida.

Kui minu abikaasa laps oleks 50/50 olnud oma isaga, siis poleks ma selle mehega abiellunud. Välistatud.

See, et sina oled kalk ja isekas, ei tähenda, et kõik naised sellised on.

Ei. Lihtsalt aus. Kui see laps oleks olnud 50/50 isaga, oleksin ma lihtsalt varem aru saanud, et ta mulle ei meeldi. Kes sulle ei meeldi, sellega kooselu välistad ju?
Kuni ei ole olukorda, sa ei tea, et sulle ei pruugi see sobida või meeldida.
Kes siin räägib, et eluga ikka edasi minna ja lapsele eeskuju anda, siis mis eeskuju see on? Et ühel hetkel laps seda mustrit kordaks? See ei ole ju normaalne elu, kahes kodus, ema ja isa vahet.
Mina naisena arvan, et suudan võõra lapse ainult siis omaks võtta kui ta ema on surnud. Mehe lapse suhtes, ütlen ausalt, olen kriitiline küll. Meie kodus ei ole iial varem jäetud asju vedelema, ronitud jalgupidi diivanile, tuldud köögilaua tagant elutoa diivanilaua taha sööma (multikaid vaja vaadata samal ajal ju). Teen märkuse või palun mitte nii teha, pööritab laps silmi ja kähiseb “ära mölise, sa ei ole mu ema!” Küsige nüüd, miks isa ei keela või õpeta. Keelab ja õpetab, aga kodune mõju on nii suur, et iga kord alustame uuesti nullist.
Teemaalgatajast saan ma aru. On küll valus kui oled lahku läinud ja tahaksid normaalset elu, aga… Pole palju naisi, kes suudaksid võõrad lapsed omaks võtta ja veel vähem neid pool ajast oma kodus näha. Keeruline on see igatahes.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.03 17:46; 21.03 12:32; 21.03 16:28; 21.03 17:30; 21.03 18:10; 25.03 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja taas.
Naeruvääristada poleks siin tarvis, igaühel ja eriti 40a vanuses on juba endalgi kogemused elust olemas. Mõnel siit on vist suur kibestumus ja kadedus, kuivõrd “nagunii sellist ei leia, kohe tulevad tülid, uut tädi pole vaja” jne. Kas ja kuidas saab naine kõiketeadvalt panna end mehe ja isa olukorda, tema tunnetesse?
Ma ei ole mingi lammas või enesehaletsejast nohik, kui õelutsejad seda arvavad. Mingi Clooney ka pole ega tahagi olla.
Eelmine suhe kasvas laiali liigsuurte sisemiste erinevuste tõttu (praktiline kooselu+lastekasvatamine), mida kohe algul ei tajunud ja millega lõpuks hakkama ei saanudki. Oleks pidanud ehk lahutama juba 4-5a tagasi, aga laste huvides sai üleval hoitud ja seda ilma veriseks löömata. Suhteparanduspingutusi sai tollal küllalt tehtud, ei kandnud lõpuks välja.
“Uued lapsed ja kähku” ei ole kinnisidee, küll aga uue suhte loomise alltoon. Mingit “tädi” ei valigi, koristusmasinat või mulle endale hooldajat pole vaja.
Eeskuju andmise osas jään enda juurde. Lugegi kasvõi siinset foorumit – kui palju on lastel ees raskeid mustreid (mahajäetusetunne, üksikvanemaga elu, suhtestabiilsus), mis kanduvad edasi ja põhjustavad meelehärmi ka vanemas eas. Mehest-isast sõltub palju, kas-kuidas endised ja praegused naised läbi saavad. Lastelt ei võeta ju ema või isa ära.
Ex-iga saab ka rahumeelselt toimetada, kuna lahkuminek polnud hetketungi ajel. Ma ei kanna vimma, edasi tuleb liikuda, sest surra jõuab ka 90aastaselt.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 20.03 16:12; 20.03 17:16; 21.03 00:15; 21.03 00:22; 21.03 00:44; 21.03 01:37; 21.03 12:45; 21.03 13:23; 21.03 18:34; 21.03 19:01; 21.03 20:19; 21.03 22:02; 21.03 22:27; 21.03 22:58; 22.03 11:46; 22.03 13:52; 23.03 01:08; 23.03 01:17; 23.03 12:49; 23.03 15:32; 23.03 19:24; 24.03 22:34; 25.03 23:02; 25.03 23:16; 26.03 12:09; 26.03 13:37; 26.03 14:51; 27.03 00:38; 27.03 13:00; 27.03 17:00; 27.03 21:17; 27.03 21:49; 27.03 22:30; 28.03 13:33; 28.03 15:17; 06.04 01:35; 08.04 12:40; 08.04 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu sulle! Ausalt ja ilma irooniata.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 20.03 18:39; 20.03 18:54; 21.03 00:18; 21.03 10:23; 21.03 12:59; 21.03 18:41; 26.03 09:42; 26.03 12:21; 27.03 13:05; 28.03 14:28; 08.04 13:28; 08.04 17:15; 09.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

44 pole enam noor mees.

Tundub, et tegu on libameistri järjekordse libaga. Sellist meest ei saa reaalselt olemas olla, kes nii mõtleb.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 00:36; 21.03 13:18; 22.03 09:31; 22.03 12:30; 22.03 15:16; 26.03 09:57; 27.03 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

44 pole enam noor mees.

Tundub, et tegu on libameistri järjekordse libaga. Sellist meest ei saa reaalselt olemas olla, kes nii mõtleb.

Teeme siis ühise lõuna, räägime?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 20.03 16:12; 20.03 17:16; 21.03 00:15; 21.03 00:22; 21.03 00:44; 21.03 01:37; 21.03 12:45; 21.03 13:23; 21.03 18:34; 21.03 19:01; 21.03 20:19; 21.03 22:02; 21.03 22:27; 21.03 22:58; 22.03 11:46; 22.03 13:52; 23.03 01:08; 23.03 01:17; 23.03 12:49; 23.03 15:32; 23.03 19:24; 24.03 22:34; 25.03 23:02; 25.03 23:16; 26.03 12:09; 26.03 13:37; 26.03 14:51; 27.03 00:38; 27.03 13:00; 27.03 17:00; 27.03 21:17; 27.03 21:49; 27.03 22:30; 28.03 13:33; 28.03 15:17; 06.04 01:35; 08.04 12:40; 08.04 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See laste jagamine, et pool aega ema juures ja pool aega isa juures, on üks halb mõte. Väga paljud lapsed ei taha sellist solgutamist, kus polegi oma kodu, kogu aeg kolid. Mehe seisukohast, kes tahab uut suhet, on see ka paha. Lastetu naine ilmselt ei taha poole kohaga ema olla võõrastele lastele, aga reaalsus kipub olema selline, et kui juba uus naine majas, siis eeldab mees, et too ka vähemalt pool lastekasvatamiskoormast enda kanda võtab. Pealegi on lapsed uue naise ilmumise ajaks harjunud sellega, et neil on kaks nn kodu, neil on isa juures tekkinud juba ammuilma omad harjumised ja elukorraldus. Mehe uus kaasa on nende jaoks sissetungija, järjekordne trauma. Kui uuel naisel on eelmisest suhtest ka lapsed, eriti kui mõlema lapsed on enam-vähem samaealised, toob see ka hulga probleeme kaasa. Mul on kogemus, et mehe laps elas mõnda aega meil (ema oli kaugel tööl, igal nädalavahetusel tuli kodukanti). Temal oli kaks vanemat, kellelt midagi saada. Minu lapse isa oli kaugel ja mitte eriti helde käega, kohtusid harva. Meilt said mõlemad lapsed ühepalju taskuraha, ostsime neile asju vastavalt vajadusele, aga katsusime ikka võrdselt osta. Mehe laps käis nädalavahetustel ema pool ning naasis uute asjade ja kaks korda suurema taskurahaga, kui meilt sai. Kui ma siis oma lapsele ka lohutuseks rohkem raha andsin, oli mehe laps kohe terane tähele panema, et teisel lapsel ka rohkem raha. Küsis, et kus said. Minu oma siis ütles ausalt, et ema andis. Mehe laps tuli ka minu juurde nõudma, et miks teine rohkem sai, lastele peab ikka võrdselt andma. Võib ju öelda, et ega mehe laps süüdi ei olnud, et minu lapsel oma isaga tihedat ja majanduslikult kasulikku suhet polnud, aga fakt on see, et sellistel tingimustel ühes peres lapsi kasvatada on äärmiselt keeruline.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et on vägagi olemas variant leida fertiilses eas naine, kes on kõigega nõus – mehe vanusega, eelmise elu lastega jne. Need on sellised 40 ringis naised, kes pole veel kaotanud lootust mehele minna ja lapsi saada. Nende seas on tegelikult ka üsna kobedaid ja toredaid naisi, kellel pole lihtsalt seni vedanud. Tõsi, enamus neist on vallalisusest ja meeleheitest natuke veidraks läinud, aga kes meist on vigadeta.
Võib ka muidugi juhtuda, et pärast lapse saamist see naine tõmbab koos lapsega minema, sest elukorraldus osutus liiga keeruliseks ning see ‘mehel olemine’ polegi nii magus, kui eemalt vaadates tundus. Aga võib ka hästi minna ja leiadki endale toreda lepliku naise, kes aktsepteerib ka su lapsi, ning õnneliku uue pereelu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina naisena ei tahaks küll ühtegi meest oma ellu, kel kaasavara olemas (lapsed, eks)

kui äsja lahku mindud, siis võiks mees pisut üksi olla, kui et juba mõlgutada mõtteid uue naise ja lastele eeskujuks olemisest. kaldun arvama, et mees pole aru saanud, et teda on maha jäetud.

Ütle siis otse, mida sa sellega öelda tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 20.03 18:23; 21.03 11:26; 21.03 15:15; 21.03 15:56; 21.03 18:05; 21.03 18:07; 21.03 19:39; 21.03 19:52; 21.03 20:56; 21.03 22:15; 22.03 13:10; 22.03 16:40; 25.03 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kardaks võtta meest, kes tahab kohe uut pere luua. Tundub selline meeleheitel olev päss olevat. Vaja näidata, et olen veel viljakas. Katsu ikka veidi aega üksi hakkama saada. Ole kaks aastat vallaline.
Praegu tundud sa olevat selline vastik kleepekas. Mina olin aasta tagasi ka selline. Kui mina mehest lahku läksin, ei osanud ka algul üksi olla. Klammerdusin esimesse ettejuhtuvasse, kuigi seal midagi erilist polnud. Praegu olen ikka valivaks muutunud ja kui ei sobi, liigun edasi. Olen ka avastanud, et seksil ja seksil on ikka vahe. Naudi elu ja otsi õiget, ära sea eesmärgiks lapsi, vaid just leida see õige.
PS lapsed kipuvad ka suhte ära rikkuma. Rasedusega naised tujukas, magamata ööd jne. Oled juba lapsed saanud, nüüd naudi elu. Saa välja oma isarollist, kui naist otsid.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja Sa oled tubli ja julge mõtlemisega mees. See, et sa oled lapsevanem oma lastele, ei välista sul omale uut elukaaslast otsimast/leidmast. Vahest tahaks ju täiskasvanute juttu ka ajada, ja täiesti normaalne on ka lisa lapsi soovida.

Tee just nii nagu süda tunneb ja tahab. Teiste arvamused lükka peopesaga kõrvale. Tühja neist. Kui sa ise oled tugev ja õnnelik, on ka sinu ümber olevad inimesed rahulolevad ja õnnelikud.

Ma tahan, et sa teaksid, et olemas palju naisi, kes väärtustavad raha asemel inimsuhteid ja lasevad meestel olla mehed.
Sa näed ise, mis siin foorumis toimub, kõik tiirleb ainult ja ainult raha ümber. Ainuke rahuldus on 270 eur kuus kätte saada.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 16:52; 20.03 17:11; 21.03 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb rahast ikkagi, kui jõuad uut pere üleval pidada miks mitte.

Tavalisel mehe on jälle raske elu üles ehitada-potid,pannid,pangalaenud,korterid, autoliisingud jne

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 15:38; 21.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu loo moraal(vähemalt mõne käo arvates)- kui oled mees üle 40, kellel on väikesed lapsed aga keda tema naine on maha jätnud, siis järelikult just seda sa väärt oledki kuni lapsed suured! Jah, ma ise olen ka ja ma tean seda väga hästi. Oma parem käsi on ikka truu ja tal ei ole milleski eriarvamusi.

Sinu naha päästab nagu siin juba mainiti, suur maja kus on ruumi kõigile. Kui sa oled suutnud selle maja omale tekitada ja jõud sellest igapidi üle käib, siis oled võimeline ka kärgperet ülal pidama. Enesestmõista pead olema seejuures oma aja peremees.
Kui aga saad tonn, max poolteist palka ja pead selle teenimiseks töötama 5×8 tundi nädalas ja muid sissetulekuid pole ja elad korteris, isegi kui see on täiesti oma, siis unusta ära- mehena on selliste(mina sealhulgas) väärtus olematu. Sellised on lihtsalt trendid ja standardid, kui ikka tahad hundikarjas elada, tuleb sul ilmselgelt nende moodi ka ulguda!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 20.03 18:23; 21.03 11:26; 21.03 15:15; 21.03 15:56; 21.03 18:05; 21.03 18:07; 21.03 19:39; 21.03 19:52; 21.03 20:56; 21.03 22:15; 22.03 13:10; 22.03 16:40; 25.03 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei lugenud kõiki vastuseid (vaid viimast), kuid mina arvan küll, et pole hilja ja on täitsa võimalik. Aga! See pere juurdekasvu jutt võiks natuke hiljem tulla. Olen ise 35 ja kahe lapse ema, lapse isa ei osale üldse nende elus enam ja mind ehmataks kohe lastest rääkimine küll ära. Samas ehk kolme aasta pärast näiteks täitsa mõtleks selle peale.

Minu jaoks on lapse saamise juures esmatähtis, et ma saan ise hakkama lapsega, kui mehega peaks midagi juhtuma. Samas ma ei tahaks endale meest (praegu mõtlen, et ei tahagi kunagi meest enam), kes ei suuda endagagi hakkama saada, samas uhiuut autot ja suurt ilusat maja oluliseks ei pea.

Igas vanuses on leitud endale kaaslased. Paljud on ka ühiseid lapsi saanud ja paljud pole ja ei tunne puudust ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See laste jagamine, et pool aega ema juures ja pool aega isa juures, on üks halb mõte. Väga paljud lapsed ei taha sellist solgutamist, kus polegi oma kodu, kogu aeg kolid. Mehe seisukohast, kes tahab uut suhet, on see ka paha. Lastetu naine ilmselt ei taha poole kohaga ema olla võõrastele lastele, aga reaalsus kipub olema selline, et kui juba uus naine majas, siis eeldab mees, et too ka vähemalt pool lastekasvatamiskoormast enda kanda võtab. Pealegi on lapsed uue naise ilmumise ajaks harjunud sellega, et neil on kaks nn kodu, neil on isa juures tekkinud juba ammuilma omad harjumised ja elukorraldus. Mehe uus kaasa on nende jaoks sissetungija, järjekordne trauma. Kui uuel naisel on eelmisest suhtest ka lapsed, eriti kui mõlema lapsed on enam-vähem samaealised, toob see ka hulga probleeme kaasa. Mul on kogemus, et mehe laps elas mõnda aega meil (ema oli kaugel tööl, igal nädalavahetusel tuli kodukanti). Temal oli kaks vanemat, kellelt midagi saada. Minu lapse isa oli kaugel ja mitte eriti helde käega, kohtusid harva. Meilt said mõlemad lapsed ühepalju taskuraha, ostsime neile asju vastavalt vajadusele, aga katsusime ikka võrdselt osta. Mehe laps käis nädalavahetustel ema pool ning naasis uute asjade ja kaks korda suurema taskurahaga, kui meilt sai. Kui ma siis oma lapsele ka lohutuseks rohkem raha andsin, oli mehe laps kohe terane tähele panema, et teisel lapsel ka rohkem raha. Küsis, et kus said. Minu oma siis ütles ausalt, et ema andis. Mehe laps tuli ka minu juurde nõudma, et miks teine rohkem sai, lastele peab ikka võrdselt andma. Võib ju öelda, et ega mehe laps süüdi ei olnud, et minu lapsel oma isaga tihedat ja majanduslikult kasulikku suhet polnud, aga fakt on see, et sellistel tingimustel ühes peres lapsi kasvatada on äärmiselt keeruline.

Oot. Nüüd peame rääkima, KUS sa elad.
Läksite lahku, sina kolisid välja või naine? Oletame, et sina. Siis sul on praeguseks ilmselt üürikas, nn oma kodu pole veel ostnud. Oletame, et su ellu saabub uus naine. Majaga ja puha. Loomulikult ei kavatse tema oma maja müüa, vaid sina kolid sinna (mis on igati loogiline, üürikast majja, milleks sulle mingi vahepealne kinnisvaralüke). Või on see korter, vahet pole. Nii, ja siis on sul lapsed. 50/50 lapsed. Sina elad seal uue naise juures ja lapsed peaks ka pool aega seal olema. Siin jookseb mul nüüd juhe kokku 🙂 mulle kindlasti EI sobiks.
Variant 2, sul on oma kodu. Leiad uue naise, lastega või lasteta, variandid. Ja siis kolib see uus naine sinu juurde elama. Tungib sisse niiöelda, sinu laste silmis siis nii. Teevad uue silmarõõmu hakklihaks, ausalt. Olgu nii toredad lapsed kui tahes ja nii armas naine kui iganes olla annab, konfliktid on juba ette õhus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.03 17:46; 21.03 12:32; 21.03 16:28; 21.03 17:30; 21.03 18:10; 25.03 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad reaalsuseson pigem B variant.
Mees ostab uue korteri,maja ja mees ja naine koos lastekarjaga kolib sisse.
Või kui nn madalam klass, siis mees võtab üürika ja sinna kolib naine koos lastekarjaga sisse.

Aga head tähelepnaekud siin foorumis.

Samas on ka erandid kindlasti olemas, aga siis peab ka MEES olema. Minu teada vist Ivari Padar lahkus pere juurest tühjade kätega, samas ei saaks öelda, et ta rahatu ja ambitsioonitu mees oleks kui europalk jookseb. Või siis see Vabaerakonna esimees.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 15:38; 21.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu loo moraal(vähemalt mõne käo arvates)- kui oled mees üle 40, kellel on väikesed lapsed aga keda tema naine on maha jätnud, siis järelikult just seda sa väärt oledki kuni lapsed suured! Jah, ma ise olen ka ja ma tean seda väga hästi.

Küll on hala. Aga kui 40+ naine jäetakse maha, siis pole tavaliselt tal üldse mingeid variante enam. Tavaliselt kasvatab ta 100 protsenti üksi lapsi ja seda peetakse jumala normaalseks, et tema elagu üksi elu lõpuni, mis perekonda talle enam vaja. Täielikud topeltstandardid. Kui mõnel mehel on samasugune argipäev, mis on väga suurel osal naistel, siis on selline hala, et lase aga olla. Naised olgu küll rahul sellise saatusega.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 17:03; 20.03 18:40; 21.03 08:05; 21.03 17:22; 22.03 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses on (keskmise palga saajal) valida kahte sorti naisei: ilma lasteta aga mingi olulise puudusega (halb iseloom, kole), või siis üksikemad. Olgu, kuskil vikerkaare otsa juures on mingi ükssarvik-haldjas aga selle üles leidmisele väga ei panustaks. Seega mingit pikka plaani ei ole mõtet teha. Tuleb mis tuleb. Muidugi mida jõukam, lahedam, sportlikum oled; seda suuremad on võimalused. Laste kohta ma mõtlen, et 40+ on juba selline vanus, et siis pole vaja neid plaani võtta. Parem tee enda hobist äri, osta omale mootorratas, naudi elu ja ole olemasolevatele lastele kasvamisel toeks.

Huvitav, et siin on valdav arvamus, et lapsega meest keegi endale ei võtaks. Lapsega naisi aga võetakse ju küll. Täielik topeltmoraal.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 178 )


Esileht Pereelu ja suhted M44 – millised oleks väljavaated luua veelkord uus pere?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.