Esileht Pereelu ja suhted Ma armastan sind

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Ma armastan sind

Postitas:
Kägu

Esimest korda nii 2 nädalat peale suhte algust, aga me olime sõbrad päris pikalt enne suhtesse astumist. Nüüd utleb paar korda nädalas ikka ja ma ei arva, et see kuskilt otsast imal on. Ta ei tee sellest teatrit lillede ja shokolaadiga, vaid ütleb näiteks igapäevatoimetuste käigus ja lihtsalt suvalistel hetkedel. Armas on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

<em class=”d4pbbc-italic”><span class=”d4pbbc-font-size” style=”font-size: 10px;”>Kägu kirjutas:</span>

Mulle on niimoodi otseselt armastust avaldatud vaid üks kord, kui ma olin ca 14a. Siis ühe klassivenna poolt
Pean ütlema, et minu jaoks on selline armastuse avaldamine ilgelt lääge.

sellepärast ongi lääge, et sulle pole armastust avaldatud. samamoodi nagu ei meeldi lilled naistele, kellele neid kunagi ei kingita ning samamood ei pea lugu abielu registreerimisest need, keda pole kunagi palutud…

abikaasa avaldas armastust paar päeva peale meie esimest suudlust.

See ei ole lääge tüüpilisele tavanaisele, kelle kohta öeldakse, et naine armastab kõrvadega.
Mulle avaldas mees armastust ühe korra paar kuud peale esimest kohtamist ja pole seda 20 aasta jooksul rohkem teinud ja ma pole isegi sellele mõelnud, et miks ta seda rohkem ei ütle. Kas peaks, kui seljataga on 20 imelist kooseluaastat?
Ja lilli, eriti potililli ma jumaldan, kuigi mu mees eelistab lillede asemel mulle pidevalt nt käsitööšokolaadi kinkida. Potililli ostan ma endale ise. Kas peaks sellest enda jaoks probleemi tegema?
Äkki üritaks mitte nii kitsalt mõelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin losada, et ma ise olen heal juhul 3x mehele oelnud, et teda armastan. See “sind ka” tuleb väga kergelt üle huulte, aga omaalgatuslik armastusavaldus mitte. Asi ei ole mitte selles, et ma teda ei armastaks, vaid põhjus on lihtne – nimelt on mu pereringist ainult üks inimene öelnud, et ta mind armastab ja selleks on mu vanaema. Teistelt pereliikmetelt pole seda kunagi kuulnud, kodus polnud sellist kommet. Hea meelega ütleks tihedamini neid sõnu, aga no ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on armastuse avaldamine ülevõlli lääge. Ma saan isegi aru, kui armastatakse.
Kui mees mulle kogu aeg armastust avaldaks, siis minu jaoks oleks see kindel laialimineku põhjus.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Esileht Pereelu ja suhted Ma armastan sind

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.