Esileht Pereelu ja suhted Ma ei jaksa enam…

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ma ei jaksa enam…

Postitas:

siit tuleb üks pikk jutt, loodanet eijää segaseks vöi et suudan ilusasti asja seletada 🙂

Oleme mehega koos 8 aastat, 3 sellest abielus. meil on armas väike 2 aastane poeg.. köik oleks nagu justkui hästi. aga ei.
Kuna abikaasal on töö selline, kus tal on palju vaba aega, teeb tööd siis kui ise saab, siis see tähendab et ta on oma aja peremees. mina hakkasin tööl käima tänu sellele kui laps oli 1,5, käin poole kohaga. lihtsalt tundsin et see kodus passimine ajab mu hulluks 🙂
meie päevad näevad välja sellised. ärkame, teen endale, mehele, lapsele süüa, sööme, lähen lapsega öue, tuleme öuest, teen süüa, panenta magama, koristan, pesen nöud, teen öhtuks söögi, lähen lapsega öue, koristan ja laps ööunne. mees on selle aja arvutis. kui palun tal vahest, et ala tule pane laps riide väi mine temaga pissile vöi anna talle süüa, siis käratatakse mulle, et kuidas ma üldse ilma temata hakkama ei saa?! vöi kui palun, et vöta laps ja mine öue, jaluta vöi minge söitma, siis makuulen kuidas ma ei taha üldse oma lapsega koos olla. 🙂
lisaks selllele, kuulen pidevalt kui paks ma olenja et peaksin endaga midagi ette vötma. olgu siinkohal öeldudõ et ma ei ole mingi 100+kg mammi, olen laiade puusadega, suurte rindadega naine. tema jaoks on see paks. lisaks onta kergesti ärrituvja see tähendab seda, et iga väiksema asja peale ma saan kuulda kui idioot ma olen.
nii. ja päevakorras onka seksi teema. seksime harva, sest enamast kui panen lapse ööunne, siis ka tema läheb magama ja mina jään veel tunniks üles ja naudin vaikust :). tema meelest me seksime liiga harva. kurdab, kuidas ma ei alusta üldse ja olen nagu tuim tükk. köige naljakam on asja kuures see, et kui ma üritan midagi alustada siis tema ütleb kohe ei ja ta on väsinud. temal tuleb kihk enamasti keset päeva, nagu täna – olime voodis pikali, laps jooksis meil elutoa ja magamistoa vahet ja abikaasa hakkas siis, et teeme väikse kähkuka… ma ütlesin muidugi ära, sest ei tule köne allagi selline asi. ilmselgelt olin mina nüüd see pidur kes köik ära rikkus.
kuna seksime harva siis teadagi, tulebtal suhteliselt kiirelt ära, kuigi ma ei saa väga kurta. ta tegi üllatuse ja ostis miskisuguse geeli, mida määritakse peenisele ja siis see pikendab suguühet poole tunni vörra. naersin ta välja, mille peale ta muidugi solvus ja hakkas jälle ajama juttu kuidas ma ikka üldse ei taha seksida jne jne.

ma ei teagi mida ma tahan siit kuulda. tean et mees on üks paras siga, aga eks meil ole ka ilusaid aegu.
vöi olengi mina selles köiges probleem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 23:50; 10.07 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millised on need ilusad ajad – siis kui mees sind paksuks ei sõima või? mis on su vanemad valesti teinud, et sul nii madal enesehinnnang on? kas sa tõesti aru ei saa, et see ei ole normaalne pereelu.
hästi ei ole siin midagi -sina orjad ja rügad, vastu saad sõimu ja lugupidamatust.
loodan et see on liba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba see paraku pole.
madal enesehinnang on mul pöhikoolist kaasa saadud, nimelt koolikiusamine. eks ma lapsena oli asju mida ei tahtud oma pere juures mäletada, seda siiani.
abikaasa ütleb alati, et ta ei taha mulle pahasti öelda aga kogematta tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 23:50; 10.07 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba see paraku pole.
madal enesehinnang on mul pöhikoolist kaasa saadud, nimelt koolikiusamine. eks ma lapsena oli asju mida ei tahtud oma pere juures mäletada, seda siiani.
abikaasa ütleb alati, et ta ei taha mulle pahasti öelda aga kogematta tuleb.

kogemata tuleb ainult püksi.
ütle talle ka kogemata, et ta on loll ja pisikese tilliga kaheminutimees, uups, see oli kogemata. uups, unustasin kogemata süüa teha. ja uups, mölakate peale ma tõesti ei erutu. uups, ma lähen su juurest minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja, see kõik süveneb ja mees muutub veel apaatsemaks. Tean, sest olen ise enam-vähem midagi sellist läbi elanud 10 aastases kooselus. Kui asi on läinud juba seksi puudumiseni siis seda enam see süveneb. Ma tõesti ei oska öelda kas aitaks seksi osas mehele väike vastu tulemine ja ta ka siis tahaks hakata muus osas ennast liigutama s.t. lapsega tegelema jne. Võid paar nädalat proovida kui suudad. Ehk siis pead veel rohkem pingutama. Lihtsalt pead endale selgeks tegema, et mida sa tahad. Kas päästa suhet ja perekonda või päästa ennast. Võib-olla on võimalik päästa mõlemad aga seda pead teadma ise, sest sina tunned oma meest paremini kui keegi meist siin.
Kui ikkagi mees oli juba varem ka laisk ei muuda seda miski ja lõpuks on ikkagi lahku minek päevakorras.
Ära lase end alandada ja maha tampida, sa saad ise hakkama ja kindlasti paremini kui “puugiga” elades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kas see on nyyd siis mingi Eesti naiste asi voi mis see on, aga toepoolest..’mul on siiski loppkokkuvottes hea mees, peksab, aga ainult pyhapaeviti’
Selline kaitumine ei ole normaalne. Ma moistan, et olete olnud koos kaua, ja mote yksiolemisest voib tunduda hirmus, aga selline kohtlemine ei ole aktsepteeritav. Selliselt kaituvad inimesed ennast ka eales ei paranda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust on kaht sorti naisi. nt minu ämm on teinud üksi kõik laste eest hoolitsemise, koristamised, söögid. mees on lihtsalt mees. on käinud tööl ja kodus puhanud. nende elu pole halb, nad on rahul olnud. teine naine, kes selline on, on mu õde. ka tema mees ei tee kodus midagi. õde käib lapsega mööda arendavaid ringe, õues, külas, tegeleb hommikust saadik lapsega ja koduga. lisaks on ta muresenud veel väikse töö, mille eest saab raha. töötab kodus, kui laps magab. mees on lihtsalt mees. vähe sellest, õde teeb asjad ära, et siis perega ühist aega veeta. minnakse kuhugi koos. kõik on rahul.
teine sort naisi, on nagu mina ja teemaalgataja. tahaksid, et mees ka teeks kodus asju. aga ta ei tee ja nii ongi pahandus majas.
on naisi, kes tunnevad end koduhaldjana, ja on naisi, kes tunnevad end koduorjana.
ma imestan õe puhul, et kuidas ta saab nii, kuidas ta on rahul. tema aga ütleb, et oh, see on ju nii kerge, pole siin rasket või tüütut midagi. oma kodu, oma laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on sinu mehe sugused täiesti arusaamatud tegelased. Ta sõimab oma naist paksuks, annab mõista, et naine on laisk, naine on voodis kehv – ja mees elab sellise naisega? Miks siis küll ometi? Miks ta ei otsi endale paremat naist, kes oleks sale, virk ja seksimaias? Järelikult on siis kehv mees, et ei leia endale head naist ja peab leppima paksu, laisa frigiidse mutiga:P Loodan, et sa, teemaalgataja, ei solvunud mu kokkuvõtte peale, vaid said aru, et ma üritasin lihtsalt näidata, milline on loogiline järeldus, kui üks abikaasadest teist mõnitab. Järeldus on, et see mõnitaja on ise kehv, kuna ta ei leia endale paremat kaaslast.
Kui julged, siis mine oma mehega otse vastuollu. Ütlegi talle, et miks ta siis elab sinuga? Ära lase endale iga päev järjest halvasti öelda, ennast ära kasutada. Ära ole lammas, ega meestele sellised ka ei meeldi. Mis sul kaotada on? 40 aastat mõnitamist täis elu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te mehega kokku ei lepi, et mis ajal tegeleb ta lapsega ja millal teeb arvutis tööd`? Ise oled ju ka pidur, solvad meest, kui teine geeliga tuli. Pigem leppige päeval kokku, et õhtul teete romantikat, kui laps magama jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka, et ega sa ise oma mehega eriti paremini ei käitu. No miks oli vaja ta välja naerda, kui ta selle geeliga tuli? Teist inimest sa muuta ei saa. Muuda iseennast. Käitu viisakalt, palu ilusti tal mõned kodutöö ära teha ja tegele oma kaaluga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei jaksa enam…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.