Esileht Pereelu ja suhted Ma ei leia väljapääsu…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Ma ei leia väljapääsu…

Postitas:

Minu olukord: abielus, 3 last, majalaen, autoliisingud. Mehel on armuke, ca pool aastat juba. Kui sain teada sellest, siis palus andeks ja tahtis uut võimalust ühiseks eluks. Andsin talle selle… tema jätkas aga oma topeltelu. Soovisin lahutust, millest mees keeldus. Peale seda on kodus talumatu olukord. Mees põhimõtteliselt manipuleerib minuga, et ma minema ei saaks minna. Ähvardab kohtuga, laste äravõtmisega, asjade inetuks ajamisega jne. Lahutamast keeldub ning armukese juurde päriseks minemast ka keeldub. Kardan laste pärast, nad on veel väikesed ja ei mõistaks…Teine takistav mure on see, et võetud majalaenu tagatiseks on minu vanavanemate maja. Uurisin et seatud hüpoteeki kustutada ei saa. Meest välja visata ei saa, kuna ma ei jaksa üksi seda maja üleval pidada. Ise ära minna ei saa, ühest küljest mehe ähvarduste pärast, teisest küljest murest vanavanemate eluaseme pärast. Ma olen nii katki ja nii nurka surutud, et eluisu on kadunud. Vean end voodist välja vaid laste pärast. Ma ei oska enam mitte midagi teha 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg toob lahenduse.

Keskendu endale ja oma vaimsele tervisele. Kui vaja, külasta nõustajat.

Ja ütle mehele, et sa annad ta vabaks. (Tuleb anda ka)ja ta võib suhelda, kellega tahab.

Muidugi on siga mees. Aga sul pole praegu erilisi valikuid. Tark ei torma. Ma pole küll usklik, kuid mulle meeldib ütlemine, et jumal on õiglane, kuid aeglane. Kunagi tuleb see hetk, kui saabub lahendus. Oota see ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult mind üllatab, et loodetakse elada truult kuni elu lõpuni. Näiteks 50 aastat. See selleks. Mees las manipuleerib. Inimsuhted ongi tihti keerulised. Sina tegutse seadustest ja tervest mõistusest lähtuvalt. Mehe mulin lase kõrvust mööda. Selline vahutamine on inimlik. Jobu mees. Kui petmine pole jõukohane, siis ei ole mõtet üldse jändama hakatagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et annad ta vabaks ja loomulikult on ka sinul samad õigused käituda vaba ja vallalisena ja oma elu elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võta vastu otsus, et sa praegu midagi ei otsusta. ela oma elu nii rahulikult kui suudad ja aeg annab arutust. kasvõi kinnisvara, laenude ja hüpoteekide osas on praegu väga halb suuri muudatusi teha, sinu vara ostetakse lihtsalt liiga odavalt. kas vanavanemad on elus? kui jah, siis oled paraku sunnitud oma kunagist lollust taluma ja hambad ristis laenu maksma üksi või koos mehega. kui aga neid enam ei ole, siis mina ei hoiaks miskist nostalgiast kinni, nostalgia võib olla liiga suur taak, kergem on lasta sel minna ja alustada puhtalt lehelt.
lisaks on ebaselge, mida sa tunned oma mehe vastu, kas soovid lahutust solvumisest või on suhe temaga ennast niivõrd ammendanud, et pole ei solvumist, armastuse valusaid jääke, ega üldse midagi peale tüdimuse ja vastumeelsuse.
suurim relv sellistes olukordades on rahu ja läbimõeldud tegutsemine, emotsioonid teevad su nõrgaks. kuni oled nõrk, saab sind ka ähvardada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen talle öelnud ka, et annan su vabaks, tee mis tahad. mis teeb asja keeruliseks on see, et mina olen lapsega kodus ja ei saa kuskile välja. elame maakohas, auto on mehe kasutuses ning vajadusel võtab ta ka mu pangakaardi ära, et mind kinni hoida.
mis tunded mul on? ma ei tea isegi. pool aastat pidevat ajuke…pi on piisavalt ära nüristanud. kui alguses lootsin uuele võimalusele, siis enam mitte. haiget teeb küll endiselt, kuid üritangi seda mitte välja näidata. ilusad ajad ja unistused on tegelikult veel selgelt meeles ja pettumus on see, mis meeletult haiget teeb. olen hingepõhjani pettunud inimeses, kellega oma elu sidusin. aga vähemalt on silmadelt kate langenud ja ma näen, milline koletis ta tegelikult on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb,et selliseid mehi on.
Mõistan sind,sest olen umbes sams olukorras olnud.Mul oli ainult see parem,et ei olnud ühist vara,ega ka mingeid laene.Lapsi oli 3.Manipuleeris ja pettis mind.
Minul võttis 5 aastat,enne kui sain elu korda,ja lahutatud mehest.
Sina oled raskemas olukorras.
Sellest ma ei saa aru,kuidas ta su pangakaardi ära võtab.Mina peitsin koguaeg oma dokumente tema eest.Õudne mõelda,et peab nii tegema.
Teistel on kerge öelda,et kuidas sai sellisega abielluda.Minu puhul oli nii,et see mees oli enne abielu väga hoolitsev.Loomulikult oli ka ohumärke.Kuid tema hoolitsus oli sel hetkel suurem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jäta kõik mehele,nii lapsed,vara kui laenud ja alusta mõne teise mehega otsast peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas saab pakkuda, et jäta lapsed mehele – ok, vara veel, aga lapsed. Siin tihti öeldakse, et anna lapsed mehele. Lapsed pole mingid asjad!, et anna ära. Mina ei loobuks elu sees oma lastest – kui, siis vaid juhul, kui see lapse huvides parim variant oleks.
Lapsed on minu jaoks küll elu mõte. Mida ma nendeta teeks!? Sureks igatsusest ja kurbusest nende järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas äkki leidub mingi turske mees (sõbra sõber vms), kes saaks sulle armukest mängida nö ? Ja ikka nii, et su mees sellest teada saab. Siis oleksite võrdses olukorras ja su mees peab mingeid otsuseid tegema.

Võibolla loll ja lapsik soovitus, aga ma sellises olukorras tahaks vastu kiuslik olla.

Teistel soovitajatel on head soovitused, aeg annab arutust. Samas kui selline elu on sulle piin, siis on raske seda aega taluda muidugi.

Sul ei ole ka mingit tugivõrgustikku, sõpru toeks ? läheduses ?

Küsi ka tasuta õigusabi, ma ei mäleta, mis lingilt seda saab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult idioot võib soovitada naisele, et jäta lapsed maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on maja ühisvarana ma saan aru? Kuidas edasi liikuda, siiski mina nõuaks lahutust ja ongi kõik. Kui muu ei aita, siis minegi kohtusse, lapsi tal sinult õigus ära võtta ei ole, sa oled ema ja hea ema. Maja pane ise müüki, sest nagu aru saada, selle mehega kokkuleppele jõuda on võimatu. Ega ta saabki sinuga manipuleerida nii kaua, kui sa seda lased ja oma hambaid reaalselt ei näita. Tema annab kohtusse, võtab lapsed ära jne- idiootne jutt ju, ta ise teab väga hästi, et ta seda teha ei saa, kui selleks mingit reaalset alust ei ole.
Kutsu oma ema või keegi sõbranna last hoidma ja mine aja linnas (mine siis bussiga) asjad korda, anna asi kohtusse. Kui maja maha müüdud, siis astudki minema, alustad otsast. See kõik nõuab meeletult energait ja enesekindlust. Kahjuks mees on täis siga sul ning temal on nii lihtsalt mugav elada ja kui sai tunda ülemvõimu maitset sinu üle, sellest ta vabatahtlikult ei loobu. Sellest vabanemisesk pead sa ise kõva töö ära tegema, aga sinu elu vabadust on seda väärt. Soovin sulle kindlat meelt ja jõudu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:34; 28.02 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel, tema ähvardusi laste ära võtmise osas ära pane tähele. KUidas ta need ära võtab ? Kaenlasse võtab lihtsalt ja kõnnib minema ?
Kohtu kaudu ? 😀 Seda nüüd ära küll karda, see ei lähe läbi. Kindlasti muretse diktofon ja lindista teie vestlusi pealt (võib kuskil tõenduseks vaja minna).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirke31 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas saab pakkuda, et jäta lapsed mehele – ok, vara veel, aga lapsed. Siin tihti öeldakse, et anna lapsed mehele. Lapsed pole mingid asjad!, et anna ära. Mina ei loobuks elu sees oma lastest – kui, siis vaid juhul, kui see lapse huvides parim variant oleks.
Lapsed on minu jaoks küll elu mõte. Mida ma nendeta teeks!? Sureks igatsusest ja kurbusest nende järele.[/tsitaat]

Miks peaks lastest loobuma, kui mees neid kasvatab? Kuida siis mehed lastest loobuma peavad?
Mis su elu mõte siis on, kui lapsed suureks saavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jätta lapsed isale, kes neist ilmselgelt suurt ei hooli on väga idiootne soovitus.
maja müümist olen juba arutanud maakleriga, võimalused on kehvad. hetke müügihind poleks pooltki laenujäägist.
kuna ta on riigisüsteemis ja õigussüsteemis päris sügavalt kodune, siis on kõik võimalik tema puhul. fabritseeritud tõendid laste halvasti kohtlemise kohta kasvõi.
tugivõrgustikku mul pole. vanemad on surnud, ning vanavanemad kelle maja on hüpoteegi all, on ise haiged ja hädised ning vajavad tuge. minust oleks südametu ja süüdimatu neid veel oma lollusega koormata ja muretsema panna.
tundub et on selline nokk kinni, saba lahti ja vastupidi olukord. olen konsulteerinud kahe erineva juristiga, mõlemal juhul sama jutt, et mehega kompromiss jne. mis kompromissist ma siin enam rääkida saan, kui nii nurka aetud olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kirke31 kirjutas:[/small]

Miks peaks lastest loobuma, kui mees neid kasvatab? Kuida siis mehed lastest loobuma peavad?
Mis su elu mõte siis on, kui lapsed suureks saavad?[/tsitaat]

siis kui suureks kasvavad, on mu elu mõte neile toeks olla, aidata nende lapsi hoida ja ka rahaliselt, kui neil peaks olema abi vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja lisaks veel see, et ma jätaks selle maja kus seda ja teist, ma ei olegi selles kinni, et seda jagada ja kakelda. ma jätaks kõik talle ja läheks koos lastega minema, aga murepunktiks on sel juhul ikka ja jälle vanavanemate majal lasuv hüpoteek. pank ei ole nõus hüpoteeki kustutama ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tunnetab, et ta on sinu suhtes võimupositsioonil ja võib teha, mis tal pähe tuleb. kuni sa talle hambaid ei näita, seni ta sind rahule ei jäta. unusta ära selline jutt, et fabritseeritud tõendid, õigussüsteemis kodus ja nii edasi. see on pullikaka ja hirmu suured silmad. sa kirjutad, et oled lapsega kodune, kui vana su laps on?

soovitada on ju nii hea, aga mina teeks asju sellises järjekorras: ajutine teine elukoht (nt vanavanemate juures), töö, lapsehoid, lahutus. nurkaaetud loom on ohtlik, tundub, et su mees ei tea veel seda.

ega see mees sul laenuvõlga nagunii tekitama ei hakka, ta enda kodu ka ju. seega hüpoteegi mõttes oled sa nõrgemal positsioonil kui mees, aga ega mehelgi mingit pidu pole, kodutuks ju ka jääda ei saa ja vaevalt see armukegi kaua püsiks, kui maja läinud ja mees sõnakuulmatu naise pärast stressis.

kas sa oled pangast uurinud, kuidas üldse hüpoteeki maha saaks? st mitu aastat tuleks maksta või kui suur summa oleks vaja maksta, et hüpoteegist vabastada? kui saad tööd, siis võta see summa laenuks ja osta hüpoteek välja. mine uuesti panka ja lase ühel asjalikul laenunõustajal kõik, absoluutselt kõik võimalikud ja võimatud variandid ette laulda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jätta lapsed isale, kes neist ilmselgelt suurt ei hooli on väga idiootne soovitus.
maja müümist olen juba arutanud maakleriga, võimalused on kehvad. hetke müügihind poleks pooltki laenujäägist.
kuna ta on riigisüsteemis ja õigussüsteemis päris sügavalt kodune, siis on kõik võimalik tema puhul. fabritseeritud tõendid laste halvasti kohtlemise kohta kasvõi.
tugivõrgustikku mul pole. vanemad on surnud, ning vanavanemad kelle maja on hüpoteegi all, on ise haiged ja hädised ning vajavad tuge. minust oleks südametu ja süüdimatu neid veel oma lollusega koormata ja muretsema panna.
tundub et on selline nokk kinni, saba lahti ja vastupidi olukord. olen konsulteerinud kahe erineva juristiga, mõlemal juhul sama jutt, et mehega kompromiss jne. mis kompromissist ma siin enam rääkida saan, kui nii nurka aetud olen. [/tsitaat]
Kui mees lastega,siis pole tal aega armukesega tegeleda.Ja armuke vaatab,et mehel pole temaga aega tegeleda,siis otsib uue mehe.Ja kõpsti on mees sinu ukse taga andestust palumas.
Kui sa ei taha kõiki mehele jätta,siis jäta osa.
Teine võimalus,otsid omale armukese ja teed mehele tagasi.Mehed ei seedi,et naistel on armukesed,nemad arvavad,et see on vaid nende eraõigus.Ja ma arvan,et ka siis on võimalus,et mees lõpetab suhte armukesega.Kuid see pole nii kindel variant kui esimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kirke31 kirjutas:[/small]

Miks peaks lastest loobuma, kui mees neid kasvatab? Kuida siis mehed lastest loobuma peavad?
Mis su elu mõte siis on, kui lapsed suureks saavad?[/tsitaat]

ja miks mees peab loobuma lastest? Antud juhul on tegemist mehega, kes oma lastest ja perest juba ise vabatahtlikult oma käitumisega loobunud on. Kui oleks vastupidi, et naine käituks samamoodi nagu antud juhul mees, siis muidugi oleks seda meelt et mees saaks lapsed, sest sellisel juhul oleks ju mees rohkem laste huvide eest väljas ja naine hoopis oma käitumisega loobunud. Sõltub olukorrast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegele iseendaga, viska mees ja probleemid peast välja. Ära raiska oma aega ja närve sellele. Môtle ja tegele ainult asjadega, mis sind ônnelikuks teevad. Tunne rôômu oma lastest. Ignoreeri meest. Sa ei pea ta pesu pesema, sa ei pea lauda katma. Kui aitab sind, aitad vastu. Otsi lapse kôrvalt tööd, tee endale eraldi arve ilma mehe teadmata. Mingil hetkel oled siis valmis välja kolima. See vôib vôtta aasta, aga aasta tasa ja targu ettevalmistades on vahel kergem. Mina ka oma vanavanemaid ei paneks muretsema, edasi maja müüki, lahutus jne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegele iseendaga, viska mees ja probleemid peast välja. Ära raiska oma aega ja närve sellele. Môtle ja tegele ainult asjadega, mis sind ônnelikuks teevad. Tunne rôômu oma lastest. Ignoreeri meest. Sa ei pea ta pesu pesema, sa ei pea lauda katma. Kui aitab sind, aitad vastu. Otsi lapse kôrvalt tööd, tee endale eraldi arve ilma mehe teadmata. Mingil hetkel oled siis valmis välja kolima. See vôib vôtta aasta, aga aasta tasa ja targu ettevalmistades on vahel kergem. Mina ka oma vanavanemaid ei paneks muretsema, edasi maja müüki, lahutus jne.[/tsitaat]
väga õiged soovitused, kui teemaalgataja on nii tugev, et pidevalt vaimsele saagimisele vastu pidada. nii mõnelgi ütlevad närvid üles ja hingerahu huvides juba koliks mujale ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks mees ei lähe elama armukese juurde,miks nad ei koli kokku vms???? kui ta sind enam ei taha ja mingit elu teil niikuinii pole!??! mis mõttega te terroriseerite üksteist!?elagu iga üks oma elu! lapsed – lastel alati on olemas nii ema, kui ka isa!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin vanavanemate juurde kolida. Ei jäta su mees seda laenu maksmata, ta tahab ise seal sees elada ju.

Aga kui sa oled juba otsustanud, et kavatsed majas edasi elada, tulebki elada nagu spioon – peidik, kus hoiad väikest kotti kõige tarvilikumaga (id-kaart, pangakaart jms hädavajalik; selle koti saab suvalisel hetkel võtta ja ära minna, ilma pakkimisele aega raiskamata; hea oleks muidugi, kui ka mõned lasteriided ja enda asjad kogu aeg kuskil pakitud oleks, nii et mees sinna otsa ei koperda), pangaarve, millest mees midagi ei tea, soovitatavalt ka töö, mida saab kodus teha, millest mees midagi ei tea (näiteks tõlkimine vms, sel juhul paned folderile mingi tavalise nime stiilis \”Birxi sünnapildid\”, aga folderi sisu on nähtav ainult sinu nimega sisse logides (kui arvutil ainult üks kasutaja on, krüptid sisu ära, see pole tglt väga keeruline, netist leiab õpetusi). Samuti tasuks siiski linnas ära käia (kui on vaja minna, saab ka bussiga) ja end mõne tuttava korterisse sisse kirjutada – seejärel saad noorima lapse lasteaiakoha järjekorda panna ja vanemad saaksid vajadusel sügisest sinna kooli minna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks takistab hüpoteek kohe ära kolimast (või õigemini pärast uue elukoha ja töö leidmist)? Kui kolid ära ja nõuad lahutust, siis on ju 3 võimalust: 1. Mees elab majas edasi ja maksab laenu ning sinu vanavanemate elukohaga ei juhtu midagi. 2. Mees tahab maja maha müüa ning siis teetegi seda ja saabki see hüpoteek kustutatud. See on juba omaette teema, et makstud saab ainult pool laenujäägist. Vaevalt, et siin lähema 10 aasta jooksul mingi oluline tõus kinnisvaramaastikul aset leiab. Kui isegi pool makstud saab, siis saab ju hüpoteegi kustutatud. 3. Mees ei maksa enam laenu edasi. Vaevalt, et ta sedasi teeb, kuid kui nii juhtubki, siis läheb esimesena ju maja sundmüüki ning hüpoteegiga koormatud vanavanemate eluase jääb alles.
Või on hüpoteek ainult vanavanemate majal, s.t. teie enda maja ei ole üldse laenu tagatiseks?
Igaljuhul pead Sa mõtlema endast kui iseseisvast naisest ning neil asjadel on väljapääs. Mine tööle tagasi ja kindlusta oma tagala ning siis tegutse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 13:21; 28.02 13:35; 28.02 14:21; 28.02 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane kägu,
mina sain asjast aru nii, et maja on laenu tagatiseks ja vanavanemate maja on lisatagatis. ehk siis kui maja müüa ja müügihind ei kata laenujääki, läheb lisaatagatis ka realiseerimisele. see variant ei tule kõne alla, muidu on vanurid lageda taeva all. jälle trump mehe taskus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui suur see laenujääk peale maja müümist saab jääda? Äkki see summa ei ole nii suur, et on võimalik kasvõi naisel laenu võtta ja see ära maksta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 13:21; 28.02 13:35; 28.02 14:21; 28.02 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutsamammal on õigus tagatise ja lisatagatise osas. ja miks ma meest siia üksi ei jäta elama on see, et ka tema ei suudaks oma palgast üksi maksta laenu ja muid maksusid. teades tema kombeid rahaga ümberkäimisel, siis varem või hiljem oleks laenud maksmata ning maja/majad sundmüügis. sellepärast punnitangi suurelt osalt siin edasi elada ja oma vanemahüvitist ka ringluses hoida, et majalaen makstud saaks 🙁
lapsed on vanuses 7, 2 ja kohe aastane. nad saavad niigi aru, et kodus on asjad pahasti, on kurvad et issi ei taha neid enam, kuigi olen üritanud nende ees mitte tülitseda jne. kardan nende heaolu pärast, kui asi inetuks läheb. enda valu ma elan üle, aga kuidas laste omaga toime tulla, see ju murrab südame…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et kui asjad nii, on ka sinul õigus endale armuke võtta.
Ja hakkagi asja külmalt võtma.
Pane aegajalt mees lapsi hoidma ja tee endale vabu õhtuid. Mehele ära räägi, millega sa oma aega kaunistasid, ütlegi külmalt, et see on sinu privaataeg ja sina ei pea talle aru andma.
Seebilt ja supilt arva truudusetu mees maha. Las peseb ja triigib ise oma riideid – sina teda enam ei hoolda.
Teil on ühised lapsed, nende eest hoolitsete nüüd VÕRDSELT – aga mitte midagi muud ühist ei pea teil olema.
Nõua endale täiendavaid hüvesid välja.
Vaata, kui kaua mees sellele trallile vastu peab.

Ehk on tehniliselt võimalik teie maja kaheks majapidamiseks jaotada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See viimane kommentaar on tegelikult täitsa asjalik. Äkki annabki maja kuidagi kaheks jagada, s.t. kui ei anna reaalselt poolitada, siis korraldada nii, et on mingi sinu ruum (magamistuba?) ja mehe ruum, kus käite ja koristate ainult teie ise ning on teie isiklikud asjad, laste toad ning köögis kasvõi eraldi kapid vmt? Armukese võtmist ma nina alla ei hõõruks, sest milleks tekitada mehes viha, vaid parem üritada kuidagi koos eksisteerida ja lapsi kasvatada niikaua kuni maja saab normaalse hinnaga müüa või kuni vanavanemad on siit ilmast lahkunud vmt. Mul on mitmeid tuttavaid, kes on sarnaselt oma lapsed üles kasvatanud kuni täisealiseks saamiseni. Raske on, kuid see on siiski parem variant kui praegune seis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 13:21; 28.02 13:35; 28.02 14:21; 28.02 16:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei leia väljapääsu…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.