Esileht Pereelu ja suhted Ma ei leia väljapääsu…

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Ma ei leia väljapääsu…

Postitas:

teate, ma üritasin pikka aega võtta asja mõistusega. suhteliselt elementaarne, et sellised asjad juhtuvad, tunded tekivad jne, et tunnetele kätt ette ei pane. olen mehele ka alati öelnud, et kui selline asi peaks juhtuma, siis tuleks aus olla ja suuta täiskasvanu kombel asjad ära klaarida. kui ta armukesest teadlikuks sain, siis võtsin ka asja rahulikult, pakkusin ilusti et teeme oma asjadele viisaka lõpu ja lastevanemateks jääme ju ikka. mis edasi sai, on juba siin teemas loetav… minu mõistus ei võta kinni seda, et kui asi on niigi päevavalgele tulnud, miks on vaja siis niimoodi edasi solgutada ning haiget teha, valetada ja keerutada jne, kui talle see teine nii tähtis on, siis miks ta ei lähegi ära tema juurde, päriseks? oma pere ja sõprade ees teeskleb idülli edasi. vot sellisest alatust käitumisest ja lõputust haigettegemisest ma aru ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mullamaia kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aeg toob lahenduse.

Keskendu endale ja oma vaimsele tervisele. Kui vaja, külasta nõustajat.

Ja ütle mehele, et sa annad ta vabaks. (Tuleb anda ka)ja ta võib suhelda, kellega tahab.

Muidugi on siga mees. Aga sul pole praegu erilisi valikuid. Tark ei torma. Ma pole küll usklik, kuid mulle meeldib ütlemine, et jumal on õiglane, kuid aeglane. Kunagi tuleb see hetk, kui saabub lahendus. Oota see ära 🙂

[/tsitaat]

Ega kahjuks alati ei pea see ütlus paika et aeg paneb kõik paika. Enda ämm elab juba 5aastat samas olukorras oma mehega koos. (ainuke vahe on see et tema lapsed on juba täiskasvanud) Aga samamoodi on mu ämm hädas et maja on mehe rahadega tehtud, kuid maa on ämma vanemate oma (ehk tema). Ning mõlemad on majja nii palju investeerinud et kumbki ei ole nõus sealt minema kolima, ega ka maja maha müüma. (ega selle eest ei saakski midagi, kaks 1-2toalist korterit ehk ainult.) Aga jah.. samamoodi nagu teemaalgatajal siis ootab mu ämm juba ammu lahutust kuid mees ei anna. Ja tema puhul pole 5a ootamist ka asja muutnud.. elavad lihtsalt koos nagu vend ja õde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks su elus midagi enne ei muutu, kui sa midagi konkreetset ette ei võta. Alustuseks lahutus ja mina soovitan sul advokaat võtta, tema võtab siis sinu mehega ühendust ja las ta siis esindab iseennast kohtus või mis iganes, aga seni kahjuks teil midagi ei muutu. Ma ise vist läheks ja räägiks oma vanavanematele ausalt, mis seis on ja võibolla tuleb abi sealtpoolt, sa ei tea ju seda. Ja kui asi kohtusse anda, siis juba see kogu protsess on väga pikaldane, sul aega atra seada, aga mida varem tegutsed, seda rutem saad mäele. Loomulikult on kolme lapsega väga raske kogu seda kammajaad läbi teha, aga nagu sa ise kirjutad, see elu ei ole elamisväärne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:34; 28.02 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igasugused majad maal ei leia praegu ostjaid, pangalaenud ka kalliks läinud, nii et maja jagamine kahele nö. leibkonnale oleks targim variant minu meelest.
Teemalgataja peab ise rangema joone võtma ja võimalikult kiiresti ka lisateenimisvõimalusi leidma hakkama, see emapalga aeg on ju nii lühike.
Kui mehel väike palk, ei lase ükski pank seda laenu ainult mehe nimele ja lisatagatise vabastamine on ka tänapäeval rist ja viletsus. Tahtsime oma laenu tagant ka oma teist kinnisvara ära saada, aga kui ma kõik läbi arvutasin ( lepingu muutmisest tingitud intressitõus, lepingu tasu, uued hindamise, korteri müügist saadud raha tänaste hindadega, alles jäänud laenu jääk) siis sain aru et praegu on odavam korter välja üürida, ja laenu rahulikult edasi maksta ise majas elades. Peale korteri müüki oleks meil laen samasuure kuumaksega peaaegu aga korteri üüritulu jääks saamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 14:53; 28.02 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa tead, kes see armuke on ? Äkki võtad temaga ühendust ja veena teda, et too veenaks su meest tema juurde kolima ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ideaalset pereelu tuttavatele mängida ilma naise osaluseta ei ole võimalik. Nii et lõpeta kaasamängimine. Pole midagi hullu kui teadasaadakse, et mehel armuke ( võimalik, et kõik ammu teavadki ja teevad lihtsalt nägu et ei tea). Antud keerulises olukorras tuleks ehk ka mehe vanemaid teavitada. Et mehele armuke juba pikemat aega, tahad lahutada, aga selline olukord. Võimalik, et mees üritab näidata teie kooselu jumal teab millises valguses, kus sina süüdi oleks kõiges. Ja sina mängid mitterääkimisega selles osas temaga kaasa. Nii et lõpeta tema pildi toetamine ja näita kõigile sellist pilti nagu see tegelikult on.
Armukese juurde ilmselt ei saagi minna, kuna armukene võib olla ka nn hõivatud. Tal ei ole lihtsalt kuhugi minna. Või on naine arusaanud, et pole tegemist just ideaalse mehega, kellega tahaks kooselada \”kuni surm meid lahutab\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei jõua kõiki soovitusi läbi lugeda, kuid silma jäid sinu põhjendused, miks, sa midagi teha ei saa.

Täiesti normaalne soovitus sulle oli, et mine kohtusse, ajadki asja ise otsast lõpuni joonda. Oled sirge seljaga , nutad patja, kui mees armukesega on – pühendud lastele.
absoluutselt kõik olukorrad on lahendatavad. am saan aru, et 3 lapse kõrvalt on väga raske leida jõudu, kuid sa kindalsti suudad.
soovitus ka turske mehe kohta ;), asi polegi mehe niivõrd biitsepsis kuivõrd vb hoopis jõukuses. las tõesti keegi mängib sulle natuke aega nn sõpra, vaata, mis laulu mees laulab.
igal juhul soovin sulle palju jõudu-jaksu! Kurb on see, et alles peale 3 last tuleb välja tegelik pale, täiesti HAIGED ja vastutustundetud on osad mehed.
Sa kindlasti oled hoopis teisest puust kui mina, aga mina sellises olukorras näitaks oma varjatud palet – oi kus ma asuks tegustema. peaasi ära ole mehe eest alalhoidlik ja nurka surutud. osta avhel lilled endale lauale, las küsib, kes tõi, ütledki, et on sel vahet või? Käik kodus tema ees kalanäoga ringi, ära tee tast absoluutselt välja, ära vasta ta küsimustele – kui sulle mdiagi teeb, teed kohe avalduse politseile jne. Julmad mängud, aga mina ennast ei laseks igatahes niimoodi kinni hoida.
appi ma ei või, ma läksin nii närvi praegu, VÄRDJAS mees!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehe vanemad on teadlikud armukesest, õigemini nad olid teadlikud siis kui asi esimest korda välja tuli. õnneks hoidsid nad siis minu poole ja tegid mehele selgeks, et kui mees otsustab teise naise kasuks, siis ta on vanematest ilma. nüüd ma ei ole otseselt küll kaebama läinud neile, kuid viimati ämmaga vesteldes ütlesin, et asi on minu võimete piirist väljunud ning mina löön käega, tulgu mis tuleb. selles osas löön käega, et ma ei usu enam uut algust jne. siinkohal see suguvõsa surve on kindlasti üks asi, mida mees veidi pelgab.
ja teine asi on see, et armuke on tõepoolest hõivatud- abielus ja üks laps ka, koolieelik. kohati tundub mulle ka see, et armuke kasutab minu meest enda huvides ära. armukese mees on enamuse ajast välismaal suurt raha teenimas ning armukesel on ju suhteliselt mugav elada nii, et seaduslikult abikaasalt tuleb eluase ja raha ning minu omalt siis seks ja muud lõbustused. kellegi sokke pesema ei pea ning süüa vaaritama samuti mitte. võtab meest vastu kui talle sobib ja tõukab uksest välja, kui üle viskab.
mina olen oma suhtumist selles osas muutnud, et kui varem ikka tekitasin probleemi mehe kodust ära olemiste ning hilja jõudmiste osas, siis enam ma ei küsi, kuulan ära ta valeselgitused ning noogutan kaasa, et muidugi nii oli. samuti ei oota me lastega enam ühiseid pereõhtusööke, vaid teen söögi kui meile sobib ja sööme lastega. mees kas sööb pärast üksi või ei söö üldse, kui ei viitsi sööki hilisööl tulles soojendama hakata. samuti pesen ma vaid seda pesu, mida mees konkreetselt masinasse paneb. mis vedeleb, selle eemaldan silme alt pesukorvi või lükkan talle voodi alla. ühesõnaga üritan võimalikult külma kõhuga võtta, samas siiski niipalju oma kohustusi täita, et pärast ei saaks tema mulle hakata näpuga näitama, et mina oma kohustused oleks tegemata jätnud. ei, maja on korras, pesu pestud, lapsed söödetud ja kasitud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehe vanemad on teadlikud armukesest, õigemini nad olid teadlikud siis kui asi esimest korda välja tuli. õnneks hoidsid nad siis minu poole ja tegid mehele selgeks, et kui mees otsustab teise naise kasuks, siis ta on vanematest ilma. nüüd ma ei ole otseselt küll kaebama läinud neile, kuid viimati ämmaga vesteldes ütlesin, et asi on minu võimete piirist väljunud ning mina löön käega, tulgu mis tuleb. selles osas löön käega, et ma ei usu enam uut algust jne. siinkohal see suguvõsa surve on kindlasti üks asi, mida mees veidi pelgab.
ja teine asi on see, et armuke on tõepoolest hõivatud- abielus ja üks laps ka, koolieelik. kohati tundub mulle ka see, et armuke kasutab minu meest enda huvides ära. armukese mees on enamuse ajast välismaal suurt raha teenimas ning armukesel on ju suhteliselt mugav elada nii, et seaduslikult abikaasalt tuleb eluase ja raha ning minu omalt siis seks ja muud lõbustused. kellegi sokke pesema ei pea ning süüa vaaritama samuti mitte. võtab meest vastu kui talle sobib ja tõukab uksest välja, kui üle viskab.
mina olen oma suhtumist selles osas muutnud, et kui varem ikka tekitasin probleemi mehe kodust ära olemiste ning hilja jõudmiste osas, siis enam ma ei küsi, kuulan ära ta valeselgitused ning noogutan kaasa, et muidugi nii oli. samuti ei oota me lastega enam ühiseid pereõhtusööke, vaid teen söögi kui meile sobib ja sööme lastega. mees kas sööb pärast üksi või ei söö üldse, kui ei viitsi sööki hilisööl tulles soojendama hakata. samuti pesen ma vaid seda pesu, mida mees konkreetselt masinasse paneb. mis vedeleb, selle eemaldan silme alt pesukorvi või lükkan talle voodi alla. ühesõnaga üritan võimalikult külma kõhuga võtta, samas siiski niipalju oma kohustusi täita, et pärast ei saaks tema mulle hakata näpuga näitama, et mina oma kohustused oleks tegemata jätnud. ei, maja on korras, pesu pestud, lapsed söödetud ja kasitud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]spindel kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas sa tead, kes see armuke on ? Äkki võtad temaga ühendust ja veena teda, et too veenaks su meest tema juurde kolima ?[/tsitaat]
niisama ässitamiseks võib seda ju teha ja võib ka armukese mehele teada anda, millne litsike tal kodus on, aga ega’s armukesed ainult suurest armastusest teki. lihtsalt kepisõbra pärast hakata kogu lahutusega kaasnevat jama läbi tegema – milleks. antud juhul, ma usun, on armuke veel nii erutav, et loobuda ei suuda, aga mõistuse hääl ütleb, et naisega päris lahku minna ka ei maksa (majanduslik sõltuvus, häbi vanemate ees vms). hinge koguneva sita peab kuidagi välja saama, armukese peale ei raatsi seda visata, siis oma naine saab kaela. kolm väikest last, sõltuv, allaheitlik naine, poksikotiks nagu loodud. erinevalt armukesest, kes võtab meest vastu ainult oma suva alusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armukest ma tean, on mehe töökaaslane kellega iga päev koos ühes autos tööle-koju sõidetakse ja kabinetti jagatakse. minuga ta keeldub rääkimast, korra proovisin, siis ütles et tal pole mulle midagi öelda. meili teel lubas mu elu põrguks teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on majalaenu maksmine teil praegu korraldatud, s.t. kas mees maksab üksi kogu summa või jagate seda omavahel kuidagi? Kas sa saaksid hakkama ka siis kui välja koliksid, endale uue korteri üüriksid ning majalaenu (tervet või siis enda osa) edasi maksaksid? Lahutuse annaksin ka sinu asemel sisse ning kuna vara läheb jagamisele, siis on mehel võimalik kas sinu osa ära osta ning kuna ta seda ilmselt ei suuda, siis peab nõustuma maja müügiga. Kui saadud tulu ei kata laenu, siis maksaks vanavanemate elamu eest hüpoteeki ise kinni. See ei ole võimatu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 13:21; 28.02 13:35; 28.02 14:21; 28.02 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka uuri välja täpselt kui suured on need jäägid ja hüpoteegid peale maja müüki (arvesta pisema summaga, kui turuhind ikka) ja mis suurus tuleks maksta esivanemate maja päästmiseks ja puudu jäänud laenu maksmiseks.
laste pärast punnitada, tead minu 7a ja 3a harjusid uue koduga paari nädalaga ja edaspisi käisid isal külas. Lastel närvid korras, igaksjuhuks käis psühholoog nendega rääkimas ja arvas, et lapsed olid igatahes poole aasta pärast täiesti kohanenud.
Aga kõigepealt uuri kõik konkreetselt välja ja siis alles arvesta, kas on võimalik või pole võimalik. Selge on see, et sellise mehe nahka oma elu elada on kuritegu sinu noore elu suhtes ja lastele sealt ka mingeid väärtushinnanguid pereeluks ei saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] —— meili teel lubas mu elu põrguks teha. [/tsitaat]
sellise näkkukusemise peale annaks ma ta mehele kohe kindlasti kõik teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armukese meest on teavitatud, tal on suhteliselt ükskõik. nende pereelu on suht olematu, kokku-lahku ja ka armukesed majas jne. armukese mees rääkis korra ka minu mehega, see kinnitas talle, et midagi pole ja ei tule. ja kuna armukese mees nagunii kodust ära on, siis ta ei saagi teada. enamus asju kannatab ju töö juures või autos ka ära ajada. et ühesõnaga armukese mees nõudis konkreetset tõestust, kas fotot või kõnesalvestust, muud ta ei usu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh … lihtsalt lahku sellest kompotist. kõigepealt käi pangas ja uuri kõiki võimalusi, mida sulle siin on pakutud ja lase kohtus lahutus ja elatisraha ära vormistada, kuni sul vanemahüvitis on, mille eest lõivusid maksta. siis lapsed aeda-sõime ja ise tööle.

p.s. ära unusta ämma-äia moraalse toetuse eest tänamast. vähemalt mina teeks seda küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kulutad auru valedele asjadele, mehe armuksesele tahad kohta kätte näidata, armukese mehele kaevata, oma mehe vanematele kaevata… mida veel, varsti lähed vallavalitsusse jne.
Kui tahad iseseisvaks saada siis
1. tegevusplaan paika, tööle minna ( emapalk ju varsti lõpeb)
2. laste eest hoolitsed
3.ENDA EEST HOOLITSEDA, et ei jääks vihast ja murest haigeks.
Igasugu kaebamine ja kaastunde kerjamine ja haletsemine on energiat viivad tegevused ja kui su eesmärk on ise hakkama saada siis ei tohi oma energiat niiviisi raisata.
mevõime öeleda et su mees on siga ja armuke lits aga mis see sulle annab? Nutmine ja ennast haletsemine on viletsad lahendused.

Aga noh, õpitud abitusega saavad ka mõned hakkama, olen ise kuulnud et mees räägib sõpradele, ma jätaksin ta maha aga ta ei saa ju üksi elamisega mitte kuidagi hakkama, mu lapsed jääksid ju üksi hätta. Kusjuures seda naist tundes teadsin suurepäraselt, et enne abielu oli ta igati hakkamasaaja ja asjalik tüdruk, kes aga taktikaliselt võttis endale sellise abitu ja malbe hoiaku ning püsis aastaid kenasti rollis sees, mees käis tööl ,pidas armukesi ja andis kompensatsiooniks naisele palju raha, viimane sai tegeleda oma hobidega ja lastega, tööle läks alles siis kui vanem laps gümnaasiumi lõpetas.

Kõiksugu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 14:53; 28.02 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpsustan, et kaebamises mind küll süüdistada ei saa. väike koht ja palju ühiseid tuttavaid, asjad tulevad lihtsalt ise välja. nii armukese mees kui ka minu mehe vanemaid said teada muudest allikatest. mul on niigi häbi, et sellise vale valiku otsa sattusin, milleks mul vaja end veel armukese ja tema mehe ees alandama on hakata, see ei muudaks midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.02 09:39; 28.02 11:05; 28.02 11:50; 28.02 12:04; 28.02 13:44; 28.02 14:30; 28.02 15:28; 28.02 15:58; 28.02 16:41; 28.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kardan laste pärast, nad on veel väikesed ja ei mõistaks… [/tsitaat]

Lapsed on sul 7, 2 ja 1.

Vanimale saad kõik ilusti ära selgitatud, nooremad kohanevad uue olukorraga kiiresti. Üks lapsevanem jääb ju igapäevaselt alles, teisega saab samuti kohtuda.

Millal siis parem aeg oleks lahku minna? Pinget tajuvad lapsed isegi siis, kui nende nähes ei tülitseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on sinust jube kahju, väga halb olukord igat pidi.
aga kuidas üldse on võimalik, et mees võtab su pangakaardid ära?? kuidas sa lased sel toimuda? sellise tegevusega tema võimutunne ja ülbus ainult kasvavad. ning kui mees tunneb, et naine enam pole nii lükata tõmmata, siis tõmbub ta ise ka veits tagasi. peida oma kaardid ja dokumendid kuskile ära või siis tee endale üldse uus pangakaart, lase vanemahüvitis sinna ümber vormistada ja õpi uus parool pähe ja paroolipaber põleta ära.
ja minu arust ka see turske armukese mäng oleks päris asjalik;) Sul oleks vaja meest, kes oleks su mehest nii füüsise kui ka rahakoti suuruse poolest üle. usu, kui su ”armuke” sõidaks sulle hoovi, kui mees kodus oleks ja sina temaga autosse kudrutama läheksid, oleks su mehel suu M-i täis ja tõmbaks tal mitme kraadi võrra ülbust maha. ja raudselt su tossike mees ei julgekls tulla midagi ütlema ka samal ajal kui te autos olete.
muidugi on väga raske, ja saan aru et muretsed laste pärast. aga see on ju ammu teada, et mehed hakkavad naisi hirmutama laste äravõtmise ja muu sellise jamaga, sest neil mõistus kõrgemale ei küündi.
ohjah palju külma närvi sulle ja ma väga loodan et sa leiad lahenduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem variant on siin see et vanaema-vanaisa kodu müüakse maha. See on muidugi halb, aga ka võimalik üle elada. Ehk leiad hoopis sellise koha kus saad sina lastega ja vanad ka koos elada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta kõik peaaegu samaks,elage samas majas nagu kaks võõrast inimest ,rahalised kohustused ka samaks, ainult lahuta ära!! See paberike tee ära üks- kaks- kolm! Selle saab ju ühepoolselt teha! Pangakaardid ja dokumendid võitle tagasi! Sa oled talle võõras , lihtsalt laste ema, aga muidu vaba uuteks suheteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise oleks veel kurjem, kui soovitasin. Loobuks ka lastest, (vanavanemate majast mitte).Aga lahutuse annaks igal juhul sisse, liduks kasvõi ilma dokumentidetta lahutama või politseisse. Laena raha ja mine lahutust sisse andama ja uusi dokumente tegema. Tee tormi, nii et on…!!! Küll siis tagajärjed tulevad, mees hakkab ka vingerdama..Põhiline on lahutus iga hinna eest!! Kohtus võibolla tuleb mingi lahendus..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei leia väljapääsu…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.