Esileht Pereelu ja suhted Ma ei ole normaalne naine ?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ma ei ole normaalne naine ?

Postitas:

mul on väga hea mees, aga ma mõtlen pidevalt kellegi muuga seksimisest,
Ma armastan oma meest!

kuigi tahaks täiesti võõra mehega magada vahelduseks ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust küll normaalne. Normaalne ongi keskmine ehk teisisünu ei liha ega kala. Või siis kolmandat moodi, ei midagi erilist, pigem tavaline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen ka. Aga mulle meeldibki sellest ainult mõelda. Fantaasiad lihtsalt. Reaalselt ei sooviks võõrast meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reaalselt satud mingi minuti-mehe otsa, kes sinu otsas ähkides enda toru tühjaks laseb ja mörisedes maha ronib.
asi ka, millest unistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne oled, aga seda seksimise meest tuleks ka valida. Naised on kahjuks nii isekad ja kadedad, et kui kellelgi ongi hea sekspartner, siis sellest ei räägita ega kiideta ega pakuta teistele…

Mina olen ka mees, aga mul on kombeks kulutada isegi eelmängule palju-palju kauem aega kui minut, sealhulgas keele kasutamisega.

Võid ka ju enne seksi sõlmida kirjaliku kokkuleppe, et see, millal mehikese pauk lahti läheb, on tema enese asi, aga sina pead saama vähemalt 30 minutit (või mingi muu sulle sobiv aeg) seksi või muidu maksab ta kokkuleppetrahvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juba täna võin tulla ja korralikult sind läbi keppida.

29 a mees Tallinnas.
mees.naguikka@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen ka. Aga mulle meeldibki sellest ainult mõelda. Fantaasiad lihtsalt. Reaalselt ei sooviks võõrast meest.

Mina ka fantaseerin ja tean raudselt, et ainult fantaasia tasandile see ka jääb. Minu jaoks käivad seks ja armastus käsikäes ja reaalselt ei suudaks ma seda fantaasiat ellu viia, sest armastan oma meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juba täna võin tulla ja korralikult sind läbi keppida.

29 a mees Tallinnas.
mees.naguikka@gmail.com

Ma ei ole vist tükk aega midagi nii rõvedat lugenud. Öäk.
Üldse ei imesta, et keegi sinuga voodirõõme jagada ei soovi.
mees.nagumats oleks ehk kohasem nimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin ka vahel teiste meeste peale, isegi mõne kuulsuse peale paaril korral mehega voodis olles. Aga mulle piisas kahest korrast, kui võõrad naised mu meest täielikult vahtisid ja mu mees neid hetki üldse ei tabanud. Esimene kord, kui ta kassas restoraniarvet maksis, noor kassapidaja sõi teda silmadega, aga mu mees ei pannud midagi tähele, mõtles vaid palju arve tuleb. Teisel korral välismaal üks päris kabe pereema või üksikema lapsega jälle vahib mu mehele suu sisse, pöörab lausa pead, ajas end imelikult puhevile, rinna ette, suu torusse, uuris mind ka pealaest jalatallani, jälle mu mees ei pannud tähele, nojah olime taas kassasabas ja ta mõtles taas rahast vist : ) Ja vot need korrad on mõjunud nii erutavalt, et tulevad seksides meelde, kuidas teised naised teda ilaselt vaadanud on, et ei peagi enam võõrastest meestest fantaseerima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 23:37; 19.04 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja vot need korrad on mõjunud nii erutavalt, et tulevad seksides meelde, kuidas teised naised teda ilaselt vaadanud on, et ei peagi enam võõrastest meestest fantaseerima.

Eks sellistel põhjustel pk käod oma mehi “armastavadki”.
Teemaalgataja mees samuti ilmselt võõraste naiste jaoks mingi kompu ei ole, siis ta hakkabki igavusest mujale vahtima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja vot need korrad on mõjunud nii erutavalt, et tulevad seksides meelde, kuidas teised naised teda ilaselt vaadanud on, et ei peagi enam võõrastest meestest fantaseerima.

Eks sellistel põhjustel pk käod oma mehi “armastavadki”.
Teemaalgataja mees samuti ilmselt võõraste naiste jaoks mingi kompu ei ole, siis ta hakkabki igavusest mujale vahtima.

Pk, pk, pk käod, kes sa ise huvitav oled, samamoodi ju passid siin ja kommenteerid või oled hoopis pk kukk. Veel hullem, ma armastan oma meest mitte vaid tema atraktiivsuse pärast vaid ka seepärast, et ta perekoolis ei passi nagu eit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 23:37; 19.04 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne naine, kelle instinktid pole mitte kuhugi kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei ole normaalne naine ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.