Esileht Pereelu ja suhted Ma ei oska enam midagi välja mõelda tarka.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ma ei oska enam midagi välja mõelda tarka.

Postitas:

Lugu selline, et alles hiljuti läksin elukaaslasest lahku, kuigi suhe oli juba mõnda aega hapu. Ausalt, ma ei tunne mingit kurbust või tühjust hinges, pigem kergendust, et see nüüd möödas on. Ilmselt tema samuti, kuna lahkuminek oli kiire, vastastikusel nõusolekul ja edasi otsustasime jääda sõpradeks. Suhtleme päris palju, vahel kohvitame koos ja ajame juttu. Seega lühidalt, ma ei tunne, et ma mingit aega vajaks, et n-ö üle saada. Pole millestki üle saada.
Aga probleem tekkis siis kui mulle hakkas meeldima ta sõber. Ja see sõber paistab ka huvitatud olevat, ent olukord on kahtlemata keeruline ja ta lohistab jalgu. Ühest sõpruskonda meil tegelikult ei ole, eksiga suhtlesime ja suhtleme ka nüüd erinevate inimestega, mõned ühised tuttavad siiski on. Ja nüüd ei teagi mida edasi teha, kas oleks mõistlik edasi püüda arendada seda või pigem lüüa käega. Kuna mul on üsna tugevad tunded tekkinud, siis on käega löömine muidugi raske, aga samas on näha, et tema on väga kahtlev. Arvata võib, et ei taha draamasid, ei taha sõbraga riidu minna ning püüab tema tunnetega arvestada, ning ma ei saa ka kindel olla, et nad omavahel sellest rääkinud ei ole.
Vahest ajab see süda nii vihale, miks ta sellised peab välja valima? Lihtsamaid variante oleks ju ka…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 16:37; 06.12 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida siin enam mõelda on? Seda põhimõtet sul pole, et elukaaslase sõbrad, vend jne on tabu, järelikult anna tuld, mida kõhelda.
Inimesed jagunevadki kaheks, need, kes teevad nii ja teised, kes mitte kunagi ei tee.
Ju siis oled see esimene. Ja see “sõber” muidugi ka.
Teie jaoks väljaspool aedikut teisi lambaid ei ole.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et kui mees ‘lohistab jalgu’ ja ‘mõtleb oma sõbra tunnetele’ jne, siis ta ei ole sinust tegelikult huvitatud. Kui ta oleks sinusse silmini (tõeliselt) armunud, ei mõtleks ta kellegi kolmanda tunnetele.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Näed, te koopereeruge selle teema https://foorum.perekool.ee/teema/eksi-sober-2/ algatajaga ja jagage omavahel nippe.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui omandihimulised ja objektistavad peavad olema inimesed, kelle jaoks eksi elu kontrollida nii oluline on, et on vaja piiranguid seada, kellega see eks suhelda tohib…

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa mitte ei taha kontrollida, kas su eelmisel mehel on tundeid veel su vastu või mitte? Kui su eelmine ei pea sind enda omaks ja endale kuuluvaks, ei tohiks küll mingeid probleeme tekkida. Su eeldad, et su eelmisel on niitugevad tunded su vastu, et läheb sõbraga sinu pärast tülli. Mis alusel sa seda eeldad, et sa kuulud veel endisele? Miks sa pead endise jaoks ennast väätuseks? On siin varjatud solvumine, et nii kiiresti loobus sinust? Sa oled hetkel nii kindel, et järgmine suhe sõltub sinu huvist, et kui sinul on huvi tuleb suhet, kui ei siis ei tule. Aga see eelmise sõber omab ju ka oma tahet.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem ütleks, et kui alles läksite mehega lahku, siis ükskõik kellega uude suhtesse tormamine pole niikuinii hea mõte, anna nüüd endale natuke aega järele mõelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem ütleks, et kui alles läksite mehega lahku, siis ükskõik kellega uude suhtesse tormamine pole niikuinii hea mõte, anna nüüd endale natuke aega järele mõelda.

Seda räägib see sõber ka. See tundubki tema jaoks tegelikult peamine probleem olema, kuna seda on ta mitu korda teemaks võtnud, et selline asi ei lõppe hästi. Ega ta ise ka alles lõpetas suhte, seega ta ise samasuguses olukorras tegelikult. Ma tean, et mõned mehed on sellised uimased, äkki lihtsalt anda talle aega selgusele jõuda? Kui tal ikka tunded on, siis tuleb ta lõpuks ikkagi kohale, aga kui ei ole, siis ega see ise surkimine ja tagant utsitamine ka tulemust ilmselt ei anna.
Aga jubedalt häirib, tahaks ju kokku saada. Aga eks see ka keeruline kui ta iga päev tööl on.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 16:37; 06.12 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi. Kui naiivne sa olla saad? Kui sa lähed oma eksiga kohvile siis mida sa lootsid, et uus mees teeb, viskab saltosid või? Loomulikult räägitakse sind taga, ja mitte heas võtmes. Ilmselt on eksi sõber mõistlik mees, vaatab ära kuidas sa oma eksiga kohvitad ja ei võta sind tõsiselt. Selle mehega sul tulevikku olema ei saa, tema jaoks oled alati see naine, kes teise mehega kohvile läks, seda enam, et tema sõbra maha jätsid. Mehed jäävad sõpradeks, ükskõik mitu naist nende elus on või oli või tuleb. Kui uue leiad, siis ära samu vigu tee. Mehe sõbrad jäta heaga rahule, sa ju tead kelle paadis nad on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju.
Armununa ei leiuta keegi vabandusi, kuidas “mis küll tema ja tema sellest mõtleb” ja “äkki pole ikka päris õige aeg” – seega ilmselgelt pole tema sinust sama huvitatud kui sina temast. Küllap sa meeldid talle küll ja soodsamatel asjaoludel võiks teil mingitsorti mugavussuhegi tekkida, aga praegu, kui on ebamugavaid asjaolusid, mitte, sest päriselt armunud ta sinusse pole. (Mis ei tähenda, et ta ei võiks sinusse kunagi päriselt ära armuda. Aga sinupoolse initsiatiivi ja suhte forsseerimisega seda ei juhtu kindlasti.)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei oska enam midagi välja mõelda tarka.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.