Esileht Kodunurk Ma ei oska suurpuhastust teha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Ma ei oska suurpuhastust teha

Postitas:

Kõigepealt ütlen alustuseks seda, et ma ei armasta absoluutselt koristada ja teen seda vaid hädavajadusel ning ilmselt mitte nii korralikult kui peaks/võiks. Kuid viimasel ajal on see kõik mind nii häirima hakanud. Käin mööda elamist ringi ja näen, et mustus on kogunenud pindadele ja kapivahedesse, lambikuplitele, dušinurk on täitsa käest ära läinud, ja tunnen veidrat jõuetust, sest kui ma tõmbangi suurema tolmu ära, siis mind häirib see, et mingi paakunud jama ei tule sealt ära. Kapivahedega ei oska ma üldse midagi peale hakata. Kas peakski kõik kapid oma kohalt ära tõmbama?

Dušinurka olen mingi vahendiga püüdnud korrastada, kuid esiteks ei eemalda see kogu katlakivi ning teiseks on ka seal vahed, kust ikkagi mustad triibud vastu vahivad.

….ja siis elektripliit ning külmkapp – nendega olen eriti saamatu ja nad tunduvad mulle hetkel haisvad ja räpased. Kuidas saaks külmkapist imelik lõhn ära ja kuidas te pliiti puhtana suudate hoida?

Ma kohe ei tea, kust ja kuidas alustada. Seda kõike on palju ja kuna ma pole osanud saavutada soovitud tulemust ning ma niigi koristamist ei naudi, siis ei taha enam alustadagi…

Kuidas saada elamine uuesti “läikima”?

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 14:37; 30.03 16:49; 30.03 21:27; 31.03 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palka koristusfirma või mõni asjalik koristaja. Üks päev ja tehtud.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjud ära 🙂

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristada tuleb regulaarselt. Vähemalt kord nädalas mööblilt tolm, vaibad tolmuimejaga, põrandad niiske lapiga. Pliiti puhastan iga päev, sest rasvapritsmeid ikka tekib. Kui külmakpis miski lekib, tuleb kohe puhastada. Muidu piisab, kui aegajalt riiuleid puhastada ja paar korda aastas täitsa tühjaks tõsta ja ka seinad pesta. Mulle ka ei meeldi, aga peab, kui ei taga räpast elamist. Külmkapis võid haisu vastu hoida lahtilõigatud sidrunit.

Wc potti puhastan vahendiga 2x ndl. Duššinurka vaatan silma järgi. Kraanikaussi 2-3x nädalas. Aknaid ja kardinaid 2x aastas. Mees liigutab elutoa diivanit umb 1x kuus.

Aga olen ka kaalunud, et kord kuus võiks käia koristaja, kes teeb põhjalikuma koristuse kui ma ise iganädalaselt. Õnneks meil mööblit vähe, kust tolmu võtta ???? Lapsena olid kõik need ema raamaturiiulid õudus….

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saada elamine uuesti “läikima”?

Hakka iga nädal nii koristama, et koristad terve elamise enam-vähem puhtaks ja ühe piirkonna eriti põhjalikult. Paari kuu jooksul muutub kõik palju puhtamaks.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 16:19; 30.03 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võta iga päev üks nurk ette ja varsti ongi tiir peal. samal ajal muidugi ära unusta üldist igapäevast koristamist.

külmkapp pane kõigepealt sulama ja tee tühjaks, siis võtad kõik lahtikäivad riiulid ja sahtlid sealt välja ja pesed ära. siis pesed külmkapi enda ära. mis seal ikka keerulist, natuke vaeva on vaja näha lihtsalt.

pliit ja dušinurk samamoodi. varu spetsiaalsed vahendid ja senikaua töötle kuni puhtaks lähevad. sellist paakunud mustust ongi muidugi raskem puhastada kui pidevalt joone peal hoides.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saada elamine uuesti “läikima”?

Hakka iga nädal nii koristama, et koristad terve elamise enam-vähem puhtaks ja ühe piirkonna eriti põhjalikult. Paari kuu jooksul muutub kõik palju puhtamaks.

Midagi sellist ongi mul plaanis, kuid siin tekibki see murekoht. Pesen külmkapi ära, aga ikka on mingi kummaline lõhn. Pesen dušinurka, aga ei saa kogu jama klaasidelt maha ja pragudega, kuhu mustus kogunenud, ei oska ka midagi peale hakata. Elektripliidile ei oskagi läheneda. Ok, plaadi saan vahendi ja kraabiga puhtaks, aga need nupud ja ahi(eriti uks)ajavad mu juba segadusse. Millega ja kuidas neid puhtaks saada? 🙁

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 14:37; 30.03 16:49; 30.03 21:27; 31.03 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Kuidas saada elamine uuesti “läikima”?

Hakka iga nädal nii koristama, et koristad terve elamise enam-vähem puhtaks ja ühe piirkonna eriti põhjalikult. Paari kuu jooksul muutub kõik palju puhtamaks.

Midagi sellist ongi mul plaanis, kuid siin tekibki see murekoht. Pesen külmkapi ära, aga ikka on mingi kummaline lõhn. Pesen dušinurka, aga ei saa kogu jama klaasidelt maha ja pragudega, kuhu mustus kogunenud, ei oska ka midagi peale hakata. Elektripliidile ei oskagi läheneda. Ok, plaadi saan vahendi ja kraabiga puhtaks, aga need nupud ja ahi(eriti uks)ajavad mu juba segadusse. Millega ja kuidas neid puhtaks saada? ????

Laenasin tuttavalt kärcheri aurupesuri igasuguste kummaliste plekkide ja vannitoa seinte ja vuugivahede jaoks. Päevade kaupa aurutasin kodus valimatult kõike ja nautisin seda!( ei meeldi koristada üldiselt). Vannitoas aitas eriti hästi, aga tegin sellega ka ahju esiklaasi, lastetoa seinte plekke, pehmet mööblit jne.
Külmkapi lõhnade vastu ütleb vanarahvas, et aitab äädikalahus. Esimesel päeval peale pesu on vänge äädikalõhn, aga edasi on ok. Valan aeg-ajalt oma köögikraanikausi äädikaga üle, et seal igasugustest vahedest katlakivi välja saada. Nühkima ei peagi – valan äädika peale ja minut hiljem pühin nuustikuga üle.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 16:19; 30.03 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuba toa haaval soovitan alustada. nt. vannituba-pesed, küürid, korrastad. uks kinni ja järgmine ruum.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenasin tuttavalt kärcheri aurupesuri igasuguste kummaliste plekkide ja vannitoa seinte ja vuugivahede jaoks. Päevade kaupa aurutasin kodus valimatult kõike ja nautisin seda!

Räägi palun lähemalt, mida sellega puhastada saab. Mul on tunne, et vajan ka seda 😀

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 20:31; 30.03 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii oskamatu olla siis tekib küsimus, kuidas Perekooli foorumisse sisselogimine õnnestus?

+4
-37
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kasutan samuti aurupuhastit. Lihtne, ei pea nühkima ega hullu keemiat kasutama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenasin tuttavalt kärcheri aurupesuri igasuguste kummaliste plekkide ja vannitoa seinte ja vuugivahede jaoks. Päevade kaupa aurutasin kodus valimatult kõike ja nautisin seda!( ei meeldi koristada üldiselt). Vannitoas aitas eriti hästi, aga tegin sellega ka ahju esiklaasi, lastetoa seinte plekke, pehmet mööblit jne.

Aitäh hea idee eest! Arvan, et see on midagi, mis võiks mullegi sobida, et igasugu mustust koguvad praod ja pinnad puhtaks saada.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 14:37; 30.03 16:49; 30.03 21:27; 31.03 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii oskamatu olla siis tekib küsimus, kuidas Perekooli foorumisse sisselogimine õnnestus?

Sulle võib see üllatusena tulla, aga kõik teised ei olegi koristajad.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 20:31; 30.03 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannitoa jaoks on mul tellitud Nailpassionist üks vahend. Nime ei mäleta, a seda pole lehelt raske leida.  Enne tegin nii kord kuus sanitiga, a see teine ikka parem mitu korda. Fbs reklaamib seda D-blogi, saad sealt pilte vaadata.

Külmikut pesen kerge äädikaveega. Olin kunagi ühes sööklas praktikal ja sealt sain selle nipi.

Pliidil peaksid nupud ära käima. Lihtsam pesta. Ülejäänud pliit nühi kerge nõudepesuvahendiga. Võtab hästi selle jama maha.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristamine on vastik! Eriti siis, kui kogu maja tundub juba väga jube.
Kui ikka asi on täitsa käest ära läinud, siis mina soovitan alustada väikestest asjadest ja mitte üritada kogu majapidamist paari päevaga läikima saada.
Alusta nt pliidist ja varu selle jaoks kasvõi paar päeva. Leota plaati ja ahju ust, külgi. Määri Cifiga kokku ja hoia seda pidevalt niiskena. Siis kasuta kaabitsat.
Ma tudengina ühikasse kolides kulutasin pliidile pea 2 ööpäeva 🙂 Leotasin täiesti läbipaistmatut  ahjuklaasi ja mis lõpuks käsnaga maha ei tulnud, kraapisin žiletiga ära. Küljed ja plaadi sain õnneks ikka käsnaga puhtaks, aga aega kulus. Üks kiht vahendit peale, niiskena hoidmine, nühkimine. Ja kordus.
Mingil hetkel tuli ülevaataja ja oli pahane, et ma olla omaalgatuslikult pliidi välja vahetanud, see pole lubatud 🙂
Ei ole ju kuhugi kiiret. Sea eesmärgiks üks väike pind ühel päeval. Mitte terve vannituba, aga nt täna põrand, homme üks sein, ülehomme teine.
Või, kui sulle on koristamine sama vasti kui mulle, siis lepi endaga kokku, et iga päev teen pool tundi ja selle ajaga mingit piirkonda põhjalikult. Ja siis teegi see pool tundi. Ei ole väga pikk aeg, aga tegelikult saab mingi osa päris puhtaks.
Aga loomulikult on kõige mõnusam tellida koristusfirma kasvõi kord aastas ja lasta kogu maja läikima lüüa.
Ise plaanin just laudpõrandate sügavpuhastuse tellida.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt ütlen alustuseks seda, et ma ei armasta absoluutselt koristada ja teen seda vaid hädavajadusel ning ilmselt mitte nii korralikult kui peaks/võiks. Kuid viimasel ajal on see kõik mind nii häirima hakanud. Käin mööda elamist ringi ja näen, et mustus on kogunenud pindadele ja kapivahedesse, lambikuplitele, dušinurk on täitsa käest ära läinud, ja tunnen veidrat jõuetust, sest kui ma tõmbangi suurema tolmu ära, siis mind häirib see, et mingi paakunud jama ei tule sealt ära. Kapivahedega ei oska ma üldse midagi peale hakata. Kas peakski kõik kapid oma kohalt ära tõmbama?

Dušinurka olen mingi vahendiga püüdnud korrastada, kuid esiteks ei eemalda see kogu katlakivi ning teiseks on ka seal vahed, kust ikkagi mustad triibud vastu vahivad.

….ja siis elektripliit ning külmkapp – nendega olen eriti saamatu ja nad tunduvad mulle hetkel haisvad ja räpased. Kuidas saaks külmkapist imelik lõhn ära ja kuidas te pliiti puhtana suudate hoida?

Ma kohe ei tea, kust ja kuidas alustada. Seda kõike on palju ja kuna ma pole osanud saavutada soovitud tulemust ning ma niigi koristamist ei naudi, siis ei taha enam alustadagi…

Kuidas saada elamine uuesti “läikima”?

Telli koristusfirma

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida mina teeks, esmalt võta tolmuimeja ja käi üle põrandad, tõmba mööbel paigast, praod ja vahed käi tolmuimeja praootsikuga üle. Siis pese põrandad, Sanytol on baktereid hävitava toimega. Siis wc potti pool pudelit kloori ja jäta mõjuma, dušinurgale tee soodast,veest nõudepesuvahendist pasta ja asu harjama, hiljem võid äädikat pritspudelisse panna ja korra üle piserdada, ilge äädikahais, aga saad korbatanud kihi lahti. Külmik tühjaks, klaasriiulid välja, nõudepesuvahendiga puhtaks, sama käsnaga külmik seest-väljast puhtaks ja kuivatada. Ahju saad spets vahendiga puhtaks, poodides suur-lai valik. Lambikuplid ja kõrgematelt kohtadelt tolmu võtmiseks pista harjavarre otsa suurem mikrofiiber lapp ja saad kokku pühkida, kui muidugi ei ole juba kinnikuivanud igikelts, siis jälle suurem rookimine. Edaspidi ürita korra nädalas elamist talutavas korras hoida, siis ei pea nii põhjalikku küürimist ette võtma rohkem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pigem selline … harva koristaja. Dušinurgas oleneb, mis sorti mustus sul seal on. Minul aitab kangemate puhastusvahenditega nagu kalkosan või sanit-M üle tegemine (lased veidi aega seista) ja siis tavalise nõudepesukäsnaga ühe korra pesemine. Jõudsin nendeni peale cifide ja muude vahenditega möllamist, kui vaev ei kajastunud tulemuses.

Külmkappi pane peale pesemist haisukoguja, müüakse toidupoodides puhastusainete osakonnas.

Pliidinupud ja paneeli saab tõesti puhtaks tavalise nõudepesuvahendiga, sest jällegi, sul on rasv seal peal ja nõudepesuvahend lahustab rasva. Võti on taaskord leotamises. Mina teen viimase sammuna üle ühekordse desinfitseeriva lapiga, et saaks kõik-kõik kätte.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 11:05; 01.04 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Tutvu vastavate matejalidega – on olemas palju kodukorrastust ja majapidamist käsitlevaid raamatuid. Ka veebis, nt Youtube’s on õpetlikke videosid. Asjast väga huvitatud saavad minna ka puhastusteenindaja kursustele

2) Palka koristusfirma – saab ka ühekordse teenusena. Tuleb ainult kokku leppida, mis tuleb puhastada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pigem selline … harva koristaja. Dušinurgas oleneb, mis sorti mustus sul seal on. Minul aitab kangemate puhastusvahenditega nagu kalkosan või sanit-M üle tegemine (lased veidi aega seista) ja siis tavalise nõudepesukäsnaga ühe korra pesemine. Jõudsin nendeni peale cifide ja muude vahenditega möllamist, kui vaev ei kajastunud tulemuses.

Nojust, sama tunne, et ükskõik mis vahendiga nühid, lõpptulemus pole ikka see, mida tahan.
Proovin kindlasti järele.

Koristusfirma jätaksin esialgu kõrvale, sest mul on hetkel aega, et sellest jamast püüda sammhaaval jagu saada.
Lihtsalt senised meetodid pole andnud piisavalt häid tulemusi ja sellest selline teemaalgatus.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 14:37; 30.03 16:49; 30.03 21:27; 31.03 12:14;
To report this post you need to login first.

Lihtsalt senised meetodid pole andnud piisavalt häid tulemusi ja sellest selline teemaalgatus.

edaspidi ei tohi lasta sellisel kõntsal koguneda, et enam jagu ei saa.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nippe on siin piisavalt ära toodud, annan hoopis ühe teise soovituse – kui peaksid kunagi tulevikus hakkama kodu või sisustust vahetama, siis pea silmas ka koristamise/puhastamise lihtsust. Et ei oleks mingit kola, mida peaks alati koristamisel eest ära tõstma, pinnad oleksid kergesti puhastavad jms.
Mina koristamist ei salli, samas puhtus meeldib, selle pärast minu ahjul nuppe pole, on induktsioonipliit, köögipinnad on kolavabad, igale asjale oma koht, vähe asju ja piisavalt panipaiku, terve pere on ära õppinud, et asjad pannakse pärast kasutamist kohe tagasi, köögi teeme igal õhtul korda jne. Nii käib suurem kord nädalas koristamine kiiresti, iga kord teeme lisaks ühe nurga, piirkonna, kapi vms põhjalikumalt korda. Suurpuhastusi ei teegi, sest ei ole vaja.

 

 

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 14:41; 31.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, külmkapi kohta küll üks soovitus- mina panen kohe kõik lekkimisvõimalusega asjad karpidesse, tegelikult isegi sellised asjad nagu nt võileivamaterjalid nt singid jms.

Valmistoitu, poolikuid sibulaid jms mitte kunagi ilma kaaneta karbita külmkappi ei pane, siis ei võta külmik lõhna juurde.

Külmkappi pesen nii, et asjad kapist välja, riiulid ja sahtlid viin õue, laon aia äärde püsti, lasen voolikuga märjaks, nõudepesuvahendi ja švammiga üle ja voolikuga loputan, jätan päikese kätte kuivama. Kuniks kuivavad teen külmkapi seest nõudep vahendi ja mikrokiudlapiga. Eestis ilmselt aia või hoovi olemasolul kannatab suvehooajal proovida. Ise pean sellist külmikupesu nii mugavaks, et teen seda paar-kolm korda kuus.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 14:41; 31.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolmuhari osta ka pikendava varrega, lambikuplid, kapipealsed ja vahed saad sellega tehtud.

Mul on vannitoas dushikardin ja ühtegi katlakivi jälge pole näha. Vannitoa plaadid on ka kollakas-beezhikad, mingeid rante pole tekkinud. Suur aja kokkuhoid seal koristamine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vannitoas dushikardin ja ühtegi katlakivi jälge pole näha. Vannitoa plaadid on ka kollakas-beezhikad, mingeid rante pole tekkinud. Suur aja kokkuhoid seal koristamine.

See sõltub ikkagi eelkõige veest ja koristussagedusest. Mul tekib veekeedukannu ja pottidesse ka kiirelt katlakivi, mõnel teisel on jälle vesi rauarikas ja mitte kõige tihedamini koristatav dušinurk lausa oranž.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 11:05; 01.04 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan asja rahulikult. Koristan suvel, kui pikk puhkus. Ühte ruumi koristan nädal aega, aga siis põhjalikult: aknad, kapid, laed, põrandad jne. Iga päeva ülesandeks üks asi. Nii ei pea rabelema, jõuab muid asju ka päevas teha, aga lõpuks kõik korras ja tuju hea.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma oskaks küll, aga ei viitsi 😀

Aga eks ma mõnikord teen, siis on taktika lihtsalt selline, et üks objekt korraga, tervet elamist ühe hooga ete ei võta, muidu ma ei jõua sellega kuskile. Teen ühel päeval köögi, siis mingil teisel päeval esiku jne. Mõnikord võtan eesmärgiks lihtsalt selle, et mingi üks kapp korda teha, isegi mitte terve ruum.

Kui tegema hakkan, siis ikka põhjalikult. Viimati koristasin sahvrit mingi 4 tundi… sinna aasta jooksul ikka koguneb asju, mis on lihtsalt eest ära lükatud 😀 Sahver ise on pindalalt suht väike, aga riiulid  laeni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljaga pooleks: osta uued asjad 😀

Aga tegelikult on tõesti võtmesõnaks järjekindlus ja head töövahendid. Samuti vähem asju – igal asjal oma koht.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nippe on siin piisavalt ära toodud, annan hoopis ühe teise soovituse – kui peaksid kunagi tulevikus hakkama kodu või sisustust vahetama, siis pea silmas ka koristamise/puhastamise lihtsust. Et ei oleks mingit kola, mida peaks alati koristamisel eest ära tõstma, pinnad oleksid kergesti puhastavad jms.

Mina koristamist ei salli, samas puhtus meeldib, selle pärast minu ahjul nuppe pole, on induktsioonipliit, köögipinnad on kolavabad, igale asjale oma koht, vähe asju ja piisavalt panipaiku, terve pere on ära õppinud, et asjad pannakse pärast kasutamist kohe tagasi, köögi teeme igal õhtul korda jne. Nii käib suurem kord nädalas koristamine kiiresti, iga kord teeme lisaks ühe nurga, piirkonna, kapi vms põhjalikumalt korda. Suurpuhastusi ei teegi, sest ei ole vaja.

Nõus! Enne remonti olid meil küll panipaigad, aga ei vastanud pere vajadustele. Samuti oli liialt asju. See tähendas, et koristamine võttis meeletult aega ja tolmukogujaid oli igal pool palju. Nätsikud ja potsikud. Laste tuba oli totaalne segadus ja koristamine seal võttis tunde. Lapsed ise koristasid ka aga kuna asjadel ei old kindlat kohta siis pandi neid iga kord erinevalt ja tulemuseks oli korrastatud segadus. Nüüd peale remonti soetasime ja ehitasime vajadusele vastavad panipaigad,remondi ajal ja enne juba sorteerisin kapi ja toa haaval kõik asjad läbi ning vähendasin jõuliselt. Andsin, viskasin, müüsin. Nüüd on lihtne koristada.

Vahel on ka õigustatud värskendusremont. Osasid ajaga tekkinud plekke nt ei saa seinalt maha. No meil oli viimati remonti tehtud 20 a tagasi- nagu astuks ajas tagasi…ja no kuna ventikat köögis pold siis ei old seinte puhtaks saamine üldse võimalik. Sinine värv oli kolletunud ajaga. Reageerinud millegiga õhus.

Nüüd peale remonti on koristusrutiin selline et kohe kui märkan kuskilt miskit jama siis kohe ka loristan. Päeva lõpus kindlalt asjad oma kohale, nõudekas tööle ja köögipinnad/põrand puhtaks. Vastavalt vajadusele vannituba ja wc. Päevas mitu korda pühin esikut. Meil 3 last ja tassivad liiva tuppa. Märgkoristus (tolmud ja põrandad) korra nädalas kogu korteris ja tolmuimejaga tõmban 2x nädalas.

Praegu olen kodune ema ja jaksan seda kõike aga eks peab endale aru andma ka et tööle naastes enam vast samas mõõdus mitte. Tahan ju lastega ka koos miskit teha. Aga no siis on ka lapsed päeval kes koolis kes aias ja päeval kodust eemal olles ei teki ka ju mustust kodus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Kodunurk Ma ei oska suurpuhastust teha