Esileht Pereelu ja suhted Ma ei peta sind, kui meie vahel kõik korras on

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Ma ei peta sind, kui meie vahel kõik korras on

Postitas:

Mees ja naine. Beebi ka. Naine sai teada, et mees on kõrvale vaadanud neil hetkedel, kui suhtes on olnud olmepingeid (raseduse ajal ja imikueas). Mõlemad soovivad jätkata suhtega, naine proovib läbi valu olnut unustada ja andestada. Mees ütleb, et selliseid asju enam kindlasti ei juhtu, juhul kui suhtes kõik hästi on. Kas naine saaks tunda end turvaliselt sellise “lubaduse” peale?

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

+37
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa. Aga ega mees ka saa lubada asju, mida ta lubada ei saa – mõnes mõttes arusaadav. See lubamine on üldse veider teema, olen selle üle mõelnud. Kõik on tohutult rahul, kui neile midagi lubatakse – ma ei peta sind enam, ma ei tee seda enam, nüüd on kõik teisiti. See on nagu mingi õlekõrs. Ja siis on teised inimesed, kes ei luba kunagi midagi, sest nad pole kindlad, kas suudavad lubadust pidada. Kui juurdlema hakata, siis tegelikult on need teised isegi tõsiseltvõetavamad – aga turvatunnet tekitavad ikkagi need lubajad. Kui lubadust antud pole, siis on kaaslasel väga keeruline usaldada.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult mitte 😀

Selles mõttes tuleb mehele au anda, et ta on aus. Ütleb otse välja – kui suhtes on kehvad lood, siis ma ilmselt petan sind, lepi sellega. Miinus asja juures on see, et naine ei pruugi alati aru saada, kui mehe arvates on kehvad lood. Nt rasedus ja imikuaeg – tegelikult ei ole ju suhtes midagi korrast ära, see lihtsal tongi raske aeg. Niisamutt võib tekkida, et kui mehel on tööl raske, siis jälle petab vmt. Ükskõik mis eluraskuse juures otsib mujalt lohutust.

+37
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see tähendab, et mees tahab panna vastutuse ainult naisele, kas tema petab või mitte. Nii ei ole aus. Ja nagu eelmine ütles, ega kõike ei saa naine üksi kontrollida, mis elus juhtub! Ja “meie vahel” on ka kaks inimest, mitte ainult üks, kellest suhte kvaliteet oleneb.
Teisisõnu- sinul pole õigust esitada mingeid nõudmisi, probleeme tekitada vms, muidu mina lähen petma. Tundub õiglane?
Raseduse ajal ja imikuga tekivad olmepinged… tõsi jah?!? Ossa tupsukene, see ju lausa nõuab teise naise kaissu ronimist.

+39
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 13:09; 17.01 19:30; 18.01 09:32; 18.01 21:49; 19.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemepinged, rutiin, kuidas hakkama saada, majandamine ja muu selline ongi pereelu tavaline osa. Mis vatitupsu sees selline inimene on elanud, kes seda ei tea?

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 13:30; 19.01 17:39; 21.01 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No naine võiks ju sellepeale öelda, et ok, sellisel juhul on see diil vastastikune. Et kui naine tunneb, et nende vahel pole kõik korras, siis võib seda puudujäävat ka mujalt otsida.

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on hoorapurikas ja selliseks ka jääb. Mõnus manipulaator ikka.

+27
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:58; 21.01 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, üsnagi ebainimlik suhtumine: “Kui sul niigi raske on – oled rase või beebiga väsinud – siis mina seda raskust sinuga küll jagada ei kavatse, vaid lähen parem lõbutsema.”
Teiseks, alati (isegi, kui pole parasjagu väikest last/rasedust) on ju võimalik “kõrvale vaatamise” soovi korral leida naise tegemistes või olemises mingi asjake, mis ikkagi ei olnud hästi – küll oli naine liiga kaua tööl, küll tegi seda valesti, küll teist.

Olemepinged, rutiin, kuidas hakkama saada, majandamine ja muu selline ongi pereelu tavaline osa. Mis vatitupsu sees selline inimene on elanud, kes seda ei tea?

Oi, mis sa nüüd – see mees arvab, et need on ainult naise pärusmaa.

Ehk siis vägisi jääb mulje sellisest suhtest, kus naine sünnitab, kantseldab, küpsetab ning teeb selle kõrvale sekspesus striptiisi kah – aga pärast selgub, et midagi, näiteks pesu värv, oli ikkagi natuke vale! Ja pidigi ju mees “kõrvale vaatama”, sest kellegi teise naise pesu värv oli härra jaoks sellel hetkel õigem – poleks oma naine viga teinud, poleks mehel, vaesekesel, ju “kõrvale vaatamise” vajadust olnud.

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo. Inimesed. Siin pole küsimus mitte selles, kas mehel on õigus petta või mitte – küsimus on selles, kas ta julgeb anda lubadust, et ei peta. Mina saan sellest nii aru, et mees mõtleb: “Ma saan kindlalt lubada, et ei peta, kui meie suhe korras on, aga kui meie suhe ei ole korras, siis olen ma äkki nõrk ja ei suuda mitte petta, kui ahvatlus tekib.” Ärge ajage seda segi mõtteviisiga, et mees petmist kohe oma õiguseks peab, kui suhtes midagi viltu on. Mina arvan, et see mees on lihtsalt aus – aga see on rumal ausus, ausus, mis ei aita kedagi ning teeb kaaslase elu raskemaks.

+6
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline mehenahk pole mehe nime väärt. Järelikult mehel mõistus puudub, vaid “mõtleb” vaid alumise peaga. Sellise primitiivse amööbi viskaks kodust välja. Nagu raske aeg oleks naise “süü”. See on aeg, kus tuleb teha koostööd, üksteist toetada. Amööb aga läheb teist naist kargutama. Fuhhhh…

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:01; 17.01 15:07; 19.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo. Inimesed. Siin pole küsimus mitte selles, kas mehel on õigus petta või mitte – küsimus on selles, kas ta julgeb anda lubadust, et ei peta. Mina saan sellest nii aru, et mees mõtleb: “Ma saan kindlalt lubada, et ei peta, kui meie suhe korras on, aga kui meie suhe ei ole korras, siis olen ma äkki nõrk ja ei suuda mitte petta, kui ahvatlus tekib.” Ärge ajage seda segi mõtteviisiga, et mees petmist kohe oma õiguseks peab, kui suhtes midagi viltu on. Mina arvan, et see mees on lihtsalt aus – aga see on rumal ausus, ausus, mis ei aita kedagi ning teeb kaaslase elu raskemaks.

Ausus pole kunagi õigustus emotsionaalseks vägivallaks.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:01; 17.01 15:07; 19.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo. Inimesed. Siin pole küsimus mitte selles, kas mehel on õigus petta või mitte – küsimus on selles, kas ta julgeb anda lubadust, et ei peta. Mina saan sellest nii aru, et mees mõtleb: “Ma saan kindlalt lubada, et ei peta, kui meie suhe korras on, aga kui meie suhe ei ole korras, siis olen ma äkki nõrk ja ei suuda mitte petta, kui ahvatlus tekib.” Ärge ajage seda segi mõtteviisiga, et mees petmist kohe oma õiguseks peab, kui suhtes midagi viltu on. Mina arvan, et see mees on lihtsalt aus – aga see on rumal ausus, ausus, mis ei aita kedagi ning teeb kaaslase elu raskemaks.

Ausus pole kunagi õigustus emotsionaalseks vägivallaks.

Tõsi. Aga tihti inimesed ei saa aru, et ausus on mõnikord halb ning on olukordi, kus ei tohi aus olla – mõtlevad, et ausus on olulisem kui see, kas teisel selle aususega ka midagi peale on hakata.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on aus ja ütleb asjad välja nii nagu on. See tähendab seda, et kui põhisuhe ei rahulda teda mingil ajahetkel, siis eksisteerib oht, et ta rahuldab oma vajadused kõrvalsuhtes. Naistel on hämmastav omadus jääda rippuma mingisuguse omas peas välja mõeldud lootuse külge, mida tegelikult ei eksisteeri. Rumal on sellises olukorras omalt poolt püüda iga hinna eest ja ennast ohverdades mehele meele järele olla, et jumala eest uuesti ei juhtuks. Mõistusega inimene annab endale aru, et igas suhtes esineb periooditi mingisuguseid kriise. Kui lapse imikuiga ja naise rasedus annavad põhjuse kõrvalehüppeks, siis annavad seda suure tõenäosusega ka pereliikme ootamatu raske haigestumine, ühe partneri lähedase surm, sissetulekute märgatav vähenemine või mis iganes inimesi mingil eluperioodil tabada võib.

Petmine ja selle väljatulek iseenesest ongi mitu aastat vältav kriis, kuna suhte vundamendiks olnud usaldus on saanud löögi. Sisuliselt keeldub mees juba praegu kinnitamast, et taaspühendub suhtele, sest teie vahel ei ole kõik korras ja ei saa ka lähiajal olema. Ja kui petja pool ei mõista petetu valu ega ka seda, et tema vajaduste rahuldamine ei ole paarisuhtes prioriteet number 1, vaid mõlemad partnerid ja nende vajadused on võrdsed, siis oleks tark sellest omad järeldused teha, mis seda paarisuhet ees ootab. See ei pea olema uus petmine, kuid mingist suhteturvalisusest ja läheduse taastamisest siin unistada ei maksa.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:27; 18.01 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ütles ka kohe suhte alguses, et petmise plaani tal ei ole ja kui enam koos elada ei taha, annab teada, aga 100% lubada, et purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel paar korda elus midagi ei juhtu, ta anda ei saa. Minu jaoks on see ok. Ma ei suhtu ühekordsesse seksi võõraga kuigi dramaatiliselt. Otse loomulikult kehtib sama luba ka mulle. Ma ei ootagi oma mehelt midagi ebarealistlikku, ootan, et ta on tavaline inimene, kellel vahel võib vigu ette tulla. Naudi koos olemise protsessi, kaua see kestab on niikuinii ette ennustamatu.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 15:41; 17.01 15:46; 17.01 17:41; 17.01 18:41; 18.01 09:47; 20.01 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui põhisuhe ei rahulda teda mingil ajahetkel, siis eksisteerib oht, et ta rahuldab oma vajadused kõrvalsuhtes.

Selline oht on alati, ükskõik kas mees on muidu truu olnud või mitte. See on enese petmine, et on võimalik nii, et suhe meest/naist ei rahulda siis sellega ei kaasne petmisohtu. Alati kaasneb. Iseasi, kas realiseerub, aga oht on olemas. Ei maksa oma suhet raisku lasta ebarealistlike ootustega, et inimeste kannatys on lõputu. Ei ole, mitte üheski suhtes, mitte kellelgil ei ole kannatus lõputu.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 15:41; 17.01 15:46; 17.01 17:41; 17.01 18:41; 18.01 09:47; 20.01 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees midagi sellist mulle ütleks, saaks ta tõenäoliselt erandkorras lahtise käega vastu nägu. Selja taga kinni prantsatava ukse pealt kuuleks veel sajatust “mine ja ära tagasi tule”.

Las siis elab oma soovunelmas, et mina olen süüdi. 🙂
(igaks-juhuks mainin: seni pole ma ühtegi meest löönud, sest nii alatult pole kunagi keegi öelnud ka)

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees midagi sellist mulle ütleks, saaks ta tõenäoliselt erandkorras lahtise käega vastu nägu. Selja taga kinni prantsatava ukse pealt kuuleks veel sajatust “mine ja ära tagasi tule”.

Las siis elab oma soovunelmas, et mina olen süüdi. ????

(igaks-juhuks mainin: seni pole ma ühtegi meest löönud, sest nii alatult pole kunagi keegi öelnud ka)

Ühesõnaga eelistad et sinu mees ei ole sinuga aus või eelistad, et su mees on sama naiivne kui sa ise?

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 15:41; 17.01 15:46; 17.01 17:41; 17.01 18:41; 18.01 09:47; 20.01 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ütleb, et selliseid asju enam kindlasti ei juhtu, juhul kui suhtes kõik hästi on.

Ma ütleks sellise leppe peale, et ok, ma siis ka ei peta, juhul kui suhtes hästi on.

Meil on sugupoolte võrdsus.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees midagi sellist mulle ütleks, saaks ta tõenäoliselt erandkorras lahtise käega vastu nägu. Selja taga kinni prantsatava ukse pealt kuuleks veel sajatust “mine ja ära tagasi tule”.

Las siis elab oma soovunelmas, et mina olen süüdi. ????

(igaks-juhuks mainin: seni pole ma ühtegi meest löönud, sest nii alatult pole kunagi keegi öelnud ka)

Vau, kui suureline. Tegelikkus on, et sul pole õrna aimugi, mida siis teeks või tunneks.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ja naine. Beebi ka. Naine sai teada, et mees on kõrvale vaadanud neil hetkedel, kui suhtes on olnud olmepingeid (raseduse ajal ja imikueas). Mõlemad soovivad jätkata suhtega, naine proovib läbi valu olnut unustada ja andestada. Mees ütleb, et selliseid asju enam kindlasti ei juhtu, juhul kui suhtes kõik hästi on. Kas naine saaks tunda end turvaliselt sellise “lubaduse” peale?

See on ju ähvardus.
Kui kahe inimese vahelon olmepingeid ja eriti siis, kui need olmepinged on tingitud ühise lapse saamisest, siis tuleb need omavahel ära lahendada, mitte joosta kolmanda kaissu lohutust otsima.
Aga kuna mees seda juba tegi, siis nüüd on naisel ka selleks õigus ja selle kaardi võiks nüüd välja käiagi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:21; 17.01 18:23; 17.01 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ütles ka kohe suhte alguses, et petmise plaani tal ei ole ja kui enam koos elada ei taha, annab teada, aga 100% lubada, et purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel paar korda elus midagi ei juhtu, ta anda ei saa.

See on hoopis teine asi. Ka sina ise ei saa anda 100% garantiid, aga plaani sulgi ju vast ei ole. Ja see on aus. Aga sa ei ähvarda meest sellega, et: “Kui sa ei käitu nii, nagu mulle vaja, siis ma lähen ja petan.”? Teemaalgatuses toodud sõnastus on otsene ähvardus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:21; 17.01 18:23; 17.01 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ütles ka kohe suhte alguses, et petmise plaani tal ei ole ja kui enam koos elada ei taha, annab teada, aga 100% lubada, et purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel paar korda elus midagi ei juhtu, ta anda ei saa.

See on hoopis teine asi. Ka sina ise ei saa anda 100% garantiid, aga plaani sulgi ju vast ei ole. Ja see on aus. Aga sa ei ähvarda meest sellega, et: “Kui sa ei käitu nii, nagu mulle vaja, siis ma lähen ja petan.”? Teemaalgatuses toodud sõnastus on otsene ähvardus.

Sa ju keerasid sõnastuse tagurpidi. Ei olnud see sõnastus mehel midagi selline.
Igaüks tõlgendab kõike ikka oma kogemuste pealt, see elutarkus ei vanane.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ütles ka kohe suhte alguses, et petmise plaani tal ei ole ja kui enam koos elada ei taha, annab teada, aga 100% lubada, et purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel paar korda elus midagi ei juhtu, ta anda ei saa.

See on hoopis teine asi. Ka sina ise ei saa anda 100% garantiid, aga plaani sulgi ju vast ei ole. Ja see on aus. Aga sa ei ähvarda meest sellega, et: “Kui sa ei käitu nii, nagu mulle vaja, siis ma lähen ja petan.”? Teemaalgatuses toodud sõnastus on otsene ähvardus.

See võib jälle olla tavaline meeste-naiste vaheline kommunikatsioonihäire. Mehed ei kipu iga sõna tähendust eri nurkade alt nämmutama. Tema võis sellega just seda mõelda, et 100% lubadust ta ei julge anda, et ta ei taha jälle naist valetamisega alt vedada, seepärast päris kindlalt ei julge lubada aga plaani pole.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 15:41; 17.01 15:46; 17.01 17:41; 17.01 18:41; 18.01 09:47; 20.01 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ja naine. Beebi ka. Naine sai teada, et mees on kõrvale vaadanud neil hetkedel, kui suhtes on olnud olmepingeid (raseduse ajal ja imikueas). Mõlemad soovivad jätkata suhtega, naine proovib läbi valu olnut unustada ja andestada. Mees ütleb, et selliseid asju enam kindlasti ei juhtu, juhul kui suhtes kõik hästi on. Kas naine saaks tunda end turvaliselt sellise “lubaduse” peale?

Asi pole lubaduses vaid teos. Kes petnud korra ( loe vahelejäänud), see järgmise sammu teeb juba lihtsamalt. Nii et asi pole lubaduses, vaid teos, mida tehti. Kui olmepingete pärast minnakse petma, siis tähendab see seda, et petmine jääbki kestma. Olmepingeid on paratamatud. Tulevad aegajalt ette igas peres. Naine peab oma valu ärapõdema ja otsustama, kas ta tahab elada edasi üksi või arvestab, et mees on selline nagu ta on – petmisele kalduv. Ja kui naine teeb otsuse mehega koos jätkata, pole tal mingit põhjust end mitteturvaliselt tunda. Kui tuleb järgmine petmine siis vaatab oma elu uuesti üle, kui ei tule elab muretult edasi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on pesuehtne manipulatsioon, millega saab igal hetkel oma kõrvalehüppeid välja vabandada ning ‘süü’ naise kaela veeretada.
Väga alatu meherämps, kes ajal, kui naine kõige rohkem tuge vajab, hoopis olukorda veel raskemaks teeb.
Sellise pärast pole küll vaja ‘läbi valu’ naba paigast venitada. Mida rutem temast lahti saad, seda parem. Pettis sind enne ja jääbki petma, 100% kindel.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On vaks vahet, kas mees ütleb suhte alguses, et ta ei sa lubada, et elus kunagi 100% kindlusega ei petaks, see on ok. SEE on aus olemine. (Tegelikult, kes sellist asja üldse kindlalt lubab, ei saa ise ka aru, mida ta räägib või lihtsalt valetab. Ka iseenda peale ei saa 100% kindel olla, ammugi teise peale.)

Hoopis vaks iseasi on mees, kes ütleb “niikaua ma ei peta sind, kuni meie vahel on kõik korras”. Kusjuures see “korras” käib tema suva ja definitsiooni järgi (ja elus võib ikka vahel leida asju, mis pole 100% korras). Vähe sellest, ta on seda ka tegudega tõestanud juba. Ja siis julgeb veel mingeid tingimusi esitada- manipulatsiooni kõrgem tase “sina oled süüdi, et mina petma läksin”. Loomulikult on naise rasedus ja titeaeg raskem periood, aga normaalsed mehed püsivad oma naiste kõrval ja perele toeks.

KUI mees poleks juba petnud, siis võiks ju jah mõelda, et kas ta mõtles seda nii või naa ja kuidas tema ütles ja kuidas naine aru sai jne. Aga see mees on tegudega juba tõestanud, et niikui raskeks läheb, pole temast tuge, vastupidi.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 13:09; 17.01 19:30; 18.01 09:32; 18.01 21:49; 19.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib jälle olla tavaline meeste-naiste vaheline kommunikatsioonihäire.

See kommunikatsioonihäire on ainult sinu peas.
Kui teemaalgataja pole mehe lause sõnastust muutnud, siis on kõik väga konkreetne. Tema mees teeb oma truuduse naise käitumisest sõltuvaks, st juba ette on naine süüdi selles, kui mees petab. Nii väljendub psühhopaat, ja ainult. Täiesti tüüpiline.

See teine mees ei pannud sellist lisatingimust, ei veeretanud oma tulevast võimalikku süüd naisele. Ei tõmmanud enda ja naise vahele eraldusjoont, ei vastandunud. Esitas minasõnumi, mitte tingimused.

Mehi on erinevaid, naisi on erinevaid, mõni naine ei oskagi psühhopaati ära tunda, mõni mees püüab oma kiikse õigustada sellega, et “Kõik mehed teevad nii”. Päris hea endale valetamine, ma ütlen.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:21; 17.01 18:23; 17.01 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teemat peaks näitama kõigile naiivsetele meestele, kes oma naisele asjadest ausalt tahaksid rääkida.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo. Inimesed. Siin pole küsimus mitte selles, kas mehel on õigus petta või mitte – küsimus on selles, kas ta julgeb anda lubadust, et ei peta. Mina saan sellest nii aru, et mees mõtleb: “Ma saan kindlalt lubada, et ei peta, kui meie suhe korras on, aga kui meie suhe ei ole korras, siis olen ma äkki nõrk ja ei suuda mitte petta, kui ahvatlus tekib.” Ärge ajage seda segi mõtteviisiga, et mees petmist kohe oma õiguseks peab, kui suhtes midagi viltu on. Mina arvan, et see mees on lihtsalt aus – aga see on rumal ausus, ausus, mis ei aita kedagi ning teeb kaaslase elu raskemaks.

Ei, see pole ausus, vaid hoopis oma egoismi väljendamine.
Meil on ka olnud keerulisi (olmemuredega ja titeväsimusega) aegu oma 15 aasta jooksul, kuid lubaduse andis ta mulle siis, kui abiellusime ja on sellest ka kinni pidanud, sest ta on mees. Kes ei abiellu, siis neil on lubaduse andmise aeg see, kui koosellu otsustavad astuda. Kus see mees siis nüüd aus on, kui juba on petnud? Selline mees pole endagi vastu aus, arvates, et tema on küll hea mees ja püüab, aga näe, lihtsalt juhtus. Aga kindlasti enam ei juhtu, kui suhe on korras. Kui ta aus oleks, ei julgeks ta sedagi lubada, sest ausana peaks ta oma usaldusväärsuse puudumist ning tahtejõuetust ometi tunnistama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei peta sind, kui meie vahel kõik korras on