Esileht Pereelu ja suhted Ma ei peta sind, kui meie vahel kõik korras on

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Ma ei peta sind, kui meie vahel kõik korras on

Postitas:

See kommunikatsioonihäire on ainult sinu peas.
Kui teemaalgataja pole mehe lause sõnastust muutnud, siis on kõik väga konkreetne. Tema mees teeb oma truuduse naise käitumisest sõltuvaks, st juba ette on naine süüdi selles, kui mees petab. Nii väljendub psühhopaat, ja ainult. Täiesti tüüpiline.

Tegelikult ei ole ühegi lause tähendus määratud lauses sisalduvate sõnade tähendusega. Tähenduse annab lausele alati lugeja. Iga lauset võib lugeda mitme erineva intonatsiooni ning hääletooniga ja igal korral neist saab lause täiesti erineva tähenduse. Ja siin tuleb mängu lugeja eelhäälestus. Kui tegu on meestes pettunud või petta saanud inimesega, siis loeb ta ühtmoodi, kui tegu on õnneliku ja heade elukogemustega inimesega, siis loeb ta teistmoodi. Sina paned sellesse lausesse ise sisse mingi psühhopaatse noodi, mitte pole seda seal eos olemas.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore, mina teataks vastu, et kui mul raske on või mees ei rahulda kõike mu soove siis leian ka omale silmarõõmu kes mehe puudusi kompenseerib. Kui see mehele sobib, siis ongi kõik tore…tavaliselt ei sobi vist.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa. See on manipuleerimine.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida mees arvab sellest, et kui nad on tülis, siis naine võib ka teiste meestega lohutust leida? Aga kui kõik nende vahel on hästi, küll siis naine ka truu on. Ainult et tavalises abielus on ju iga mõne kuu tagant mõni väike nägelus ikka …

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ütles ka kohe suhte alguses, et petmise plaani tal ei ole ja kui enam koos elada ei taha, annab teada, aga 100% lubada, et purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel paar korda elus midagi ei juhtu, ta anda ei saa. Minu jaoks on see ok. Ma ei suhtu ühekordsesse seksi võõraga kuigi dramaatiliselt. Otse loomulikult kehtib sama luba ka mulle. Ma ei ootagi oma mehelt midagi ebarealistlikku, ootan, et ta on tavaline inimene, kellel vahel võib vigu ette tulla. Naudi koos olemise protsessi, kaua see kestab on niikuinii ette ennustamatu.

Mul ütles mees kunagi sama, et mine tea, äkki purjus peaga… ja siis oleks ju vast andestatav. Vaatasin talle suurte silmadega otsa ja ütlesin, et sel juhul pole ju vaja nii palju juua, kui ei anta endale ka aru, mida tehakse. Ei ole ma teda meie tutvuse ehk 22 a jooksul purjuspäi näinud, aga alkoholi mittepruukimine on tema vaba tahe olnud.

Teemasse ka – hirmus mugav klausel mehel ikka, peaks mainima.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sellele, mis siin juba välja on toodud, ei oleks sellises “kokkuleppes” ju täpset ajaperioodi. See võib vabalt tähendada, et kui mehele ei meeldinud see pilk, millega sa teda hommikul vaatasid, siis võib ta otsejoones petma minna, sest “meil ei ole asjad omavahel korras”. Selline mees leiab alati vabanduse.

Sama hästi võiksid sina omalt poolt välja pakkuda, et kui mulle tundub, et meil pole omavahel asjad korras, annan sulle jalaga munadesse. Kui kümme minutit hiljem ikka teil asjad korras pole, saad uuesti virutada. Mees peab loomulikult lubama sel sündida, sest kokkulepe ikkagi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ütles ka kohe suhte alguses, et petmise plaani tal ei ole ja kui enam koos elada ei taha, annab teada, aga 100% lubada, et purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel paar korda elus midagi ei juhtu, ta anda ei saa.

See on hoopis teine asi. Ka sina ise ei saa anda 100% garantiid, aga plaani sulgi ju vast ei ole. Ja see on aus. Aga sa ei ähvarda meest sellega, et: “Kui sa ei käitu nii, nagu mulle vaja, siis ma lähen ja petan.”? Teemaalgatuses toodud sõnastus on otsene ähvardus.

See võib jälle olla tavaline meeste-naiste vaheline kommunikatsioonihäire. Mehed ei kipu iga sõna tähendust eri nurkade alt nämmutama. Tema võis sellega just seda mõelda, et 100% lubadust ta ei julge anda, et ta ei taha jälle naist valetamisega alt vedada, seepärast päris kindlalt ei julge lubada aga plaani pole.

Aga, kas te siis tahate elada koos selliste kelgunööridega, kes ei julge lubada, et nad on truud? Kui mu mees ütleks nii nagu teemaalgatuses või nii nagu siin see teine, nö. “pehmem” variant on, oleks meie suhtel kohe kriips peal. Erinevalt paljudest ei näe ma üldse, et see on mingi hea joon mehes, et ta on aus, kui ütleb, et ei saa midagi lubada. Aus on siiski see, et üksteist ei peteta, ja muud varianti polegi. Selles ollakse enda suhtes täiesti kindel. Ja kui ka tekib mõni ahvatlus, siis sellele järele ei anta. Vähemalt iseloomuga inimene ei anna.
Sellest jutust ei ole ma ka mitte kunagi aru saanud, et kogemata, purjuspäi, vahel võib ju juhtuda, et inimene eksib…. Ei! Teise naisega/mehega ei ole võimalik kogemata seksida.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.01 08:50; 18.01 10:52; 19.01 12:29; 19.01 13:37; 19.01 17:45; 20.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aus ja vabameelne ellusuhtumine tähendab kokkulepet mõlema juures ehk võrdsust ja vabadust mõlemal samamoodi käituda samas olukorras – kui midagi ei meeldi suhelda initiimselt teistega. Niii mehel, kui naisel. Mitte hoida lõa otsas vaid ühte poolt.

JA ka see pole aus, sest kui nii pole juba alguses kokku lepitud, et meil on võrdne ja avalik suhe, siis praegusel hetkel on see avatus naisepoolselt küll lubatud, aga kui tema ei tahagi seda kasutada? No pole lihtsalt selline tüüp, kes mitme mehega seksib, vastutahtmist ju petma ei lähe, et oleks tasa (see oleks mitmekordne enesevägistamine). Ja mees laseb ringi ikkagi, teades, et tegelikult tema naine kuskile ei lähe, mis siis, et “luba” nagu on mõlemapoolselt. Reaalselt pole see naise “lubada” ega valida kunagi olnud.

Ei, selline kokkulepe saab olla algusest peale võrdse vabadusena ja samasuguse meelelaadiga inimeste vahel. Antud hetkel ja kirjeldatud olukorras on see manipulatsioon.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 13:09; 17.01 19:30; 18.01 09:32; 18.01 21:49; 19.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, kas te siis tahate elada koos selliste kelgunööridega, kes ei julge lubada, et nad on truud?

Eks igaüks vaatab asjale erinevalt, mina olen realist ja ei usu suurte sõnadega tehtud ebarealistlikesse lubadustesse.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 15:41; 17.01 15:46; 17.01 17:41; 17.01 18:41; 18.01 09:47; 20.01 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, kas te siis tahate elada koos selliste kelgunööridega, kes ei julge lubada, et nad on truud?

Eks igaüks vaatab asjale erinevalt, mina olen realist ja ei usu suurte sõnadega tehtud ebarealistlikesse lubadustesse.

“Realism” on see, et see on 100% inimese enda valik, kas ta on truu või mitte.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.01 08:50; 18.01 10:52; 19.01 12:29; 19.01 13:37; 19.01 17:45; 20.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge see, et ühtegi garantiid, et partner ei peta, pole üheski suhtes. Teise inimese käitumist reguleerida ei saa. Küll aga saab igaüks reguleerida oma käitumist ja teemaalgatajal tuleb lihtsalt otsus vastu võtta, kas nende keskmisest kõrgemate petmisriskide juures ta soovib suhet jätkata või mitte. Mees on otse välja öelnud, et ei peta kui kõik on korras aga nagu siin eespool juba öeldud, on tegemist manipulatsiooniga ja naise vastutamapanekuga suhte heaolu eest. Pärast petmist pole ükski suhe 100% korras, pigem on see 100% mittekorras. Mehel meelest läinud, et selleks, et suhe korras oleks, peab ka tema heaolusse panustama ja petmaminek on küll suhte parandamisele risti vastupidine käik. Manipulaatoritele ei maksa alluda. Beebi kõrvalt on hirm üksijäämise ees suur aga julgen ise petmise tõttu lahkuläinuna kinnitada, et kahtluste ja ebakindlusega aastate kaupa virelemine ja enese psühholoogiline lõhkumine pole seda väärt. See mees on enesekeskne ja mõtleb üksnes enda heaolule. Üritada seda suhtumist muuta on tuuleveskitega võitlemine. Mehele tuleb sama otse öelda, et kui asjaolud on sellised, siis see suhe ei jätku ja kauplemisruum selles osas puudub.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:27; 18.01 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, kas te siis tahate elada koos selliste kelgunööridega, kes ei julge lubada, et nad on truud?

Eks igaüks vaatab asjale erinevalt, mina olen realist ja ei usu suurte sõnadega tehtud ebarealistlikesse lubadustesse.

“Realism” on see, et see on 100% inimese enda valik, kas ta on truu või mitte.

Võib olla tõesti oled sina inimene, kes iga millimeetrit oma elus ise valib. Enamik inimestest siiski on mõjutatud tuhandest tegurist oma valikutes – juhustest, võimalustest, tujudest, kaaslaste käitumisest. Minu arust on üdini põhimõttekindlad ja surmani põhimõtteid järgivad kangelased mingi romantismižanri teema ning päriselus selliseid inimesi pole – suurem osa truudust taandub juhuse puudusele (jah, tõsi, juhuse puudust saab ise natuke reguleerida, näiteks on suurem juhuse puudus sellel, kes vaba aja kodus, mitte väljas veedab) või hirmudele (välja arvatud suhte esimesed 2-3-4 aastat ehk sügava armumise faas, kus tõesti kellestki muust ei mõeldagi kui kaaslasest). Seega, jah, mina ka olen äärmiselt skeptiline iga inimese vastu, kes lahkelt 100%-lisi lubadusi jagab. “Mitte iial” ja “alati” on väljendid, mis tekitavad sügava kahtluse inimese siiruse või reaalsustaju osas. Samas teemas toodud ausus on ka rumal ja egoistlik. Empaatiline inimene ei luba midagi, aga ei kindlusta ka tagalat, olles ette juba aus ja teatades, et äkki ma ei suudagi truu olla. Pole kaaslasel vaja teada, kannata oma kahtluste ja kõhkluste käes üksi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisena end küll sellise jutu peale turvaliselt ei tunneks. Mis see “suhtes on kõik hästi” siis tähendab? OK, saame hästi läbi, ei tülitse, seks on hea … aga kui jään raskelt haigeks, ja ei ole ühel hetkel enam võimeline meest rahuldama või ei tundu tema jaoks enam ahvatlev. Või läheb üks meist tööle teise linna/riiki ja seks ei ole enam regulaarne jne.

Minu meelest ei ole mitte ausus, vaid justkui õigustus võimalikele edaspidistele petmistele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ütles ka kohe suhte alguses, et petmise plaani tal ei ole ja kui enam koos elada ei taha, annab teada, aga 100% lubada, et purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel paar korda elus midagi ei juhtu, ta anda ei saa. Minu jaoks on see ok.

Minu jaoks ei oleks ok. Kui mu mees kohe suhte alguses nii ütleks, siis kindlasti ei oleks ok. Mulle oleks ok, kui mu mees suhte alguses ja keskel ja kus iganes ütleks, et ta ei plaani mind petta, sest ta armastab mind ja ei taha kedagi teist. Vot see on ok ja selline suhe mul just ongi. Ja kui siis elus midagi juhtub ja ta mind petab, siis see on hoopis teine teema ja ei puutu siia.
Kindlasti ei oleks ma koos mehega, kes suhte algul ütleb, et ‘purjus peaga või muul ebaadekvaatsel hetkel (AGA MILLISEL, KUI KÜSIDA TOHIB?) ta tegelikult vbl mind siiski petaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ma ei peta sind, kui meie vahel kõik korras on”

Kas see tähendab tõlkes seda, et kui kodust seksi ei saa (naine, kurask, on alles sünnitanud, no mida mees siis tegema peab, eksoleju!), siis on temal õigus oma vajadusi mujal rahuldada?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 13:09; 17.01 19:30; 18.01 09:32; 18.01 21:49; 19.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla tõesti oled sina inimene, kes iga millimeetrit oma elus ise valib. Enamik inimestest siiski on mõjutatud tuhandest tegurist oma valikutes – juhustest, võimalustest, tujudest, kaaslaste käitumisest. Minu arust on üdini põhimõttekindlad ja surmani põhimõtteid järgivad kangelased mingi romantismižanri teema ning päriselus selliseid inimesi pole – suurem osa truudust taandub juhuse puudusele (jah, tõsi, juhuse puudust saab ise natuke reguleerida, näiteks on suurem juhuse puudus sellel, kes vaba aja kodus, mitte väljas veedab) või hirmudele (välja arvatud suhte esimesed 2-3-4 aastat ehk sügava armumise faas, kus tõesti kellestki muust ei mõeldagi kui kaaslasest). Seega, jah, mina ka olen äärmiselt skeptiline iga inimese vastu, kes lahkelt 100%-lisi lubadusi jagab. “Mitte iial” ja “alati” on väljendid, mis tekitavad sügava kahtluse inimese siiruse või reaalsustaju osas.

Muidugi valin ma oma elus iga millimeetri ise. Kes siis veel valib, kui mitte mina ise?

Üldiselt olen sellega nõus, et “mina mitte iialgi… jne” inimesed söövad sageli varem või hiljem oma sõnu. Samas, arvan, et mõned põhimõtted võiks inimesel siiski olla. Seda ei pea raiuma ega kuulutama kõikidele, aga oma sisemuses võiks mingeid põhimõtteid omada ja neile truuks jääda.

Truudus, ei ole juhuse puudus. Iga naine, kes vähegi seksi tahab, see seda ka saab. Ka väga inetud või ebaseksikad naised saavad seksi. Isegi vaimupuudega naisi tahetakse. See, et truudus on juhuse puudus on endast väga heal arvamusel ja ennast teistest ilusamaks ja paremaks pidavate naiste ülbe klišeeloosung, millega armastatakse truudust väärtustavaid inimesi halvustada.

Põhimõttekindlus ja partnerile truu olemine ei ole vaid romantismižanri teema. Mina olen oma mehega koos olnud 33 aastat ja ei ole tema kõrvalt teiste meestega seksinud. Seda sa kindlasti ei usu, aga ma ei ole kole naine. Mul on päris palju tahtjaid olnud. Juhuseid on olnud küll ja veel ja nii mõnelgi korral on need minu enda jaoks ka ahvatlevad olnud. Ja nii ongi – see on minu valik, osata ahvatlusele “ei” öelda. Sinu jaoks ilmselt mingi ulmeteema?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.01 08:50; 18.01 10:52; 19.01 12:29; 19.01 13:37; 19.01 17:45; 20.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa räägid ju teemast mööda, meie teema aluseks on mees, kes POLE nii põhimõttekindel, muidu poleks pehmelt öeldes probleemi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 13:09; 17.01 19:30; 18.01 09:32; 18.01 21:49; 19.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa räägid ju teemast mööda, meie teema aluseks on mees, kes POLE nii põhimõttekindel, muidu poleks pehmelt öeldes probleemi.

Ma vastasin vaid konkreetsele inimesele, kes väidab, et truudus on juhuse puudus ja põhimõttekindlus on väljamõeldis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.01 08:50; 18.01 10:52; 19.01 12:29; 19.01 13:37; 19.01 17:45; 20.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõttekindlus ja partnerile truu olemine ei ole vaid romantismižanri teema. Mina olen oma mehega koos olnud 33 aastat ja ei ole tema kõrvalt teiste meestega seksinud. Seda sa kindlasti ei usu, aga ma ei ole kole naine. Mul on päris palju tahtjaid olnud. Juhuseid on olnud küll ja veel ja nii mõnelgi korral on need minu enda jaoks ka ahvatlevad olnud. Ja nii ongi – see on minu valik, osata ahvatlusele “ei” öelda. Sinu jaoks ilmselt mingi ulmeteema?

Juhuse puudumine ei tähenda ainult seda olukorda, kus pakkumist ei ole. Juhusel on mitmed dimensioonid, sealhulgas aeg ja koht (näiteks kui on tahtmine ja ka pakkumine, aga aja või koha leidmine oleks liiga mõttetult keeruline), aga ka taustadimensioonid, nagu näiteks suhted kaaslasega. Ilmselt on sul vedanud suhtega, sa oled kogu selle 33 aastat olnud oma abikaasaga õnnelik ning pole olnud rahulolematuid pikemaid perioode. Seega ei või sa teada, kuidas oleks su põhimõtted muutuda võinud, kui näiteks su abikaasa sulle seksi ei võimaldanuks pikemat aega või kui teie kodune õhkkond oleks olnud pidevalt pinev ja ebameeldiv (jajah, sa muidugi teatad nüüd, et sa ju oleks siis lahutanud kohe – aga on fakt, et lahutamine ei tule mõttesse üleöö, esimeste negatiivsete juhtumite peale, enne jõuab äkki seksuaalne rahuldamatus üle pea kasvada). Ka need on komponendid, mis kokku koos võimaluse ehk partnerite pakkumisega moodustavad selle juhuse, mille puudust mina truuduseks nimetan.
Aga see pole teemakohane arutlus, muidugi. Vabandust.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elukogenud inimene võiks teada, et see, kui suhtes ei peta ei ole seotud sellega, et suhe või pereelu on kulgenud ilma probleemideta.

Elukogenud inimene teab, et see, kui suhtes ei peta, ei ole seotud erilise puhtahingelisuse ega kõrgete aadetega, vaid tuhande muu asjaoluga ja kõiki neid nimetangi ühise nimetajaga “juhused”. Inimene teeb ALATI kõike omakasust ning ei peteta vaid siis, kui see on endale kahjulik – on liiga riskantne, on liiga palju kaotada, on liiga vaevaline, kui ei meeldi pabistada, kui meeldib end kangelasena kujutleda vms. No ja loomulikult ka siis ei peteta, kui on kõik olemas omalgi. Olge ometi ausad ja ärge ajage seda üllast jama.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elukogenud inimene võiks teada, et see, kui suhtes ei peta ei ole seotud sellega, et suhe või pereelu on kulgenud ilma probleemideta.

Elukogenud inimene teab, et see, kui suhtes ei peta, ei ole seotud erilise puhtahingelisuse ega kõrgete aadetega, vaid tuhande muu asjaoluga ja kõiki neid nimetangi ühise nimetajaga “juhused”. Inimene teeb ALATI kõike omakasust ning ei peteta vaid siis, kui see on endale kahjulik – on liiga riskantne, on liiga palju kaotada, on liiga vaevaline, kui ei meeldi pabistada, kui meeldib end kangelasena kujutleda vms. No ja loomulikult ka siis ei peteta, kui on kõik olemas omalgi. Olge ometi ausad ja ärge ajage seda üllast jama.

Kõik need on põhjused, peale selle veel muid erinevaid igasuguseid. ja väike % ka aateid. Lisaks selliseid põhjusi, mida ka väga vähe. Aga põhiline on, et nad ei petagi.
Miks peaks seda mustama ja pisendama, oluline on, et ta pole petnud. Ja mittepetjad ei pea endid sellepärast paremateks egs õilsamateks. Kui inimesel on lihtne mitte petta, siis ta eeldab seda natuke ka teistelt ja vastupidi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 13:30; 19.01 17:39; 21.01 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elukogenud inimene võiks teada, et see, kui suhtes ei peta ei ole seotud sellega, et suhe või pereelu on kulgenud ilma probleemideta.

Elukogenud inimene teab, et see, kui suhtes ei peta, ei ole seotud erilise puhtahingelisuse ega kõrgete aadetega, vaid tuhande muu asjaoluga ja kõiki neid nimetangi ühise nimetajaga “juhused”. Inimene teeb ALATI kõike omakasust ning ei peteta vaid siis, kui see on endale kahjulik – on liiga riskantne, on liiga palju kaotada, on liiga vaevaline, kui ei meeldi pabistada, kui meeldib end kangelasena kujutleda vms. No ja loomulikult ka siis ei peteta, kui on kõik olemas omalgi. Olge ometi ausad ja ärge ajage seda üllast jama.

Imelik lugemine! Mina olen see, kes pikalt oma kaasaga on koos.

Minu jaoks on truu olemine elementaarne. Mingisugust ordenit ma selle eest ei oota. Ja ei vaja, et keegi mind kõrgete aadetega puhtahingeliseks peaks.

Üritan ka meenutada neid kordi, kus oleks võinud ahvatlusele järele anda – no aastate jooksul on neid olukordi ikka väga palju olnud, ja ma ei mäleta kordagi, kus oleksin mõelnud, et muidu küll ju petaks, aga äkki jään vahele või kaotada on liiga palju.

Mingit omakasu näeb asjades ilmselt vaid tõsine egoist. Ma ei ole oma mehele truu mitte sellepärast, et see on mulle kasulik, vaid sellepärast, et ma pean truudust oluliseks. Ma ise tahan truu olla, ilma igasuguste tagamõtete või omakasudega.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.01 08:50; 18.01 10:52; 19.01 12:29; 19.01 13:37; 19.01 17:45; 20.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka imestan, milliste ludride ja hoorajäägritega ollakse suhtes. Olen ise 30 ja lõpuks mu silmad on avanenud. Olin ka 7a mehega, kes täis peaga k”ppis ringi. Uskumatu, et ma tema valesid ja musta valgeks rääkimist uskusin.
Purjus pea pole mingi vabandus. See on RASKENDAV asjaolu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:01; 17.01 15:07; 19.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit omakasu näeb asjades ilmselt vaid tõsine egoist. Ma ei ole oma mehele truu mitte sellepärast, et see on mulle kasulik, vaid sellepärast, et ma pean truudust oluliseks. Ma ise tahan truu olla, ilma igasuguste tagamõtete või omakasudega.

Vabanda, aga sel juhul oled sa lihtsalt rumal, kui sa ei taipa, et see ongi sinu omakasu, et sa teed, mida tahad – tahad truu olla. Sa oled truu olemise enda jaoks oluliseks mõelnud ning sa oled truu seepärast, et sulle endale meeldib truu olla, mitte seepärast, et abikaasale mitte haiget teha ja ka mitte seepärast, et ühiskondlik moraalikoodeks nõuab truu olemist. Tuleb sul uus mõte, uus tahtmine, siis teed sa seda. Sinu erinevus petjast on lihtsalt see, et sina tahad olla truu, aga tema tahab petta. Mõlemad olete ühesugused egoistid ja teete oma tahtmist. Sinu tahtmine lihtsalt õnnekombel klapib ühiskondlike tavadega.
Kui sulle kohutavalt meeldiks ringi tõmmata ja sa end talitseksid kogu elu, läbi paksu ja vedela, hea ja kurja, sest abikaasa saaks muidu haiget või sest nii on sinu perekonnas kombeks, siis võiksid sa rääkida ehk isetusest ning omakasupüüdmatusest.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tema tahab petta

Ma arvan, et keegi ei taha petta. Ta tahab teha seda, mida ta hetkel teeb ja petab, sest pelgab, et see toob kaasa talle soovimatud tagajärjed. Petmine ei võrdu mujal seksimine, petmine on see, kui kaaslase varjatakse midagi, mille kohta arvatakse, et see kaaslasele ei meeldi. Isegi täiesti seksita suhe võib olla petmine.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:46; 20.01 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tema tahab petta

Ma arvan, et keegi ei taha petta. Ta tahab teha seda, mida ta hetkel teeb ja petab, sest pelgab, et see toob kaasa talle soovimatud tagajärjed. Petmine ei võrdu mujal seksimine, petmine on see, kui kaaslase varjatakse midagi, mille kohta arvatakse, et see kaaslasele ei meeldi. Isegi täiesti seksita suhe võib olla petmine.

No selle definitsiooni kohaselt on küll pea kõik maailma inimesed oma suhtes petnud. Midagi ja kunagi oled sa kindlasti oma abikaasa eest varjanud – kas mõne ostu hinda, mõnda detaili oma minevikust, mõnda naeratust mõnele toredale töökaaslasele või seda, et peaaegu oleksid mehe autoga posti otsa tagurdanud, millimeeter jäi puudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.01 12:58; 17.01 14:50; 17.01 15:16; 17.01 17:48; 17.01 18:37; 17.01 22:00; 18.01 12:23; 19.01 15:01; 19.01 16:59; 19.01 21:22; 20.01 10:34; 20.01 22:36; 21.01 11:42; 21.01 12:40; 21.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ütles mees kunagi sama, et mine tea, äkki purjus peaga… ja siis oleks ju vast andestatav. Vaatasin talle suurte silmadega otsa ja ütlesin, et sel juhul pole ju vaja nii palju juua, kui ei anta endale ka aru, mida tehakse. Ei ole ma teda meie tutvuse ehk 22 a jooksul purjuspäi näinud, aga alkoholi mittepruukimine on tema vaba tahe olnud.

Teemasse ka – hirmus mugav klausel mehel ikka, peaks mainima.

Minu mees ei ole ka 15 aastase kooselu jooksul purjus olnud. Sõpradega vahel harva õlle või veini ikka ära joob. Ja põhjust pole ka arvata, et ta oleks petnud. Aga me mõlemad oleme sellised, kelle jaoks maailm ja olukorrad pole must-valged ja kõlav truuduse kuulutamine on meie jaoks vaid sõnakõlks ja reaalselt saab teada, kas plaan truu olla ka tegelikult realiseerus, alles elu lõpus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 15:41; 17.01 15:46; 17.01 17:41; 17.01 18:41; 18.01 09:47; 20.01 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit omakasu näeb asjades ilmselt vaid tõsine egoist. Ma ei ole oma mehele truu mitte sellepärast, et see on mulle kasulik, vaid sellepärast, et ma pean truudust oluliseks. Ma ise tahan truu olla, ilma igasuguste tagamõtete või omakasudega.

Vabanda, aga sel juhul oled sa lihtsalt rumal, kui sa ei taipa, et see ongi sinu omakasu, et sa teed, mida tahad – tahad truu olla. Sa oled truu olemise enda jaoks oluliseks mõelnud ning sa oled truu seepärast, et sulle endale meeldib truu olla, mitte seepärast, et abikaasale mitte haiget teha ja ka mitte seepärast, et ühiskondlik moraalikoodeks nõuab truu olemist. Tuleb sul uus mõte, uus tahtmine, siis teed sa seda. Sinu erinevus petjast on lihtsalt see, et sina tahad olla truu, aga tema tahab petta. Mõlemad olete ühesugused egoistid ja teete oma tahtmist. Sinu tahtmine lihtsalt õnnekombel klapib ühiskondlike tavadega.

Kui sulle kohutavalt meeldiks ringi tõmmata ja sa end talitseksid kogu elu, läbi paksu ja vedela, hea ja kurja, sest abikaasa saaks muidu haiget või sest nii on sinu perekonnas kombeks, siis võiksid sa rääkida ehk isetusest ning omakasupüüdmatusest.

Ma olen olnud truu, sest ma tahan, et mu kaaslasel hea oleks, mitte sellepärast, et minu jaoks see kasulik on.

Need võimalused, kus mul oleks olnud võimalik oma meest petta, olid tegelikult minu jaoks siiski ahvatlevad, erutavad ja huvitavad. No kellele ei meeldiks liblikad kõhus? Kui ma oleksin egoistlik, omakasupüüdlik, enda huvi peal väljas, siis ma oleksin ikkagi kasutanud võimalust. Aga kuna ma elan põhimõttel – ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks ja kuna ma ei taha oma kallile inimesele haiget teha, siis ma ei ole andnud kiusatustele järele.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.01 08:50; 18.01 10:52; 19.01 12:29; 19.01 13:37; 19.01 17:45; 20.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine saaks tunda end turvaliselt sellise “lubaduse” peale?

Seda saab vist ainult stammperekoolikas küsida.
Ehk siis, kui meeste pink on lühike, last tahtis selle mehega saada ise ja meeleheitlikult, vanus on mehest 5a rohkem jne põhjustel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kellele ei meeldiks liblikad kõhus?

Mulle ei meeldi. Üldse mitte. Õnneks on seda elus harva ette tulnud.
Seksuaalseteks kõrvalhüpeteks pole mingeid liblikaid tarvis.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:46; 20.01 21:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei peta sind, kui meie vahel kõik korras on