Esileht Beebi ja mitmikud ma ei saa aru mis lapsega juhtus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: ma ei saa aru mis lapsega juhtus?

Postitas:

tavaliselt issi last ei hoia aga lihtsalt oli vaja et ta vaataks last max 3 tundi. pidin lihtsalt ära käima. muidugi äi oli ka parasjagu külas( seda inimest ei kannata ma üldse kuna ta ei paista minu öeldust KUI KÄID SUITSUL SIIS MINU LAPSE JUURDE EI LÄHE mitte aru saama) jõudsin tagsi täpselt laps söögiajaks. nonii lapsel oli mähkmes kaka ja jorises diivani peal. hakkasin siis süüa andma no sõi enam vähem aga mitte nii nagu tavaliselt, jättis palju järele. ma ei teinud sellest eriti suurt numbrit ja arvasin et sööb järgmisel todukorral paremini aga ei ja nüüd on juba kolmas päev kus laps keeldub toidust ja tahab palju magada aga öösel ei maga korralikult ja sööb iga paari tunnitagant. mees ütles et midagi ei juhtunud aga midagi ju ilmselget on juhtunud sest laps on muutunud tunnipeal hoopis teiseks lapseks(8k) äkki keegi teab miks laps niimoodi protestib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa üle ei reageeri?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äi kurja silmaga vaatas, mis muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu ärakäimise peale protestib 🙂 Minu laps lõpetas näiteks päevapealt pudeli võtmise, kui olin käinud sõbranna pulmas (teises Eesti otsas, ära olin 10 tundi). Ja nii ongi, ei võta pudelist ei rp ega rpa. See küll oli septembris, mil ta oli 3-kuune, kuid siiamaani ei ole mul õnnestunud teda pudelist piima võtma enam saada. Eile proovisin esimest korda tassist ja jõi ilusti terve pisikese kruusi tühjaks. Seega pudelit enam ei proovi ka.

Aga Sinu puhul annaksin lapsele aega, küll ta jälle tavapäraselt käituma hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8-kuune laps muutubki päevapealt 😉 Ealine värk. Võid ka hammaste tulekut kontrollida. Meil keeldus mitu päeva tahkest toidust ja oli tissisõltlane vahetult enne hammaste lõikumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud ma ei saa aru mis lapsega juhtus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.