Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ma ei saa aru tulu deklareerimisest! kas tõesti 0eurot?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ma ei saa aru tulu deklareerimisest! kas tõesti 0eurot?

Postitas:

Eelmine aasta ma ei käinud tööl, ega saanud töötasusid, ega ka mitte vanema hüvitist, olin lihtsalt veel aasta lapsega kodus!
Kuid terve aasta sai makstud eluaseme laenu mille intressid on kokku 809.24(50%), lisaks on veel koolitus kulud, kahe lapse lasteaia maksud kokku 200.16(111.20+88.96). Lapsi deklaratsiooni lisasin 3!
Tegin deklaratsjooni ära, aga lõptulemuses näitab tagasi makstavat summat 0,00 euri!
Kas see on ikka õige, et kui ma töölt tulu ei saanud siis ei saa ma ka kodulaenu intresse ja koolitus kuludelt tagasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa ei ole tulumaksu maksnud aasta jooksul riigile, siis ei ole võimalik ka tulumaksu TAGASI saada. kui oled abielus, tehke ühisdeklaratsioon. või siis lapsed ja ka koolituskulud nende isa deklarile, kui tema on tulumaksu maksnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas sellised inimesed üldse laenu saavad vtta, kui elemetaarsed arvutamisoskused puuduvad??
Mille pealt sa tagasi tahad saada? Sa ei saa saada tagasi raha, mida sa ei ole ära maksnud ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa tulumaksu maksid, et seda tagasi saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellisel juhul tuleb sul teha ühisdekl.muidugi ainult siis, kui abielus olete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa olid kodus, ei töötanud ega saanud VH st sul POLNUD midagi, MILLEST TULUMAKSU SAI MAHA VÕTTA, siis ei saa ka tagasi.

Tagasi tähendab, et riik tagastab sinult ära võetu.

Ühisdeklar, kui olete abielus ja abikaasa töötas.
Saate tagasi laste, koolituse, eluasemelaenu eest kui mehel piisab äravõetut.

Kui pole abielus:
kõik muu mehe deklarisse sinu omast (3 last ja koolituskulud) ning enda omast kustutad.

II variandi puhul jäävad saamata sinu eluasemelaenu intressidelt-neid ei saa II deklarisse viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole võimalik…
eelmine aasta oli sama teema – sõbrannad saavad tagasi, aga tema ei saa. selgus et mimm ei olnud päevagi tööl käinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ma ei saa aru tulu deklareerimisest! kas tõesti 0eurot?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.