Esileht Pereelu ja suhted ma ei saa endast aru.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: ma ei saa endast aru.

Postitas:
Kägu

pikemalt taustast ei hakka praegu rääkima aga lühidalt öelduna – suhe ja kooselu mehega, mis on kestnud 8 aastat, on läinud viimase paari aasta jooksul pigem halvemaks kui paremaks. oleme mõlemad nö petnud üksteist (tema esimesena ja kaks korda, mina ühe korra ja viimasena). on olnud palju inetuid tülisi. nüüd aga tunnen, et olen valmis suhet ikkagi jätkama. jah – lapsed on selle peamiseks põhjuseks nii minu kui mehe puhul. seni kaua kui ma mehega otseselt ei suhtle, tunnen, et olen valmis jätkama, tunnen soojust ja usku ja rõõmu ja suurt valmidust enda sees pakkuma seda ka mehele. aga nii kui hakkame ükskõik millest rääkima, tunnen, et minus tekib vastumeelsus. mulle ei meeldi see, mida ja mis nurga alt ta asjadest räägib, mismoodi ta elule ja plaanidele läheneb. muutun väga kriitiliseks. minusse tekivad pinged ja hallid pilved. tema eest püüan seda varjata ja põhjendada endale oma tundeid sellega, et minus on ehk endiselt veel pahameel minevikus toimunud halva pärast.
aga miks on nii, et seni kaua kui me ei suhtle, tunnen, et olen andestanud, mõistnud ja valmis jätkama ja et minus pole vastumeelsust.
siis aga kui suhtleme, tekivad tõrked. täna mingi aeg tekkisid isegi pisarad silma kui tulevikuplaanidest rääkisime – tundsin, et ei taha temaga mingeid tulevikuplaane arutada. kallistasime põhimõtte pärast – et suhet paremaks saada. kallistuse ajal ja pärast kallistust ei tundnud ma midagi. ei mingit soojust, erutust, energia laengut nagu kallistused tav. ju annavad. ma ei saa endast aru. kord on üks tunne, siis absoluutselt teine.
ja just nüüd tuli mees mu kõrvale istuma, võttis mu kaissu. mõnus oli! ja siis ta küsis, et millal me siis…. kokku saame?
mõistate? ehk siis, millal me siis seksime?
minus tekitab selline otsene küsimus jälle trotsi ja kogu mõnu oli kadunud. isegi kui enne olin seksile mõelnud aga kui niimoodi otse küsima tullakse …. ?
kas ma olen imelik? mis mul viga on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: ma ei saa endast aru.

läksin teda nüüd ise kallistama. ja saime mingid asjad seeläbi isegi natuke rahulikumalt arutletud. üleüldist laadi.
tunnen praegu, et olin tubli 🙂 et suutsin ise kallistama minna. mitte ei oodanud seda temalt – lihtsalt kallistust ja ei midagi muud. ei mingeid küsimusi ega nõudmisi ega ootusi. lihtsalt soe kallistus.
aga segadus mu sees on endiselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas on veel analoogne olukord olnud?
või oskab keegi seletada/nõu anda – mis see võiks olla, mis minuga toimub ja miks nii tunnen?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled tõesti väga tubli. Sul on äkki depressioon? Laste ja ühise elu nimel tasub ju pingutada ja see, kui ise panustad läheduse tekkimisse, on väga suur samm.
Mina tunnen iga päev sarnaseid tundeid oma elukaaslase vastu. Selle vahega, et meil ei ole ühiseid lapsi ja tema on minu ellu tulnud nö vastu minu tahtmist. Ma ei soovinud ega otsinud suhet, veel vähem kooselu. Olen lahutatud ja pole lahutusest veel päriselt üle saanud (möödas 4,5a). Ja uus elukaaslane lihtsalt \”tekkis\”, tuli külla pidevalt, kuigi ütlesin otse, et ei taha, käis pidevalt pinda, semutses mu suguvõsaga, et võimalikult mulle \”külje alla\” saada jne.. Kuni ma nö alla andsin, lasin tal mu kodus ennast sisse seada, kuna kõik ju rääkisid, kui \”fantastiline ja tore tüüp\” ta on. Aga minul ei ole tundeid, ei suuda temaga koos olla. Ei taha, et keegi elab minu kulul, mul on endal mitu last, keda üleval pidada. Olin nõrk ja depressioonis, ja tunnen, et seda on ära kasutatud ja kasutatakse siiani. Depressioon aga aina süveneb.
Eemal olles mõtlen, et \”kuidagi äkki ikka on võimalik??\” Aga nii, kui teda näen, kui ta mu kodus \”laiab\”, kui ta midagi rääkima hakkab vms, pean tugevalt vaeva nägema, et mitte marru minna. Masendav.. Lahendust ei tea.

Please wait...
Postitas:
rlv

[tsitaat]küsis, et millal me siis…. kokku saame?
minus tekitab selline otsene küsimus jälle trotsi[/tsitaat]Kõigepealt mõtled ise väga sooja ja kaudse küsimuse otseseks ja siis oled pahane, et sinult selline \”otsene\” küsimus küsiti.

Oeh. Miks küll naised oma elu nii keeruliseks kipuvad mõtlema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõigepealt mõtled ise väga sooja ja kaudse küsimuse otseseks ja siis oled pahane, et sinult selline \”otsene\” küsimus küsiti.

Oeh. Miks küll naised oma elu nii keeruliseks kipuvad mõtlema?[/tsitaat]

sest sellega antakse mulle märku, et minult tahetakse midagi saada.
aga ise anda? kas seda ka tahetakse? seda, mida mina vajan? olen algusest peale rääkinud talle, mis mulle oluline on, mis on see, mida mina vajan. aga seda pole siiani. vahel harva juhtub, ütleme paar korda aastas – sünnipäeval ja aastavahetusel – ehk siis – tagamõtteta soojad kallistused ja tähelepanemised.
ülejäänud aegadel pakutakse mulle lähedust eesmärgiga seksini jõuda, mitte lihtsalt niisama.
võimalik, et sellest ka see trots – jälle ta tuleb minult midagi tahtma ja saama. aga andma?
olen enda arvates seni andnud talle seda, mida tema soovib. aga ka mul on soovid…..

Please wait...
Postitas:
Kägu

või ma pirtsutan?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja mees süüdistab mind. nii, et olen süüdi 🙁 pirtsutan. järelikult.

Please wait...
Postitas:
rlv

Ma saan aru, et sinu mingid vajadused on täitmata, eelkõige siis lähedusvajadus, mis sinu nägemuses peaks olema kallistused ilma igasuguse tagamõtteta?

Samas, ma loodan, et sa saad aru, et mees tõenäoliselt armastab sind ja loomulikult tahab ka sinuga seksida. Sisuliselt soovid sa, et mees oma seksivajadust võimalikult varjaks, kindlasti ei tohi ta seesugust palvet kui tahes varjatud kujul sõnastada? Ainult sellisel juhul oled sa valmis omakorda tema vajadust aktsepteerima ja seksi näol \”vastuteenet\” osutama?

Ehk oled valmis midagi pakkuma siis ja ainult siis, kui seda \”midagi\” sinult ei paluta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah, peab tunnistama, et nii vist on tõesti. tunnen, et kui minult seda küsima tullakse, tekib mingi blokk. blokk, et seda pidevalt küsitakse, võiks öelda, et mulle isegi käiakse peale. tehakse pidevalt vihjeid.
et ma olen selline moosipurk riiulil – kui isu tuleb, minnakse ja proovitakse siis purgist aga sööma hakata. võibolla on see tõesti minu viga, et mul teistmoodi vajadused, sellised, mida ta lihtsalt ei oska minu puhul rahuldada.
mida saan teha selle jaoks, et ma ei tunneks end häirituna sellest, et mehel tuleb lähedus meelde ainult siis, kui tal seksiisu peal?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus, et kui naine ja mees mõlemad suhtes petsid, piisab vaid korrast, kas see asetab nad teineteise kõrvale väärtuslikkuse poolest.
Et siis niikaua kui üks neist ei peta, kas on ta parem inimene, aga nii kui ka petab, on see siis põhjus kättemaksust või mis iganes, on ta langenud samale tasemele petjaga.
Et kuidas te end väärtustate, olete ikka paremad, või väärite täiega teineteist. Siis miks te tõrjute oma partenrit, kellest te mitte paremad enam pole? Minu silmis on petmine langemine ehk siis langenud inimene võtku vastu omasugune-teise langenu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

järelikult oleme väärt – mõlemad ühed petised jne.
võibolla on mu blokk tulnud ka sellest, et mu keha on temapoolt saanud ka halba kohtlemist tunda. ja keha hakkab nüüd ta kehale vastu. aga eks selle olen ka ise ära teeninud siis. ma ei tea. eks ma püüan lihtsalt andestada. mõista ja andestada. unustada. suudaks seda keha ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja veelgi suurem tõrge tekkis pärast ta viimast petmist. minu petmine ei toimunud kättemaksust – tundsin, et siin polegi enam suurt vahet seda enam, et olin mõttes või südames … ma ei teagi, kus, teinud mingi otsuse mehega suhe lõpetada. ma ei suutnud enam. ma ei tundnud end õnnelikuna ega hästi. me suhe oli läinud ajaga vaid halvemaks. olin täiesti valmis astuma uude suhtesse.
praegu aga mõtlen, et pean lihtsalt ise rohkem püüdma, et oleksin õnnelikum. mitta seda teiselt ootama. aga samas ei saa ju enda soove ka täiesti kõrvale heita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kust sa tead et sinu mees pettis sind? äkki ta ikka armastab sind, ja tahab sinuga koos olla, kas sina ise tunned et armastad teist? huvitav lugu. aga mina soovitan ikka kõik unustada ja olla oma mehega

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tean. see on kindel (ja juba omaette teema).
ma ei tea, kas ma armastan teda. vahel tunnen, et jaa. vahel aga on ta mulle igatepidi täiesti vastumeelt. ja vahel tundub, et ta ise ka ei tea, kas armastab mind või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pikemalt taustast ei hakka praegu rääkima aga lühidalt öelduna – suhe ja kooselu mehega, mis on kestnud 8 aastat, on läinud viimase paari aasta jooksul pigem halvemaks kui paremaks. oleme mõlemad nö petnud üksteist (tema esimesena ja kaks korda, mina ühe korra ja viimasena). on olnud palju inetuid tülisi. nüüd aga tunnen, et olen valmis suhet ikkagi jätkama. jah – lapsed on selle peamiseks põhjuseks nii minu kui mehe puhul. seni kaua kui ma mehega otseselt ei suhtle, tunnen, et olen valmis jätkama, tunnen soojust ja usku ja rõõmu ja suurt valmidust enda sees pakkuma seda ka mehele. aga nii kui hakkame ükskõik millest rääkima, tunnen, et minus tekib vastumeelsus. mulle ei meeldi see, mida ja mis nurga alt ta asjadest räägib, mismoodi ta elule ja plaanidele läheneb. muutun väga kriitiliseks. minusse tekivad pinged ja hallid pilved. tema eest püüan seda varjata ja põhjendada endale oma tundeid sellega, et minus on ehk endiselt veel pahameel minevikus toimunud halva pärast.
aga miks on nii, et seni kaua kui me ei suhtle, tunnen, et olen andestanud, mõistnud ja valmis jätkama ja et minus pole vastumeelsust.
siis aga kui suhtleme, tekivad tõrked. täna mingi aeg tekkisid isegi pisarad silma kui tulevikuplaanidest rääkisime – tundsin, et ei taha temaga mingeid tulevikuplaane arutada. kallistasime põhimõtte pärast – et suhet paremaks saada. kallistuse ajal ja pärast kallistust ei tundnud ma midagi. ei mingit soojust, erutust, energia laengut nagu kallistused tav. ju annavad. ma ei saa endast aru. kord on üks tunne, siis absoluutselt teine.
ja just nüüd tuli mees mu kõrvale istuma, võttis mu kaissu. mõnus oli! ja siis ta küsis, et millal me siis…. kokku saame?
minus tekitab selline otsene küsimus jälle trotsi ja kogu mõnu oli kadunud. isegi kui enne olin seksile mõelnud aga kui niimoodi otse küsima tullakse …. ?
kas ma olen imelik? mis mul viga on?[/tsitaat]

Täpselt nagu minu elust kirjutad, ainult selle vahega, et minu kooselu kestnud juba 10 aastat rohkem kui Sul.
Sellinne tunne on mul juba aastaid, see ei parane vaid hoopis süveneb.
Eks selle kohta öeldakse ju, et armastus ilma vastu armastuseta sureb. Kuigi mu mees väidab, et armastab mind, aga seda ei ole kuidagi tunda ega aru saada.
ka seksi kohta käib meil täpselt samamoodi, et küsitakse, et noh kas seksime ka w?Ka minul kaob sellisse küsimise peale igasugune isu ära, kui see ka oli. Mulle meeldiks, et lihtsalt lähenetakse armsalt ja hellalt ja hoolivalt. Olen seda kõike talle ka rääkinud, aga kasu ju pole.
Nüüd aga asi hoopis niikaugel, et igasugu tema lähenemiskatsed on mulle vastikud, tema kallistused ja musid ei lähe mulle korda, ei tekita minus mingit tunnet. Ma ei armasta teda enam ilmselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja siis öeldakse – kui tunned, et armastus on kadunud, pole seda kunagi olnudki.
no ma ei tea ….

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga mida su mees räägib, mida tema teeb selleks et teil oleks hea, kas tema räägib sulle et ta armastab sind? kas ta midagi teeb et teil elu läheks paremaks

Please wait...
Postitas:
Kägu

ta ootab, et mina midagi teeksin. tema teeb seda, et tahab seksida. ja see on, nagu aru saan, tema jaoks täiesti piisav tegemine – soov veeta koos intiimselt aega, mis seeläbi ka suhet soojendaks.

üks mees ütles: mees tahab seksi selleks, et oleks hea. naisel peab olema hea selleks, et seksida.

väga hästi öeldud mu meelest!

aga kust otsast nüüd peale hakata?
mees ütleb, et ta saab hea õhkkonna tekitada siis, kui ta ka rahul on. ehk siis – kui intiimseid hetki saab. ehk siis – mina pean selleks endast andma kõik, et mul ka selleks soov oleks.
ja eile mul õnnestus luua juba midagi – selle kallistamise läbi. mõtlen, et peaksin täna samas vaimus jätkama… aga ma tean, et see oleks ühtlasi märguanne mehele. mul aga pole sellist tunnet, et just seksida tahaks…. oh, miks ma küll ei taha, oleks kõik palju lihtsam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas te eile õhtul olite vahekorras? kui kaua te olite seksita? anna andeks et ma küsin kuid soovin lihtsalt aidata välja minna sellest situatsioonist. kas sa räägid talle et armastad teda? kuidas lapsed suhtuvad sellese et teil omavahelised tülid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas mees teab et sa petsid teda? kui ei miks sa temale sellest ei ole rääkinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei olnud. muidugi ta ootas.
viimati olime üsna ammu. võibolla 3 nädalat tagasi.
selline oli ja ei olnud. oli hea. oli kirg. aga polnud sellist head mõnusat soojust. korraks ehk.

me pole kumbki eriline sõnadeinimene. vähemasti mitte selliste ilusate sõnade. ma ei oota, et ta mulle ütleks, et armastab mind. ja ma ise ka ei ütle. jutu sees võibolla kuidagi.

lapsed muidugi tahavad, et me ei tülitseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teab küll. ehk poleks pidanud rääkima. oleks paljud inetused ära jäänud. inetused, mille pärast ka mu blokk veel suurem on kui enne. aga ma püüan mõista, andestada, unustada. edasi minna.

meie seks pole üldse halb olnud. muidugi on vahel mingeid häirivaid pisiasju või erimeeleolud, mis vahel ei kattu. aga üleüldiselt on olnud kõik mõnus ja sügav. aga nüüd on see muutunud.
lihtsalt ei mõista, kuidas ühe inimese keha ühtäkki nii külmaks jätab. aga see pole alati nii õnneks. nii et on lootust ehk…

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas mees teab et sa petsid teda? kui ei miks sa temale sellest ei ole rääkinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

proovige minge puhake, lapsed vanematele nädalaks, ise spasse, teil on vaja puhata tava elust

Please wait...
Postitas:
Kägu

mees püüab jaa. meelitada mind seksima. valmistab selleks ette õdusa kohtumise – öösel, vannis, saadab toreda kutse sõnumiga. iseenesest ju tore lähenemine.
aga kõik selleks – et ise saada.

Please wait...
Postitas:
panteera

Kas su mees on sinu kallal vägivalda tarvitanud?
Kui jah, siis sa ei suudagi seda unustada.
Su keha jääbki mäletama ja sellega seda meest tõrjuma – ükskõik, kuidas sa oma PEAS ei ürita teda kalliks ja lähedaseks mõelda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

on tõesti tarvitanud. aga ehk on see tõrge siiski ületatav.
võibolla ka siin foorumis on mõni selline, kes saab väita – et see on ületatav.

hetkel ma jälle tunnen, et olen valmis suhet parandama. ja seda siis nö mehe soovide täitmise läbi. ja ehk selle kaudu jõuame taas ka üksteisele lähemale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oled kaksik? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole. kuigi tundub endalegi vahel, et olen. 🙂 ….

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Esileht Pereelu ja suhted ma ei saa endast aru.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.