Esileht Beebi ja mitmikud ma ei saa ka enam sellele söömisele pihta

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: ma ei saa ka enam sellele söömisele pihta

Postitas:

alustuseks on ta mul rpa laps. tahan teada mitu ml ööpäevas 2-kuune sööma peaks. Ja mure siis selles, et kui varem sõi ta iga 2-2,5 tunni tagant 100-120 ml, siis viimased nädal aega 3-4 tunni tagant 60-100 nagu läheks ajas tagasi. Ja öösiti teeb sellist trikki, et läheb 8st ööunne ja süüa tahab alles 3 ajal öösel, kuigi varem sõi 00-01 vahel ka. ma nii väga selle öise ühe söögikorra ära jätmise pärast ei muretsekski, kui ta 3 ajal sööks korralikult. Asi selles et annan talle süüa, sööb 20 ml ära hakkab jonnima, panen luti, imeb ilusti ja silmgi läheb kinni, panen uuesti pudeli jälle jonn, niimodi mängides, kulub tunnike ja healjuhul sööb 50ml ära. Siis ärkab tunni pärast ja kui lutiga üritan uuesti magama saada, siis imeb seda nii kõvasti nagu oleks kõht tühi, annan süüa, sööb healjuhul jälle 40-50 ml. 7st ärkab kuskil ülesse ja siis sööb 8-9 ja jälle 60-100 oleneb olukorrast. Miks ta nii teeb, lugesin siin et 2 kuused peaksid juba pea 150 ml ära sööma. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei muretseks, mul 4kuune rpa laps ja 120ml sööb.150ml siis jääb alati alles. need karbil soovitatud toidukogused on ikka hiiglaslikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas piimasegu on olnud kogu aeg sama või oled muutnud? Mul on olnud nii, et mõnda segu ei taheta süüa ja siis süüakse vaid nii palju, et kustutada esmast nälga.

3-4h tagant ta võiks sul vähemalt 90ml ikkagi süüa, 60ml on väga vähe. Kas seedimine on normis muidu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud ma ei saa ka enam sellele söömisele pihta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.