Esileht Pereelu ja suhted ma ei seedi oma meest enam!

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: ma ei seedi oma meest enam!

Postitas:

kurb aga tõsi!
Ma ei taha temaga koos olla enam!
igapäev solvub jne .. kurat mis mees see selline on ..
hetkel ka solvus ..
Palju edu talle, varsti ma enam temaga ei ela.
Ütlen talle seda koguaeg aga tema vastab, et jaja ..
eks ta mõtleb, et mul ei ole kuskile minna ..

Ja ütleb mulle veel, et kui ma peaks lapsega ära minema siis tema lõpetab oma elu!

KRT SEE EI OLE NORMAALNE.
kuidas sattusin sellise otsa ja miks tal alles nüüd viimased 2kuud selline jobulikus on välja löönud ..
Oleks ma seda teadnud ..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 11:09; 19.08 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seedimisprobleemidega tuleb pöörduda gastroenteroloogi poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul keegi teine:)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on muutunud ebakindlaks, sest ta kardab sinust ilma jääda. Ja paraku – mida rohkem sa teda süüdistad, utsitad ja hirmutad, seda rohkem ta ennast kössi tõmbab, sest talle tundub, et ta ei suuda selle kõigega tegeleda. Ära ta ennast vaevalt, et tapab, aga ilmselt väga raskelt elaks üle seda küll , kui sa tõesti ära läheks.

Mina sinu asemel räägiks temaga , paluks kohe eraldi momendi selle jaoks. Ja ma mitte ei süüdistaks ja õiendaks ja viriseks, vaid lihtsalt räägikski sedasi – palun võta ennast kokku ja kõik läheb hästi. Pakuks abi, küsiks, miks ta nii ebakindel on. Otsiks lahendusi. Lohutaks ja julgustaks (see annab palju uut jõudu!)

Sa, teemaalgataja, aga kõlad nagu mingi viriseja ja pubekas tibi, kes hakkab metsa poole kohe vaatama, kui asjad raskeks lähevad. Kas sa ise tahaks sellist kaaslast, kes hakkab kohe mölisema ja lahkuminekuga ähvardama, kui sul on pooleli raske emotsionaalne kriis?

Ilmselt olete alles suht noored mõlemad, aga ära lahmi sedasi. Isal on ka oma lapsele õigus ja sedasi hirmutamine on sinu poolt ebanormaalne, see ei tee midagi paremaks, vaid ainult hullemaks. Sa ise oleks siis rahul, kui mehe hülgaksid nii väikse asja pärast ja jätaks lapse isata? Egoist ja lapsik oled.

On mehi, kes joovad, peksavad ja petavad – need mehed ei hooli, eks. Aga sinu mees hoolib ja isegi väga, lihtsalt ta ei oska suure pinge all ka õigesti käituda ja on küll jah lapsik see solvumine, aga see pole küll põhjus, et uksi kohe paugutama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sina ära solva teda, lihtne, eks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mees on muutunud ebakindlaks, sest ta kardab sinust ilma jääda. Ja paraku – mida rohkem sa teda süüdistad, utsitad ja hirmutad, seda rohkem ta ennast kössi tõmbab, sest talle tundub, et ta ei suuda selle kõigega tegeleda. Ära ta ennast vaevalt, et tapab, aga ilmselt väga raskelt elaks üle seda küll , kui sa tõesti ära läheks.

Mina sinu asemel räägiks temaga , paluks kohe eraldi momendi selle jaoks. Ja ma mitte ei süüdistaks ja õiendaks ja viriseks, vaid lihtsalt räägikski sedasi – palun võta ennast kokku ja kõik läheb hästi. Pakuks abi, küsiks, miks ta nii ebakindel on. Otsiks lahendusi. Lohutaks ja julgustaks (see annab palju uut jõudu!)

Sa, teemaalgataja, aga kõlad nagu mingi viriseja ja pubekas tibi, kes hakkab metsa poole kohe vaatama, kui asjad raskeks lähevad. Kas sa ise tahaks sellist kaaslast, kes hakkab kohe mölisema ja lahkuminekuga ähvardama, kui sul on pooleli raske emotsionaalne kriis?

Ilmselt olete alles suht noored mõlemad, aga ära lahmi sedasi. Isal on ka oma lapsele õigus ja sedasi hirmutamine on sinu poolt ebanormaalne, see ei tee midagi paremaks, vaid ainult hullemaks. Sa ise oleks siis rahul, kui mehe hülgaksid nii väikse asja pärast ja jätaks lapse isata? Egoist ja lapsik oled.

On mehi, kes joovad, peksavad ja petavad – need mehed ei hooli, eks. Aga sinu mees hoolib ja isegi väga, lihtsalt ta ei oska suure pinge all ka õigesti käituda ja on küll jah lapsik see solvumine, aga see pole küll põhjus, et uksi kohe paugutama hakata.[/tsitaat]

Väga hea, aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 11:09; 19.08 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei lõpeta ta midagi, vaid hakkab sind painama. mehed, kes naiste pärast oma elu lõpetada lubavad, on haledad jobud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kõhulahtisteid. Seksi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei lõpeta ta midagi, vaid hakkab sind painama. mehed, kes naiste pärast oma elu lõpetada lubavad, on haledad jobud.[/tsitaat]

Eelnevale lisaks veel, et see on märk psüühilisest manipulatsioonist. Kui sellelel tähelepanu pöörata, siis sattud pantvangi – iga tüli puhul hakatakse nööri otsima või veene läbi nüsima – kõik selleks, et teist halvasti tundma panna.
Pidev solvumine (ilma põhjuseta) on madala enesehinnangu kõrvalprodukt. Kaugel see alkoholismgi siis on. Või on juba käes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On sul keegi teine:)?[/tsitaat]

Kuskohast tulevad sellised pärlid?

Teemaalgataja- tean seda tunnet. Mine eksmees oli nii jäledaks muutunud oma mossitamiste ja kurva kutsika pilguga! Kõik 4 aastat kooselu ta aina kurtis, kui raske oli tema lapsepõlv, koolielu jne. Üks hämmastavalt hale kuju. Algul kuulasin, et oh vaeseke ja olin mõistev, aga ükskõik mis tegin ja kuidas olin olemas tema jaoks( nuttis tohutult palju ja pidin ta käekest hoidma), miski ei muutnud ta tuju paremaks. No lõpuks viskas nii üle, et jube. Kui suhte lõpetada proovisin, algas juba manipulatsioon ja sama jutt- tapab ennast ära jne. Vaimne terror käis mitu kuud, enne kui minema kolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna ta mulle, mul on just meest vaja. Garanteerin, et tagasi sa teda siis ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei seedi, söö midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuskohast tulevad sellised pärlid?[/tsitaat]

Kas tunned end puudutanuna, tabati kümnesse, astuti varbale ? :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On sul keegi teine:)?[/tsitaat]
Tekkis kohe sama küsimus kui sissejuhatuse ära lugesin …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted ma ei seedi oma meest enam!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.