Esileht Ilu ja tervis Ma ei suuda kannatada,enne mensest…

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ma ei suuda kannatada,enne mensest…

Postitas:
Kägu

No mida ma ometi peaksin tegema?
Nädal enne mensest on elu täiesti võimatu. Meeletu pearinglus,järsult tekkivad külmahood nii,et huuled sinised. Tunni pärast juba tohutu kuumahoog nii.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
ninakaspreili

Mine ujuma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun postita see teema tervise alafoorumisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oovitaks günekoloogile seda muret kurta. Ei tundu küll normaalne, menopaus ka ei saa olla (kuigi huuled sinised ja külmahood pole nagunii ju menopausieelse seisundiga seotud). Tundub ikka problemaatiline olukord, mitte väike ebamugavus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole küll naistearst, aga minu hirmsate vaeguste (kippusin valu pärast minestama ja oksendama) vastu aitasid just hormonaalsed vahendid. Rasestumist need ei takistanud kuidagi. 10 aastat hiljem jäin kohe rasedaks kui hormonaalse vahendi ära jätsin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean,et hormoonaalsed vahendid peaksid aitama,seda kinnitas ka günekoloog.
Samas ma ei taha 10kg kaalutõusu,mul on juba kehvad kogemused.Olles juba enam vähem oma kehaga rahul,siis selle variandi kindlasti välistaksin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas ma ei taha 10kg kaalutõusu,mul on juba kehvad kogemused.Olles juba enam vähem oma kehaga rahul,siis selle variandi kindlasti välistaksin.

Hormonaalsed vahendid küll kaalu ei tõsta, ikka see tõstab, mis suust sisse läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõstavad ikka küll,samuti nagu antidepressandid tõstsid omal ajal ca 15kg.
Ma söön praktiliselt kõike ja ei pea eriti valima või midagi kõvasti piirama ning püsin normaalkaalus.Hormoone kasutades peaksin lugema igat ampsukest ja tõsimeeli kaalu rangelt “jälgima”.Mulle on see paras piin,mis teha.
Ilmselt on see lihtsalt individuaalne. Õde oli alati sale(55kg)sh peale sünnitust ning peale nuvaringi paigaldamist oli paari kuuga 20kg seljas. Tundub loogiline. Peale seda proovis kõiki hormoone,kuid kaalu lisandus. Läks üle vaskspiraalile,mis on piinarikaste päevade põhjustaks ning tal ka muidu ebamugav,see toimib,kuid kaalu enam kergelt alla ei saa.
Muinasjutr,et hormoonid kaalu ei tõsta. Just hormonaalsed muutused meie keha enim ju muudavadki!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loll jutt see kaalutõus. Selleks peab hakkama kõvasti rohkem sööma, et kaal tõuseks.

Ja labane on postitada oma intiimset teemat kõige käidavamasse foorumi osasse. See ei ole ajaviiteteema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loll jutt see kaalutõus. Selleks peab hakkama kõvasti rohkem sööma, et kaal tõuseks.

Ja labane on postitada oma intiimset teemat kõige käidavamasse foorumi osasse. See ei ole ajaviiteteema.

See vastab siiski tõele. Kunagi kasutasin Depo Proverat ja kerkisin nagu pärmitainas. Lisaks olid kohutavad migreenid. Ka mulle hormoonid ei sobi kuidagi, punnid juba tulevad näkku neist jne jamad. Samas on sama jama nagu teemaalgatajal. Päevade ajal tahaks ainult magada ja tunne, et jooksen verest tühjaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas arst ütles sulle, et kaal tõuseks 10 kg, või kust sa selle võtad? Miks just 10 kg?

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Üks sagedasemaid muresid on esmapilgul seotud vaid välimusega – pille kahtlustatakse selles, et need teevad paksuks. Arstid on selle väite küll ammu kehtetuks kuulutanud, kuid nn. müüt püsib visalt. Ehk on see seotud tõsiasjaga, et reaalsuses võtavadki mõned naised pille kasutades kõvasti juurde, osalt seepärast, et kehas kuhjuv östrogeen mõjutab kilpnäärme hormoonide biosaadavust ja aeglustab seega ainevahetust. Nii võibki välja kujuneda olukord, kus kliinilised testid kaebusi ei kinnita, samas kui kõik sümptomid viitavad kilpnäärme alatalitlusele.”

•• Millised on naiste peamised hirmud ja väärarusaamad?
Enam le­vi­nud müüt on see, et ra­ses­tu­mis­vas­ta­sed va­hen­did suu­ren­da­vad ke­ha­kaa­lu. Te­ge­li­kult kõigub nii ke­ha­kaal kui ka ene­se­tun­ne tea­ta­val mää­ral ko­gu tsükli väl­tel, ise­gi kui ei ka­su­ta­ta hor­moo­ni­del põhi­ne­vat kont­rat­sept­sioo­ni. Ra­ses­tu­mis­vas­ta­sed hor­moonp­re­pa­raa­did võivad tõsta söö­gii­su, võivad põhjus­ta­da ve­de­li­ku pee­tust or­ga­nis­mis, mil­le­ga on tä­hel­da­tav vä­he­ne kaa­lutõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mida ma ometi peaksin tegema?

Nädal enne mensest on elu täiesti võimatu. Meeletu pearinglus,järsult tekkivad külmahood nii,et huuled sinised. Tunni pärast juba tohutu kuumahoog nii,et kisuks end alasti,sest niiii palav on!

Lisaks on rinnad nagu arbuusid,iiveldus ja kohutav nälg mis teistel päevadel võib võrduda ka näiteks isutusega.

Vanust on mul alles 27 aastat,lapsi 1 kes on juba lasteaiaealine. Kõik hädad algasid peale lapse sündi,hormoonseid vahendeid ei kasuta.

Ma lihtsalt tunnen,kuidas see mind niiii maha niidab,tekitab lausa paanikahoogusid vaikselt 🙁

Mine homöopaadi juurde.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ilu ja tervis Ma ei suuda kannatada,enne mensest…