Esileht Ilu Ma ise ilutegija

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ma ise ilutegija

Postitas:

Naised, kes me oleme harjunud kasutama iluteenuseid (maniküürid-pediküürid, juuksuriteenused jne, jne), mis muudatused on teie elus karantiiniga? Mida teete ise kodus ja kuidas on välja kukkunud? Ja millest olete loobunud?
Ma ise eelmadasin geellaki ja tegin küüned korda (+tavaline lakk), pediküür, lõikasin tukka (vaja oleks peatselt ka värvida, aga ma blond ja ei julge seda veel ette võtta, vaatan, uurin). Kitkusin kulme, püsivärvima veel ei hakka, kasutan ühekordseid värve, geele.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kasutanud enne midagi, pole ka nüüd õnneks vaja. Juuksurit oleks küll vaja, aga noh peab olema nii nagu on, ma samuti blond, ei tahaks ise pusserdada. Kui leiaks mingi norm värvi, et juuri heledamaks toonida, tukka ka ehk veits saab kärbitud aga bob lõikusega küll ise hakkama ei saa (pealt lühemad kohevuse andmiseks lõigatud), eks panen siis kinni kui väga välja venivad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulme kitkun, raseerin (depileerida ei viitsi, olen vahe sisse jätnud ja nüüd tundub valus, muidu oli päris ära harjunud), juukseid värvingi ainult kodus, kulme-ripsmeid olen ka proovinud värvida, aga hetkel on nagunii püsivärv.
Küüsi lõikan ka, nii sõrmede kui varvaste 🙂 ja jalad teen ise korda. Muud kreemitamist ka. Kodus on ka microneedlingu aparaat, niiet tegelikult ei käinud ma ka enne midagi erilist väljas tegemas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüsi lõikan ja lakin niikuinii kodus ise, raseerin ka. Jalgu koorin ja maskitan kodus. Kehakoorija ostsin uue, Bon Merite.
Kulme kitkun ise, välja minnes kerge kulmupliiats tooniks. Juukselõikusega katsun kannatada kuni juuksurisse pääseb, vajadusel tukk klambriga üles. Juuste värvimisega õnneks häda pole, on tiibutatud üsna oma loomuliku tooniga ja vahet pole märgata.
Seega juukselõikus on tegelikult ainus, mida igatsen.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 21:24; 10.04 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa ise lõikate küüsi? Hämming…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa ise lõikate küüsi? Hämming…

No kuna paljudel on geelküüned, millega regulaarselt hoolduses käiakse siis ilmselgelt nad tõesti ise kodus küüsi ei lõika…

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 21:24; 10.04 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan täiesti ise hakkama, ka juuste värvimisega. Küüned-ripsmed on enda omad, seega seda muret ei ole. Teen nüüd peale sauna “spa”d, koorin, teen maski, pediküür-maniküür, kreemitan. Aega on ja nii mõnus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa ise lõikate küüsi? Hämming…

Minu jaoks on ka see “ise lõikan küüsi ja kitkun kulme” umbes samaväärne artikliga NY Timesis “kuidas käsitsi T-särk ära pesta”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Ma ise ilutegija