Esileht Pereelu ja suhted ma käin pereelu foorumis sest…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: ma käin pereelu foorumis sest…

Postitas:

… minu elu ei paku mulle hingelist ja füüsilist rahuldust.
Ja siis ma tulen, ja elan kaasa teistele, et näha, ka teistele on samad probleemid või hullemadki veel. Ja see lohutab ja loob parema enesetunde.
Kui peret veel polnud ja suhteid oli ebastabiilsed, käisin ka perekoolis. Siis, kui olin aastaid õnnelikus suhtes, ei tundud ma miskit vajadust siin kaasa elada teiste eludele, mu enda oma oli piisavalt põnev ja rahuldust pakkuv.
Nüüd, üksjäänuna, on tohutu rahutus mu sees, ja selle vaigistamiseks tulen ja loen teie elusid….

Miks teie käite siin foorumis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vist samal põhjusel. aga mu elu on praegu korras kuid käin ikka vahest lugemas, aga teistsguseid teemasid kui siis, kui omal elu täitsa pekkis oli. Mõni kord loen enda tehtud teemat,vahest kui süütunne tekkib, loen seda teemat, mis 2,5a vana. Issand, kuidas sain mõnedelt sõimata, kui räigelt…aga mu elu kujunes tänaseks siiski nii nagu lootsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elu ei paku mulle ka füüsilist ja hingelist rahuldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela ammu Eestis, olen rase ja hakkasin k6igepealt raseduskalendrit vaatama, noh et oleks eesti keeles. Sealt siis sujuvalt lapse ootamise foorumisse ja nyyd siis vaatan ka teisi teemasid.

Olen aastaid kasutanud mitte-eestikeelseid foorumeid ja alguses hammastas (ehk isegi kohutas) mind siinse rahva stiil. Taitsa kultuurishokk, aga ehk see ongi eesti reaalsus? V6i noh, tunnistan et tea kuidas Eestis praegu tegelikult suheldakse, internett on ikka internett… Ehk on abivajaja toetamine ja lamaja *mitte* veelgi oimetumaks loomine tegelikus eesti elus ikka veel sailinud?

Saab ka nalja, naiteks paneb muigama see, kui viimase argumendina oma 6iguse kinnitamiseks hakatakse raakima oponendi \”hariduse tasemest\” 🙂 V6i veel mingid vaga spetsiifilised eesti oma vargid. Nii et nalja saab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahtsin veel lisada, et siinsetes foorumites saab vahel sellist huumorit et olen mitu korda naerust s6na otseses m6ttes saanud k6hukrambid.
Nii et kui kommentaarid on vahel ehk liig \”haljad\” ja \”teravad\” mu maitsele, siis on ka huumor haljas ja terav! Igal asjal ikka kaks poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin, et lugeda teiste probleemidest ja kõrvutada neid enda omadega. Seebikaid ei vaata ühtegi, mul on perekoolist küll. Harva kommenteerin, teiste nõuannetest olen isegi mõne tarkuse kõrvataha pannud. Hea ajaviide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…et näha kui suur on issanda loomaaed. Selle halvemas mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna samad põhjused, mis teemaalgatajal… ja lisaks see, et siin kohtan inimesi, kelletaolistega ma reaalses elus ei lävi. Mingis mõttes on inimene internetis rohkem alasti – eriti need õelamad inimesed – ja mingil pahelisel moel on see paeluv vaadata.
Kusjuures siin on ka väga intelligentseid ja toredaid inimesi, kelletaolistega ma ka päris elus kokku puutun, siin on igasuguseid. Aga jah, neid õelamaid isendeid ma kusagil mujal ju ei näe, kui siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest olen loll,söpru pole, pean korterikaaslase söpru ka enda sõpradeks,kuigi nad ei taha mind.. siis elan siin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin siin pereelu teemasid lugemas, kui enda eluga ummikus olen. On kuidagi lohutav teadmine, et ka teistel on probleeme ja minu \”ületamatud probleemid\” polegi maailma kõige hullemad 🙂

Mul küll endal suht kirev tutvuskond, kirevate pereeludega, aga ikkagi leian siit lugemisi, mis mu silmaringi veelgi laiendavad 🙂

Teemasid pole ma ise püstitanud, sest ei tea kuidas ma siin mõne tegelase anonüümsele sapisele kriitikale ise reageeriksin. Leidub liialt palju teiste üle parastajaid ja meelega solvajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka loen, et issanda loomaaeda näha. Mitte et mul omal probleeme poleks, on, ja nii nõme on \”ennast\” või enda käitumist mõnes teemas ära tunda. Aga sellist mitmekülgsust nagu siin kusagilt mujalt ikka naljalt ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted ma käin pereelu foorumis sest…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.