Esileht Pereelu ja suhted Ma luban, et ei osta elusees enam PAMPERSI mähkmeid!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ma luban, et ei osta elusees enam PAMPERSI mähkmeid!

Postitas:

no nii hästi mõjub see reklaam siin, et hakkan ostma liberosid. olege lahked ja võtke heaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just!

mu noorim laps on juba palju aastaid mähkmevaba.
ise veel ei kasuta. tenaladyt, mamõtlen.

pandagu see reklaam beebide rubriiki, sihtgrupp käib ju seal ka lugemas. milleks ajada lugejaid närvi sellise ohjeldamatult lahtikargava reklaamiga?
ma ei ole sihtgrupp, ma ei vaja seda toodet. mul ei ole nii väkest last.
sama hästi võiks siin ju talverehve ja mootoriõli ka reklaamida, autoga peresid on rohkem kui titega peresid.

iseenesest saan ma aru, et reklaamirahad on foorumi toimimiseks hädavajalikud, aga natuke võiks ka lugejatest aru saada.
see on liiga agressiivne reklaam, mis pealegi reklaamib kaupa, mida sa lihtsalt ei vaja- no keegi ei hakka ju ostma mähkmeid, kui tal titte pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole enam kunagi Pampersit ostnud peale närust kogemust ja tänu sellele reklaamile jätkan ma sama rida. Peab ikka valu-häda olema, et nii labaselt peale tükkida ja mu olemist siin risustada. Jälk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 18:17; 16.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga alustage oma arvuti korrastamisest, siis ei karga need reklaamid kogu aeg ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie tütrele tekitas pampers punetust. jäime lõpuni libero peale. ökojama ka ei õigustanud ennast, ei ole see öko midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei ostnud Pamperseid selle Aafrika laste vaktsineerimise kampaania pärast.
Esiteks ma ei usu vaktsiinidesse ja teiseks ei usu ma Aafrikasse – ei ole võimalik aidata inimesi, kes ise end ei aita!

Ma kirjutan sellele lubadusele kahe käega alla.[/tsitaat]

ütleks, et suisa Nobelit väärt mõtteavaldus. See on ikka tasemel mõte mitte eelistada Pampersit, kuna ei usu Aafrikasse. Meie pere jäi täna mõttesse kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aafrikat hoitakse hingitsemas, et oleks enam-vähem hädavajalik kõik neil olemas. Heal järjel riigid panustavad sellesse kõvasti. Peaasi, et nad ei hakkaks meie kanti tükkima. Siis oleks tõsine häda lahti! Ilma naljata. Ja siis oleks suisa hädavajalik, kui must aafrika-poiss, kes su naabriks kolib, oleks vaktsineeritud.
Pampers on nali selle kõrval…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 18:17; 16.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmereklaamid kõik jubedad vist. Mis firma mähkmereklaam jookseb praegu telekas- see puusi hööritav titt päikeseprillidega-õudukas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma luban, et ei osta elusees enam PAMPERSI mähkmeid!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.