Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…

Postitas:
Kägu

See ei ole võimalik!

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/usa-s-sunnitas-10-aastat-koomas-olnud-naine-lapse-kogu-hooldusasutuse-meespere-peab-andma-dna-proovi?id=84973503

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Keegi seksis patsiendiga ja kõik,mis siin imestada on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks ei ole imestamisväärne, et mingi kaabakas lihtsalt vägistab koomas naise? Normaalne tavapärane elu või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kill Bill

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks ei ole imestamisväärne, et mingi kaabakas lihtsalt vägistab koomas naise? Normaalne tavapärane elu või?

Igapäev vägistatakse keegi ja kui on isu,pole vahet kas inimene on koomas jne. Tänapäeva maailmas ei suuda tõesti midagi enam imestama panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuksilt ju filmideks (mainitud “Kill Bill”, aga näitkes ka “Räägi temaga”) aines tuleb…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Igapäev vägistatakse keegi ja kui on isu,pole vahet kas inimene on koomas jne. Tänapäeva maailmas ei suuda tõesti midagi enam imestama panna.

Ma arvan, et inimese psüühika on tugevasti kannatada saanud, kui ta ei suuda enam tavatut ehk inimloomusega vastuolus olevaid tegusid loomulikest tegudest ehk tavapärasest eristada, vaid konstateerib lihtsalt fakti, et näed, jälle üks koomapatsiendi vägistaja.
Ma saan aru, et sul pole vahet, kas sa suudled elavat või surnut, kui on suudlemise isu, siis suudled esimest ettejuhtuvat, kui satud samal ajal nt morgis olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista jälle hüsteeritsemist. Toimub midagi kusagil kaugel maal ja inimesed imevad selle endasse ja kukuvad käratsema. Mida see annab või muudab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista jälle hüsteeritsemist. Toimub midagi kusagil kaugel maal ja inimesed imevad selle endasse ja kukuvad käratsema. Mida see annab või muudab?

Et peaks vait olema, kui kusagil midagi tavatut sünnib ja igasugu arutelusid kuritegevuse üle vältima? Või mida sa öelda tahtsidki? Mis vahet seal on, kus sellised teod toime pannakse? Kui Pariisis möllavad terroristid, pigistame silmad kinni ja ütleme, et meid see ei puuduta või mida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et peaks vait olema, kui kusagil midagi tavatud sünnib ja igasugu arutelusid kuritegevuse üle vältima.? või mida sa öelda tahtsidki. Mis vahet seal on, kus sellised teod toime pannakse. Kui Pariisis möllavad terroristid, pigistame silmad kinni ja ütleme, et meid see ei puuduta või mida?

Ma ei näe arutelu või mida siin üldse arutleda on? Aga sa ise oled samamoodi terrorist kes siin huilgab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et inimese psüühika on tugevasti kannatada saanud, kui ta ei suuda enam tavatut ehk inimloomusega vastuolus olevaid tegusid loomulikest tegudest ehk tavapärasest eristada, vaid konstateerib lihtsalt fakti, et näed, jälle üks koomapatsiendi vägistaja.

Ma saan aru, et sul pole vahet, kas sa suudled elavat või surnut, kui on suudlemise isu, siis suudled esimest ettejuhtuvat, kui satud samal ajal nt morgis olema.

Mis ma siis peaksin tegema ? Patja nutma,et oi kui kurb.
Seda võid sina teha,aga mind tõesti ei kõiguta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et peaks vait olema, kui kusagil midagi tavatud sünnib ja igasugu arutelusid kuritegevuse üle vältima.? või mida sa öelda tahtsidki. Mis vahet seal on, kus sellised teod toime pannakse. Kui Pariisis möllavad terroristid, pigistame silmad kinni ja ütleme, et meid see ei puuduta või mida?

Ma ei näe arutelu või mida siin üldse arutleda on? Aga sa ise oled samamoodi terrorist kes siin huilgab.

Ja mille üle sina siis arutaksid? Geelküünte või peenise pikenduse üle?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand jumal küll.
Sina imestasid teemaalgatuses, et pole kuulnudki sellistest juhtumitest varem. Tema vastas, et neid esineb. Huvitav, kes teist siis maailmas toimuvast see vähem teadlik on?
See, et vastaja sinu moodi huilates end ei väljendanud, ei tähenda, et ta neid teguviise heaks kiidaks ilmselgelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks on hoitud seda naist 10 aastat koomas, kas tõesti perekond soovis nii? On sellest võimalik üldse välja tulla ilma juurviljaks jäämata? Kole lugu igatahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand jumal küll.

Sina imestasid teemaalgatuses, et pole kuulnudki sellistest juhtumitest varem. Tema vastas, et neid esineb. Huvitav, kes teist siis maailmas toimuvast see vähem teadlik on?

See, et vastaja sinu moodi huilates end ei väljendanud, ei tähenda, et ta neid teguviise heaks kiidaks ilmselgelt.

No kui te väidate, et te olete ennegi reaalis koomas olevate patsientide vägistamistest kuulnud, nii et need on üsna tavapärased, siis pole midagi lihtsamat, kui oma väiteid tõestada ja siia vastavad lingid panna.
Vastasel korral on see jutt lihtsalt pullikaka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui te väidate, et te olete ennegi reaalis koomas olevate patsientide vägistamistest kuulnud, nii et need on üsna tavapärased, siis pole midagi lihtsamat, kui oma väiteid tõestada ja siia vastavad lingid panna.

Muidugi olen kuulnud sellest probleemsest teemast, aga linke peast pole anda.
Suhtleliselt vastik, et pidin sinu pärast ekstra guugeldama “raping in coma”
Palun siis näiteks: https://www.nytimes.com/1996/01/25/nyregion/woman-29-still-in-10-year-coma-is-pregnant-by-a-rapist.html

Su imestus on eluvõõras ja naiivne, aga mõnes mõttes lohutavgi, et nii süütu ilmapildiga inimesi ka olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et inimene 10 aastat üldse elab (see näitab hoolduse head taset) ning rasestub ning sünnitab.
Vägistamine näitab aga hoolduse puudujääke.
Lugu on muidugi kohutav.
Ei kujuta ettegi, mis meie hooldusasutestes toimub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rahune maha nüüd. Muidugi on tegu kuriteoga, mida uuritakse jne, küll nad saavad teada, kes tegi. Niimoodi ulguda pole mõtet.

Uppumise järel on see naine koomas, mitte ei viidud koomasse ega hoita. Ajukahjustus on tõenäoliselt nii suur. Aga keha töötab ja funktsioneerib, ka neil käivad päevad jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi olen kuulnud sellest probleemsest teemast, aga linke peast pole anda.

Suhtleliselt vastik, et pidin sinu pärast ekstra guugeldama “raping in coma”

Palun siis näiteks: https://www.nytimes.com/1996/01/25/nyregion/woman-29-still-in-10-year-coma-is-pregnant-by-a-rapist.html

Su imestus on eluvõõras ja naiivne, aga mõnes mõttes lohutavgi, et nii süütu ilmapildiga inimesi ka olemas.

Just, just. 96. aastal, kui internet oli Eestis kätte saadav vaid vähestele valitutele, lugesid sina juba välismaist ajakirjandust koomapatsientide vägistamiste kohta? Muuseas, kui vana sa siis olid? See, et selliseid juhtumeid tuleb ette kord 20 aasta jooksul, ei tee neist tavalisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid juhtumeid on kaugelt rohkem, kui avalikkus teab.
Koomapatsiendid ei ole väga jutukad.
Kõnetu olemiseks ei pea isegi mitte koomas olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust sina siis neid juhtumeid tead, kui avalikkuseni need ei jõua?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda võis teha ka keegi selle haigla-asutuse töötajatest. Teoorias nii, et kõige enne uuritakse dna v’lja neil, kes teda külastasid. Siis või siis paralleelselt võetakse proovid meestöötajatelt, arstidest- kojameesteni, kes seal töötasid(ehk ka selle aja sees on töölt lahkunud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Süvenen teemasse.
Loen inglise keelset materjale.

Kust sina siis neid juhtumeid tead, kui avalikkuseni need ei jõua?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küllap tegelik süüdlane kadus nelja tuule poole juba kohe kui märkas, et naisel kõht kasvama hakkas. USA on tohutu rahvaarvuga riik ja piirid on ka lahti, otsi nüüd tuult väljal. Keegi oleks võinud ju tähele panna, et patsiendi päevad ära jäid, viivitamatult teha rasedustesti ja kohe ka viimase kahe kuu jooksul patsienti külastanud härrade dna proovid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii tore on olla tuim ja ümbritseva suhtes ükskõikne inimene. Tõeline eestlane. Huvitab ainult see, mis toimub oma peres (kui seegi).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja siis siiralt mingi grupp inimesi tuututab, et naised on ise süüdi, et neid vägistatakse. Küll käituvad liiga sõbralikult, on liiga väljakutsuvalt riides või mis iganes. Oleks juba aeg aru saada, et vägistajad vägistavad vägistamise pärast, mitte sellepärast, et ohver oleks seda kuidagi algatanud. Ja kõik, kes teisiti arvavad, lugegu seda artiklit ja käige perse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ma teadsin, et sellisied juhtumeid on ka varem olnud. Aga ma siiski suudan ikka selliste uudiste peale hämmastuda, et niisugused inimesed olemas on, kes midagi sellist teevad.

Aga kui teemat aruteluks, siis huvitav, mida selle kooma patsiendi lähedased (nt vanemad) tunnevad? Et ühelt poolt on neil nüüd lapselaps, teiselt poolt sellise hinnaga ei taha seda last nähagi? Või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja siis siiralt mingi grupp inimesi tuututab, et naised on ise süüdi, et neid vägistatakse. Küll käituvad liiga sõbralikult, on liiga väljakutsuvalt riides või mis iganes. Oleks juba aeg aru saada, et vägistajad vägistavad vägistamise pärast, mitte sellepärast, et ohver oleks seda kuidagi algatanud. Ja kõik, kes teisiti arvavad, lugegu seda artiklit ja käige perse.

Ma ei arva, et naised kuidagi on vägistamises süüdi, aga see juhtum on nekrofiiliahaige perverssus mis on tavalise vägistamisega seotud sama palju kui näiteks laste pilastamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei arva, et naised kuidagi on vägistamises süüdi, aga see juhtum on nekrofiiliahaige perverssus mis on tavalise vägistamisega seotud sama palju kui näiteks laste pilastamine.

Sa võid nii mõelda.
Või siis nii, nagu filmis “Räägi temaga” on seda käsitletud (seal oli suur armastus mehe poolt)
Või nii, et teo tegija jaoks ei ole see inimene ju surnud, ta on elus (võibolla ongi tema hooldatav), ta on naine ja tegijal on tahtmine…
Loomulikult on tegu täiesti ebanormaalne, aga mitte nekrofiiliaga seostatav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või nii, et teo tegija jaoks ei ole see inimene ju surnud, ta on elus (võibolla ongi tema hooldatav), ta on naine ja tegijal on tahtmine…

Äkki isegi tema abikaasa, eksole. Kuigi see oleks ilmselt kirjas olnud, kui patsient oleks abielus?

Aga kuidas te suhtuksite, kui koomas naine saaks oma abikaasalt lapsi? Kui ka koomast väljatulekuks lootust ei ole, siiski abikaasa õudselt tahaks vähemalt lapsigi armastatud naisega, näiteks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…