Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…

Postitas:
Kägu

Ja siis siiralt mingi grupp inimesi tuututab, et naised on ise süüdi, et neid vägistatakse. Küll käituvad liiga sõbralikult, on liiga väljakutsuvalt riides või mis iganes

Vaevalt et see koomas naine seal pealast jalatallani riides oli. Arvatavasti siiski suht napilt, et igasugu juhtmeid saaks külge panna – mind viidi rinnaopile aluspükste ja sokkide väel näiteks. Nii et soovi korral võib ka selle kohta öelda, et oli väljakutsuvalt riides.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei arva, et naised kuidagi on vägistamises süüdi, aga see juhtum on nekrofiiliahaige perverssus mis on tavalise vägistamisega seotud sama palju kui näiteks laste pilastamine.

No koomapatsient ei ole ju surnud, mis nekrofiilia? Pigem nagu magab või oleks laksu all. Kas sa korgijooki naistele sisse jootvat meest, kes selle pilditu naise pärast ära vägistab, ka nekrofiiliks nimetad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuidas te suhtuksite, kui koomas naine saaks oma abikaasalt lapsi? Kui ka koomast väljatulekuks lootust ei ole, siiski abikaasa õudselt tahaks vähemalt lapsigi armastatud naisega, näiteks.

Tahtevastane vahekord ei ole aktsepteeritav ja koomasolev isik ei saa tahet väljendada. Ning kas raseduse kulgemine koomaseisundis toimub üldse normaalselt?
Niisiis tuleks kõne alla ainult surrogaatema kasutamine, aga koomas naiselt ei tohi ju ka munarakke niisama võtta lihtsalt seepärast, et mees tahab.
Kokkuvõtteks – selle abikaasa soov on suhteliselt võimatu. Ainult ehk sel juhul, kui eelnevalt oli see kokkulepe oma naisega ja ikka surrogaadi abil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Süvenen teemasse.

Loen inglise keelset materjale.

Selliseid juhtumeid on kaugelt rohkem, kui avalikkus teab.

Koomapatsiendid ei ole väga jutukad.

Kõnetu olemiseks ei pea isegi mitte koomas olema.

Kust sina siis neid juhtumeid tead, kui avalikkuseni need ei jõua?

Sa ju väitsid, et need avalikkuseni ei jõua ehk neid ei avalikustata, millistest ingliskeelsetest materjalidest sa neid siis loed? Välisriikide krimitoimikutest? Naljatilk!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No kui te väidate, et te olete ennegi reaalis koomas olevate patsientide vägistamistest kuulnud, nii et need on üsna tavapärased, siis pole midagi lihtsamat, kui oma väiteid tõestada ja siia vastavad lingid panna.
Vastasel korral on see jutt lihtsalt pullikaka.

Pühhade rist, ka surnutega seksitakse. Mida sulle veel vaja tõestada ja linkida? Et inimene võib teise inimese tappa, vägistada? Või arvasid, et see koomas naine jäi pühast vaimust rasedaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ju väitsid, et need avalikkuseni ei jõua ehk neid ei avalikustata, millistest ingliskeelsetest materjalidest sa neid siis loed? Välisriikide krimitoimikutest? Naljatilk!

Avalikkuse all on siin pigem silmas peetud, et need teemad ei pruugi jõuda inimesteni, kes oma info peamiselt Delfi kiiruudistest ammutavad.
Väärkohtlemisest hooldekodudes on piisavalt palju kirjutatud ja kui nende probleemidega kursis olla, ei ole teemaalgatuses toodud uudis sellise hämmingu tekitajaks nagu sinul.
Niiet jäta juba!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No kui te väidate, et te olete ennegi reaalis koomas olevate patsientide vägistamistest kuulnud, nii et need on üsna tavapärased, siis pole midagi lihtsamat, kui oma väiteid tõestada ja siia vastavad lingid panna.

Vastasel korral on see jutt lihtsalt pullikaka.

Pühhade rist, ka surnutega seksitakse. Mida sulle veel vaja tõestada ja linkida? Et inimene võib teise inimese tappa, vägistada? Või arvasid, et see koomas naine jäi pühast vaimust rasedaks?

Nekrofiilia on eraldi nähtus, millest on palju räägitud, nii et sellele nähtusele on lausa eraldi nimetus antud ja sellel pole “ohvri” jaoks mingeid tagajärgi. Kordan veelkord, hooldusasutustes ja haiglates ehk üsna avalikus kohas koomas olevate patsientide vägistamised, kus patsient jääb sealjuures ka rasedaks, ei ole sagedased nähtused. Kui sinu mõte siinjuures enam edasi ei tööta ehk see sinus edasisi küsimusi ei tekita, siis see arutelu pole siin sinu jaoks, suundu oma geelküünte temaatikasse tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Avalikkuse all on siin pigem silmas peetud, et need teemad ei pruugi jõuda inimesteni, kes oma info peamiselt Delfi kiiruudistest ammutavad.

Väärkohtlemisest hooldekodudes on piisavalt palju kirjutatud ja kui nende probleemidega kursis olla, ei ole teemaalgatuses toodud uudis sellise hämmingu tekitajaks nagu sinul.

Niiet jäta juba!

Inimene, kes mõtleb nii kitsalt, et avalikkus tähendab ainult Eesti avalikkust, kohe kindlasti ei loe välismaiseid meediaväljaandeid. Neis välismaiste meediaväljaannete äppides, mis minu tahvlisse installitud on, esineb taolise sisuga uudiseid siiski väga harva. Võimalik, et me loeme erinevaid kanaleid ja kollastes kanalites on taolisi “uudiseid” rohkem ja on ilmselt minu probleem, et kollaste väljaannete usaldusväärsus on minu silmis null.
Normaalses inimeses tekitavad sellised uudised alati hämmingut. Ja nagu ma mainisin, siis neis, kellel ei tekita, on psüühika tugevasti kannatada saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa trollid?
Loen keskmisest eestlasest rohkem puuetega inimeste ja hooldekodude temaatikat puudutavat.
Kui sul on mulle veel küsimusi, siis võtame ehk toa?
Mõnes hooldekodus äkki?
Näed oma silmaga,et sealgi elavad päris inimesed päris muredega.

Süvenen teemasse.

Loen inglise keelset materjale.

Selliseid juhtumeid on kaugelt rohkem, kui avalikkus teab.

Koomapatsiendid ei ole väga jutukad.

Kõnetu olemiseks ei pea isegi mitte koomas olema.

Kust sina siis neid juhtumeid tead, kui avalikkuseni need ei jõua?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina ei saa aru kuidaskeegi varem aru ei saanud et naine rase on! teda ju pesti ja vahetati linasid ja kegi oleks pidanud midagi märkama. Sedagi et tal päevad ära jäid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ei märgata. Ei meil, ei mujal.
On ühe kiirabitöötaja blogi, kus ühte kohalikku mittemärkamist kirjeldatakse.

mina ei saa aru kuidaskeegi varem aru ei saanud et naine rase on! teda ju pesti ja vahetati linasid ja kegi oleks pidanud midagi märkama. Sedagi et tal päevad ära jäid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ei märgata. Ei meil, ei mujal.
On ühe kiirabitöötaja blogi, kus ühte kohalikku mittemärkamist kirjeldatakse.

Kohaliku koomas patisendi raseduse mittemärkamisest Eestis kirjutas see blogija? Või siiski täiskasvanud inimese, kes ise enda eest hoolitseb ja ise teab, kas tal päevad käivad või ei?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, koomas patsient ei olnud.
Küll aga tuli ilmekalt välja meedikute oskamatus puudega inimese rasedust isegi mitte kahtlustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega see, et uudis alles nüüd meediaväljaannetesse jõudis tähenda, et patsiendi rasedus hooldekodu töötajate poolt avastati alles siis, kui laps juba poolenisti emakast väljas oli….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Originaalartiklis oli kirjas, et töötajad said just sünnitusel aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega see, et uudis alles nüüd meediaväljaannetesse jõudis tähenda, et patsiendi rasedus hooldekodu töötajate poolt avastati alles siis, kui laps juba poolenisti emakast väljas oli….

Täpselt. Rasedus avastati sünnituse käigus.

““From what I’ve been told she was moaning,” an unidentified whistleblower told KTVK. “And they didn’t know what was wrong with her.””

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui koomas naine oli nt tugevalt ülekaalus, ei pruugigi aru saada, et on rase. Olen ise haiglas näinud inimest, kes oli olnud 6 aastat voolikute küljes, st ka toitained tilgutati PEG-vooliku kaudu ja kaalu oli inimesel 110 kilo.Ka teatud haiguste puhul võib kõht olla ebanormaalselt suur. Päevade ärajäämine ei ole alati seotud rasedusega. Tõenäoliselt, kui ka kehalisi muutusi märgati, ei tule ju normaalne inimene isegi mitte selle peale, et koomapatsient võib olla rase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see naine jäi vegetatiivseks juba varateismelisena. ma ei usu et ta juba siis nii ülekaaluline oli. tavalselt olemasolevat kaalu säilitatakse.
ja kujutan ette et kui meditsiiniasutuses toimub inimesega mingi seletamatu muutus siis arst vaatab selle inimese läbi?

minu jaoks kõlab see siiski nii et hooldajad omavahel mängisid kokku ja tegid üllatunud näo kui asi välja tuli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuni ei suudeta tagada abitu patsiendi turvalisust, tuleks siiski kaaluda kõiki võimalusi.
Mitte, et see midagi enam muutnud oleks. Ega abort kergem polnuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll aga tuli ilmekalt välja meedikute oskamatus puudega inimese rasedust isegi mitte kahtlustada.

Võisid ju kahtlustada küll, taevas hoia. Võisid omavahelgi ehk rääkida, aga see tundus ilmselt nii ilmvõimatu, et enne kahtlustati mida iganes. Ja kui avastatigi, et on rase, ehk lasti eksperimendi pärast laps ära sünnitada. Me ei tea ju, millest haigla personal omavahel juba ammugi rääkis.
Mind panevad alati imestama inimesed, kelle arvates see, mida nad lehest kümme rida loevad, on KOGU tervliklik tõde ja mingeid üksikasju polegi olemas.

Oodatigi lapse sünd ära, et saaks dna võtta, mis seal nii võimatut.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Eks aeg läheb edasi. Varsti võib-olla isegi avatakse koomapatsientide bordell nendega, kelle elushoidmisega riigid, ega kindlustused ja sugulased rahaliselt enam toime ei tule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võisid ju kahtlustada küll, taevas hoia. Võisid omavahelgi ehk rääkida, aga see tundus ilmselt nii ilmvõimatu, et enne kahtlustati mida iganes. Ja kui avastatigi, et on rase, ehk lasti eksperimendi pärast laps ära sünnitada. Me ei tea ju, millest haigla personal omavahel juba ammugi rääkis.

Mind panevad alati imestama inimesed, kelle arvates see, mida nad lehest kümme rida loevad, on KOGU tervliklik tõde ja mingeid üksikasju polegi olemas.

Oodatigi lapse sünd ära, et saaks dna võtta, mis seal nii võimatut.

Tsiteerisid praegu minu kommentaari Eesti patsiendi kohta.
Mille point oligi, et puudega inimesi peetakse kuidagi väga teitsugusteks isegi meedikute seas.
Aga sa vist ei taha aru saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mille üle sina siis arutaksid? Geelküünte või peenise pikenduse üle?

Vaatan, et perekooli standarddebiilvaidleja on taas hoogu läinud.
Nimetab oma haukumist lausa “arutlemiseks”
Kui kõrgelt sa seekord alla kukkusid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paistab, et täheühendile LGBT saab jälle ühe tähe otsa panna. Einevus rikastab ja no pasaran!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelik artikkel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista jälle hüsteeritsemist. Toimub midagi kusagil kaugel maal ja inimesed imevad selle endasse ja kukuvad käratsema. Mida see annab või muudab?

See, et seda Eestis veel suure kella külge pole pandud, ei tähenda, et ka Eestis selliseid asju kunagi ei juhtu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja siis siiralt mingi grupp inimesi tuututab, et naised on ise süüdi, et neid vägistatakse. Küll käituvad liiga sõbralikult, on liiga väljakutsuvalt riides või mis iganes

Vaevalt et see koomas naine seal pealast jalatallani riides oli. Arvatavasti siiski suht napilt, et igasugu juhtmeid saaks külge panna – mind viidi rinnaopile aluspükste ja sokkide väel näiteks. Nii et soovi korral võib ka selle kohta öelda, et oli väljakutsuvalt riides.

Ma loodan südamest, et see idikas, kes kaitsetu inimese vägistas, kätte saadakse.

Kohutavalt haige lugu. Kuna ma ise töötan haiglas ja olen kunagi töötanud ka hooldusalal, siis tean, et sarnases seisus patsiente on varemgi ära kasutatud. Need lood ei jõua ajakirjandusse, sest see on ülimalt tundlik teema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kus on kirjas, et see loomulik sünnitus oli?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Niiet jäta juba!

Inimene, kes mõtleb nii kitsalt, et avalikkus tähendab ainult Eesti avalikkust, kohe kindlasti ei loe välismaiseid meediaväljaandeid. Neis välismaiste meediaväljaannete äppides, mis minu tahvlisse installitud on, esineb taolise sisuga uudiseid siiski väga harva. Võimalik, et me loeme erinevaid kanaleid ja kollastes kanalites on taolisi “uudiseid” rohkem ja on ilmselt minu probleem, et kollaste väljaannete usaldusväärsus on minu silmis null.

Normaalses inimeses tekitavad sellised uudised alati hämmingut. Ja nagu ma mainisin, siis neis, kellel ei tekita, on psüühika tugevasti kannatada saanud.

Mitte keegi ei ole siin avaldanud arvamust, et see on normaalne olukord. Me lihtsalt ei pea seda ennekuulmatuks, sest kas oleme sarnaseid lugusid kuulnud/lugenud või saame niisamagi, loogilist mõtlemist kasutades, aru, et seda võib juhtuda.
See ei tähenda, et me peame juhtunud normaalseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte keegi siin ei tolereeri seda ju, rahune maha oma silmaringiga. Aga ei ole see esimene abitus seisundis, puudega (vaimu ja/või füüsilise puudega) inimese ärakasutamise juhtum. KAHJUKS.

Tahtsin veel öelda, et võimalus on ka, et “isa” on mõni selle hoolekodu patsientidest, seal pidid koos olema pikaaegset ravi vajavad vaimupuudega ja füüsilise puudega noored ja lapsed. Küll nad üritavad välja selgitada. Igatahes on tegu vägistamise ja abitus seisundis inimese väärkohtlemisega (ainult et kui teo toimepanija ise on ka sügavalt teovõimetu ja ei saa arugi mis ta teeb… instinktid ja füsioloogia töötavad, aga aru mitte).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…