Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…

Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )

Teema: Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…

Postitas:
Kägu

Ja mille üle sina siis arutaksid? Geelküünte või peenise pikenduse üle?

Vaatan, et perekooli standarddebiilvaidleja on taas hoogu läinud.

Nimetab oma haukumist lausa “arutlemiseks”

Kui kõrgelt sa seekord alla kukkusid?

Sa nagu teemat oled ka võimeline kommenteerima või selleni sinu aju ei küündi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa ju väitsid, et need avalikkuseni ei jõua ehk neid ei avalikustata, millistest ingliskeelsetest materjalidest sa neid siis loed? Välisriikide krimitoimikutest? Naljatilk!

Avalikkuse all on siin pigem silmas peetud, et need teemad ei pruugi jõuda inimesteni, kes oma info peamiselt Delfi kiiruudistest ammutavad.

Väärkohtlemisest hooldekodudes on piisavalt palju kirjutatud ja kui nende probleemidega kursis olla, ei ole teemaalgatuses toodud uudis sellise hämmingu tekitajaks nagu sinul.

Niiet jäta juba!

Inimene, kes mõtleb nii kitsalt, et avalikkus tähendab ainult Eesti avalikkust, kohe kindlasti ei loe välismaiseid meediaväljaandeid. Neis välismaiste meediaväljaannete äppides, mis minu tahvlisse installitud on, esineb taolise sisuga uudiseid siiski väga harva. Võimalik, et me loeme erinevaid kanaleid ja kollastes kanalites on taolisi “uudiseid” rohkem ja on ilmselt minu probleem, et kollaste väljaannete usaldusväärsus on minu silmis null.

Normaalses inimeses tekitavad sellised uudised alati hämmingut. Ja nagu ma mainisin, siis neis, kellel ei tekita, on psüühika tugevasti kannatada saanud.

Mitte keegi ei ole siin avaldanud arvamust, et see on normaalne olukord. Me lihtsalt ei pea seda ennekuulmatuks, sest kas oleme sarnaseid lugusid kuulnud/lugenud või saame niisamagi, loogilist mõtlemist kasutades, aru, et seda võib juhtuda.

See ei tähenda, et me peame juhtunud normaalseks.

Kes me? Nii mõnegi puhul jääb mulje, et nende jaoks on see igapäevane nähtus, et 10 aastat koomas olnud patsendid sünnitavad. Mina tõesti kuulsin sellist asja esimest korda. Haukuma maksab hakata alles siis, kui sa oled veendunud, et sa tead absoluutselt kõiki maailmas toimuvaid asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja elab ilmselt piiratud infoväljas. tegemist ei ole mingi üksikjuhtumiga, vaid seda juhtub maailmas pidevalt. veel mõned näited
aastal 1998 https://www.washingtonpost.com/archive/politics/1998/10/25/5-year-coma-patient-gives-birth-in-mass/9f6b9637-25e9-493e-b3b7-be9a8fe486e7/?utm_term=.21685a0e3638

aastal 2015 https://www.vice.com/en_us/article/vdxga9/a-woman-became-pregnant-after-being-in-a-coma-for-over-a-year-430

jne ka eesti delfis neid uudiseid olnud.
aga kui teemaalgataja loeb ainult perekooli, siis vaata näiteks filmi https://www.imdb.com/title/tt0287467/?ref_=tt_urv kus ka see teema kesksel kohal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

teemaalgataja elab ilmselt piiratud infoväljas. tegemist ei ole mingi üksikjuhtumiga, vaid seda juhtub maailmas pidevalt. veel mõned näited

aastal 1998 https://www.washingtonpost.com/archive/politics/1998/10/25/5-year-coma-patient-gives-birth-in-mass/9f6b9637-25e9-493e-b3b7-be9a8fe486e7/?utm_term=.21685a0e3638

aastal 2015 https://www.vice.com/en_us/article/vdxga9/a-woman-became-pregnant-after-being-in-a-coma-for-over-a-year-430

aga kui teemaalgataja loeb ainult perekooli, siis vaata näiteks filmi https://www.imdb.com/title/tt0287467/?ref_=tt_urv kus ka see teema kesksel kohal.

Ja mis ajendab sind eeldama, et ma oleksin ilmtingimata pidanud koomapatsientidest sünnitajate vastu huvi tundma? Parem on olla kollase meedia uudiste osas piiratud kui piiratud mõtlemis- ja analüüsivõimega, kes ei tule selle peale, et kõik inimesed ei saa kõikide maailmaasjadega kursis olla. Saan ma õigesti aru, et sa loed absoluutselt kõiki, sh kollases meedias avaldatud uudiseid? Milline imepärane ebaloomulik võime! Kui sa arvad, et sa oled vähem piiratud, siis annan sulle paar minutit seletada lahti nt stringiteooria või Higgsi bosonite tähtsus ja tõestada, et sa midagi ka tead.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa oma googeldatud postitusi ja kommentaaridest saadud infot oleksid lugenud, siis mitmeski oli kirjas, et ebatavaline lugu. Kuidas siis pidevalt juhtub? Üle aastate korra siit või sealt tuleb lugu, see ei tee asja veel pidevaks.
Loed sa jee mingit washingtonposti ja vice.com igapäevaselt, vat mis maailmatarkur nüüd, sulle pole miskit uudist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa oma googeldatud postitusi ja kommentaaridest saadud infot oleksid lugenud, siis mitmeski oli kirjas, et ebatavaline lugu. Kuidas siis pidevalt juhtub? Üle aastate korra siit või sealt tuleb lugu, see ei tee asja veel pidevaks.
Loed sa jee mingit washingtonposti ja vice.com igapäevaselt, vat mis maailmatarkur nüüd, sulle pole miskit uudist.

Miks on hoitud seda naist 10 aastat koomas, kas tõesti perekond soovis nii? On sellest võimalik üldse välja tulla ilma juurviljaks jäämata? Kole lugu igatahes.

Perel pole midagi soovida. Tal oli loomulik kooma.
Siin on üks erakordne lugu naisest, kes peale 20 aastat tuli koomast välja.
https://youtu.be/gtv5sSRhfUM

Please wait...
Postitas:
Kägu

Originaalartiklis oli kirjas, et töötajad said just sünnitusel aru.

Aga kus on kirjas, et see loomulik sünnitus oli?

Artiklis oli kirjas. Kui otsid, siis leiad ise ka selle info üles. Koomapatsientidele ei taheta eriti suurte riskide tõttu narkoosi anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis ajendab sind eeldama, et ma oleksin ilmtingimata pidanud koomapatsientidest sünnitajate vastu huvi tundma? Parem on olla kollase meedia uudiste osas piiratud kui piiratud mõtlemis- ja analüüsivõimega, kes ei tule selle peale, et kõik inimesed ei saa kõikide maailmaasjadega kursis olla. Saan ma õigesti aru, et sa loed absoluutselt kõiki, sh kollases meedias avaldatud uudiseid? Milline imepärane ebaloomulik võime! Kui sa arvad, et sa oled vähem piiratud, siis annan sulle paar minutit seletada lahti nt stringiteooria või Higgsi bosonite tähtsus ja tõestada, et sa midagi ka tead.

tupsuke, ma olen füüsikas sinust tunduvamalt haritum. kui igapäevane infotulv on sinu jaoks liiast ja sa seal ei orienteeru, siis kvaliteetfilmide mitte vaatamine on pehmelt öeldes kultuuritu inimese tundemärk. ja ära unusta, et selle temma tegid siin SINA kollase ajakirjanduse artikli põhjal irw 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Artiklis oli kirjas. Kui otsid, siis leiad ise ka selle info üles. Koomapatsientidele ei taheta eriti suurte riskide tõttu narkoosi anda.

Ma olen meditsiinis võhik. Kooma ajal ju inimene valu ei tunne? Vähemalt tean, et mul lähedast hoiti kunstlikus koomas peale tulekahjut selleks, et ta poleks muidu selle valuga toime tulnud. Saan aru, et koomas olles ta valu ei saa tunda? Kuidas sel juhul see loomulik sünnitus? Ta ei saa ju ka pressida? Või saab? Kuidas üldse sünnituse algus näha on või ta siiski tunneb valu ja reageerib sellele kuidagi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas sel juhul see loomulik sünnitus? Ta ei saa ju ka pressida? Või saab? Kuidas üldse sünnituse algus näha on või ta siiski tunneb valu ja reageerib sellele kuidagi?

Loomulik sünnitus? Pole võimalik, keisrilõige kindlasti. Ja sel juhul on vale väita, et koomapatsient sünnitas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sel juhul see loomulik sünnitus? Ta ei saa ju ka pressida? Või saab? Kuidas üldse sünnituse algus näha on või ta siiski tunneb valu ja reageerib sellele kuidagi?

Kooma ei ole halvatus, keha iseenesest toimib ja arvatavasti on sünnitus juba füsioloogiliselt nii seatud, et ega ajul või tahtel pole midagi suurt seal teha, emakakaela avanemine tuhudega ja pressid käivad ikka. Küllap see oigamine oligi juba pressidega seotud. Artiklites oli kirjas, et rasedus avastati alles sünnituse ajal ja et oli loomulik sünitus ja sündis terve poisslaps.

Aga teemaalgataja on hea narr, teeb teema ja siis keksib kümmekond kommentaari “Ja mis ajendab sind eeldama, et ma oleksin ilmtingimata pidanud koomapatsientidest sünnitajate vastu huvi tundma?”. Ise loeb mingit solki, levitab siiagi ja ohib, aga teised on nii piiratud, nii piiratud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

tupsuke, ma olen füüsikas sinust tunduvamalt haritum. kui igapäevane infotulv on sinu jaoks liiast ja sa seal ei orienteeru, siis kvaliteetfilmide mitte vaatamine on pehmelt öeldes kultuuritu inimese tundemärk. ja ära unusta, et selle temma tegid siin SINA kollase ajakirjanduse artikli põhjal irw 🙂

Siin perekoolis võid sa ajada millist hülgemöla tahes. Sinu haritus ei paista kahjuks kuskilt otsast silma, sest haritud inimestel loogika nimelt töötab. See, et sa väidad, nagu oleks antud teemal uudis igapäevane (igapäevane infotulv), näitab, et loogikaga on sul keerulised lood. Ja ma pole kusagil väitnudki, et ma kollast ajakirjandust üldse ei loe, loomulikult aeg-ajalt loen, eriti siis, kui see tööga parasjagu seotud on. Seekord jäi selline artikkel silma, ju siis oli pealkiri hästi sõnastatud, nii et tuli tahtmine ka avada. Ehk siin sulle taas siis minu kommentaaride tõlgendus puust ja punaseks.
Ma saan sinu paanikast muidugi aru – sest sa oled aru saanud, et oma väidetes oled sa selgelt mulle alla jäänud, ehk sinu tegelik rumalus on paljastatud. Ole rahulik, ma niikuinii ei tea, kes sa oled ja vaevalt, et tahaksingi teada, seni kuuluvad minu tutvuskonda eranditult kõik targad inimesed. Targad inimesed nimelt ei vihja, et nad on absoluutselt kõiki väärtfilme näinud, et teistele ette heita, et nad on kultuuritud, kuna mõni väärtfilm on vaatamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen näinud filmi Kill Bill mitu korda ja tänu sellele pole see asi uudne.

Kui mõelda, siis see ongi sama nagu korgijoogivägistamine, ainult pole vaja 5eur korgijoogi doosile kulutada. Vägistamisest korgijoogi või silmatilkade abil oleme ilmselt kõik kuulnud. Mida siin siis imestada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Intrenetis oleme me kõik jah ilusad, rikkad ja targad doktorikraadiga raketiteadlased irw.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kooma ei ole halvatus, keha iseenesest toimib ja arvatavasti on sünnitus juba füsioloogiliselt nii seatud, et ega ajul või tahtel pole midagi suurt seal teha, emakakaela avanemine tuhudega ja pressid käivad ikka. Küllap see oigamine oligi juba pressidega seotud.

Aga teemaalgataja on hea narr, teeb teema ja siis keksib kümmekond kommentaari “Ja mis ajendab sind eeldama, et ma oleksin ilmtingimata pidanud koomapatsientidest sünnitajate vastu huvi tundma?”. Ise loeb mingit solki, levitab siiagi ja ohib, aga teised on nii piiratud, nii piiratud 🙂

Sõna piiratud kasutad ju pidevalt sina ja need muud, kes väidavad, et nad on kõigi maailmas juhtuvate asjadega täpselt kursis. irw
Kui asi kargab sulle kolmanda uudisena Eesti enimlevinud e-väljaande esilehelt silma, siis on raske seda mitte tähele panna. Aga tundub, et sellest ei tea sa midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõna piiratud kasutad ju pidevalt sina ja need muud, kes väidavad, et nad on kõigi maailmas juhtuvate asjadega täpselt kursis. irw
Kui asi kargab sulle kolmanda uudisena Eesti enimlevinud e-väljaande esilehelt silma, siis on raske seda mitte tähele panna. Aga tundub, et sellest ei tea sa midagi.

Oled sujuvalt ära unustanud, et kogu teema algas sinu hüüatusega “See pole võimalik!” ? Rääkimata kogu teema pealkirjast, mis tähendavad, et sellised asjad pole su elu jooksul sulle kunagi silma, kõrva jäänud ega mõttessegi tulnud.
Sa võid küll keerutada siin väljendite “pidev” jne kasutamise üle, aga fakt on see, et paljudele ei olnud see uudis uskumatu, sulle oli. Mille üle sa enam õigupoolest vaidled?
“Pidevalt” siin ei tähendagi, et absoluutselt iga päev ja iga kord ka meediakajastusega.
Kui selliseid väga omalaadseid juhtumeid esineb aastate jooksul nii palju, et osad nendest ka meediasse jõuavad – pole vale öelda *pidevalt*.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oled sujuvalt ära unustanud, et kogu teema algas sinu hüüatusega “See pole võimalik!” ? Rääkimata kogu teema pealkirjast, mis tähendavad, et sellised asjad pole su elu jooksul sulle kunagi silma, kõrva jäänud ega mõttessegi tulnud.

Sa võid küll keerutada siin väljendite “pidev” jne kasutamise üle, aga fakt on see, et paljudele ei olnud see uudis uskumatu, sulle oli. Mille üle sa enam õigupoolest vaidled?

“Pidevalt” siin ei tähendagi, et absoluutselt iga päev ja iga kord ka meediakajastusega.

Kui selliseid väga omalaadseid juhtumeid esineb aastate jooksul nii palju, et osad nendest ka meediasse jõuavad – pole vale öelda *pidevalt*.

Sa siis pole kordagi kuulnud, millistes kontekstides sellist hüüatust kasutataks või ei tea, mida tähendab sõna pidevalt? No rohkem pole sul mõtet enam siin sõna võtta.
http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=pidevalt&F=M

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa siis pole kordagi kuulnud, millistes kontekstides sellist hüüatust kasutataks või ei tea, mida tähendab sõna pidevalt? No rohkem pole sul mõtet enam siin sõna võtta.
http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=pidevalt&F=M

Just-just, kontekstis on asi.
Vaata ka järgi sõnad “uskumatu” ja “kinnisidee”, kui juba seal oled.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aitab ehk

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulik sünnitus? Pole võimalik, keisrilõige kindlasti. Ja sel juhul on vale väita, et koomapatsient sünnitas.

Koomapatsientidele tehakse isegi füsioteraapiat. Vaata video 1:29 minutil see koomas naine on isegi basseinis https://youtu.be/6Zv4PM0ihT0

Siin seletab ära kuidas see toimub ja toob mitmeid näiteid ka. https://www.hypnobirthing-online.com/hypnobirthing_blog/read_144619/natural-birth-whilst-in-a-coma.html

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sõbrad ja tuttavad on kõik oma lollusest eemale peletatud ja pole kedagi, kellega isegi ameerika koomapatsientidest klatšida, siis tuleb oma vajadusi rahuldada perekoolis.
Ta lihtsalt tahab kellegagi räälkida ja siin ta võib seda ka “omale sobival viisil” teha ja keegi teda maha ei jäta…

See, muideks, pole tal esimene kord.
Ja stiil kordub – teha uus/VÕI lülituda suvalisse teemasse, väita midagi lollakat, karata kallale, kui keegi midagi teistsugust väidab, SOOV SOLVATA võimalikult paljusid, et võima<likult paljude inimeste vestelda saaks jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole tal see esimene kord! See persoon toodab ainuisikuliselt üsna kopsaka % perekooli kommentaaride arvust ja on ammu juba äratuntav oma “stiililt”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et inimese psüühika on tugevasti kannatada saanud, kui ta ei suuda enam tavatut ehk inimloomusega vastuolus olevaid tegusid loomulikest tegudest ehk tavapärasest eristada, vaid konstateerib lihtsalt fakti, et näed, jälle üks koomapatsiendi vägistaja.

Ma saan aru, et sul pole vahet, kas sa suudled elavat või surnut, kui on suudlemise isu, siis suudled esimest ettejuhtuvat, kui satud samal ajal nt morgis olema.

Issand jumal küll.

Sina imestasid teemaalgatuses, et pole kuulnudki sellistest juhtumitest varem. Tema vastas, et neid esineb. Huvitav, kes teist siis maailmas toimuvast see vähem teadlik on?

See, et vastaja sinu moodi huilates end ei väljendanud, ei tähenda, et ta neid teguviise heaks kiidaks ilmselgelt.

No kui te väidate, et te olete ennegi reaalis koomas olevate patsientide vägistamistest kuulnud, nii et need on üsna tavapärased, siis pole midagi lihtsamat, kui oma väiteid tõestada ja siia vastavad lingid panna.

Vastasel korral on see jutt lihtsalt pullikaka.

Jah, olen ka varem kuulnud. Mõned korrad. Ma ei saa sulle linki kuidagi panna sellele, mida ma oma 57 eluaasta jooksul kuulnud või lugenud olen 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh jummel, milline koomusk!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on tefonikõne sealt hooldushaiglast kiiraabisse kui titt oli välja tulnud https://youtu.be/WyhMcE3umAQ

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on naistearsti kommentaar https://youtu.be/kLDVUHy_Hts

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on naistearsti kommentaar https://youtu.be/kLDVUHy_Hts

Siin ütleb ka naistearst, et tal on väga raske uskuda, et kliiniku personal ei teadnud naise rasedusest.

Vegetatiivses seisus inimesel on vaja vahetada mähkmeid, teda tuleb puhastada ja pesta. See kõik eeldab lähikontakti patsiendiga, tema puudutamist ja liigutamist näiteks hügieenitoiminguteks. Seega ei usu ka mina, et see raseduse fakt personalile teadmata oli. See omakorda muudab selle jubeda loo veelgi halvemaks, sest KUIDAS nad said millesti sellisest külma kõhuga vaikida?!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma mõtlesin, et minu kõrvad on kõike kuulnud, aga…