Esileht Pereelu ja suhted Ma nägin teda jälle :)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ma nägin teda jälle :)

Postitas:

Nägin üle hulga aja inimest, kellest ma omamoodi olen puudust tundnud. Pole ammu kohtunud ja jällenägemisrõõm oli mõlemapoolne. On hea teada, et ka mina suudan kellegi näole naeratuse tuua 🙂
See oli nii tore tunne, kui ta mind ära tundis, tal tõesti oli mind nähes rõõm 😉
Ja millegipärast liiguvad need mõtted vaid ühte rada pidi, liblikad on kõhus ja tunnen end kui armunud teismeline 🙂
Ta on minust küll paarkümmend aastat vanem, aga vanus ei loe. Tunne on hea, ja nii peabki olema.
Meie vahel pole kunagi olnud suhet, ei kallistusi ega seksi. Me lihtsalt meeldime teineteisele, särts on olemas ja see on hea tunne. Vahest pole muud vajagi …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:46; 02.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nägin üle hulga aja inimest, kellest ma omamoodi olen puudust tundnud. Pole ammu kohtunud ja jällenägemisrõõm oli mõlemapoolne. On hea teada, et ka mina suudan kellegi näole naeratuse tuua 🙂
See oli nii tore tunne, kui ta mind ära tundis, tal tõesti oli mind nähes rõõm 😉
Ja millegipärast liiguvad need mõtted vaid ühte rada pidi, liblikad on kõhus ja tunnen end kui armunud teismeline 🙂
Ta on minust küll paarkümmend aastat vanem, aga vanus ei loe. Tunne on hea, ja nii peabki olema.
Meie vahel pole kunagi olnud suhet, ei kallistusi ega seksi. Me lihtsalt meeldime teineteisele, särts on olemas ja see on hea tunne. Vahest pole muud vajagi … [/tsitaat]Seda sa räägid praegu. Pärastpoole oleks hädasti raha vaja, sest laste asjad on nii kallid…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:50; 02.07 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Seda sa räägid praegu. Pärastpoole oleks hädasti raha vaja, sest laste asjad on nii kallid…[/tsitaat]

Miks siis kohe nii sapiselt? Olen piisavalt vana selleks, et teada, kuidas lapsi kummi taga hoida 🙂 Tean, palju laste kasvatamine maksab ja see ei ole odav lõbu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:46; 02.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:50; 02.07 10:04;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

viimasele: jobu, sa kohe ikka pidid teise inimese rõõmu ära rikkuma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nummi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma nägin teda jälle :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.