Esileht Ilu ja tervis ma nii väga tahaks süüa..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: ma nii väga tahaks süüa..

Postitas:

tahaks praegu süüa ära paki geisha komme, pannkooki moosiga, teha paar röstsaiaga võileiba või süüa seda head kana-seene kaset, mis köögis on. Aga ma ei saa, kuna olen neli aastat tahtnud sünnitusjärgseid kilosid alla saada ja nüüd võtsin end käsile. pean normaalset dieeti, mis ei ole näljutamine, kuid õhtul just tahaks süüa-süüa-süüa. Hommikul ärkan ja pole enam üldse söögiisu. Kuidas endast õhtuti võitu saada?

PS: selle teema kirjutamine lükkas seda kommi järele haaramist õnneks edasi. eks lähen täna varsti magama ka, aga homne on jälle ju ees?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 23:33; 01.03 12:24; 01.03 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaaluprobleemid käivad tervise alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 23:37; 01.03 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just meeldis, kui siin kirjutati kaaluteemadest. Praegu terviserubriigis on nii vähe vastajaid ja ei ole enam huvitav.
Aga võib ju süüa mõne porgandi näiteks või siis teha valmis üks võileib ja kõik võileivamaterjalid kohe kappi tagasi panna ja siis alles süüa toas, mitte köögis. Siis ei ole vast ohtu, et ühest võileivast mitu saab, üks ei tee hullu midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just söön arvuti ees, kiivi-apelsini-banaani kokteili või salatit, eks omal ajal oleksin isegi geishat muginud:P Kui paar kuud vastu pidada, siis on tulemus näha, testitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaeban modedele, kui te ei lõpeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 23:37; 01.03 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeks just ettepaneku kaaluteema ajaviitejuttudesse tagasi tuua, sest tervise teemas surevad kõik algatatud jutud peagi välja. Ja niimoodi mõni priske inimene, kes siit muidu tuge, abi ja nõuandeid saaks ning end käsile võtaks, lööbki käega.
Tõesti ei saa aru, miks ei tohi vestelda näiteks trenni ja tervisliku toitumise teemal siin, kus lugejaid-vastajaid on palju rohkem…
Naiste seltskonnas on ju kaaluteema tavaliselt siiski ajaviite-jutuks, mitte tervisemurena käsitlusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma kaeban modedele, kui te ei lõpeta.[/tsitaat]

Kaeba ära jah!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooldan kaaluteemade siia tagasi toomist! Tervise alafoorumis käib tõesti vähe rahvast. Modedd auuuuuu. Te tegite selle muudatuse vaid ühe inimese sooviavalduse peale, see pole õiglane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teinekord samas olukorras (iga päev ju uut teemat ei tee) joo klaas sooja vett ja pese hambad puhtaks, see aitab ka natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea vastu lihtsalt, siis tuleb harjumus ka, et õhtul enam midagi ei söö. Ma ise suht nõrk selles suhtes, et mulle ka meeldib õhtuti midagi näksida, aga rasedusega kogunenud kilod sain just nii alla, et õhtuti peale 7 ei söönud. Esimene nädal-paar ongi raske, aga harjud sellega ära lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga tee siis nädalas üks päev, kus ennast kurguni kõike sellist täis sööd. See ainult aitab kaalulangusele kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:08; 01.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingile suvalisele kasutajale, Alfonss vist oli, hakkas see kaaluteema pinda ja moded nagu kuulekad lambad kohe tegid muudatuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 12:11; 01.03 12:56; 01.03 13:07; 01.03 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka poolt,et kaaluteema siis tagasi tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile sõin ikkagi paar geisha kommi ära ja siis tegin kolmveerand tundi ministepperil trenni. 🙂 ehk tasakaalustas need kalorid. Õnneks on juba tulemusi näha, esmaspäevast saati siin dieeditan ja kilo ligi on kadunud niiet edasi tähtede poole. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 23:33; 01.03 12:24; 01.03 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgin siis enam-vähem seda dieeti, kui keegi huvi peaks tundma.
http://www.kirss.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1935:igapaeevadieet-2-3-kilogrammi-alla-ja-taeiskohutunne-pealekauba&catid=47:dieediklubi&Itemid=174

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 23:33; 01.03 12:24; 01.03 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]järgin siis enam-vähem seda dieeti, kui keegi huvi peaks tundma.
http://www.kirss.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1935:igapaeevadieet-2-3-kilogrammi-alla-ja-taeiskohutunne-pealekauba&catid=47:dieediklubi&Itemid=174%5B/tsitaat%5D
Uhh, ma sellisest toidust küll kõhtu täis ei saaks. Ja kogu see leib-sai-sepik seal on lihtsalt ebavajalik. Aga ma olen muidugi viimase 5 kuu ja natukese pealekauba jooksul 19 kg alla võtnud. Minimaalse trenniga ja kord nädalas ühel päeval endale kõike lubades. Ainult, et ma ei viitsi enam eriti sellest kirjutada, sest paraku on Eestis juurdunud mõtteviis, et Kaalujälgijad – ups, Figuurisõbrad on toimiv kaalulangetamismeetod ja selleks, et kaal langeks, tuleb usinalt iga päev oma kaloreid kokku lugeda ja mingisse programmi sisestada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:08; 01.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll rahul, et ajaviitejuttudes pole enam iga päev nii viis teemat a la sõin täna seda ja toda, kas on väga palju appi, appi jne jne. Muud polnudki enam lugeda kui kaaluhala, väga tüütu! Sellepärast hakkasingi vahepeal siin vähem käima, sest kõik kadus nende kaalujuttude vahele ära! Niiet moded ärge lubage ka edaspidi neid kaalujutte siin, see ON terviseteema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle just meeldis, kui siin kirjutati kaaluteemadest. Praegu terviserubriigis on nii vähe vastajaid ja ei ole enam huvitav.
Aga võib ju süüa mõne porgandi näiteks või siis teha valmis üks võileib ja kõik võileivamaterjalid kohe kappi tagasi panna ja siis alles süüa toas, mitte köögis. Siis ei ole vast ohtu, et ühest võileivast mitu saab, üks ei tee hullu midagi.[/tsitaat]Vastajate vähesuse üle kaebamine on tähelepanuvajaduse sümptom ja see on ka tervise rubriigi teema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen küll rahul, et ajaviitejuttudes pole enam iga päev nii viis teemat a la sõin täna seda ja toda, kas on väga palju appi, appi jne jne. Muud polnudki enam lugeda kui kaaluhala, väga tüütu! Sellepärast hakkasingi vahepeal siin vähem käima, sest kõik kadus nende kaalujuttude vahele ära! Niiet moded ärge lubage ka edaspidi neid kaalujutte siin, see ON terviseteema.[/tsitaat]

sama hästi on ju: \”issand, ma joon iga õhtu paar pokaali veini\”, \”kuidas suitsetamisest loobuda?\”, \”raseerides tekivad punnid\” jne. jne. ka tervise teema.
siia ei jääksigi teemasi, kui kõik ära lahterdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas Perekool arvab, et foorumi teeb soliidsemaks mitme (kahjuks väljasureva) alarubriigi hoidmine? Küll tõstetakse siit teemasid koduabisse, küll terviserubriiki ja seal teema lihtsalt hääbub

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen küll rahul, et ajaviitejuttudes pole enam iga päev nii viis teemat a la sõin täna seda ja toda, kas on väga palju appi, appi jne jne. Muud polnudki enam lugeda kui kaaluhala, väga tüütu! Sellepärast hakkasingi vahepeal siin vähem käima, sest kõik kadus nende kaalujuttude vahele ära! Niiet moded ärge lubage ka edaspidi neid kaalujutte siin, see ON terviseteema.[/tsitaat]

kujutan ette et sinusugusele käivad jube paljud asjad närvidele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 12:11; 01.03 12:56; 01.03 13:07; 01.03 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vana rõve paksmagust õgija selline….kas aitas mis ütlesin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja pandigi nätakas ära ja lajatati tervise teema alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 12:11; 01.03 12:56; 01.03 13:07; 01.03 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]blond2006 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Liitu meiega 10 päevaga 10 kg 🙂 Teema leiad ka siit =)[/tsitaat]

10 päevaga aga loomulikult 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 12:11; 01.03 12:56; 01.03 13:07; 01.03 13:17;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tahaks praegu süüa ära paki geisha komme, pannkooki moosiga, teha paar röstsaiaga võileiba või süüa seda head kana-seene kaset, mis köögis on. Aga ma ei saa, kuna olen neli aastat tahtnud sünnitusjärgseid kilosid alla saada ja nüüd võtsin end käsile. pean normaalset dieeti, mis ei ole näljutamine, kuid õhtul just tahaks süüa-süüa-süüa. Hommikul ärkan ja pole enam üldse söögiisu. Kuidas endast õhtuti võitu saada?

PS: selle teema kirjutamine lükkas seda kommi järele haaramist õnneks edasi. eks lähen täna varsti magama ka, aga homne on jälle ju ees?[/tsitaat]

Selline radikaalne piiramine on tohutult vale. Sinu isud akumuleeruvad ja lõpuks murdud, hakates õgima ning saad veel topelt tagasi selle, mille oled suutnud alla võtta.
See kalorite lugemine ja kõige üleskirjutamine on stressirohke.
Mõtle enda jaoks lahti, mis asi on sinu jaoks toitumine, miks sa toitud ja miks sul mingit toiduainet vaja on.
Ka meie isud räägivad teinekord, mida me peaksime sööma. Nii et kuula oma keha.
Minu soovitus on see, et ära loobu millestki, vaid võta väiksemad portsud. Loomulikult iga õhtu kommi nosida, kuna on isu, ei saa. Siin peaks loogiline mõtlemine sulle ütlema, et ligaõhtusest kommist sa ei saa mitte midagi vajalikku enda jaoks.
Kuid- kui teed perele pannkooki, söö ise üks ära. Moosi asemel pane veidi mett peale, tervislikum. Röstsaiaga võileib jäta hommikuks. Kana- seenekastet võid samuti süüa- võta üks kartul ja pane kulbitäis kastet peale. Paar korda nädalas üks Geisha komm põske pista- see ei tee sulle mitte midagi. Kuid mõtle, et terve paki ära söömine ei anna sulle mitte midagi, vaid hoopis sinu keha peab hakkama meeletult insuliini tootma, et see jama ära neutraliseerida.
Kui sa hakkad aga enanst niimoodi piinama, et närid ainult kapsast ja porgandit, samas, kui suu tilgub vett lihaviilu peale- see ei vii sind mitte kuskile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geisha komm ziletiga ribadeks ja sööd neid tund aega. Vaata pilte, pane kole pilt screensaveriks ja külmkapi uksele. Sirvi kaaluteemasid, proovi väikeseid riideid selga. Isu haihtub kiirelt.Kõrvale joo vett kurgi, sidruni laimi vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selline radikaalne piiramine on tohutult vale. Sinu isud akumuleeruvad ja lõpuks murdud, hakates õgima ning saad veel topelt tagasi selle, mille oled suutnud alla võtta.
See kalorite lugemine ja kõige üleskirjutamine on stressirohke.
Mõtle enda jaoks lahti, mis asi on sinu jaoks toitumine, miks sa toitud ja miks sul mingit toiduainet vaja on.
Ka meie isud räägivad teinekord, mida me peaksime sööma. Nii et kuula oma keha.
Minu soovitus on see, et ära loobu millestki, vaid võta väiksemad portsud. Loomulikult iga õhtu kommi nosida, kuna on isu, ei saa. Siin peaks loogiline mõtlemine sulle ütlema, et ligaõhtusest kommist sa ei saa mitte midagi vajalikku enda jaoks.
Kuid- kui teed perele pannkooki, söö ise üks ära. Moosi asemel pane veidi mett peale, tervislikum. Röstsaiaga võileib jäta hommikuks. Kana- seenekastet võid samuti süüa- võta üks kartul ja pane kulbitäis kastet peale. Paar korda nädalas üks Geisha komm põske pista- see ei tee sulle mitte midagi. Kuid mõtle, et terve paki ära söömine ei anna sulle mitte midagi, vaid hoopis sinu keha peab hakkama meeletult insuliini tootma, et see jama ära neutraliseerida.
Kui sa hakkad aga enanst niimoodi piinama, et närid ainult kapsast ja porgandit, samas, kui suu tilgub vett lihaviilu peale- see ei vii sind mitte kuskile.[/tsitaat]

Kas sa abi ei tahaks hankida? ÜKS pannkook? ÜKS kartul ja kulbitäis kastet? Oota, üks kartul ja natuke kastet on sinu meelest normaalne söök? Las inimene sööb vähemalt kapsa-porgando-kaalikahautisest või ühepajatoidust kõhu täis. Pakun, et võib süüa lausa 2-3 porgandit, ilma et paksuks läheks!

Sina oma 1 kartuli jutuga aga pöördu palun Rajale, seal on väga hea söömishäirete osakond, saad teiste anorektikutega oma jogurteid peita või suitsuruumis teistele hulludele ärida ja ise rõõmustada, et jälle 60 kcal vähem! Ja need, kes siin ühte kommi tund aega maha jooksevad stepperitel – te kõik olete peast soojad.

Normaalne söök: hommikul 2-3 keedu- või praemuna, 1 viil musta teraleiba, suur kruusitäis kohvi või teed. Paari tunni pärast vahepalaks 1 õun. Lõunasöök: kausitäis suppi, hapukooresilmaga. Vahepala: peotäis beebiporgandeid või pisike tükike kooki ja kohv. Õhtuks hautatud kanafilee suure kuhja toorsalatiga või ühepajatoiduga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-3 muna küll päevas pole soovitav süüa. Üldiselt on soovitus 3-5 muna nädalas. Pigem 1 keedumuna ja 2-3 viilu musta leiba. Muna asemel võib süüa ka lahjat sinki-juustu, kodujuustu vms.

Muuseas 1 pannkook võib olla ülepanni tehtud ja päris suur. Kui lusikakoogist juttu, siis muidugi teine teema.

Aga algatajale ütleks, et pigem söö päeva jooksul veidi rohkem (et kõht pole õhtul tühi) ja mine õhtul varem magama (vähene uni teeb ka näljaseks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul sellised isud tulevad, siis ma käitun järgmiselt:
Joon klaasitäie vett, järan porgandeid või närin kaalikat, katsun seda hästi aeglaselt teha. Ise kinnitan endale, et kui need on söödud, siis võin endale kõike head ja paremat lubada.
Tõttöelda kaob pärast klaasitäit vett ja pooletunnist porgandinärimist igasugune isu \”hea ja parema\” järele. Kõht on siis lihtsalt juba nii täis ja närimisvajadus rahuldatud. Toimib väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]2-3 muna küll päevas pole soovitav süüa. Üldiselt on soovitus 3-5 muna nädalas. Pigem 1 keedumuna ja 2-3 viilu musta leiba. Muna asemel võib süüa ka lahjat sinki-juustu, kodujuustu vms.

Muuseas 1 pannkook võib olla ülepanni tehtud ja päris suur. Kui lusikakoogist juttu, siis muidugi teine teema.

Aga algatajale ütleks, et pigem söö päeva jooksul veidi rohkem (et kõht pole õhtul tühi) ja mine õhtul varem magama (vähene uni teeb ka näljaseks). [/tsitaat]

Soovitan siiralt tutvuda uuemate meditsiiniliste andmetega kui 19. sajandi omad. Selliste \”naised saunas rääkisid, et…\” juttudega jätab inimene endast natuke piiratud mulje.

Üks lihtne artikkel alustuseks:
http://urbanext.illinois.edu/eggs/res06-cholesterol.html

Edasi googleda \”is eating eggs unhealthy?\” või \”how many eggs per day can I eat?\” jne.

Liiga palju mune süüa pole võimalik, need on lihtsalt puhas valk ja väga kasulik kehale. Säö või 10 tükki päevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 15:49; 07.03 17:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu ja tervis ma nii väga tahaks süüa..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.