Esileht Pereelu ja suhted Ma olen haiglaselt armukade, kuidas saan muuta seda?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Ma olen haiglaselt armukade, kuidas saan muuta seda?

Postitas:

Mind ajab see joon minus meeletult närvi, käitun nagu mõrd või mingi 16a plikatirts.
Mäletan, kui sain oma esimese mehega tuttavaks, siis mind nii häiris tema endine, olid tülid, et tal oli temast arvutis pilte.Häiris, kui see tüdruk oli meiega ühel üritusel, no kõik,kõik häiris.Olin oma mehega üle 6a koos, lõpuks muidugi läks mul see üle.
Nüüd sain tuttavaks ühe noormehega, eks ikka ka rääkinud oma eksist, aga ma ei reageerinud nagu sellele kuidagi ja arvasin, et ma olen sellest haiglasest armukadedusest üle saanud.Oleme suhelnud nüüd 4 kuud, aga kus sa sellega, hakkavad juba esimesed märgid tulema.Jälle kõik häirib, et selle mehe juues on naise mõned riided, ma ei tea miks ta pole ära viinud.Häirib et näen fb-s selle naise seinal, kus on nende vahelised ilusad vestlused jne.
Ma pole mingi verinoor, 28 ja 1 laps, aga käitun nagu pubekas.Mida ma saaksin oma haiglase armukadedusega teha? Tunnen, et olen nii nõrk, et ei suuda end kontrollida.Kas see võin tulla madalast enesehinnangust? Olen proovinud end analüüsida, miks ma nii nõmedalt käitun, aga pole vastust leidnud.
Esimeses suhtes tülitsesime ikka palju selle üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 10:00; 13.04 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on see madal enesehinnang. Sest sa kardad, et mees valib sinu asemel kellegi teise. Sa ei suuda uskuda ega endale tõestada, et oled parem kui see teine. Sul mingil põhjusel on väga enda kõrvale meest vaja – mis see on? Kuidas end üksi olles tunned, kas suudad alati leida endale tegevust, või tunned end hoopis üksikuna? Miks sa tahad meest enda küljes kinni hoida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees on sinu keha kritiseerinud? Halvasti öelnud? Mina ei usu seda madala enesehinnangu juttu, pigem on lähedane inimene millegi põhjendamatuga haavanud, asjaga, mida näiteks sul enda juures muuta ei ole võimalik ja see tekitab teatud olukordades pingeid!

Ma usun, et igale terve mõistusega naisele jääb arusaamatuks, miks eksi riided kuskil vedelevad. Paratamatult tuleb tunne ja tekib küsimus, kas neil jäi midagi pooleli. Kellele meeldiks ebakindlus ja asjutise hüppelaua tunne. Mina ei seostaks asja armukadedusega.

Pigem mõtle asja nii, et sinul vedelevad kunagise eksi asjad kuskil laiali, FB kirjutate teiseteisele kauneid jutukesi. Oletan, et inimesed tähendavad teiseteisele midagi sügavamat, asjast üleolekut ja \”edasi minekut\” tõestatakse justnimelt uue kaaslase olemasoluga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see, et enda juures endise naisterahva riideid hoitakse ja temaga veel fb-s vestlusi peetakse, ise uues suhtes olles, ei olegi normaalne, nii et sul on täielik õigus sel teemal sõna võtta. Sina pole haiglaselt armukade, mees ise käitub nõmedalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 10:42; 13.04 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No see, et enda juures endise naisterahva riideid hoitakse ja temaga veel fb-s vestlusi peetakse, ise uues suhtes olles, ei olegi normaalne, nii et sul on täielik õigus sel teemal sõna võtta. Sina pole haiglaselt armukade, mees ise käitub nõmedalt. [/tsitaat]

Need vestlused on paari aasta tagused, kui nad veel suhtes olid aj meie veel ei tundnud üksteist.aga riided jah on siiani tema juures, neil oli ka pikaajaline suhe.
Mõistusega saan ma kõik aru, et kõigil on minevik ja see on normaalne, aga lihtsalt ma ei suuda oma emotsioone taltsutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 10:00; 13.04 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et kui mees alustab uut suhet, siis tuleks ka oma minevik kustutada – riided kotti pakkida ja keldrisse viia ja vestlused kustutada, et uus kallim ei peaks neid nägema.
Mind ka häiriks sinu asemel ja ma mõtleks, et ehk eksi püütakse ikka enda lähedal nende asjadega hoida…
Räägi oma tunnetest kaaslasega, kas talle meeldiks kui sinul vedeleks eksi riided sinu juures ja hoiaksid alles vestlusi jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirke31 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina leian, et kui mees alustab uut suhet, siis tuleks ka oma minevik kustutada – riided kotti pakkida ja keldrisse viia [/tsitaat]
Mis keldrisse, kui minu eks ei viitsiks oma riideid minu juurest minema viia, ma viskaks need pikema jututa prügikasti või veel parem, annetaks vaestele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 10:42; 13.04 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi saab nõuda, et inimene peaks oma mineviku ära kustutama? Ma ei kujuta küll seda ette, et ma peaksin ükskõik mis põhjusel kunagi kusagilt oma vestluseid kustutama……
Äkki peaks oma lapsed ka kusagile ära kaotama???
Kui inimene loob kellegagi suhte, siis tuleks teda võttagi sellisena nagu ta on – inimesena koos tema minevikuga.
Ja kui keegi ikka ise tunnetab, et ta on liigselt armukade, siis on see juba paremuse poole. Alati on mõistlik spetsialistilt abi otsida kui ikka ise tunned, et oma emotsioone kontrollida ei suuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]

Mis keldrisse, kui minu eks ei viitsiks oma riideid minu juurest minema viia, ma viskaks need pikema jututa prügikasti või veel parem, annetaks vaestele. [/tsitaat]

Olen sinuga täiesti nõus – ka nii võib jh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mismoodi saab nõuda, et inimene peaks oma mineviku ära kustutama? Ma ei kujuta küll seda ette, et ma peaksin ükskõik mis põhjusel kunagi kusagilt oma vestluseid kustutama……
Äkki peaks oma lapsed ka kusagile ära kaotama???
Kui inimene loob kellegagi suhte, siis tuleks teda võttagi sellisena nagu ta on – inimesena koos tema minevikuga.
[/tsitaat]
Et on normaalne elada koos eksnaise hilpudega, panna oma hilbud sinna kõrvale äkki?
Ja kena oleks kustutada jah vestlused kohast, kus need avalikud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 13:35; 13.04 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleme suhelnud nüüd 4 kuud, aga kus sa sellega, hakkavad juba esimesed märgid tulema.
[/tsitaat]
No kuulge, voib-olla see 4 kuud ei ole noormehele mingi suhte näitaja. selle aja jooksul ta alles proovib,kas võib asja saada või ei. Loomulikult on ta endale selle eelmise naise näol tagavara väljapääsu alles jätnud (asju ei hoita alles kui tõesti on lõpp)

See armukadedus võib sul tekkida madalast enesehinnagust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armukadedus tekib usaldamatusest ehk kui puudub usaldus ja kui puudub usaldus pole nagu suhe mingi suhe ka, arvan ma. Kui omavahel on asjad kenasti klaariks räägitud ei ole nagu palju ruumi arusaamatustel ja armukadedusel olen mina täheldanud. Seega räägi inimesega 🙂 Ma ei tea miks need riided seal on ja kas neil mingit tähtsustgi on, mehed ei pane pisiasju tähelegi …. ja vestlused on ju ajas ja arust. 4 kuud on nii öhkörn suhe, et ma kyll ei julgeks mingeid suuri plaane ega yldistusi teha. Selle asemele et siin vahutada arutage need asjad omavahel läbi, naljanina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]armukadedus tekib usaldamatusest ehk kui puudub usaldus ja kui puudub usaldus pole nagu suhe mingi suhe ka, arvan ma. Kui omavahel on asjad kenasti klaariks räägitud ei ole nagu palju ruumi arusaamatustel ja armukadedusel olen mina täheldanud. Seega räägi inimesega 🙂 Ma ei tea miks need riided seal on ja kas neil mingit tähtsustgi on, mehed ei pane pisiasju tähelegi …. ja vestlused on ju ajas ja arust. 4 kuud on nii öhkörn suhe, et ma kyll ei julgeks mingeid suuri plaane ega yldistusi teha. Selle asemele et siin vahutada arutage need asjad omavahel läbi, naljanina.[/tsitaat]
Mis õhkõrn suhe see 4 kuud on. Selle aja peale olen ammu juba koos elanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 13:35; 13.04 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, mis tunne see on. Mul on ühe exiga nii, et koos elades polnud ma üldse armukade, aga peale lahkuminekut hakkasid kummalised armukadedushood käima. Ma saan loomulikult aru, et need hood on absurdsed ja püüan end kontrollida, aga lihtsalt veeretad mõtteid kõikvõimalkest olukordadest, kellega ta kohtub ja äkki leiab kellegi uue jne, uuesti ja uuesti läbi. Samas ise kohtun ka ju teiste inimestega. Ma saan mõistusega aru, et armukadedus on absurdne aga ega see veel seepärast ei kao. Pidevalt ei ole armukade, pigem nendel päevadel kui ma end ise hästi ja õnnelikuna ei tunne. Niiet lõppkokkuvõttes on tegemist ikka sellega, et kui mul enesekindlusega probleemid on, siis need väljenduvad armukadeduses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun ka madal enesehinnang või siis mingi halb kogemus minevikust petisest mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on ilusad hilbud, pane selga!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma olen haiglaselt armukade, kuidas saan muuta seda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.