Esileht Ilu Ma olen KOLE

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Ma olen KOLE

Postitas:

Ma ei ole kunagi ilus olnudki, kuigi muidugi täna kui vaatan oma fotosid, mis tehtud 20 aastat tagasi, siis tundun endale isegi talutav. Ilmselt võrreldes sellega, kes täna peeglist vastu vaatab.
Aga alates 40-ndast eluaastast ei kannata ennast üldse vaadatagi. Fotografeerimiste eest põgenen alati kabuhirmus.
Nina on suur, silmad ninajuure peal koos (silmade vahe on nii kitsas, et prillipoes on tegemist, et raame leida). Olen selline hobusenägu täpselt nagu Sarah Jessica Parker. Aga temal on vähemalt juuksed. Mul pole neid ka. Söön hoolega neid vitamiine, mida juuste toetamiseks saadaval on, aga enamat kui a’la Kersti Kaljulaiu udusulestik, mul saavutada ei õnnestu. Kaljulaid on isegi halb näide, aga mul ei tule isegi pähe kedagi tuntud isikutest, kellel nii hõre ja nõrk juus oleks.
Olen elu jooksul proovinud mitmeid juuksureid, aga juuksurid oskavad ilusamaks teha ikkagi ainult ilusaid inimesi. Ausalt – nad ei oska mu juustega isegi seda, mida ma ise suudan. Käin regulaarselt värvimas ja lõikamas, aga juukseid soengumoodi asja sättida (mis mulle kuidagimoodi ka sobib), oskan ainult ise.
Vanaema oli mul vanaduses päris peaaegu kiilakas, ilmselt tüürin hoogsalt samas suunas. Nagu Homer Simpson, kes oma ühte karva vasakule ja paremale kammib.
Nüüd, 50-sena on tekkinud ka toredad ära vajunud põsed, mis näo veelgi pikemaks ja kandilisemaks teevad.

Ainus asi, mida ise reguleerida saan, on keha. See on mul sale nagu tütarlapsel. Aga nägu – moll mis moll. Kas kusagil oleks mingeid konkursse kõige koledamale mollile? Mul oleks head väljavaated see võistlus kinni panna.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 19:56; 14.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

niii kurb kohe 🙁
vaheta juuksurit. kaljulaiu juuksuri juurde?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 20:29; 17.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

niii kurb kohe ????

vaheta juuksurit. kaljulaiu juuksuri juurde?

Juuksur ei tee kehvadest juustest ilusaid ega üleüldse koledast inimesest ilusat.
Olen juuksurit vahetanud/proovinud … las ma mõtlen … 10-15tk vähemalt (alates vanusest 20-50, ehk siis u 30 aasta vältel). See on mõttetu, mis nad ikka teha saavad.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 19:56; 17.02 20:49; 18.02 10:23; 18.02 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuksuril ja juuksuril ikka vahe 😉
juuksed on ainus aksessuaar, mida naine koguaeg endaga kaasas kannab. hea meelega soovitan sulle, aga ei tea kus elate.
meik teeb ka imeilu 🙂
enesekindlust on teil vaja, naine!!
pea püsti, homme on uus ja palju ilusam päev!!
ps. vaadake siit pilte, mida teeb meik. ma ei palu, et iga päev end nii meigiksite, aga ilus ja väike meik annab palju juurde. ripsmekas, hooldatud kulmud, hea ja sobiv juukselõikus, natuke põsepuna ja oletegi ilus!!

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 20:29; 17.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksid siis olla klasikaline iludus milliseid on tänaval sadu, teineteisest neid ei erista ja näod meelde ei jää? Vähemalt oled isikupärane, naudi.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksid siis olla klasikaline iludus milliseid on tänaval sadu, teineteisest neid ei erista ja näod meelde ei jää? Vähemalt oled isikupärane, naudi.

Tjah, öelda ennast koledaks pidavale inimesele, et ole samasugune edasi ja naudi… Ma pigem oleks mitteeristatav ilus inimene, kui meeldejääv ja kole.

Teemaalgataja, õige meigiga saab palju ära teha. Mine kasvõi koolitusele, kui ise ei oska. Neid nippe on palju. Sinu mainitud S.J.Parker pole ju ka mingi iludus tegelikult (ilma meigita on ka täitsa kole), aga õige meik ja õigeid kohti rõhutades ja valesid peites on võimalik “sitast saia teha”.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 09:15; 18.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ometigi meigingi ennast, kulmud on alati värvitud ja vormitud, ripsmed koolutatud (pikendusi ma siiski ei kavatse panna) ja tušitatud, jumestuskreem on alati näos.

Kuigi – kuna ma olen aastakümnetega aru jõudnud saada, et tjah – meik teeb küll tiba ilusamaks, aga no ei tee ta ilusaks ikka – ei tee ei nina väiksemaks ega hobusenägu lühemaks. Ja seetõttu löön päris sageli ka käega ja näiteks tööle tulen sageli ainult jumestuskreemi kasutades, suvel ka mitte seda. Sarah Jessica Parekeriga võrdlus ongi just seetõttu paras, et – ta jah ju meigib ka, aga ilusat ei saa temast eal. Nooremana veel, aga juba üle keskea – ei. Mul on hästi sarnane näotüüp ja ka vananemise jäljed on samad.

Keegi kes siin Kaljulaidi juuksurit soovitas – ma ütleks, et Kaljulaidi juuksur ei ole teda kindlasti ilusamaks teinud.
Värvin poolpüsivärviga, no hall oleks veel jubedam. Ma pole ka selline ilus ühtlane hall, vaid imelikult pool pead on hall ja kuklast tagantpoolt mitte.

Keegi kes siin viitas enesekindlusele – sellest mul ju puudust pole. Vaat et tänu sellele tõdemusele, et ilu minu uksi ei ava, olen ennast üles ehitanud enam-vähem targaks ja ka enam-vähem rikkaks. Loomulikult pole mulle ette nähtud olla rikka mehe kena kaasake.

Aga – on lihtsalt väga tüütu see muster, et inimesed kujundavad arvamuse ikkagi esmalt välimuse põhjal. Näiteks kui tööle tuleb mõni uus inimene, siis alati läheb umbes pool aastat kui ma kuulen enda kohta seda arvamust, et oo, ta on nii lahe inimene tegelikult. Tahaks küsida – a miks sa teisiti arvasid? Aga ma ei küsi. Ma tean. Ma näen, kuidas ilusad inimesed lõikavad läbi elu nagu nuga läbi sula või.

Teema on niisama arutluseks ja väikeseks tõrvatilgaks meepotti, kus kõik on kenad ja ennast kiita armastavad. Kaastunde asemel ma piem tahtsin näha, kas ilmub keegi, kes ka ütleb otse ja ausalt – ma olen ka k o l e.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 19:56; 17.02 20:49; 18.02 10:23; 18.02 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen see, kes meigikoolitust soovitas. Ripsmed, kulmud jne, see on baas, aga see, millest mina räägin, ongi see, kuidas meikida nii, et nägu paistaks ümaram või kitsam või nina väiksem. Mu endal oli kunagi probleem ka oma ninaga – tundus liiga lai (tegelikult on tavaline eesti kartul). Uurisingi, et kuidas meikida nii, et nina paistaks kitsam.

Aga muidu edu sulle, tundud tõesti enesekindel inimene, see on juba suur asi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 09:15; 18.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S.J Parker on minu silmale väga ilus ja stiilne naine. Olen päris kindel, et ka sina, teemaalgataja oled väga intelligentne inimene ja sel puhul vaadatakse klassikalisest ilust mööda.
Sa oled sale ja paljude jaoks on see kättesaamatu unistus, usu väga paljud kadestavad sind tõsiselt!
Mida soovitan, on lõpetada enda verbaalne halvustamine ja endast halvasti mõtlemine.
Näo puhul saad meigiga palju ära teha, juustesse saad panna juuksetihendused. Mina panin ja olen väga rahul. Sobivad riided ja sirge rüht ning usu mind – hakkad endale palju rohkem meeldima.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et see teema valmistab sulle palju meelehärmi, kuid siiski oli lõbus lugemine!:)

Suur nina – kui see sind nii väga häirib siis kas sa ei ole mõelnud ninaoperatsiooni peale? Nagu mainisid siis rahaga probleeme ei ole. Tänapäeval suudetakse ikka imesid teha ilukirurgiaga. Rinoplastika ei tähenda, et ärkad peale operatsiooni Michael Jacksoni näpistatud ninaga või et sulle vormitakse Instagrammimodelli pisike nöps. Paar mu tuttavat on ninaoperatsiooni teinud ja tõesti, kui nad mulle seda öelnud ei oleks siis ma polekski aru saanud, et nad noa all on käinud. Väga hästi tehtud töö, kühmud-kõrverused läinud, kuid nina omapära ja õiged proportsioonid ilusti alles.

Sama lugu on vananemise märkidega. Kui raha on, saab absoluutselt igasuguseid asju proovida. Näohooldused, laserid, teraapiad, ilusüstid, operatsioonid. Ei pea liiale minema ning plastiknukuks end tegema, kuid parema väljanägemise saab kindlasti.

Igapäevase näohoolduse puhul soovitan Aasia poole vaadata, Korea ja Jaapani kosmeetikafirmad annavad lääne omadele silmad ette. Samuti on nende tooted väga mõistliku hinnaga.

Parukaid on siin juba mainitud. Neid on mitmesuguseid, ei pea ilmtingimata täisparukat vaatama. Kui on soov loomulikum mulje jätta ja eest enda juuksepiiri näidata, saab guugeldada ja otsida näiteks half wigs või u part wigs.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei hakka ei ninaoppi tegema ega ka silmi oma näos ümber tõstma.
Mul oleks tegelikult nii mõnigi naljakas lugu rääkida sellest, kuidas inimese välimus mõjutab esialgset suhtumist ja kui raske seda tegelikult murda on.
Ma olen jõudnud oma mehega kohtumise üle juba mitu aastakümmet nalja teha. Ta oli ikka väga segaduses alguses.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 19:56; 17.02 20:49; 18.02 10:23; 18.02 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan, et sa oled ilus inimene. inimese ilu koosneb paljudest tükikestest ja niipalju kui siin sinu kirjutatust pildi saab, siis sa oled üks vahva ja äge naine. tühja neist juustest, pane rätik pähe vms.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust saledus ongi põhiline, nägu pole üldse nii tähtis. Mina ei saa oma kümmet lisakilo kohe kuidagi alla. On ka mingi keskeakriis tulnud, avastasin ka, et olen kole, kuigi varem olen mõnikord ennast päris kenaks pidanud. Töö juures oli hiljuti pildistamine, pannakse pildid kodulehele, pool keret oli peal ja jälle olin ahastuses, kui jube ma ikka olen. Minu arust see polegi probleem, kui nägu on kole, aga probleem on see, kui ta on ebasümpaatne. Palju koledaid inimesi on olemas, kes on väga sümpaatsed. Mõnikord mõtlen, et oleks ma kasvõi lihtsalt tavalise näoga, mitte täitsa kole kohe.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksid siis olla klasikaline iludus milliseid on tänaval sadu

Millisel tänaval? Eestis küll mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi tõesti parukat. Meil siin Eestis pole see levinud, aga mujal maailmas kantakse väga palju parukaid ja muid juukselisandeid ning üldse ei tundu kellelegi imelik. Siin lihtsalt pole inimesed veel harjunud. Naturaalsetest juustest loomuliku pikkusega parukas teeks kindlasti su enesetunde paremaks ja välimuse ilusamaks. Suur pluss, et alati on soeng peas.

Loomulikumad paistavad sellised parukad, mis on salgutatud tukaga ja näo äärest järgulised. Asümmeetriline näo äärest salgutatud juukselõikus pehmendab tavaliselt ka näojooni. Ilma tukata parukad ei jäta üldiselt sama loomulikku muljet.

Oskuslike meiginippidega saab tegelikult nina väiksemaks modelleerida küll ja näo kuju ka kergelt soovitud suunas muuta. Mine meigikoolitusele ja õpi need nõksud selgeks. Tundud tore inimene ja see ongi kõige tähtsam!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 09:54; 21.02 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll, miks te soovitate parukaid, see on ju naeruväärne. Saan aru, kui oleks haiguse teema ja juuksed läinud, siis ei vaataks keegi imelikult. Aga niisama parukaga ringi lehvida, ma ei tea. Mul ka üsna nirud juuksed ja ma ei kujuta ette, kui ma sõprade seltskonda ilmuks mingi vale-pahmakaga, mis pole minu oma, kõik saaks naerukrambid, ma ise ilmselt ka. Kõik ju teavad mind inimesena, mis see võltsjuus nüüd siis mind paremaks teeks. Kas mõnel mehel oleks tore, kui väljas tutvub inimesega, kel ilusad juuksed, hiljem kodus võtad juuksed peast, ripsmed eest, ilusakstegeva meigi maha jne ning mis siis alles jääb?? Parem olla aus.

Mul muidu sama teema, kui teemaalgatajal, et ei pea ennast ilusaks, juuksed nirud ja muidu ka nägu pole kena. Aga kui need nirud juuksed korda teen, veidi lokki ajan, jumestuskreemi näkku panen ja veidi ära meigin, siis pole eriti hullu. Õnneks olen vormis ja sale, ilus figuur kompenseerib. Olen samuti palju õppinud ja ennast arendanud, nii et tarkust jagub ja majanduslikult heal järjel, aastad on enesekindlust lisanud ja ausalt öeldes ei lähe mulle enda ei enda ega ka teiste inimeste välimus eriti korda. Imeilusast näolapist rohkem hindan seda, mis seal silmade taga on. Loodetavasti teevad teised sedasama. Lisaks olen tähele pannud, et inimese teevad ilusaks ilusad emotsioonid. Kui silmad säravad, siis paistab ka inimene ilusam.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 22:51; 02.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on hoopis mõtteainet, et miks naine nagu Sarah Jessica Parker, kelle töö ometi seisneb enesenäitamises ja kellel on lademetes raha, pole endale teinud ninaoppi ega muid suuri protseduure.

Opid, parukad jne pole lahenduseks enesega leppimise teel. Kui välimust pole, siis peab oma muude omadustega vaeva nägema (lahe iseloom ja raha/karjäär, mida sul on väidetavalt mõlemat). Imelik, et ise juba 50, aga pole seda teemat enda jaoks lahanud. Normaalse arenguga inimene saab sellest kole/ilus ja “miks ma pole supermodelliks sündinud” teemast üle teismeliseeaga.

Tuleb ennast kuidagi ju kokku võtta ning rõõmustada selle üle, et sul on 2 kätt, 2 jalga, 2 silma, kõik liigub ja saad elada. See on juba parem kui paljudel inimestel, kes oleks pigem sinust 2x koledamad, kui saaks ainult jalad alla või nägemise tagasi jne.

Ilu pole elamise juures peamine ja üldsegi kui ilu ka on, siis saab seda nautida ainult nooruses, mis kaob kiirelt. Ükskord on kõik 70 aastased ja kas siis see loeb midagi, mitu karva ühel noorena peas oli ja mitu karva teisel. Loevad ikka hoopis muud asjad (tervis, suhted, elatud elu).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab ju, et vanaema oli peaaegu kiilas. Nii et tegu pole lihtsalt keskmisest õhemate juustega. Miks ta peaks üks naine siis kiilaneva peaga käima, kui võiks parukat kanda? Mina küll oma töökaaslast selle pärast imelikult ei vaataks. Parukas ei tähenda ju vööni blonde sünteetilisi juukseid, vaid võib midagi lihtsat ja loomulikku valida.

Näiteks selline: https://www.ebay.co.uk/itm/100-Real-Hair-WOMEN-Trends-Blonde-Brown-Short-Natural-Straight-Wig-Human-Hair/183313792702?hash=item2aae5a7ebe:g:7TYAAOSwRkxbQXwe:rk:15:pf:0

Aga no eks see olene muidugi töökohast ka. Kui pead pidevalt inimestega suhtlema, näiteks oled koolitaja vms, siis annab esinduslik välimus enesekindlust ja miks mitte siis parukas pähe tõmmata.

Samas kui oled kirurg, siis muidugi imelik oma maski ja juuksevõrgu vahele parukas pähe panna. Igal juhul mina ei vaata küll viltu, kui inimene ei ole looduse poolt antuga rahul ja kiilaneva pea asemel paruka pähe tõmbab.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 09:54; 21.02 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt üsna varsti ei pane keegi enam su välimust tähelegi. Kui saad vanaks siis. Vana inimene on noorte jaoks vana ja kõik. Ei ilus ega inetu, nii lihtne see ongi. Võrdselt vana endavanustega. Ma pole ehk kõige õigem inimene kommenteerima, sest ise olen olnud pigem keskmisest kenam, aga oma tutvusringkonnas ma küll inimeste välimust enam kohe üldse tähele ei pane. Ma nagu unustan selle täiesti ära, mismoodi nad välja näevad, ei pane sedagi tähele, mis kellelgi seljas on, lihtsalt see pole oluline. Oluline on inimene, milline ta on, kas temaga on tore, kas ta on tark, kas temaga saab mõnusalt rääkida. Ja see ka, kas ta on majanduslikult sarnasel järjel (nt kas saab temaga kohvikusse minna kartmata et ta siis õhtul süüa ei jõua osta). Järjest vähem tähtsaks muutub välimus, mida vanemaks saad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarah Jessica Parker on minu meelest väga ilus naine. Ilu annab eelkõige enesekindlus, mina soovitaksin selle poolega tegeleda.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan alati kadestusega SJP Seks ja linnas. Sale, omapärane ja ilus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SJP on muidu ninaopi teinud, juba suht ammu 🙂 https://goo.gl/images/V98Z6e

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksepikendused. Saab panna ka veel lühematesse juustesse kui pildil. Korralikud maksavad muidugi raha, aga samas on need ka kuude pikkuseks ajaks ilma vahehoolduseta.
https://www.facebook.com/CybercatHair/photos/a.1396372217075231/2158461760866269/?type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksepikendused. Saab panna ka veel lühematesse juustesse kui pildil. Korralikud maksavad muidugi raha, aga samas on need ka kuude pikkuseks ajaks ilma vahehoolduseta.

https://www.facebook.com/CybercatHair/photos/a.1396372217075231/2158461760866269/?type=3&theater

Tahan öelda, et juuksepikendused ei sobi neile, kellel väga hõredad juuksed. Ühesõnaga, paljud tavalised soovitavad neid, kes probleemist teadlikud pole, mis pole ime, sest ega need, kellel pole juustega sellised probleeme, ei jagagi asja, kui ega nad muidugi ei peagi.
Ja tegelikult isegi neil, kellele pole väga hõredad juuksed, lihtsalt hästi peened ja õhemat sorti ja nõrgad ja õrnad, ka neile ei sobi pikendused, need kahjustavad siiski veel rohkem. Kellel on suured probleemid, neil kahjustab kõik. Nagu kunstripsmed või küüned kahjustavad enda omi. Jah ma tean, et kõigil ei kahjusta, aga nendel on ülitugevad loodud juuksed, küüned ja kehakarvad.
Kui hõredate juustega inimene paneb pikendused, siis peale selle, et need raskused kurnavad oma kolme karva veelgi, ei saa olla tulemus ilus, kui laup, pealagi ja meelekohad endiselt läbi kumavad juustest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kes siin viitas enesekindlusele – sellest mul ju puudust pole. Vaat et tänu sellele tõdemusele, et ilu minu uksi ei ava, olen ennast üles ehitanud enam-vähem targaks ja ka enam-vähem rikkaks. Loomulikult pole mulle ette nähtud olla rikka mehe kena kaasake.

Aga – on lihtsalt väga tüütu see muster, et inimesed kujundavad arvamuse ikkagi esmalt välimuse põhjal. Näiteks kui tööle tuleb mõni uus inimene, siis alati läheb umbes pool aastat kui ma kuulen enda kohta seda arvamust, et oo, ta on nii lahe inimene tegelikult. Tahaks küsida – a miks sa teisiti arvasid? Aga ma ei küsi. Ma tean. Ma näen, kuidas ilusad inimesed lõikavad läbi elu nagu nuga läbi sula või.

Teema on niisama arutluseks ja väikeseks tõrvatilgaks meepotti, kus kõik on kenad ja ennast kiita armastavad. Kaastunde asemel ma piem tahtsin näha, kas ilmub keegi, kes ka ütleb otse ja ausalt – ma olen ka k o l e.

Nonii, mina julgen ütelda, et olen Sinuga sama näotüüp, st suuremat sorti nina, otsmikul vaod ja veel tugevad vaod nina juurest suunurkadeni, mis tekitavad mulje vanast, vihasest või siis õnnetust inimesest. Vanus ka Sinuga sama, kuid lisaks sellele arvatakse veel, et olen oma tegelikust vanusest vanem (ja ikka nii +10 aastat). Ja mind häirib see (tegelikult ju ei peaks, sest mis vahet seal ju ikka on, kas 50+ või 60+, aga no ikka on küll). Ja mulle teeb see haiget: mõtlen küll, et olen üle, aga ei saa, rinnus torkab ikka, veri hakkab kõrvus kohisema ja päev saab ebameeldiva alatooni. Pole midagi ette ka võtnud; ega ei oskagi midagi teha; kannatan ära ja elan järgmise korrani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 14:18; 27.02 20:04; 27.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsmikul vaod ja veel tugevad vaod nina juurest suunurkadeni, mis tekitavad mulje vanast, vihasest või siis õnnetust inimesest. Vanus ka Sinuga sama, kuid lisaks sellele arvatakse veel, et olen oma tegelikust vanusest vanem (ja ikka nii +10 aastat). Ja mind häirib see (tegelikult ju ei peaks, sest mis vahet seal ju ikka on, kas 50+ või 60+, aga no ikka on küll). Ja mulle teeb see haiget: mõtlen küll, et olen üle, aga ei saa, rinnus torkab ikka, veri hakkab kõrvus kohisema ja päev saab ebameeldiva alatooni. Pole midagi ette ka võtnud; ega ei oskagi midagi teha; kannatan ära ja elan järgmise korrani.

No vaod on kõige lihtsam teema, selleks on täitesüstid. Usun, et max 1000.- eest on sul kõik vaod läinud ning paariks aastaks hooletu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 18:56; 27.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsmikul vaod ja veel tugevad vaod nina juurest suunurkadeni, mis tekitavad mulje vanast, vihasest või siis õnnetust inimesest. Vanus ka Sinuga sama, kuid lisaks sellele arvatakse veel, et olen oma tegelikust vanusest vanem (ja ikka nii +10 aastat).

No vaod on kõige lihtsam teema, selleks on täitesüstid. Usun, et max 1000.- eest on sul kõik vaod läinud ning paariks aastaks hooletu.

Tänan. Olen sellele mõelnud, aga pole sinnamaani jõudnud. Oskad Sa head kohta soovitada, kuhu pöörduda. Eelistatud Tallinn, kuid Eesti on piisvalt väike, et autoga ka mõnda teise linna sõita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 14:18; 27.02 20:04; 27.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan. Olen sellele mõelnud, aga pole sinnamaani jõudnud. Oskad Sa head kohta soovitada, kuhu pöörduda. Eelistatud Tallinn, kuid Eesti on piisvalt väike, et autoga ka mõnda teise linna sõita.

Marju Karin või Faceline. Tallinnas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 18:56; 27.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan. Olen sellele mõelnud, aga pole sinnamaani jõudnud. Oskad Sa head kohta soovitada, kuhu pöörduda. Eelistatud Tallinn, kuid Eesti on piisvalt väike, et autoga ka mõnda teise linna sõita.

Marju Karin või Faceline. Tallinnas.

Aitäh.
Tundub lootustandev ja lähen konsultatsiooni. Kas keegi oskab enda kogemusi jagada? Kodulehelt lugedes tundus, et täitesüstid on paremad ja ohutumad. Kas on kellelgi tekkinud ka ebasoovitavaid kõrvalmõjusid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 14:18; 27.02 20:04; 27.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav et kõik nii kiidavad seda Marju Karinit. Kui lugesin temaga tehtud intervjuud Kroonikas, siis peale seda ei julgeks tema juurde minna. Keelekasutus nagu voorimehel, kuidagi labane tundus. Võimalik muidugi, et süste teeb hästi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 22:51; 02.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu Ma olen KOLE

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.