Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma olen nii kuradi ebafotogeeniline

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Ma olen nii kuradi ebafotogeeniline

Postitas:
Kägu

Ok

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina ei usu, et inimesest ei saa ühtki normaalset pilti. On mul ka ülimalt nõmedaid, aga on ka üsna viisakaid. Ka insta-staaridel on igasuguseid fotosid, valik lihtsalt tehakse kümnete ja kümnete hulgast.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga lisaks sellele ei suuda ma eriti välguga kaameraga silmi lahti hoida ja seega jään sageli piltidele, silmad poolkinni, mistõttu mõjun nagu raskes joobes ja/või poolearuline.

Mul täpselt sama asi… Ja kui siis üritan elu eest silmi lahti hoida ja mitte pilgutada, on pildil näha hullunud jõllitav pilk… Keegi ehk oskab soovitada, kuidas silmad normaalsed jääksid fotole?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama probleem ja seega ei lase ma end pildistada. Lapsed ja mees tahtsid teha perepilte. Ütlesin et tehku minuta, ei taha pildistamist. Viimased mulle teadaolevad pildid minust on tehtud ca 15+ aastat tagasi. Dokumendifotode pärast ei põe. Need pole olulised. Kui piirivalvur või politsei ei suuda tuvastada, siis see nende probleem.

Ei tee selfisi ega muud jama. Ei oma ka sots.meedia kontosi, kus justkui peaks end näitama.

Aga mõtle laste peale ka, neile ei jää sedasi emast ju hiljem pilte mälestuseks.

Ise olen ka muidu see, kes fotol jääb tegelikkusest sada korda hullem. Aga aeg-ajalt üritan ikka mõnele perepildile või muidu pildile end jäädvustada. Aitabki see, kui teha hästi palju võtteid, siis tuleb mõni ikka enam-vähem. Olen ise ka päris palju pilte sedasi töödelnud, et panen kaks pilti kokku, seet kipub ikka olema, et nendel üksikutel piltidel, kus ise ometi talutav välja näen, on keegi teine kas silmad kinni või muudmoodi imelikult jäänud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te kunagi sedapidi pole mõelnud, et te pole mitte pildil koledad ja päriselus ilusad, vaid pilt peegeldabki tegelikkust? Peegli ees keerutades võite end ju miss universumiks pidada, aga tõenäoliselt oletegi täpselt samasugused nagu fotol.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama probleem ja seega ei lase ma end pildistada. Lapsed ja mees tahtsid teha perepilte. Ütlesin et tehku minuta, ei taha pildistamist. Viimased mulle teadaolevad pildid minust on tehtud ca 15+ aastat tagasi. Dokumendifotode pärast ei põe. Need pole olulised. Kui piirivalvur või politsei ei suuda tuvastada, siis see nende probleem.

Ei tee selfisi ega muud jama. Ei oma ka sots.meedia kontosi, kus justkui peaks end näitama.

otsige fotograaf, kelle tööd meeldivad ja tehke ikka pildid ära enda jaoks, eriti kui mees ja lapsed on tahtmist täis. praegu on ilus sügis tulemas, õues nii hea valgus. trükite välja heas laboris ja ise kodus vaatate, ei ole vaja kuskile riputada. nemad armastavad sind ja hindavad seda mälestust.

Ei viitsi. Mina ei taha neid pilte, kus ise olen. Mõttetu raha kulutamine, nagunii pettun

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täitsa tore teema, sai isegi naerda enne magamaminekut! Minul on täpselt sama teema. Ma ei ole absoluutselt fotogeeniline. Abikaasa juba teab, et kui palun pilti teha, siis tuleb neid teha 50, et leiaks selle 1, mis sobib.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keerake profifotograafi juures tehtud pildid peeglisse (flip horizontally). Kas siis tundute endale endiselt neil
piltidel sama näotu?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa tore teema, sai isegi naerda enne magamaminekut! Minul on täpselt sama teema. Ma ei ole absoluutselt fotogeeniline. Abikaasa juba teab, et kui palun pilti teha, siis tuleb neid teha 50, et leiaks selle 1, mis sobib.

Ma olen korduvalt mehele vihjanud, et ta ei oska pilti teha ja ega ma ei julge paluda ka 50 pilti tal teha😀Ta ei viitsiks, vihastaks ja poriseks. Jonnib juba niisamagi kui vaja mind pildistada, et mis ta ikka üritab, et nagunii ei oska ju 😀No kui raske on üritada ikka paremaid pilte teha või vähemalt telefoni paigal hoida, et udune pilt ei tuleks. Ega mul muud üle ei jää, kui ikkagi see selfiestick osta ja ise teha, sest muidu on varsti lahutus pildistamiste pärast😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lahe. Ma ka selles koledate pildilejääjate klubis. No ehk selle vahega, et ega ma päriselus ka kuigi kena pole, aga no ikka mitte nii hirmsa moega, kui pildile jäädes.
Eks ühe põhjusena tean ka miks see nii on. Mind on õnnistatud suht ebaatraktiivse kolju ja lõualuudega. Hambumus on kuidagi vale – küll ilusad valged hambad sirged reas, aga alalõug liiga taga. Sellel on mingi meditsiiniline nimetus ka, sain täiskasvanuna teada, aga näokuju, eriti profiili teeb ikka jubedaks. Tänapäeval aetakse lastel see breketitega korda. Lisaks on mul kõrge laup, üks silm teisest veidi väiksem, lai nina, puuduvad põsesarnad. Ühesõnaga ei midagi ilusat.
Päriselus, arvan, pole hull seepärast, et lisandub juurde liikumine, dünaamilisus, personaalsus ja üldmulje jääb täitsa nitsevoo. Kuna olen selline aktiivne ja sõbralik kuju, siis hoolimata vigadest pole iial olnud probleeme ei suhete, sõprade ega austajate vähesusega. Pigem vastupidi. Inimestele tundub minu seltskond meeldivat ja peeglist vaatab vastu ka päris kena inimene. Fotograafe nähes aga jooksen tuhatnelja. Alati ei õnnestu. Siis leian end jälle pilti vaadates mõtlemas, et kuidas see nüüd jälle selline välja kukkus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul veel isegi hästi, et ise endast talutavaid pilte suudad teha, minul tulevad ka igasugu selfie’d pea eranditult välja täiesti masendavalt koledad.

Selfisid ei saagi ilusaid teha, mina teen ka vajadusel enese portreefoto nii, et panen fotoka ikka statiivile, ajatan võtte ja lasen siis mitu järjest fotokal klõpsida. Mul ka abikassa ei viitsi 50 pilti klõpsida, ei pea vajalikuks. Seepärast teengi ise, kuni jään rahule.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen fotograaf ja ka mitte eriti lihtsa näoga (silmad eri suurusega, teatud nurga all lõuatu, viltused hambad jne.), et kui vale nurga alt pildistada, on tulemus pehmelt öeldes kohutav. Seni ei ole ma leidnud ühtegi fotograafi, kes minust endast ilusaid pilte suudaks teha. Kurb on, sest tahaks, et mulle pakutaks sama rõõmu, mida ise pakun teistele – mu suurimaks südameasjaks inimesi pildistades, on leida üles need “ilusad nurgad” ja igal inimesel need kahtlemata olemas on! Tean, sest isegi enda näost saan ma samuti täitsa kenad fotod kätte kui tahtmist ja aega jagub, kuid puldiga ja statiivilt pildistades jäävad võimalused piiratuks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuid puldiga ja statiivilt pildistades jäävad võimalused piiratuks

Jah, paraku dünaamilisi pilte nii eriti ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Googeldade ingl. k. kuidas alati fotodel hea välja näha. Poseerimine on õpitav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahe. Ma ka selles koledate pildilejääjate klubis. No ehk selle vahega, et ega ma päriselus ka kuigi kena pole, aga no ikka mitte nii hirmsa moega, kui pildile jäädes.
Eks ühe põhjusena tean ka miks see nii on. Mind on õnnistatud suht ebaatraktiivse kolju ja lõualuudega. Hambumus on kuidagi vale – küll ilusad valged hambad sirged reas, aga alalõug liiga taga. Sellel on mingi meditsiiniline nimetus ka, sain täiskasvanuna teada, aga näokuju, eriti profiili teeb ikka jubedaks. Tänapäeval aetakse lastel see breketitega korda.

Kuigi ma sinu keissi ei tea, siis ma ikkagi kahtlen, kas ainuüksi breketitest piisab. Sellistel juhtudel tehakse lõualuude operatsioon, kus alalõualuu tuuakse ette, kui vaja, siis liigutatakse ka ülemist lõualuud ettepoole või ülespoole. Tulemusena paraneb nii hambumus kui ka väljanägemine, inimesel on lõpuks korralik lõuaga profiil, huultel on struktuur, kuhu toetuda, nina sirgem jne. Neid operatsioone ei tehta mitte ainult noorukitele, vaid ka täiskasvanutele. Paljudel juhtudel on inimesed uuesti breketiravi ja operatsiooniga alustanud, kuigi hambad on iseenesest sirged.
Eks mõni professionaal oskab paremini seletada. Aga võid internetist pilte guugeldada, selle operatsiooniga kaasnevad omad riskid, kuid tulemused on üldjuhul väga kenad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuigi ma sinu keissi ei tea, siis ma ikkagi kahtlen, kas ainuüksi breketitest piisab. Sellistel juhtudel tehakse lõualuude operatsioon, kus alalõualuu tuuakse ette, kui vaja, siis liigutatakse ka ülemist lõualuud ettepoole või ülespoole. Tulemusena paraneb nii hambumus kui ka väljanägemine, inimesel on lõpuks korralik lõuaga profiil, huultel on struktuur, kuhu toetuda, nina sirgem jne. Neid operatsioone ei tehta mitte ainult noorukitele, vaid ka täiskasvanutele. Paljudel juhtudel on inimesed uuesti breketiravi ja operatsiooniga alustanud, kuigi hambad on iseenesest sirged.
Eks mõni professionaal oskab paremini seletada. Aga võid internetist pilte guugeldada, selle operatsiooniga kaasnevad omad riskid, kuid tulemused on üldjuhul väga kenad.

Lisaks ninaopp ja põsesarnadesse saab täidet süstida. Elu on selleks liiga pikk, et seda kõike mitte ette võtta. Tulemus on kindlasti vaeva väärt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah ärge põdege- enamus inimesi on alla keskmise välimusega ja piltidel koledad.
Vaadake või poes ringi- 100 tavalise ja inetu peale on üks ilus. Sama ka fotodega. Õnneks saab tänapäeval fotoshoppida ja sada imet teha, enne kui pildid kuskile üles panete või välja prindite

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks ninaopp ja põsesarnadesse saab täidet süstida. Elu on selleks liiga pikk, et seda kõike mitte ette võtta. Tulemus on kindlasti vaeva väärt.

Oh, kahtlemata oleks tulemus ilus, aga see tundub siiski nii tühine. Ma pole just kuigi rikas ja vajaminevate asjade nimekirjas on u 100 asja eespool kui lõualuu- või ninaoperatsioon. Miks peaksin kulutama meeletuid summasid ja taluma valu ning taastumisperioodi vaid selleks, et fotole kaunis jääda? Ma tõesti arvan, et kui see fotovärgindus kõrvale jätta, olen täitsa talutav inimene, nii seest kui väljast. Mul on äge mees, palju lapsi, head sõbrad ja tõeliselt rõõmus olek. Kellele või milleks hakkaksin nüüd keskeas veel mingit paremat lõuga taga ajama? Lisaks on minu meelest inimese kõige seksikam kehaosa tema aju ja selle treenimine ei maksa midagi. Pildile küll ei jää, aga suu lahti tehes paistab ikka välja.

+5
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma olen nii kuradi ebafotogeeniline