Esileht Pereelu ja suhted Ma olen oma mehele lastekantseldaja ja kodumasin!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Ma olen oma mehele lastekantseldaja ja kodumasin!

Postitas:

Kuidas seda muuta? Kas seda annab enam muuta? Lahku minna ei saa veel, sest lapsed armastavad isa ja tahavad temaga koos elada. 10a abielus, kolm last, lastele on ta hea isa (ja mis seal salata, meeskonnana on palju lihtsam lapsi kasvatada kui üksi), mehena kehv, nii nagu ühes teemas arutletakse, et kas saab olla)- pole mingit intiimsust (enam mina ei taha ka), pole lähedust, ei hooli minust ega sellest, kas mina midagi vajaks, elus tähtsusjärjekord on tema ise, ema, lapsed ja ehk siis tulen mina.

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.06 12:46; 10.06 13:13; 10.06 13:43; 10.06 17:48; 10.06 22:09; 11.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mees sind ei armasta, siis ei, seda ei saa muuta. Valikuid on sul kaks: eldada samamoodi edasi või minna lahku.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki lõpetad perekoolis libateemade tootmise ja su elu ongi palju ilusam?

+7
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näed, ma teen üle hulga aja teema (mitte midagi erakordset, selliseid on siin kümneid- lapsed, rutiin, uudsuse kaotanud pikk suhe) ja IKKA leidub libakarjuja. Kui sa lihtsalt ei tea, millest jutt käib ja ei suuda suhtestuda, siis on kõige targem valik alati vait olemine, jätaks sust palju sümpaatsema mulje.

Pean tunnistama, et ka minul enam pole temale mõeldes suuri positiivseid tundeid, lihtsalt on mees. Ei saa süüdistada, et tal on samamoodi. Kunagi olid tunded nii suured ja nii palju armastust, aga see on lihtsalt kena mälestus. Eks lahku läheme kunagi nagunii, sest ma ei näe hetkel mitte ühtegi põhjust, MIKS temaga koos elada pealse seda, kui lapsed on oma elu peal- et mul oleks kellelegi sooja sööki teha ja kelle sokke kokku korjata? No aitäh, ei. Võtangi kassi ja kantseldan kunagi lapselapsi, sellest aitab küll. Olen 41 ja ei kavatse tervet ülejäänut elu niimoodi tunneteta suhtes vireleda, kus mehest on ainult teenindamist ja tülinat. Ja olengi kibestunud.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.06 12:46; 10.06 13:13; 10.06 13:43; 10.06 17:48; 10.06 22:09; 11.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleks kellelegi sooja sööki teha ja sokke kokku korjata? No aitäh, ei.

Miks sa praegu pead tema sokke kokku korjama? Ära korja!
Pesema ka ei *pea* mehe pesu (kuigi isiklikult leian, et mõttekam kogu pere oma koos pesta)
Mis värk naistel selle pesuga on, keegi seisab piitsaga ja käseb pesta? Kui ei taha, ära pese, jumala eest!

elus tähtsusjärjekord on tema ise, ema, lapsed ja ehk siis tulen mina.

Oleks sa ise ka end varem enda jaoks tähtsamale kohale seadnud, ei hädaldaks praegu siin.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 13:20; 11.06 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle üks lilleke keset pasamerd ehk “ohver”. äkki võtaks vastutuse enda elu eest ja hakkaks elama?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sul on võimalus abielu lahutada ja lapsed mehe kasvatada jätta. Hakkad pühapäevaemaks, leiad endale uue mehe. Elatist pead siis küll maksma hakkama.

Või sa arvad, et kui oled veel kümme aastat abielus, kuni lapsed suureks saavad, et siis on sul parem šanss uut suhet leida? Või sa arvad, et lapsed seda üldse ei taju, et sul mehega omavahel ei klapi?

Aga kui sa leiad, et sa ei taha abielu lahutada, siis pole ka mõtet siia nõu küsima tulla. Käige kuskil paariteraapias ära ja kui see ei aita, siis vireled oma kehvas abielus edasi.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 13:38; 10.06 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle üks lilleke keset pasamerd ehk “ohver”. äkki võtaks vastutuse enda elu eest ja hakkaks elama?

Ja mida hakkaks peale “mitteohver”? Ma mõtlen, peale mõttetu õelutsemise.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.06 12:46; 10.06 13:13; 10.06 13:43; 10.06 17:48; 10.06 22:09; 11.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tervis.elu24.ee/4437943/menopausiga-kaasnevaid-sumptome-saab-leevendada

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen umbes samas olukorras, ainult selle vahega, et meil 2 last. Me oleme 30ndates mõlemad mehega ja samuti koos olnud 10 aastat. Mida aeg edasi, seda vähem on meil millestki peale kodu ja laste rääkida, elame nagu toanaabrid. Viimasel ajal on veel pidevad tülid mehe käitumisest tulenevalt sest ta on pidevalt närviline ja tõstab häält nii minu kui laste peale. Mul oli korraliku sissetulekuga töökoht aga kui seoses coronaga ma kaotasin oma töö ja hetkel ei saa enne septembrit ka tööle minna sest laste kool ja lasteaed kinni kuni septembrini. Mina olen seda meelt, et kehvas suhtes laste nimel vireleda ei tohiks, sest lapsed nagunii tajuvad teie omavahelisi pingeid isegi kui te nende ees ei tülitse. Usu mind, lapsed ei tule sind kunagi tulevikus tänama, et hambad risti nende nimel halvas abielus püsisid. Kui teil kummalgi tundeid enam pole siis kindlasti on võimalik mingi lahendus leida. Ise just püüangi siin erinavaid lahendusi leida, sest selline elu ei tee kedagi õnnelikuks. Jah, lahutamine on lastele karm, aga ma olen kindel, et halvas abielus või suhtes virelemine on neile veel kahjustavam. Nii need disfunktsionaalsed suhted tekivadki kui lapsepõlvest on selline mudel näidiseks ees.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen umbes samas olukorras, ainult selle vahega, et meil 2 last. Me oleme 30ndates mõlemad mehega ja samuti koos olnud 10 aastat. Mida aeg edasi, seda vähem on meil millestki peale kodu ja laste rääkida, elame nagu toanaabrid. Viimasel ajal on veel pidevad tülid mehe käitumisest tulenevalt sest ta on pidevalt närviline ja tõstab häält nii minu kui laste peale. Mul oli korraliku sissetulekuga töökoht aga kui seoses coronaga ma kaotasin oma töö ja hetkel ei saa enne septembrit ka tööle minna sest laste kool ja lasteaed kinni kuni septembrini. Mina olen seda meelt, et kehvas suhtes laste nimel vireleda ei tohiks, sest lapsed nagunii tajuvad teie omavahelisi pingeid isegi kui te nende ees ei tülitse. Usu mind, lapsed ei tule sind kunagi tulevikus tänama, et hambad risti nende nimel halvas abielus püsisid. Kui teil kummalgi tundeid enam pole siis kindlasti on võimalik mingi lahendus leida. Ise just püüangi siin erinavaid lahendusi leida, sest selline elu ei tee kedagi õnnelikuks. Jah, lahutamine on lastele karm, aga ma olen kindel, et halvas abielus või suhtes virelemine on neile veel kahjustavam. Nii need disfunktsionaalsed suhted tekivadki kui lapsepõlvest on selline mudel näidiseks ees.

Mina sinu asemel natuke seaksin atra enne lahuminekut. Tead, tihtipeale mehele tuleb üllatusena, et ta nii halvasti käitub, et teine pool lausa lahku tahab minna. Mina olin ühel hetkel sarnastel põhjustel lahku minemise äärel. Siis kirjutasin mehele pika kirja oma nägemuse kohta asjadest, ütlesin, et ma mingil juhul ei ole nõus elama kooselus, kus ma tunnen end tüütu veskikivina kaelas ja saan kenasti lastega ka temata elatud, et ta ei pea tundma end vangis meie küljes aga peab otsustama, kas ta tahab minu ja lastega koos elada või mitte. Üllatusena selgus, et tahtis küll ja käitumine muutus kardinaalselt paremaks, vaatamata jätkuvale stressile töökohas, nüüd sellest juba 7 aastat möödas ja paistab, et toimis, töökoha vahetas ka mees ära ning tööstress läks kohe väiksemaks. Sa ikka enne räägi mehega, kuidas sa end tunned ja lisaks arvesta, et mees ilmselt praegu tunneb kohutavalt suurt vastutust ja survet seoses sinu töötusega, kuna tema peab kogu peret ülal pidama ja tal võib salamisi suur mure ja stress seetõttu olla. Rääkige oma finantsid läbi, kuidas te saaksite hakkama isegi, kui ka mees töö kaotab, et tal see suur raskus veskikivina kaelast kaoks. Ja arutage ka seda jututeemade puudust, et kas mees üldse oleks huvitatud edasise koos toimimise nimel pingutama. Kui ei siis ei, siis aeg lahku minna. Aga vahel on kriisihetkes tehtud otsused ennatlikud, eriti kui suures tusatujus unustatakse teineteisega rahulikut oma muredest rääkimata ja arvatakse, et teine peaks isegi taipama.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 14:51; 10.06 15:11; 10.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle nii, et kui sa lahku mehest läheksid, oleksid ikka lastekantseldaja ja kodumasin (kuigi mitte mehele), aga lastel ei oleks isa. Kuniks te ei kakle ja rahumeelselt läbi saate ei ole lahkuminek tegelikult kuigi suuri elumuutuseid toov. Tõenäoliselt läheks veel aastaid, enne kui mõne uue mehe leiad, kes lastega naise vastu huvi tunneb. Miks mitte siis lasta lastel isaga koos üles kasvada ja lahku minna seejärel. Minul on mitu toredat tuttavat paari kes just pärast laste kodust välja saatmist on uue paarilise leidnud ja nüüd kahekesi seiklevad ja elu naudivad.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 14:51; 10.06 15:11; 10.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle nii, et kui sa lahku mehest läheksid, oleksid ikka lastekantseldaja ja kodumasin (kuigi mitte mehele), aga lastel ei oleks isa. Kuniks te ei kakle ja rahumeelselt läbi saate ei ole lahkuminek tegelikult kuigi suuri elumuutuseid toov. Tõenäoliselt läheks veel aastaid, enne kui mõne uue mehe leiad, kes lastega naise vastu huvi tunneb. Miks mitte siis lasta lastel isaga koos üles kasvada ja lahku minna seejärel. Minul on mitu toredat tuttavat paari kes just pärast laste kodust välja saatmist on uue paarilise leidnud ja nüüd kahekesi seiklevad ja elu naudivad.

Miks peab eeldama, et naisel kindalsti uut meest vaja. Väk! Saab ju üksi ka lastega elada või siis elada üksi ja lapsed käivad üle nädala ema juures ja üle nädala siis isa juures.
Kui kooselu (laste nimel) jätkub, siis peab ikka suutma vähemalt piirid paika panna, et mida üksteiselt oodatakse, et kodused toimetused oleksid võrdsemalt jagatud, mitte nii, et naine hoolitsegu justkui mingi võõra mehe eest. See ongi ju vastik tunne, mis eraldi elades kaoks, et ei pea tasuta kellelegi kõrvalseisvale täiskasvanule kodumajandamise teenet pakkuma.

Mina kasvataksin selgroogu ja lõpetaks teise teenindamise. Kooselusse panustagu ikka mõlemad. Muidugi on ka võimalik, et mees enda arvates panustabki – maksab arveid, teenib raha, annab lastega aega veetes sulle “vaba” aega jne. Oled sa kindle, et mees on puuk või on teil lihtsalt panustamisest erinev arusaam?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 17:38; 11.06 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle üks lilleke keset pasamerd ehk “ohver”. äkki võtaks vastutuse enda elu eest ja hakkaks elama?

Ja mida hakkaks peale “mitteohver”? Ma mõtlen, peale mõttetu õelutsemise.

Ma ei saa sellest aru, mismoodi sa mehele lastekantseldaja oled, aga ära ole siis. Mehe jaoks kantseldad lapsi? Jäta lapsed aeg-ajalt mehe kantseldada ja otsi omale hobi, mis su mõtted lastelt ja mehelt paaril õhtul nädalas eemale viib. Ja kodumasin sa ka olema ei pea. Ma pole kunagi sellest sokiteemast aru saanud…no las vedelevad siis seal maas, mitte midagi ei juhtu. Naised ise võtavad omale selle kodumasina rolli, ja siis on kibestunud ja väsinud. Mitte midagi ei juhtu, kui sokid maas vedelevad. Mitte midagi ei juhtu, kui mõni tolmurull nurgas hõljub. Mitte midagi ei juhtu, kui lapsed mõned õhtul sooja söögi asemel poe valmistoitu söövad või ise omale võileibu teevad. Võta vabamalt.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle nii, et kui sa lahku mehest läheksid, oleksid ikka lastekantseldaja ja kodumasin (kuigi mitte mehele), aga lastel ei oleks isa. Kuniks te ei kakle ja rahumeelselt läbi saate ei ole lahkuminek tegelikult kuigi suuri elumuutuseid toov.

Just sellistel kaalutlustel ma olengi veel siin.

Tõenäoliselt läheks veel aastaid, enne kui mõne uue mehe leiad, kes lastega naise vastu huvi tunneb.

Praeguselk hetkel ei isuta uue mehe järele absoluutselt, mul on meestest natukeseks ajaks küllalt.

Miks mitte siis lasta lastel isaga koos üles kasvada ja lahku minna seejärel. Minul on mitu toredat tuttavat paari kes just pärast laste kodust välja saatmist on uue paarilise leidnud ja nüüd kahekesi seiklevad ja elu naudivad.

Umbes selline plaan esialgu on. Sinna on ca 10 a aega.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.06 12:46; 10.06 13:13; 10.06 13:43; 10.06 17:48; 10.06 22:09; 11.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab eeldama, et naisel kindalsti uut meest vaja. Väk! Saab ju üksi ka lastega elada

Sest see naine otsis omale MEHE, et kellegagi koos elada?

Kui naine oleks üksiku hundi tüüpi, siis poleks endale ju seda meest otsinud?

Või sina otsisid ja siis said alles teada, et saad ka üksi hakkama?
Noh, kah üks õppimisvõimalus.
Teise inimese arvelt, muidugi.
Kui mees sinu jaoks üldse inimene on … ilmselt mitte. Mees on perekoolika jaoks loom.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle nii, et kui sa lahku mehest läheksid, oleksid ikka lastekantseldaja ja kodumasin (kuigi mitte mehele), aga lastel ei oleks isa. Kuniks te ei kakle ja rahumeelselt läbi saate ei ole lahkuminek tegelikult kuigi suuri elumuutuseid toov.

Just sellistel kaalutlustel ma olengi veel siin.

Tõenäoliselt läheks veel aastaid, enne kui mõne uue mehe leiad, kes lastega naise vastu huvi tunneb.

Praeguselk hetkel ei isuta uue mehe järele absoluutselt, mul on meestest natukeseks ajaks küllalt.

Miks mitte siis lasta lastel isaga koos üles kasvada ja lahku minna seejärel. Minul on mitu toredat tuttavat paari kes just pärast laste kodust välja saatmist on uue paarilise leidnud ja nüüd kahekesi seiklevad ja elu naudivad.

Umbes selline plaan esialgu on. Sinna on ca 10 a aega.

Issand jumal!!!
Raisata oma elust 10 aastat ja elada mingi mõttetu orjana. OMG.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 18:35; 11.06 07:15; 11.06 07:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes selline plaan esialgu on. Sinna on ca 10 a aega.

Issand jumal!!!

Raisata oma elust 10 aastat ja elada mingi mõttetu orjana. OMG.

Mis orjana? See kantseldamine ja toidukeetmine on ju peaasjalkkult laste pärast. Kust otsast see lahku kolides muutuks? Mehe pärast vaevalt neid asju peaks tegema.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 14:51; 10.06 15:11; 10.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes selline plaan esialgu on. Sinna on ca 10 a aega.

Appi. Siin ongi vastus. Ise sa ennast ei väärtusta, seega ei väärtusta sind mitte keegi teine ka. Ilmselt leiab mees varsti ise kellegi. Siis oled sa terve oma elu tühja elanud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes selline plaan esialgu on. Sinna on ca 10 a aega.

See mees leiab sul õige pea mingi noorema silmarõõmu ja laseb jalga. Või siis sinu jaoks halvem variant – ta peab armukest avalikult ja eeldab, et sina teda edasi teenindaksid. Ja siis sina, saba sorgus, teedki seda, sest sul on niisugune plaan… et veel kümme aastat halba abielu kannatada.

Küsimus: mida see abielu SULLE annab? Kui see mees on lastele nii suurepärane isa nagu sa väidad, siis kas tõesti see suurepärane isa kaoks nipsust niipea kui lahutus laual? Ja kui see nii oleks, siis kas ta ikka päriselt ka on suurepärane isa, või on see sul lihtsalt mingi enesepete selleks, et sa veel 10 aastat oma kehva abielu plaani saaksid täita?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 13:38; 10.06 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see ongi naise töö, sry.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena kehv

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 21:41; 10.06 22:33; 11.06 08:05; 11.06 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Milline “kõrgetasemeline” analüüs…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.06 12:46; 10.06 13:13; 10.06 13:43; 10.06 17:48; 10.06 22:09; 11.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline “kõrgetasemeline” analüüs…

Jah, see on elu, 40-aastase naise kehas toimuvad mitmed hormonaalsed muutused. Meil on lihtne süüdlast otsida teisest inimesest. Pea võib kõike tahta, aga oma keha vastu me ei saa.
Mitte mees ei ole kehv, vaid meil on oma üleminekuaastatega raske leppida.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 21:41; 10.06 22:33; 11.06 08:05; 11.06 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte siis lasta lastel isaga koos üles kasvada ja lahku minna seejärel. Minul on mitu toredat tuttavat paari kes just pärast laste kodust välja saatmist on uue paarilise leidnud ja nüüd kahekesi seiklevad ja elu naudivad.

Umbes selline plaan esialgu on. Sinna on ca 10 a aega.[/quote]

Miks sa üldse arvad, et sul on see 10 aastat antud? Kas sul on mingi leping kusagil, mis ütleb, kui vanaks sa elad, et nii oma elu planeerid? Sellist ohvri elu elavad naised surevad tavaliselt lõpuks vähki, ei ole lastel ema ega lastelastel vanaema. See pole mingi udujutt, tavameditsiinis on ju täiesti kinnitatud, mida teeb stressirohke elu inimese tervisega. Kellelgi pole lõpuks midagi. Kõik on õnnetud ja ilma. Kõigi elud on raisatud. Miks elavad inimesed koos? Selleks, et nad armastavad üksteist ja tahavad pidevalt koos olla. Teie ei armasta üksteist. Sa soovid tekitada teiste jaoks illusiooni nagu te armastaksite, elate koos, et kõigile valetada nagu kõik oleks hästi. Valetada iseendale ja lastele, oma vanematele. Näitetrupp mitte perekond.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 18:35; 11.06 07:15; 11.06 07:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle nii, et kui sa lahku mehest läheksid, oleksid ikka lastekantseldaja ja kodumasin (kuigi mitte mehele), aga lastel ei oleks isa. Kuniks te ei kakle ja rahumeelselt läbi saate ei ole lahkuminek tegelikult kuigi suuri elumuutuseid toov. Tõenäoliselt läheks veel aastaid, enne kui mõne uue mehe leiad, kes lastega naise vastu huvi tunneb. Miks mitte siis lasta lastel isaga koos üles kasvada ja lahku minna seejärel. Minul on mitu toredat tuttavat paari kes just pärast laste kodust välja saatmist on uue paarilise leidnud ja nüüd kahekesi seiklevad ja elu naudivad.

Kui halb nõuanne!!! Kuhu see isa siis kaob??? Neil sinu tuttavatel kadus säde ära võibolla alles mõni aasta enne lahutust. Kesse loll sellist elu elab??? Ise elad ka praegu nii või? On tore?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 18:35; 11.06 07:15; 11.06 07:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudus kuubis. Naise ainus ülesanne on mehe jaoks elada ja mees ise ei pea üldse naist erutama?

Õudne on siis kui naine lugusid välja hakkab mõtlema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 21:41; 10.06 22:33; 11.06 08:05; 11.06 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes selline plaan esialgu on. Sinna on ca 10 a aega.

Ma olen 100% veendunud, et mehel on sama plaan. Koos lapsed suureks ja lahku ära.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 21:41; 10.06 22:33; 11.06 08:05; 11.06 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 100% veendunud, et mehel on sama plaan. Koos lapsed suureks ja lahku ära.

Siis on ju kõik korras. Ma olen seda talle muide ka öelnud, aga ta tavaliselt ei kipu minu ütlemisi tõsiselt võtma ja siis kui käes on, siis on sellist nägu, et kust see pauk nüüd tuli ja miks keegi varem midagi ei öelnud, kust tema teadma pidi… aga kui ma ütlen, ei usu. Mõnikord ma siiski arvan, et talle valmistab õudu mõte lahutusest ja siis ta üritab. Natuke aega.
Kunagi ühes teises samasuguses teemas keegi ütles, et aga see on ju mehe jaoks ideaalsuhe ja elu- kodus on naine, kes hoiab “kodukolde leeki” ja lapsed alati hooldatud ja kasitud. Kui see naine ei näägutaks ja mingi emotsioonitsemisega sisse ei sõidaks ja mingeid imelikke tahtmisi ei omaks, oleks kõik lill. Aga naine tahab, et temaga räääägitakse ja… phäh.

Me oleme mõlemad küllalt perele orienteeritud vastutusvõimelised inimesed, et koos üles kasvatada oma sigitatud lapsed. Tegelikult ei ela me halvemini kui vähemalt pooled samasugused paarid, ei tülitse suurt (ainult vahel minu eestvedamisel, kui minul emotsioonid üle pea kokku löövad).

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.06 12:46; 10.06 13:13; 10.06 13:43; 10.06 17:48; 10.06 22:09; 11.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kes mees sinule on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma olen oma mehele lastekantseldaja ja kodumasin!