Esileht Veebikonstaabel Ma olen praegu selleks vist võimeline…

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Ma olen praegu selleks vist võimeline…

Postitas:
Kägu

..et oma väimees laiaks lüüa. Tütar helistas just ja ütles, et mees tuleb nv koju, võtab temalt lapse ja läheb Soome koos lapsega. Asi nimelt selles, et mees töötab ja elab Soomes juba aastaid. Seal elab kokku ühe eestlannaga ja kord kuus käib siis ka siin oma last vaatamas. Nüüd tütar leidis ka endale ühe hea sõbra, kellega harva ka kohtuvad. See jõudis ka meheni, aga temale on see loomulikult vastukarva. Naine ei tohi kellegagi kohtuda ega sõpru omada. Neil on ka kooselu ajal ostetud maja, mis on loomulikult mehe nimel. Lapse ära viimist põhjendab sellega, et tema sissetulekud on suuremad ja saab lapsele rohkem võimaldada. Aga siiamaani on aidanud ainult rahaliselt lapsele riiete ostmisega ja maksab ka majalaenu. Vahest ka niisama natuke näpuotsaga andnud. See selleks, aga nüüd ongi kõige suurem hirm, et võtab lapse ja läheb. Käskisin lapse dokumendid ära panna, et ta neid kätte ei saaks. Süda käsib endal sinna minna selleks ajaks, aga samas ei tahaks sellega probleeme juurde tekitada. See oli nüüd ka üks suur hoop minule ja ei tea kuidas teda aidata ja toetada.

Please wait...
Postitas:
andero-

RE: Ma olen praegu selleks vist võimeline…

Tere,

Reaalselt kui ei ole kohtu poolt määratud lapsele eestkoste õigust on isal lapsele emaga võrdväärne õigus. Saan aru, et antud olukorras seda tehtud ei ole, seega ainuke reaalne lahendus on saavutada mõlemaid osapooli rahuldav kokkulepe. Väimehe \”laiaks löömine\” kindlasti lahendus ei ole ja enne vägivalla kasutamist tasuks mõelda lapselapse peale. Väimees esitab avalduse ja lapselaps saab kriminaalkorras karistatud vanaema…

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Esileht Veebikonstaabel Ma olen praegu selleks vist võimeline…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.