Esileht Pereelu ja suhted Ma olen praegu selleks vist võimeline…

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Ma olen praegu selleks vist võimeline…

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat Aga siiamaani on aidanud ainult rahaliselt lapsele riiete ostmisega ja maksab ka majalaenu. Vahest ka niisama natuke näpuotsaga andnud. [/tsitaat]

Kui sa tahtsid selle kirjeldusega jätta muljet, et vat kus halb mees, üldse lapsesse ei panusta, ei läinud see sul korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahtsid selle kirjeldusega jätta muljet, et vat kus halb mees, üldse lapsesse ei panusta, ei läinud see sul korda.[/tsitaat]

Kui nüüd ise selge peaga oma kirjutist uuesti lugesin, siis võib jääda jah selline mulje. Tegelikult ma ei tahtnud teda kuidagi halvustada. Tol korral keeras kõik lihtsalt üle võlli. Olid mõlemad nv minu juures ja ka mees sai aru, et naisel on samuti õigus oma eluga edasi minna nagu tema seda juba teinud on. Ilma igasuguste ähvardusteta.
Aitäh, kes kaasa mõtlesid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.03 11:15; 07.03 14:36; 07.03 14:56; 08.03 09:58; 08.03 10:35; 13.03 08:18; 13.03 15:49; 13.03 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

mis lapse dokumentide peitmisse puutub, siis siin on veel üks konks. nimelt saab lapse seaduslik vanem ülilihtsalt lasta uued dokumendid teha väites, et eelmine on nt kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, nädalavahetus on möödas. Mis toimus? Muidu jääb teema pooleli ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yes1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii, nädalavahetus on möödas. Mis toimus? Muidu jääb teema pooleli ju.[/tsitaat]

Loe natuke ülevalt poolt 08.18

Praeguselt kõik ok

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.03 11:15; 07.03 14:36; 07.03 14:56; 08.03 09:58; 08.03 10:35; 13.03 08:18; 13.03 15:49; 13.03 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju veel, et tütar kolis juba reedeks sealt hädavajalikuga minema. Mees palus loomulikult tagasi tulla, et muidu maja jääb rüüstata. Lubas maja tütre nimele teha, et lapsel ikka kodu oleks. Ta on muidu hea mees, aga vist armukadedus sai võitu. Elame näeme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.03 11:15; 07.03 14:36; 07.03 14:56; 08.03 09:58; 08.03 10:35; 13.03 08:18; 13.03 15:49; 13.03 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et kõik laabus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii palju veel, et tütar kolis juba reedeks sealt hädavajalikuga minema. Mees palus loomulikult tagasi tulla, et muidu maja jääb rüüstata. Lubas maja tütre nimele teha, et lapsel ikka kodu oleks. Ta on muidu hea mees, aga vist armukadedus sai võitu. Elame näeme.[/tsitaat]
aru ma ei taipa, kui endal uus naine juba olemas, siis mis mõte sellel armukadedusel on…
ja siis veel virisetakse, et naised on klammerduvad.
mehed on palju hullemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mees? Naerukoht.Ise ei söö ja teistele ei anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on küll teemast väga palju möödas aga tahaks seda teada kui ma lapsega tahan soome külla sõita kas pean lapseisa käest allkirja võtma ? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oled sa kunagi ilma lapse isata (aga koos lapsega) reisinud? Minu sõbrannad väidavad kui ühest suust, et keegi ei küsi seda luba näha. Jah, hiljem saab teha avalduse ja meest lapseröövis süüdistada, aga ei maksa loota, et nad piiril kinni peetakse. Targem on ikkagi teha nii, et isa ei saaks mitte kuidagi (füüsiliselt siis) last kaasa võtta. Ja kuna mees on naisest tavaliselt tugevam, oleks tõesti kindlam, kui naise ema nädalavahetusel seal oleks.[/tsitaat]

Kusjuures ebanormaalne on see tõesti, et vähemalt Soome minnes ei küsita tõesti. Mu alaelaine laps käib aegajalt vanaema juures Soomes ja kedagi ei huvita, et kes see naine lapsele on. Pole olnud lapse vanemate luba vaja ega midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub reisimisse lastega, siis ei küsita õieti kuskil luba. Mina sõidan pidevalt üksinda oma lastega ja mõnikord ka mõne sõbranna lapse kaasa võtnud Eesti ja USA vahet ning mitte keegi ei küsi kelle lapsed need on. Algusaastatel oli ikka notariaalselt tõendatud luba kaasas aga nüüd olen loobunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu aurst täiesti normaalne, et reisimiseks ei pea mingeid lubasid sebima. aga ilma naise loata ei saa see laps Soomes lasteaia kohta ega ka toetusi -seda luba küsitakse seal kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see on küll teemast väga palju möödas aga tahaks seda teada kui ma lapsega tahan soome külla sõita kas pean lapseisa käest allkirja võtma ? 😀 [/tsitaat]

Kui sul on lapsega sama perekonnanimi, siis ei küsita midagi. Sama tehnikaga võivad teised lapse sugulased või isegi võõrad lapsega reisida, peaasi, et perekonnanimi on sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma olen praegu selleks vist võimeline…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.