Esileht Pereelu ja suhted Ma olen terve elu vihanud neid naisi ja nüüd olen samasugune:S

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Ma olen terve elu vihanud neid naisi ja nüüd olen samasugune:S

Postitas:

Minu arvates on nõme selle mehe naisele minna teatama et tead olin su mehega. Sa ju ei tea täpselt, mis suhted tal oma naisega on ja mis kokkulepped pereeeelus jne. Minu arvates teed sa ainult end lolliks. Kui sulle suhe abielumehega ei sobi ja tunned end reedetuna, siis lihtsalt nii ütledki sellele mehele ja rohkem ei kohtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas hakata torikima või mitte, selles osas ma arvamust avaldama ei hakka.
Aga see pealkiri! Oled terve elu vihanud naisi, kes enese teadmata abielumeeste poolt (ükskõik, kui lühikeseks ajaks) on õnge võetud? Miks küll? Äärimisel juhul võib mingit hulka neist süüdistada natuke tobuke olemises, aga vihata? Ja neid mehi, nagu ma aru saan, mitte? Selle kohta võib küll öelda, et karma :). Sedasorti õppetund, milliseid elu ikka pakkuma kipub, kui silmaklappidega ringi käia ja mingeid põhjendamatuid ja tugevaid veendumusi omada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin endateadmata armuke mehele,kellel oli just sündinud koju teine laps. Olin armuke umbes 7 kuud,kui asjale jälile sain.Mees oli minuga iga nv koos ja ma tõesti ei osanud seda aimata,sest me käisime absoluutselt igal pool koos ja tundub, et ta mind avalikkuse eest ei varjanudki. Lahutas oma abielu minu pärast.Jäin rasedaks ja kolisime kokku. Nüüd asjast möödas 5 aastat.Mehel selle ajapeale kokku olnud lugematu hulk armukesi,mis nüüd muidugi välja tuli. Ja seda ka seetõttu ,et üks armuke saatis talle kogemata valele numbrile sõnumi.Need armukesed kes minuga nüüd ühendust võtsid,ei teadnud minu olemasolust ja samuti ei teadnud mina nendest.Minu elu oli supper,pereelu supper,kõik oli hästi. POleks osanud sellist pauku küll oodata. Nüüd oleme lahus.Mehel uus silmarõõm,teiste seas.Vahe sellest,et võttis nüüd kuulsuse omale.Küll seegi välja tuleb.Kuulsuse kõrval tuleb info kiiremini välja kui muidu. JA siis need vaesed naised,kes arvasid,et on tal ainuke:S.
Igatahes.
Olen ülimalt tänulik,et see võõras tüdruk kes temaga suhtles,mulle oli nõus kõik ära rääkima.
Mina olen vähemalt rahul,et sellest ,,suppermehest´´ lahti sain!
Sinu asemel võtaksin ma naisega ühendust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tehke palun selgeks, need, kes enda teadmata armukesed on olnud. Kas mees on siis valetanud? Ütleb, et on vaba, eelmine suhe lõppes ammu?
Pole ju võimalik, et te selle kohta ei küsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 21:10; 04.02 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust peaks ka naisele teada andma. Kui on neil selline vaba suhte kokkulepe, siis ei tee naine ju sellest nagunii välja. Aga kui naise teada on mees truu, siis ma arvan, et ta tahaks teada. Mina oleks tahtnud teada. Aastaid lasi mees ringi nii, et ma teada ei saanud. Nüüd lahku minnes sain tuttavatelt teada. Rasikasin enda elust nii pika perioodi selle tõpra peale 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma olen terve elu vihanud neid naisi ja nüüd olen samasugune:S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.