Esileht Pereelu ja suhted Ma olen tõsine s.tahäda :(

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Ma olen tõsine s.tahäda :(

Postitas:

Mul on tegelikult elus kõik olemas ja ka korras (sülitan 3x).
Tööga on natuke praegu jama, seoses elukoha vahetusega, aga see pole ka ju mingi maailma lõpp. Küll see töökoht ka tuleb. Mees on hea. Me pole teab mis aastaid koos olnud. Ei saa öelda, et mees on harva kodus, no mitte nüüd üli harva, aga mitmeid öid ja päevi nädalas ta kodus ei veeda, on tööl. Mina tunnen ennast sellel ajal väga üksi. Enamus ajast ma nagu ootan meest, mitte ei tegele oma asjadega nagu peaks. Alles siis kui algab päev, millal ta koju hakkab saabuma, tuleb mul elu sisse. Kui tema on kodus, siis on alles nagu kõik korras, on komplekt koos. Võiks arvata, et asi nö värskes suhtes, aga ma mäletan eelmisest kooselus, et olin ka selline. Olin pikas kooselus ja ikka mitmeid aastaid ei tahtnud, et mees mitu päeva eemal. Ma annan endale aru, et olen rumal, aga ikka tuleb see loll tunne sisse. Vastik deprekas, üksinduse tunne, paha tunne. Ütlen endale, et hakka elama naine, aga ikka sama jama. Ma ei tea, mine või nõustaja juurde. See pole ju normaalne. Igatseda meest, kes kohe varsti tuleb ja ootab samuti, et koju saaks. Olen nagu titt, ise juba suhteliselt vana naine. Mida siuksega teha? 🙂 Pange diagnoos ja andke soovitusi, peksa ka.

Kui nüüd jutu läbi lugesin, siis mõtlen, et kirjeldus tuli hullem. Midagi ma ikka teen, lapse eest hoolitsen ja igapäevatoimetusi teen, aga ikkagi on stress, kui üksi olen kodus, siis istun arvutis, joon tundide kaupa kohvi, toimetusi tegema ei tõtta, söön ohjeldamatult jne. Kui laps tuleb, siis asjatan temaga, aga siis kaob temagi õue, mängima, joonistama jne ja mina muudkui igatsen, et vastik, tulgu see mees juba. Titt mis titt ikkagi 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 19:48; 22.01 20:03; 22.01 20:22; 22.01 20:24; 23.01 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik on normaalne ju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kõik on normaalne ju[/tsitaat]miks ma ennast siis hästi ei tunne. kui normaalne on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 19:48; 22.01 20:03; 22.01 20:22; 22.01 20:24; 23.01 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult ei ole normaalne ja viib hukatusse. alguses naine tahab pidevalt koos olla aga hiljem see vajadus lahtub ja siis ei saa enam mees aru. ja hakkab hukatusekivi jahvatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oledki sitahäda, vot 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärge jumala pärast midagi soovitage 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 19:48; 22.01 20:03; 22.01 20:22; 22.01 20:24; 23.01 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]tegelikult ei ole normaalne ja viib hukatusse. alguses naine tahab pidevalt koos olla aga hiljem see vajadus lahtub ja siis ei saa enam mees aru. ja hakkab hukatusekivi jahvatama.[/tsitaat]kuidas see jahvatamine siis on? ega ma mehele väga palju ei kurda ja proovin mitte kaelas rippuda. lihtsalt ise tunnen nii ja ise piinlen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 19:48; 22.01 20:03; 22.01 20:22; 22.01 20:24; 23.01 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh- mina samasugune! Soovitada oskan vaid, et siis ki mees kodus (tean, et siis ei taha kodust välja 🙂 ) Tee omale kindlad käimised, nt jooksmas, ujumas või sõbranna pool. Võta mõni koolitus, kuhu sa PEAD minema. See on harjutamises kinni 🙂 Ma siin kirjutan, sest olen kordi nii teinud ja elu tuleb sisse. Saad aru, et on ka sinu elu , mitte mehe elu 🙂 Samas on see nii tüütav see depreka tunne, tahaks nutta ja oled torisev. Ma tean mida sa tunned. Mul mees hetkel 5 h tööl olnud ja juba kisab Skypes, et miks ma ei maga ja segan teda, kui ta tööd teeb. Lapsed magavad rahulikku und, saaks isegi silma kinni panna kuid ei, istun ja ootan 🙂 Kui ta kodus, siis kõik õige 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata oma söök/jook hoolega läbi. Äkki on see stressi põhjus mitte sinus endas vaid söögis joogis mida sööd. Osad e-ained ajavad ju tundliku inimese lausa hulluk.s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Heh- mina samasugune! Soovitada oskan vaid, et siis ki mees kodus (tean, et siis ei taha kodust välja 🙂 ) Tee omale kindlad käimised, nt jooksmas, ujumas või sõbranna pool. Võta mõni koolitus, kuhu sa PEAD minema. See on harjutamises kinni 🙂 Ma siin kirjutan, sest olen kordi nii teinud ja elu tuleb sisse. Saad aru, et on ka sinu elu , mitte mehe elu 🙂 Samas on see nii tüütav see depreka tunne, tahaks nutta ja oled torisev. Ma tean mida sa tunned. Mul mees hetkel 5 h tööl olnud ja juba kisab Skypes, et miks ma ei maga ja segan teda, kui ta tööd teeb. Lapsed magavad rahulikku und, saaks isegi silma kinni panna kuid ei, istun ja ootan 🙂 Kui ta kodus, siis kõik õige 🙂
[/tsitaat]
ainuke normaalne kommentaar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka samasugune, aga no ma tean seda juba ammu ja sellist meest ei valigi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees ära oli siis 5 ja enam nädalat järjest. Kui läks olin nutune, lennujaamast ülemisteni. Siis hakkasin peas plaane tegema, mida vabadusega teha, kuhu minna, kellega suhelda, milline sõit eelarvesse mahub jne. Tekitasin peas tunde, et olen üksikema ja elan oma elu, nagu tahan (pidades meeles, et olen siiski õnnelikult abielus). Kui igatsus tapma hakkas siis helistasin talle. Peale kõnet rahunesin jälle maha.
Pigem ei pidanud tema sellele elule vastu. Tuli koju (nagu tavaliselt)oli veits siis teatas, Ma lähen nüüd tööle!… Kuhu? Täna ei lähe sul ju lennukitki???
Nii ta koju jäigi, teenib küll vähem aga mulle sobib. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaisukaru kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui minu mees ära oli siis 5 ja enam nädalat järjest. Kui läks olin nutune, lennujaamast ülemisteni. Siis hakkasin peas plaane tegema, mida vabadusega teha, kuhu minna, kellega suhelda, milline sõit eelarvesse mahub jne. Tekitasin peas tunde, et olen üksikema ja elan oma elu, nagu tahan (pidades meeles, et olen siiski õnnelikult abielus). Kui igatsus tapma hakkas siis helistasin talle. Peale kõnet rahunesin jälle maha.
Pigem ei pidanud tema sellele elule vastu. Tuli koju (nagu tavaliselt)oli veits siis teatas, Ma lähen nüüd tööle!… Kuhu? Täna ei lähe sul ju lennukitki???
Nii ta koju jäigi, teenib küll vähem aga mulle sobib. ;)[/tsitaat]jah, ka minu mees oli üksvahe nädalate kaupa ära. see oli ikka õudus ruudus. nüüd käib ikka ndl vahetustel kodus ja kohatu ööbib nädala sees ka kodus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 19:48; 22.01 20:03; 22.01 20:22; 22.01 20:24; 23.01 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka sitahäda, tundub, et veel mitu korda suurem kui sina. Teooria on mul hea, mida tegema peaks. Aga… ma lihtsalt ei näe mõtet, miks ma peaks ennast üldse toast välja ajama. See on hästi kui ma korra nädalas nina õue pistan ja seda teen ka sunniviisiliselt, süüa on ju vaja osta. Tegelikult miks ei võiks mees ja lapsed ise poes ilma minuta käia?

Mul ei ole samamoodi elu enam peale kolimist. Ma ei suuda sellega leppida, et ma ei saa kodus olla. Tööd ei ole, ühtegi inimest peale oma pereliikmete ei ole, kellega suhelda. Tegelikult ma juba kardan inimesi, naljast ka enam aru ei saa. Mul oleks vaja lapsehoidjat, mitte mu lapsi hoidma, vaid just mind. Sunniks riidesse panema, korrapäraselt sööma, viiks mind jalutama:D Tegelikult see ei ole ju naljakas.

Nagu juba üks vastaja mainis, on vaja endale leida korrapärased tegevused. Kui juba hoo sisse saab, küll ise edasi veereb.

Diagnoosiks on muidugi: liiga hea elu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma olen tõsine s.tahäda :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.