Esileht Pereelu ja suhted Ma olen valmis petma..

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Ma olen valmis petma..

Postitas:

Mitte kunagi ei oleks uskunud, et ka mina nii kaugele võin minna, aga siin see on. Ise kasvasin üles lõhutus peres ja lubasin, et ei iial peta oma meest ja laste isa. Aga elu on ikka õel küll.
Mõistusega saan aru, et ma ei tohi nii teha, aga vaimsed ja füüsilised vajadused lihtsalt kasvavad üle pea, eelkõige vaimsed. Tahaks kellegiga lõbusalt aega veeta, naerda, lobiseda hommikutundideni ja ennast niisama hästi tunda. Tahaks tunda seda head tunnet et keegi kuulab ja hoolib. Mehega nö seks on ikka teemas, aga mingi koos aja veetmine, kallistame vms tema arust on kõik piisav. Ma olen öelnud ka talle et ma ei suuda nii elada, varsti pean mujale tähelepanu kerjama minema, siis ta ainult naerab ja ütleb et ma ei läheks ikka. JA tal on õigus, see kes ma olin siiani tõesti ei oleks läinud, aga elu muudab päris palju. Praegu mõtlen veel, et kui lähen vasakule siis ilmselt lõppeb seeühel heal päeval katkise perekonnana, seda ma ju ei taha oma lastele. Samas laste pärast ei peaks ju ka õnnetu olema. Ma ei tea kaua ma suudan seda kõike alla neelata. Ma tunnen ennast niiiiiiii üksikuna. Ma ei ole kunagi üksi, aga alati üksik. See on nii kohutav tühi tunne sees, selline tunne nagu ma ei oleks mitte midagi, tühi koht.
Kui mehel kõik ette planeerin ja kõik ette kannan, siis tuleb alati midgai vahele ja \”teeme seda teinekord\” või kui lihtsalt tegeln oma asjadega ja hoian mehest viisakalt vahemaad, ilma et talle asju peale surun, siis ta kasutab seda täiel rindel ära, räägib et tal on nii hea naine kes ei taha midagi ja laseb kaua magada ja ei vingu jne jne. Ma ei oska enam. Ütlen otse näkku et mul on tähelepanu vaja, siis mees hakkab naerma ja ütleb et ära jonni nagu väike laps.

Ma lihtsalt ei taha enam üksi olla 🙁 hinges..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahune nüüd maha. Hullemat karma võlga kui petmine ei ole olemas. Maailm on ümmargune ja kõik tuleb sulle endale tagasi. Räägin oma kogemusest!!! petsin oma meest sest arvasin,et leidsin parema… nii see loomulikult ei olnud. Mõni aeg hiljem lõpetasin täiesti üksinda. Ja oiiii kus ma kahetsesin. Kõige oluline on rääkida asjadest mis häirivad ja mis valesti on!! Hakka tegelema rohkem enda asjadega (kui vähegi laste kõrval aega on). Mine sõbrantsidega välja,mine trenni…nii palju on ju võimalusi. Usu mind su mees saab aru,et midagi on valesti ja võtab ehk midagi siis ette!! Ära ainult peta kedagi!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tööle või trenni. Ausalt, olen ka naine ja kodusena unistasin mannavahu elust.
Nüüd tööinimesena olen õhtuks töö-lapsed-mees traali vaalist nii väsinud, et olen jõudnud teise äärmusesse. Mees pigem häirib mind oma kohalolekuga-rohkem nõusid, musta pesu, suurem pada. Reaalsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kus sa kavatsed leida siis sellise mehe, kes rahuldaks armukesena olles sinu püsisuhte vajadusi ? Kui leiad kellegi, siis võimalik et ka tema on seotud. Ta vaatab kella, et saaks kähku \”äraoldud\” ja siis kiiresti perejuurde tagasi. Sa ju tõmbad sellise suhtega oma hinge lausa ribadeks. Lisaks veel süütunne.
VÕimalik ,et su probleemid on saanud alguse juba lapsepõlves. Nii et ehk otsid kellegi ,kellega kogu see perelugu lahtiharutada ja ehk leiad mingi teraapia, mis sind pidevalt aitaks. Võimalik et ma eksin aga kirjast jääb tunne, et kerjad mehelt seda tähelepanu, mida isad oma lastele annavad lapsepõlves. Ehk siis sa ei oskagi mehega elada. Võrdse partneriga. Tahad, et sind võetaks ja hoitaks ja sulle pööratakse tähelepanu. Sisuliselt tahad olla väike tüdruk. Ilmselt näeb su mees su läbi ja sealt ka siis see ütlemine, ära jonni nagu väike laps. Nii et soovitaks abi otsida. Sul tuleb oma lapsepõlve ja vanematega rahu teha. Siis ehk märkad, milline elu sul hetkel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitte kunagi ei oleks uskunud, et ka mina nii kaugele võin minna, aga siin see on. Ise kasvasin üles lõhutus peres ja lubasin, et ei iial peta oma meest ja laste isa. Aga elu on ikka õel küll.
Mõistusega saan aru, et ma ei tohi nii teha, aga vaimsed ja füüsilised vajadused lihtsalt kasvavad üle pea, eelkõige vaimsed. Tahaks kellegiga lõbusalt aega veeta, naerda, lobiseda hommikutundideni ja ennast niisama hästi tunda. Tahaks tunda seda head tunnet et keegi kuulab ja hoolib. Mehega nö seks on ikka teemas, aga mingi koos aja veetmine, kallistame vms tema arust on kõik piisav. Ma olen öelnud ka talle et ma ei suuda nii elada, varsti pean mujale tähelepanu kerjama minema, siis ta ainult naerab ja ütleb et ma ei läheks ikka. JA tal on õigus, see kes ma olin siiani tõesti ei oleks läinud, aga elu muudab päris palju. Praegu mõtlen veel, et kui lähen vasakule siis ilmselt lõppeb seeühel heal päeval katkise perekonnana, seda ma ju ei taha oma lastele. Samas laste pärast ei peaks ju ka õnnetu olema. Ma ei tea kaua ma suudan seda kõike alla neelata. Ma tunnen ennast niiiiiiii üksikuna. Ma ei ole kunagi üksi, aga alati üksik. See on nii kohutav tühi tunne sees, selline tunne nagu ma ei oleks mitte midagi, tühi koht.
Kui mehel kõik ette planeerin ja kõik ette kannan, siis tuleb alati midgai vahele ja \”teeme seda teinekord\” või kui lihtsalt tegeln oma asjadega ja hoian mehest viisakalt vahemaad, ilma et talle asju peale surun, siis ta kasutab seda täiel rindel ära, räägib et tal on nii hea naine kes ei taha midagi ja laseb kaua magada ja ei vingu jne jne. Ma ei oska enam. Ütlen otse näkku et mul on tähelepanu vaja, siis mees hakkab naerma ja ütleb et ära jonni nagu väike laps.

Ma lihtsalt ei taha enam üksi olla 🙁 hinges..[/tsitaat]

Täpselt nagu minu elust oleks kirjutatud. Jah tean seda üksinduse tunnet-see on kohutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tuttav tunne ilmselt paljudele. Lihtsam on olla päriselt üksi kui kahekesi olles tegelikult ikka üksi.
Petmine on muidugi libe tee, piinlik, et endalgi täpselt sama tunne sisse hiilimas, et olen selleks valmis… tegelikult ju ei taha.
Nüüdki, istun siin poolvägisi Perekoolis, et mitte tutvumisportaali avada. Joon üksinda siidrit.
Reede õhtu, imeilus suveilm, ja mis kõik veel võiks olla … 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, tuttav tunne ilmselt paljudele. Lihtsam on olla päriselt üksi kui kahekesi olles tegelikult ikka üksi.
Petmine on muidugi libe tee, piinlik, et endalgi täpselt sama tunne sisse hiilimas, et olen selleks valmis… tegelikult ju ei taha.
Nüüdki, istun siin poolvägisi Perekoolis, et mitte tutvumisportaali avada. Joon üksinda siidrit.
Reede õhtu, imeilus suveilm, ja mis kõik veel võiks olla … :([/tsitaat]

Mine jooksma, ilus ilm ja parandab kõik haavad. Siider teeb koledaks ja paksuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siin halanud 3a tagasi. samasugust hala.
Mina olin lisaks kohutavalt armunud.
alustaingi otsast peale. ei kahetse. uus mees hoiab mind ja mina teda. elu on homgeliselt oluliselt rohkem ilusam kui ennem vindudes ja üksikuna tundes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ise ka ei saa aru mida tahate.Soovite,et mehel oleks raha kui miljonäril ja aega kui töötul.Aga nii ju ei saa,kui just tõesti miljonärist rantjee ei ole.Sest meie oludes peab elamiseks tööd tegema ja töötegemise ajal ei saa tegeleda pereeluga.Mis aitaks.
Otsida omale sõbrannad,kellega siis rahuldada suhtlemisvajadust,kasvõi nn kohvitada,klatsida jne.
Luua tugisüsteem lapsehoiuks,et saaksite koos kvaliteetselt omavahel olla,ehk siis luua olukord mis sarnaneb armumisaegsele.
Leidma omale mingit tegevust lapse kõrvalt,olgu see siis käsitöö või potipõllumajandus,hobi vms.
Ise olen vist ka 2-st naisest ilma jäänud sellel põhjusel,et on otsitud uus ja huvitavam mees,küll töötu külajoodiku näol,kellel aega palju,küll kinnipeetava näol,kelle kirjad leidsid viljaka pinnase koduse lapsikasvatava naise näol.
Seega tegele endaga ja ära otsi armukest või uut meest,kes üldjuhul ei ole parem vaid lahenda asi teistmoodi ja mõtle ka sellele,et väikeste lastega kodusolemine on lühike periood,kui lapsed suuremad,siis on muud tegevused ja üksindustunde tekkeks pole enam aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te ise ka ei saa aru mida tahate.Soovite,et mehel oleks raha kui miljonäril ja aega kui töötul.Aga nii ju ei saa,kui just tõesti miljonärist rantjee ei ole.Sest meie oludes peab elamiseks tööd tegema ja töötegemise ajal ei saa tegeleda pereeluga.Mis aitaks.
Otsida omale sõbrannad,kellega siis rahuldada suhtlemisvajadust,kasvõi nn kohvitada,klatsida jne.
Luua tugisüsteem lapsehoiuks,et saaksite koos kvaliteetselt omavahel olla,ehk siis luua olukord mis sarnaneb armumisaegsele.
Leidma omale mingit tegevust lapse kõrvalt,olgu see siis käsitöö või potipõllumajandus,hobi vms.
Ise olen vist ka 2-st naisest ilma jäänud sellel põhjusel,et on otsitud uus ja huvitavam mees,küll töötu külajoodiku näol,kellel aega palju,küll kinnipeetava näol,kelle kirjad leidsid viljaka pinnase koduse lapsikasvatava naise näol.
Seega tegele endaga ja ära otsi armukest või uut meest,kes üldjuhul ei ole parem vaid lahenda asi teistmoodi ja mõtle ka sellele,et väikeste lastega kodusolemine on lühike periood,kui lapsed suuremad,siis on muud tegevused ja üksindustunde tekkeks pole enam aega.[/tsitaat] Veidi kummaline on sinu suust neid õpetussõnu kuulda, õigemini lugeda. Ise petsid ju oma naist, siis oli töö kõrvalt aega küll teist sebida. Oma naisele aga meeldiva suhte jaoks aega ei leidnud. Nüüd siis vibutad siin näppu, süüdistad oma ekse ja soovitad naistel pigem käsitööga tegeleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]
Veidi kummaline on sinu suust neid õpetussõnu kuulda, õigemini lugeda. Ise petsid ju oma naist, siis oli töö kõrvalt aega küll teist sebida. Oma naisele aga meeldiva suhte jaoks aega ei leidnud. Nüüd siis vibutad siin näppu, süüdistad oma ekse ja soovitad naistel pigem käsitööga tegeleda. [/tsitaat]
Kummaline või mitte, aga õigust räägib ta küll!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]
Veidi kummaline on sinu suust neid õpetussõnu kuulda, õigemini lugeda. Ise petsid ju oma naist, siis oli töö kõrvalt aega küll teist sebida. Oma naisele aga meeldiva suhte jaoks aega ei leidnud. Nüüd siis vibutad siin näppu, süüdistad oma ekse ja soovitad naistel pigem käsitööga tegeleda. [/tsitaat]
No mitte esimest naist igatahes.Ja ma ei vädagi,et mina pole vigu teinud,aga ma olen neist vigadest ka õppinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

petmine ei sobi kuskile, argpükside ja laenuorjade teema nagu rohkem. kuidas saad muretult ja lõbusalt aega veeta, kui kodus oma mees ootamas?

kui sul on natukenegi selgroogu, siis tee oma elu korda- esmalt lahuta ennast sobimatust suhtest, tee ennast vabaks ja siis pane keda soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitte kunagi ei oleks uskunud, et ka mina nii kaugele võin minna, aga siin see on. Ise kasvasin üles lõhutus peres ja lubasin, et ei iial peta oma meest ja laste isa. Aga elu on ikka õel küll.
Mõistusega saan aru, et ma ei tohi nii teha, aga vaimsed ja füüsilised vajadused lihtsalt kasvavad üle pea, eelkõige vaimsed. Tahaks kellegiga lõbusalt aega veeta, naerda, lobiseda hommikutundideni ja ennast niisama hästi tunda. Tahaks tunda seda head tunnet et keegi kuulab ja hoolib. Mehega nö seks on ikka teemas, aga mingi koos aja veetmine, kallistame vms tema arust on kõik piisav. Ma olen öelnud ka talle et ma ei suuda nii elada, varsti pean mujale tähelepanu kerjama minema, siis ta ainult naerab ja ütleb et ma ei läheks ikka. JA tal on õigus, see kes ma olin siiani tõesti ei oleks läinud, aga elu muudab päris palju. Praegu mõtlen veel, et kui lähen vasakule siis ilmselt lõppeb seeühel heal päeval katkise perekonnana, seda ma ju ei taha oma lastele. Samas laste pärast ei peaks ju ka õnnetu olema. Ma ei tea kaua ma suudan seda kõike alla neelata. Ma tunnen ennast niiiiiiii üksikuna. Ma ei ole kunagi üksi, aga alati üksik. See on nii kohutav tühi tunne sees, selline tunne nagu ma ei oleks mitte midagi, tühi koht.
Kui mehel kõik ette planeerin ja kõik ette kannan, siis tuleb alati midgai vahele ja \”teeme seda teinekord\” või kui lihtsalt tegeln oma asjadega ja hoian mehest viisakalt vahemaad, ilma et talle asju peale surun, siis ta kasutab seda täiel rindel ära, räägib et tal on nii hea naine kes ei taha midagi ja laseb kaua magada ja ei vingu jne jne. Ma ei oska enam. Ütlen otse näkku et mul on tähelepanu vaja, siis mees hakkab naerma ja ütleb et ära jonni nagu väike laps.

Ma lihtsalt ei taha enam üksi olla 🙁 hinges..[/tsitaat]

õudne lugeda! Järjekordne enesepetu ohver. Lõpeta kodus istumine ja mine tööle. Hakkad suhet ja kogu elu teise pilguga hindama. Nelja seina vahel naised mõtlevad ainult lollusi välja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te ise ka ei saa aru mida tahate.Soovite,et mehel oleks raha kui miljonäril ja aega kui töötul..[/tsitaat]

Nii uskumatu kuis ee ka ei tundu, minu sõbrannal on mees, kel on raha piisavalt ning lisaks aega ka. Töötab EMTs mingi IT-osakonna juhina, tööd ta suurt teha ei ole, palk aga väga kõva. Reisib perega palju ringi, on muidu täitsa asjalik ja mõnus sell. Ilus mees, umbes 35 aastane. Truu, sõbrannaga koos olnud 15 aastat. Võib-olla natule liiga vaikne aga sõbrants on ka vaikne.
Nii et mõnel veab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 12:33; 29.07 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures vallalisi 30ndates mehi, kes on hea palga peal ning täitsa normis kutid, on üllatavalt palju ringi liikumas. Mõtlen, et peaks omagi pässi uuema mudeli vastu vahetama 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 12:33; 29.07 12:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma olen valmis petma..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.