Esileht Pereelu ja suhted Ma tahan oma meest tagasi!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Ma tahan oma meest tagasi!

Postitas:

Ehk siis ootan soovitusi naistelt, kes meestest lahku läinud, aga hiljem neid siiski tagasi tahavad. Ja jube hea, kui annaks nõu need, kes oma mehed ka tagasi on saanud 🙂
Lugu lühidalt selline: oleme abielus olnud 20 aastat, lapsed on ka, algklassi-ealised. Oleme oma suhtes kogenud nii häid kui ka halbu aegu, nagu ikka 🙂 Petmist pole olnud. Siiani! Möödunud suvel oli meil paar-kolm väga suurt riidu. Esimest korda tõusis üles lahkumineku teema. Meil olid väga rasked ajad rahaliselt, mees töötab välismaal ja mina pidin siin kodus hakkama saama kodu-laste ja kooliga. Tööl ma ei käi. Mees tegi etteheiteid, et tema peab kogu meie süsteemi üleval hoidma ja lisaks ei saa kodust tunnustust ja armastust. Noh, see on eraldi teema, ja pärast kuudepikkust mõtlemist pidin tõdema, et ma ta tõepoolest unarusse olin jätnud. Armastust on raske väljendada, kui koos ollakse väga vähe ja rahalised mured jooksevad üle pea. Samas – loll olin. Just siis oleks pidanud mehele toeks olema. Seda tean ma NÜÜD, mil avastasin ,et ta on mind petnud. Ja see polnud mitte üheöösuhe. Paar-kolm kuud kestis see. Mulle loomulikult valetati näkku, kui julgesin avaldada kahtlust. Kogu aeg lükati kõik ümber ja räägiti, et armastakse mind. Samas – riiud jätkusid. Sain petmisest nuhkides teada. Olin küll masenduses, kuid mingi ime kombel sain aru OMA veast selles sitases loos. Mees vannub käsi südamel, et kõik on läbi. Nad on töökaaslased, seega kohtuvad pea iga päev. Seega, ma ei tea, mis toimub või toimuda võib. Ma tahan oma meest uskuda, aga ei suuda. Samas – tean, ma tahan teda tagasi. Ta on rääkinud, et praegu on tal raske mind uskuda, kuna on pikka aega tundnud, et mina temast ei hooli ,ei armasta. Osalt tunnen, et nii see ju oligi. See teine naine pakkus lohutust. Võib-olla pakub praegugi? Mees tahab meie suhet jätkata. Aga praaegu palus pausi. Või noh, mitte päris pausi, aga nö aega, et võtta asja rahulikult ja vaadata, kuidas suhe edasi liigub. Kuu, kaks, kolm… Kuniks MINA pidavat endale selgeks tegema, kas saan petmislt üle ja tahan üldse sellise sitapeaga jätkata. Ta ei tahtvat, et see meie edasist elu segama jääks. Elame koos. Oleme koos. Aga ei ole nö. lähedased, st me ei seksi. On kaliistused ja isegi mõningased suudlused – mina hoian tagasi, tema on mind paar korda õrnalt suudelnud. Ja mis kõige tähtsam, ma kardan, nad suhtlevad edasi. Mees küll kinnitab, et mitte enam nagu armuksed ,aga … kurat, kahtlus närib.
Niisiis – ma tahan teda tagasi. Mida ma saaksin teha? Mis on esmane? Ärge soovitage lahku minna ja uus mees otsida. Ma ei taha! Tahan teda tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.04 22:05; 02.04 23:14; 02.04 23:31; 03.04 10:29; 03.04 13:40; 03.04 15:15; 03.04 21:13; 04.04 11:13; 04.04 17:42; 04.04 18:23; 04.04 21:42; 04.04 22:26; 05.04 13:30; 05.04 15:33; 06.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole leebe, roosa ja rahulik, andesta!! Sa ei saa midagi teha, kui ka praegu neil mingi suhe on, see soikub siis. Ära nuhi! Vasta mehe õrnustele.

Mees valib ikka selle, kes on temaga hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa läksid nüüd tööle? Miks mees välismaal töötab? Kas tal polegi plaani kodumaal tööle asuda?

Mulle isiklikult selline alandamine ei sobiks. Mina arvan, et teid on lahku viinud raha. Kui sul oleks töö ja sissetulek, tunneksid end ise ka kindlamini ja see paistab muide ka teistele välja, k.a. su mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen tööle, aga augustist alles. Mees teab seda. talle see väga meeldib. teab, et mu sissetulek saab olema väike (õpetaja :)), aga ütles, et asi ju seegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.04 22:05; 02.04 23:14; 02.04 23:31; 03.04 10:29; 03.04 13:40; 03.04 15:15; 03.04 21:13; 04.04 11:13; 04.04 17:42; 04.04 18:23; 04.04 21:42; 04.04 22:26; 05.04 13:30; 05.04 15:33; 06.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kodumaale tööle sellegipoolest ei tule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kodumaale tööle sellegipoolest ei tule?[/tsitaat]Praegu ei saa. Mina ei ole tööl. Meil on kodulaen ja autoliising ja muud suured püsivad kulud. Ta on välismaal ikka palga pärast. Eestis sama töö eest palk u. 800, max 1000.- ehk siis pea kogu see summa, mis meil kulub iga kuu püsimaksteteks. Praegu teenib ta u. 3500.- (netos) Sellist summat eestis mitte iialgi ei saaks :(( Samas teeb ta seal u 17-18 tundi päevas tööd!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.04 22:05; 02.04 23:14; 02.04 23:31; 03.04 10:29; 03.04 13:40; 03.04 15:15; 03.04 21:13; 04.04 11:13; 04.04 17:42; 04.04 18:23; 04.04 21:42; 04.04 22:26; 05.04 13:30; 05.04 15:33; 06.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni augustini ole roosa ja edaspidi rahulik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
Praegu ei saa. Mina ei ole tööl. Meil on kodulaen ja autoliising ja muud suured püsivad kulud. Ta on välismaal ikka palga pärast. Eestis sama töö eest palk u. 800, max 1000.- ehk siis pea kogu see summa, mis meil kulub iga kuu püsimaksteteks. Praegu teenib ta u. 3500.- (netos) Sellist summat eestis mitte iialgi ei saaks :(( Samas teeb ta seal u 17-18 tundi päevas tööd!!! [/tsitaat] Kuidas nad seda arvestavad? See ei jäta ju elamiseks üldse aega, magamisekski jääb ainult 6 tundi (eeldades, et ta magab oma töökohas, nii et teekonnale töölt koju ja tagasi suurt aega ei kulu), mis minu jaoks oleks hirmus vähe. Millal tal siis aega oli veel litsi lüüa? Või see läks ka tööaja sisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töökaaslane ju, loomulikult käib seks tööaja sisse, sellepärast ongi tööpäevad pikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arusaamatuks selles loos on see, miks naine laseb mehel rügada ja ise alles nüüd, kui mees tööst ja üksinda teenimisest väsinud ja armastuse puudumisest vasakule vaatama hakkab, tööle läheb?
See pole ju perekond, kus mees üksi kõike üleval peab.. Mina mehe asemel poleks sellisest naisest üldse huvitatud, kellel endal pole tahet teha tööd. olgu kasvõi õpetajana – ma ise ka õpetaja ja minu palgast saame ikka palju asju makstud (lisaks teen kunstiringi peale tööd huvikoolis, mis ka perele arvestatav söögiraha)
Lapsed algklassiealised – no tegelt ka, mida tegid need 4 või rohkem aastaid?

Ma ei õigusta iial petmist, kuid siin näen küll naise süüd ja mõistan meest mingil määral. Sa pole seda meest väärt ja loodan, et see mees mõistab ka seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]arusaamatuks selles loos on see, miks naine laseb mehel rügada ja ise alles nüüd, kui mees tööst ja üksinda teenimisest väsinud ja armastuse puudumisest vasakule vaatama hakkab, tööle läheb?
See pole ju perekond, kus mees üksi kõike üleval peab.. Mina mehe asemel poleks sellisest naisest üldse huvitatud, kellel endal pole tahet teha tööd. olgu kasvõi õpetajana – ma ise ka õpetaja ja minu palgast saame ikka palju asju makstud (lisaks teen kunstiringi peale tööd huvikoolis, mis ka perele arvestatav söögiraha)
Lapsed algklassiealised – no tegelt ka, mida tegid need 4 või rohkem aastaid?

Ma ei õigusta iial petmist, kuid siin näen küll naise süüd ja mõistan meest mingil määral. Sa pole seda meest väärt ja loodan, et see mees mõistab ka seda.[/tsitaat]

Ma käiks ka rahumeeli välismaal tööl ja saaks mitu korda oma praegust sissetulekut kui mul keegi Eestis kõike haldaks nii et süda rahul (olen naine). Ma absoluutselt ei pea teemaalgataja ehk naise panust selles peres väiksemaks. Igapäevaselt on ta ju üksi hallanud kõike. Kui ta ka veel tööd rügaks, kes see pagan siis lastega oleks? Mä
ngiksid üksi ja saaksid hakkama kõigega ise või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka mõistan oma meest. Ütlesin ju, et olen aru saanud oma veast, seda tunnistanud ja andeks palunud. Seepärast ongi mul nii pagana lihtne leppida selle petmisega. Ausõna. Aga miks ma kodus olin? Lapsega ikka. Väikseim läks lasteaeda poolteist aastat tagasi. Nii et ma olen kodus nö niisama olnud vaid pisut üle aasta. Kuigi samas oli see aasta üsnagi vajalik, sest esimene aia-aasta, teadagi, kulgeb haigusetega võideledes, teiseks läks kooli pere keskmine laps, ka tema vajas esimesel kooli-aastal saatmist ja tuge. Nii et kolm aasat lapsehooldust pluss siis üks aasta nö pere uue elukorraldusega rea peale saamiseks. Ma olin ju siin lastega üksi, ehk siis nende haiguste korral ei oleks mul olnud kellegi peale loota – ikka ise oleks pidanud tööst eemal olema. Kahjuks jah selline elu viis meid üsna suurde rahalise auku:(

Nüüd siis see helgem pool. Kui ma meest teavitasin, et tean tema suhtest teise naisega seal välismaal, ta rääkis, et peab seda ise ka valeks, mis juhtus. Tahab selle lõpetada ja meie asja jätkata. St. ta tunnistas ausalt, et ei saa kindel olla, et see õnnestub, sest ta sai haiget ja ei usu minu armastust. Et tal tuleb väga palju selgusele jõuda, et mis hetkest alates ma teda siis nö petsin. Alles nüüd sain ka mina aru, et ma tõesti tegin ju seda, petsin teda. Küll mitte füüsiliselt.
Aasta algusest võttis mees juurde teise töö. Sellest siis ka need meeletud töötunnid. Ja tõesti, tal ei jää kunagi magamiseks üle 6 tunni, pigem ikka veelgi vähem. Ööbib töö juures, seal tehtud selline tuba. Nende meeletute töötundide taga ongi tema tahe meie pere sellest võlakoormast vabastada. Ja kui ma kord küsisingi talt, et kas ikka tõesti on sellest suhtest vaba seal, vastas ta, et kust ta selleks aja leiaks. Ja nii ilmselt ongi, sest näin üht sõnumit, kus too naine ulus, et miks ta enam teda ei näe. Sest ööbimiskoht ei ole tal selle töö juures, kus töötab see naine. Noh, neile võivad ju jääda üksikud minutit kuskil nurga taga 🙂 See selleks, minu mõte on siiski praegu oma meest uskuda, et nad ei suhtle, vähemalt mitte seksuaalselt. St. ma thaks teda uskuda. Sest ma tahan teda tagasi. Tahan, et tema tahaks meie suhet tagasi.
Ma hea meelega ootaks veel kogemusi ja ettepanekuid. Nagu aru saan, siis praegu sellele lähedaks saamisele rõhuda ei maksakas, jah? St. et ei ahvatle teda seksile? Ma usun, et ta annaks vabalt minu algatusele järele, kuigi palus mul ka ses osas oodata, sest ta kardab, et ma näitlen. Näitlen, et vaid teda enda juures hoida. Aga tema tahtvat NÄHA ja TUNDA, et ma teda ihaldan ja päriselt tahan temaga koos olla, mitte ei näe temas vaid rahamasinat. Aga kuidas näidata välja ihaldust, kui puudutada ei tohi??? Ainult rääkida temaga? Oh, ma tunnen end nii saamatult….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.04 22:05; 02.04 23:14; 02.04 23:31; 03.04 10:29; 03.04 13:40; 03.04 15:15; 03.04 21:13; 04.04 11:13; 04.04 17:42; 04.04 18:23; 04.04 21:42; 04.04 22:26; 05.04 13:30; 05.04 15:33; 06.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma käiks ka rahumeeli välismaal tööl ja saaks mitu korda oma praegust sissetulekut kui mul keegi Eestis kõike haldaks nii et süda rahul (olen naine). Ma absoluutselt ei pea teemaalgataja ehk naise panust selles peres väiksemaks. Igapäevaselt on ta ju üksi hallanud kõike. Kui ta ka veel tööd rügaks, kes see pagan siis lastega oleks? Mä
ngiksid üksi ja saaksid hakkama kõigega ise või?[/tsitaat]

Oot, need lapsed on ju koolilapsed. Koolilapsed jah saavad täiesti vabalt ise hakkama, kuni ema töölt tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees valib ikka selle, kes on temaga hea ja sul on eelis — pere ja lapsed..teine naine on lihtsalt tibi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, need lapsed on ju koolilapsed. Koolilapsed jah saavad täiesti vabalt ise hakkama, kuni ema töölt tuleb. [/tsitaat] No üks laps ikka väike ju! Nelja-aastane ei ole kodus üksi haige ju.
Mina teema-algataja olukorras võtaks asja väga rahulikult. Petmine on toimunud ja te olete mehega selle keisi läbi arutanud rahulikukt. Sul on töesti eelised selle teise naise ees. KUI sa suudad mehele tõertada, et oled juhtunust üle ja vigadest õppinud, küll ta siis sinu valib. Kui ta ikka lastest hoolib, siis olete ikka väga tugevalt seotud ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 11:21; 03.04 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tahad tagasi endist stabiilset olukorda v6i sa tahad t6esti jagada selle mehega oma m6tteid, ihu ja hinge? Praeguse teksti järgi küll tundub, et sa kalkuleerid külmalt ja otsid paremaid nippe, kuidas manipuleerida, et mees koju tagasi saada. Tundub ka, et sul on üksk6ik, et ta ikka teise naisega kohtub.

Kui t6esti soovite suhet uuesti alustada mehega, siis aitab ainult aus rääkimine. Ei varja, manipuleeri, ilusta vaid täielik ausus m6lemalt poolt. Ja kuulata tuleb teist. See ei ole kerge, aga kui m6lemad tahate, on v6imalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) See, et mees räägib sulle et tema sind ka enam ei usalda – tal on vaja sulle ka midagi nina alla hõõruda. Kaitsereaktsioon. Jäta see endale meelde.
2) Kui palju sa ka ei pingutaks seda andeksandmist endast välja ja et sa ei hakka talle enam kõrvalehüpet kunagi meelde tuletama – pole lihtsalt võimalik. Iga kord, kui ta läheb ja jääb kauemaks kui eeldad, ning kui mingi kõne tuleb ja kuuled imelikke sõnu, tekib sul uuesti kahtlus, ning järgneb sellele ka riid.
3) Mees kindlasti jätkab oma tegevust. Tema jaoks on tal olemas hetkel 2 naist. Ja ta näeb ka seda, et oled vaikselt hakanud teda tagasi tahtma. Ning mis peamine – TUNNED END SÜÜDI JA SÜÜDISTADKI ENNAST TEMA UNARUSSE JÄTMISES. Mis muidugi pole üldse tõsi. Aga sa oled end juba haigeks mõelnud ja arvad, et sinu panus oli millegipärast väiksem kui tema raha teenis. Aga kui tema tööpäev lõppes, siis tema läks puhkama. Sina aga lõpetad oma tööpäeva siis, kui voodisse lähed!
4) mina ei tea mis sina teed, aga mina ei püüaks päästa suhet, kus mees ei suutnud oma püksilukku teist naist vaadates kinni hoida. Ta ei vääriks mind lihtsalt. Kui, siis peaks mees mägesid liigutama, et mind tagasi saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, need lapsed on ju koolilapsed. Koolilapsed jah saavad täiesti vabalt ise hakkama, kuni ema töölt tuleb. [/tsitaat] Üks lastest ju ikka pisike alles. Üks aasta lasteaiaskäinu võib olla kuni 4-aastane. See küll üksi kodus haige ei ole.
Mina teemaalgataja olukorras olles võtaks asja väga rahulikult. Loomulikult valib mees selle, kellega tal parem on. Kas teie, naised, ei valiks või? Kui mees lastest ikka hoolib, siis olete ikka väga tugevalt seotud ju. Tibutants või mitte, aga näita, et hoolid. Ja et tahad pere jätkumist. Ja seda mitte ainult majandusliku poole pärast. Küll mees lõpuks aru saab, mis või kes talle parem on. Nagu juba enne siin õeldud on – rääkida on vaja. Ausalt rääkida. Nõustamine äkki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 11:21; 03.04 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll kes põhjust ei leia, ma ütleks. Mees pani teist. Sina oled ju oma mehele truu olnud. Pika kooselu jooksul tuleb ette igasuguseid perioode, eriti veel kaugsuhtes.
Soovitaks- loomulikult seksi temaga ja eriti hästi mõjuks veel, kui ta näeks, et sina oled ka teiste poolt tahetud. Toimib. Nii nagu sinu puhul toimis, et häirekell hakkas ehk siis aktiivselt lööma, kui mehele oli tekkinud teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 11:53; 04.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma jätsin kuskil mulje, et olen selle teise suhte olemasolu poolt? Ei, kindlasti mitte! ma olen leppinud sellega, et see juhtus. Ma väga siiralt ikka loodan, et mu mees tõesti selle lõpetnud ongi. Ega ma reaalis ju ei tea, aga ma pean nii mõtlema, sest muidu ei suudaks ma ju edasi minna. Mees ise kinnitas ka, et meie suhe saabki jätkuda ju vaid juhul, kui teine läbi on, st. kolmas ei saa olla meie vahel. Ma ei taha enam nukida, see on jube väsitav, rääkimata sellest, et alandav. Seega, ma kuulan ta sõnu ja USUN. Kuniks… jah, kuniks siis pettus ise välja tuleb. Kardan juba ette, et see mmurraks mu maha…

Mees käib kodus iga nädalavahetus ja isegi vahel nädala sees, kui nt. seal on pühad. St ta on kõik oma vaba aja Eestis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.04 22:05; 02.04 23:14; 02.04 23:31; 03.04 10:29; 03.04 13:40; 03.04 15:15; 03.04 21:13; 04.04 11:13; 04.04 17:42; 04.04 18:23; 04.04 21:42; 04.04 22:26; 05.04 13:30; 05.04 15:33; 06.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas ma jätsin kuskil mulje, et olen selle teise suhte olemasolu poolt? Ei, kindlasti mitte! ma olen leppinud sellega, et see juhtus. Ma väga siiralt ikka loodan, et mu mees tõesti selle lõpetnud ongi. Ega ma reaalis ju ei tea, aga ma pean nii mõtlema, sest muidu ei suudaks ma ju edasi minna. Mees ise kinnitas ka, et meie suhe saabki jätkuda ju vaid juhul, kui teine läbi on, st. kolmas ei saa olla meie vahel. Ma ei taha enam nukida, see on jube väsitav, rääkimata sellest, et alandav. Seega, ma kuulan ta sõnu ja USUN. Kuniks… jah, kuniks siis pettus ise välja tuleb. Kardan juba ette, et see mmurraks mu maha…

Mees käib kodus iga nädalavahetus ja isegi vahel nädala sees, kui nt. seal on pühad. St ta on kõik oma vaba aja Eestis. [/tsitaat]
Kuidas sa sellest suhtest teada said? Mis seal ajaline info näitas? Kas kui mees sai teada, et sa tead, siis oli juba jutt, et see asi läbi?
Mees sinuga ei seksi…kellega ta seksib siis? Mulle jääb rohkem mulje, et ta teisele ei taha truudust murda…Kaua sa tead juba ning kas midagi kahtlast vahepeal ei ole olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teada sain, kui ta vahetas oma mobiiltelefoni uue vastu. Vana jäi kappi alles, igaks juhuks, kuna töötas iseenesest. Lolli juhuse tahtel kaotas me vanim laps mõni nädal hiljem oma mobiili ja ma arvasin, et kuniks uue osta saame, las kasutab isa vana. Sellesse telefoni oli aga jäänud mehe sõnumeid – ju siis mingi hetk oli SIM-i mälu täis saanud ja sõnumid läksd telefoni. Sealt siis selguski tõde. Kurb. Rääkisin kohe mehele, ei teinud mingeid plaane ega nuhkinud edasi, kohe rääkisin. Tunnistas üles. Rääkis oma versiooni, ehk siis selle, kuidas meie suhe muudkui rappa vajus jne. Sõnumid olid sügisest, mina leidsin need detsembris. Tean, et suvel nad veel kindasti armukesed ei olnud. Seega teebki see nende seksisuhte ajaks umbes 3, max 4 kuud (seda juhul, kui see ikka on lõppenud :)). Mees lubas, et lõpetab suhte. Noh, veel aasta algul tuli tema telefoni sellelt naiselt sõnumeid, küll mitte selliseid intiimiseid, aga umbes, et head uut aastat ja kuidas läheb ja kas oled eestis ja millal tagasi tuled jne. Tean, sest kontrollisin mõnda aega pidevalt mehe telefoni. Võimalik, et intiimsemad sõnumid kustutati. Mingil nõrkusehetkel ma ei pidanud vastu ja helistasin sellele naisele ise. Rääkisin, et tean nende suhtest mõnda aega, aga et minu mees lubas, et see asi on läbi. Naine vastas, et temale pole küll mdiagi öeldud ja nii kaua, kuni minu mees ei käsi tal end rahule jätta, tema suhtleb edasi. Samas ta tunnistas, et nad ei kohtu ju enam, kuna MINA tegevat selle võimatuks – st. minu pärast teeb mees nii palju tööd 🙂 Rääkisin loomulikult mehele ka sellest kõnest. Ta muidugi pahandas, aga noh, tehtud tegu ju. Ütles, et midagi pole ja ei saagi olla, kuna tahab ise ka teada, mis meist saab või kas üldse on võimalik saada. Ja teiseks palus mul vaadata oma töölehti, et leida see \”auk\”, kus tal oleks võimalik selle naisega koos olla. Samas ütles, et tõsi – ta pole sellele naisele öelnud, et ärgu rohkem helistagu ega sõnumeid saatku, et ta ei pidavat ju saama keelata inimesel temaga suhelda. Küll aga oli ta temaga rääkinud, et tahab proovida uuesti minuga. Minu jaoks pidavat lugema ju vaid see, et ta ei ole temaga armusuhtes. Noh, minu jaoks oli see jutuajamine (toimus see 4 nädalat tagasi) hetkeks, mil mõtlesin – enam ei nuhi ta järgi, sest suure tõenäosusega saan ma neid kõnesid ja sõnumeid sealt telefonist edasipidigi leidma. Jääb tõesti vaid loota, et mees teeb ise oma otsused (ise räägib, et otsus tehtud).

Tõsi, sel ajal, kui ta oli väidetavalt suhtes tolle naisega, meie ei seksinud. Küll aga nüüd oleme seda teinud, väga vähe küll, aga oleme.
Niiet, olen valmis astuma võitlusesse oma mehe eest. Tahan, et tal ei oleks mõtteski selle teise naise poole vaadata 🙂
Ahjaa, eile rääkis mees telefonis, et otsib selle vana töökoha asemele uut, mis sobiks asukohalt paremini siis uue kohaga. Seega nad ei kohtuks enam tööl. Oluline on, et sellest pole mina kunagi juttu teinud ega seda kunagi nõudnud, et ta sealt töölt ära tuleks (selle naise pärast siis). Ta ise tahab töökohad ühendada, et saaks rohkem magada ja koduskäike paremini planeerida 🙂

See oli siis jutt sellest, kuidas ma salasuhte avastasin.
Tegelikult aga ootan ikka siia naisi jagama mõtteid, kuidas oma mees tagasi saada :)) Mind huvitab just see seksi- asi ka. St mees palus ka ses osas rahulikult võtta – tema algatust seksiks poel olnud, asi lõppeb kallistuste ja suudlustega. Kaissu võtab küll ja tänaval võtab käest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.04 22:05; 02.04 23:14; 02.04 23:31; 03.04 10:29; 03.04 13:40; 03.04 15:15; 03.04 21:13; 04.04 11:13; 04.04 17:42; 04.04 18:23; 04.04 21:42; 04.04 22:26; 05.04 13:30; 05.04 15:33; 06.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks iga olukord on erinev, aga mul on tunne, et mehed on suht sead olukorras, kus neil on nö kaks naist, kelle vahel nemad siis valivad. Üldjuhul panevad nad rõõmsalt mõlemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 15:24; 03.04 15:25; 05.04 08:12; 05.04 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks iga olukord on erinev, aga mul on tunne, et mehed on suht sead olukorras, kus neil on nö kaks naist, kelle vahel nemad siis valivad. Üldjuhul panevad nad rõõmsalt mõlemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 15:24; 03.04 15:25; 05.04 08:12; 05.04 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selline naine, kes oma meest tagasi tahtis. Samuti kaua koos olnud, 15 aastat, laps olemas. Sain ka täiesti juhuslikult suhtest teada, aga varem. Käis alles kurameerimisperiood. Rääkisin ka naisega, sest tean, et mehed sellises olukorras võimalikult palju jätavad enda teada. Naine oli jutukas, sain teada, mida vaja. Meest ei õigusta, aga sain ka kohe aru, mis teda teise naise juures ahvatles. Ma muutusin peale lapse sündi päris palju, mulle tuli see kuidagi raskelt. Olin kolm aastat kodune ja mandusin ära. Tegelesin ainult lapsega, kolisin mehe meie voodist diivanile, vabal ajal istusin hommikumantlis pea kammimata arvutis, millestki ei huvitunud.
Rääkisime mehega, olin nõus, et lahkub, kui tahab, mingit kahenaisepidamist ei ole. Mul mees võttis kohe seisukoha, et tahab meiega jääda. Ja mina olin nõus selle kibeda suutäie alla neelama, selline reetmine on väga alandav. Meil oli see teisiti, et mees ei ole mind kunagi süüdistanud, sain ise aru, et minu käitumine ei olnud mehe-naise suhete normaalseks funktsioneerimiseks kõige õigem. Mina rääkisin mehele, miks ma nii käitusin. Et lapsekasvatamine on olnud minu jaoks raske, olin palju üksi, tekkis väsimus, unetus, ka meil olid vahepeal rahalised probleemid. Väljendasin ka väga kindlat seda, et saan aru meie mõlema vigadest, aga järgmisel korral ma enam ei andesta. Kui tal jääb midagi puudu, siis tuleb ja räägib või lõpetab suhte enne, kui uue loob.
Meil mitu aastat juhtunust möödas, praegu oleme mõlemad rahul. Eks näeb, mis tulevik toob. Mina juhtunu peale ei mõtle ja sellega oma elu ei mürgita, ka ei nuhi ma mehe asjades. Nii et on võimalik ka nii edasi elada. Kui samalaadseid jutte loen, siis tuleb muidugi meelde.
Ehk räägiksid ka mehele, miks sina muutusid ja mis sinu käitumist mõjutas, et ta saaks aru, et ka sinul ei ole kerge olnud. Rõhuta, et tunded on alles, kuid olmeraskustes tolmunud. Ja väljenda ka seda, et ei pea õigeks, et tema läks kergema vastupanu teed. Kui tundis, et ei ole asjade seisuga rahul, oleks ta pidanud ka omalt poolt märku andma ja probleemiga tegelema. Rõhuta, et tahad mõlema tehtud vigadest hoolimata suhet jätkata ja oled oma otsuses ja tunnetes kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult aga ootan ikka siia naisi jagama mõtteid, kuidas oma mees tagasi saada :)) Mind huvitab just see seksi- asi ka. St mees palus ka ses osas rahulikult võtta – tema algatust seksiks poel olnud, asi lõppeb kallistuste ja suudlustega. Kaissu võtab küll ja tänaval võtab käest.[/tsitaat]
Seksima peaksid temaga kohe kindlasti. Teil on vaja mehe-naise lähedus ja intiimsus tagasi saada. Nii füüsiline kui ka emotsionaalne pool.
Kui mehega füüsiline pool toimib, läheb muu ka libedamalt.
Aga kui mees on seksi kohapealt tõrges, siis minu süda ütleks, et teise naise jama kahjuks kestab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kui Sa oma meest nii palju ei tunne, et teaksid, millega teda mõjutada, siis pole sel asjal mingit mõtet.
2. Selle kirjelduse põhjal tundub Su mees olevat kohustundlik ja tõsine inimene. Kui sellisel juba \”kaane pealt viskab\”, siis pead Sa tema tagasisaamiseks ikka oma elu ja suhtumist totaalselt muutma.
3. Mina isiklikult otsiks kiiresti lahenduse mehe ülemõistuse pikkadele ja kurnavatele tööpäevadele (läheks ise KOHE!!! tööle, vaataks majandamise ja võlad üle jne), st teeks kõik võimaliku, et mehe koormust vähendada. Minu arvates Sinu case puhul ei mõju enam ükski jutt, seksile ahvatlemine või veel mõni sarnane mulliajamine. Loevad ainult ja ainult teod.
Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.04 18:47; 04.04 13:31; 04.04 21:11; 04.04 23:33; 05.04 14:25; 05.04 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees töötab 17-18 tundi päevas, on kõik nädalavahetused Eestis pere juures ja kõik muud vabad päevad ka ja jõuab selle kõrvalt vee armukest pidada. Oeh, ta vist üldse ei saa magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin vaatama tööpakkumisi selle pilguga, et saaks juba praegu midagi teha. Raske leida 🙁 Mina lastega välismaale ei lähe. Esiteks – pole mitte mingit tahtmist Eestist lahkuda – pere, sõbrad, kool, tulevane töö, laste elu on Eestis. Teiseks – mehe väljamaal töötamine on ajutine \”projekt\”. loomulikult on ka meie pere lootuses, et aasta-kahe, max kolme pärast saame ka eesti palkadega hakkama.
Võlgu oleme saanud mõnevõtta juba vähendada. Rääkisime eile ka sellest, et ta juba naaatuke vähendaks töötundide arvu, ehk siis, et ei alustaks pühap. öösel vaid siis vastavalt vahetusele kas esmasp. hommikul või esmasp. õhtul ja et lõpetada püüab nädala hiljemalt reede lõunaks, et siis õhtuks kindlasti koju jõuda. Ideaalis aga püüab ta nüüdsest koju jõuda reede lõunaks, st et ei tee reedeti õhtust vahetust enam.

Pidasin plaani minna nõustaja juurde, Algul üksi. Sest pean siiski saama üle sellest petmise asjast. Ma ei taha, et see meie võimalikku uut suhet mürgitama hakkaks. Aga see nõustaja ju ka maksab ja mitte vähe. Ma ei saa ju panna mehele uut rahalist kohustust peale.

Ma olen nüüd mõelnud nii ja naa. Ei teagi täpselt, mis saama hakkab. Kuidas ma peaks temaga käituma? Oleks neutraalne – ei oleks vihane/solvunud/pettunud, samas ei oleks ka miilustav ja hellust pakkuv. Kurat, see ei viiks ju kuhugi mind 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.04 22:05; 02.04 23:14; 02.04 23:31; 03.04 10:29; 03.04 13:40; 03.04 15:15; 03.04 21:13; 04.04 11:13; 04.04 17:42; 04.04 18:23; 04.04 21:42; 04.04 22:26; 05.04 13:30; 05.04 15:33; 06.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siiski-siiski -füüsiline poole on pere-elus väga tähtsal kohal. meestele eriti. miilustamine on üks asi, aga armastusest saadav-pakutav seks igati asjakohane. kui sa ei taha seda kerjata, siis tegelikult on ju naisel väga lihtne meest sellele kutsuda ilma liigse vaevata. tead ju küll – soeng, lõhn, dekoltee, sukad jne. seks ON tähtis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 22:10; 04.04 13:14; 04.04 14:40; 04.04 18:07; 05.04 12:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma tahan oma meest tagasi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.