Esileht Pereelu ja suhted ma tahan selle lihtsalt endast välja rääkida (pikk lugu)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: ma tahan selle lihtsalt endast välja rääkida (pikk lugu)

Postitas:

Ei teagi veel, kas saadan selle loo üldse ära. Mul pole sõbrannasid, keda ma sellisel teemal usaldaksin ja ma pole 7a jooksul kellelegi iitsatanud oma loost, aga hetkel on mul vaja see endast välja saada…

7a tagasi kohtusin mehega, välismaalasega firma üritusel. Lihtsalt põgus suhtlus ja paar tantsu oli sel korral. Siis kohtusime aasta hiljem samal üritusel, kus asjaolude sunnil saime mõlemad väga vähe viibida, kuid olles mõlemad üsnagi joonud, ja kui korra kohtusime, siis peale paari tantsu läks asi käest- kiire kähkukas ja rohkem ma teda ei näinud (ma tundsin end peale seda nii räpaselt ja vastikult ja ma ei saanud ise ka aru, mis mul sisse läks).
Viimased 5 aastat töötame eraldi, igal aastal on ta käinud paar korda tööasjus Tln-s. Alati on ta mulle saatnud sõnumi, et tuleb ja kas ma kohtuksin temaga. Ma olen seni välja vingerdanud, osa minust nagu tahtis kohtuda, teine osa ei näinud mõtet. Ta saadab mulle aastas alati paar sõnumit, kui on kuskil reisil vms, kirjeldades miskit üliromantilist, miks? ma ka ei tea.

Sel korral ma otsustasin, et miks siis mitte, mis see väike õhtusöök siis nii väga on. Olgu öeldud, et mul pole meessoost sõpru peale mu oma mehe, kes on 15a vanem. Ma olen elanud ainult perele, tööle ja lastele viimased 15 aastat (mis ongi normaalne ju). Me pole ka enam esimeses nooruses.

24h enne kokkulepitud aega hakkas mul seest keerama. Ma pidevalt mõtlesin, et ma ei lähe ikka, ma ei oska ju olla ja pealegi ei tea ma temast ju midagi, kindlasti ei meeldi ta mulle üldse tegelikult ja mina talle ka mitte ja nagunii ma ma olen kogu selles ürituses totaalselt pettunud. Ma ei julgenud midagi loota ega unistadagi.
Tund aega enne kohtumist istusin ma üksi baaris, jõin veini ja värisesin üle keha, midagi sellist pole ma oma elus tundnud – ma ei tea mis mul hakkas, olin veel kahevahel kas minna või mitte. Ma ei löönud end absoluutselt üles, olin lihtsalt väga tagasihoidlik, mõtesin, et parem kui meil ikka mingit keemiat üldse ei tekiks.
Ja siis ma läksin, ma ei mäletagi ausalt öeldes, kuidas ma sinna jõudsin, mitte et ma purjus oleks olnud sellest klaasist veinist, vaid mul lihtsalt nii kohutavalt seest keeras.
Ja seal ta oli, punane roos käes ja ootas mind. Nägu absoluutselt mega¨ikk välja, ma tundsin, et miks krt ma endaga siis rohkem vaeva ei näinud, aga enam polnud midagi teha. Ta tellis veini ja suupisteid , ma ei suutnud ei süüa ega juua, sõnad ei tulnud ka suust välja, lõpuks ma ikka kulistasin klaas veini alla ja rahunesin veidi. Tegelikult ma värisesin pidevalt üle keha ja tundsin nii kohutavat füüsilist tõmmet, mida ma elus pole tundnud, ma ei kuulanud ta juttu vaid olin pidevalt oma mõtetes. Pidevalt tundsin ma muidugi süümekaid, et miks ma üldse siin olen.
Pärast väikest jalutuskäiku ja suudlust ja ühtlasi minupoolset totaalset kontrolli kaotamist ütles ta, et sel korral teeme me kõik õigesti ja me lähme tema hotelli…
Mul oli aega veel 1h kojuminekuni. Midagi sellist mis seal hotellis toimus ei ole ma osanud oma 35 eluaasta jooksul uneski näha, ma ei tea kus ma olin ja mismoodi ma olin, ja kuidas see kõik seal täpselt toimus. Mulle pole see siiani kohale jõudnud, ainult et kleidil on veel tema lõhn. Aga see oli tõesti midagi, mida sõnadesse panna ei saa. Ma polnud seni ühegi mehega orgasmegi saanud, aga sel korral ei saanud ma aru enam, millal olin ma nö tipus ja millal mitte. Mind paluti peaaegu et põlvili, et ma ei lahkuks. Kui ma hommikul poleks oma tel-st maailma ilusaimat sõnumit saanud, arvaks ma siiani, et see oli uni.
Tänaseks on ta läinud.
See teema ei vajagi kommentaare. Ilmselt saan ma palju miinuseid, milline vastik petja ma olen.
Aga ehk on keegi, kel midagi sarnast olnud ja lihtsalt mõistab mind.
uskumatu, ma olen unistanud aastaid oma perfektsest armuööst, samal ajal leppides, et ilmselt pole sellised asjad minu jaoks – aga nagu ma ütlesin, läksid asjad väljaspoole minu unistuste piiri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 13:21; 04.09 18:29; 05.09 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah.
Targutada tahaks ka nats. Kas on siis tarvis oma elukest keeruliseks teha…
Vabalt võib ka liba olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti südamest mõistan sind.
ise pole petnud ja hoian end temast teadlikult eemale. loodetavasti suudan…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oledki libu ja petja, lasksid ennast läbi tõmmata mingil võõral mehel.

Lubadusi ikka mäletad, mis abielludes mehele andsid?

Lame, räpane ja rõve lits oled. Loodan, et sum ees saab mingi ime läbi jälile ja jätab su.

Ma ise viskaks päevapealt sellise reetja ja hooraja nahhui oma katuse alt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, on valida, kas elada riskivabalt ja igavalt või riskida ja saada vapustav kogemus. Moraalijüngrid mõtlevad ehk vanaduses teisiti–oleks võinud siiski jah öelda. Samas tunnen sulle kaasa, sest seda praadimist, mille armumine kaasa toob, ei soovita küll kellelegi olukorras kui objektist ollakse kaugel ja samas oma pere peab normaalselt funktsioneerima. Tulevaste kuude piinad on ka päris kõrge hind selle öö eest. Loodan, et suudad oma pere ees normaalselt käituda. Hind on kõrge, aga mega mälestus jääb. Selline tõmme on emakese looduse vingerpuss meile, inimestele. Tänu sellisele tõmbele kaob mõistus ja purunevad pered. Kui aastakese pärast pilt ette tuleb, ei usu oma silmi, mis oled ehk jõudnud juba korda saata. Pere kahjuks sageli enam kokku ei liimi. Samas pole ka objektiga midagi pihta hakata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:34; 04.09 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, 35 ongi naiste seksuaalsuse kõrgpunkt. Temaga said lõpuks vabaks igasugustest piirangutest. Eks sellele aitas kaasa see tohutu keemia. Küsimus on selles, et kas teil võiks ka tulevik olla? Loomulikult mitte seksisõpradena, vaid elukaaslastena. Kui mitte, siis mina lõpetaks selle ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah. kõik on ju ilus ja said elu ilusaima armuöö.See on tore. Nüüd aga tule maa peale tagasi, sest suure tõenäosusega on sel mehel sinusuguseid armukesi mitmes erinevad linnas ees ootamas, kellega oma sugukirge rahuldada kui \”komandeeringusse\” saadetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jaa, on valida, kas elada riskivabalt ja igavalt või riskida ja saada vapustav kogemus. Moraalijüngrid mõtlevad ehk vanaduses teisiti–oleks võinud siiski jah öelda. ——-.[/tsitaat]
vaat mul kihvatas praegu. ah et kui suvalise nahavahele pugenud isasega heinesse vallatlema ei hüppa, siis elad kohe igavalt? äkki need \”moraalijüngrid\” mitte ei kahetse surivoodil, vaid on rõõmsad oma elu ja oma valikute üle ja need \”vallatud\” kahetsevad asjatuid hingepiinu ja teistele haiget tegemist?

Kägu | 04/09/2012 14:51 ütleb jumala õigesti. teemaalgataja, olid viinata purjus, hormoonid ja suguiha tegid oma tööd ja kõik läks hästi. katsu nüüd oma erutust piirata ja tavaellu tagasi naasta. tore, et said sellise kogemuse, õpi nüüd sellega elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see lugu juba nii müstiline on, olgu liba või mitte…
Kust sa tead, et see mees ei valda mõnd alateadliku mõjutamise tehnikat? Mõnd ¨amanistlikku mõjutamistehnikat, hüpnoosi, musta maagiat?
Naerge, kui tahate, aga selliseid asju on olemas. Sinu kirjeldus, kuidas sa värisesid ja lõdisesid, peaaegu kõnevõime ja mälu kaotasid, on väga imelik. Ma olen ka armunud olnud ja söömata-magamata pilvedes hõljunud, läbisegi nutnud ja naernud, aga no vabandage, mitte mehe pärast, keda ma isegi ei tunne. Oled sa ikka kindel, et ta sulle veini sisse midagi ei puistanud?
Seda enam, kui sa oled 35-aastane purukorralik pereema, elus ainult 1 mehega seksinud ja orgasmi pole kunagi saanud… Kuidas sa siis ennast äkitselt umbe jõid ja juhukeppi tegid ; D

Üldiselt, elada võiks siiski nii, et abielu sulle iga öö peadpööritavaid elamusi pakuks. Kurb küll, kui elu ainukese orgasmi saamiseks peaks nii metsikult riskima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seda teemat ei usu, see on kindlalt liba ja mingist filmist või armastusnovellist välja imetud tekst. Mingi mees saadab aastas paar sõnumit? Ah kasva suureks. See siin küll 35-aastase naise jutt ei ole, nagu mingi 13-aastase oma. Issand jumal, või mingi välismaalane kutsus sind välja, söötis ja veinitas sind ja siis viis hotelli, et sind lihtlabaselt läbi tõmmata. Madal värk. Siukesed mehed mind ei huvitaks, olgu või kuu pealt pärit. Iu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:30; 04.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutsamamma, ära ütle, et sul pole kunagi kiusatust olnud armumisele järele anda ja mehega magada, kes pole sinu oma? OK, jätame siis sõna \”igavalt\” ära, aga riskivabalt elamine on eredamate elamusteta (15 aastat koos elanud paari seksuaalelu pole kuskil enam rohkemat kui rutiin, sageli rutiinne kohustus). Muidugi, on ka terve hulk inimesi, kes neid eredaid elamusi ei soovigi. Kes ütles, et lähedastele võib haiget teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:34; 04.09 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

30+ ja alates verinoorest vanusest ühe seksuaalselt igava mehega koos elanud naised on seikluseotsijatest meestele tõeliselt kerge saak.
kuidas küll võib keemia tekkida mehega, kes sind ainult üheks omale tahab? (no olgu, ehk kaheks-kolmeks ööks, aga seda siis kahe-kolme aasta jooksul) sul on siin elus liiga tagasihoidlikud soovid, lepid liiga vähesega. ilmselt abiellusid liiga noorelt teadmata, mismoodi üks õige partnerlussuhe välja nägema peaks. orgasmi kogemine võiks kindlasti selle osa olla, aga sina polnud kunagi varem orgasmi saanud. selline asi võib muidugi enesetunde sellisele tasemele viia, et naine on nõus üsna tundmatu mehega voodisse minema, eelmänguks polnud mehel muud vaja teha kui paar korda aastas romantilise sisuga sms saata ja kohtumise puhuks punane roos kätte võtta.
see teema on ehe tõestus sellele, et naised ei peaks liiga vara abiellu tõttama. soovin, et naised ootaksid abieluga ja annaksid endale võimaluse leida see mees, kellega on kirg ja orgasm ja kes naist ka armastab, mitte ei taha temaga vaid kord aastas seigelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 16:01; 04.09 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, miks mu teemat libaks peetakse, kas kogu see lugu on tõesti nii naiivne ja elavad ülejäänud inimesed tõesti aasta(kümneid) kirglikku seksuaalelu, vaatamata iialgi kõrvale?
Kahjuks või õnneks pole tegemist kellegi fantaasiaga.

Me oleme selle mehega olnud aastaid ka kirjavahetuses, vahel tihedamalt vahel vähem. Ja ausalt öeldes ma just ei pidanud end oma meelest väga kergeks saagiks, kui ma 5 a temaga kohtuma minna keeldusin. Ma ei näe absoluutselt pointi saata mulle aastas mõned messaged, lootuses, et mulle lihtsalt ära panna 🙂 Ta saab mujalt ka, kui asi ainult selles.

Lihtsalt tahtsin endast välja rääkida. Kohtusime peale seda ööd ja tema äramineku päeval, jalutasime, kallistasime, suudlesime – hea tunne jäi sisse. Just ses osas, et läheb kuidas läheb, me ei saa kohtuda ja me ei näe teineteist igapäevaselt. Kui nii peab minema, küll me siis kunagi taas kohtume.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 13:21; 04.09 18:29; 05.09 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]30+ ja alates verinoorest vanusest ühe seksuaalselt igava mehega koos elanud naised on seikluseotsijatest meestele tõeliselt kerge saak.
eelmänguks polnud mehel muud vaja teha kui paar korda aastas romantilise sisuga sms saata ja kohtumise puhuks punane roos kätte võtta.
[/tsitaat]

Ega see mees ei tea, et ta kunagi orgasmi saanud pole ja naise erutamine nii lihtne on. Eks ta tegi muud ka, kui sms-i saatmine ja roos käes. Ma kujutan pilti ette, et nad on hotellis, mees ütleb, et oota, ma saadan sulle sõnumi ja võtan punase roosi kätte, siis oled valmis, jah?

Teemaalgatajale. Minul on ka täpselt üks selline inimene elus olnud. vahel ei suhtle aastaid, siis jälle tihedamini. Ikka helistame ja smsime ja hoolime teineteisest. Meil on ka suur vanusevahe (20 aastat), seega suhe ei toimiks. Juba 7 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tea, miks mu teemat libaks peetakse, kas kogu see lugu on tõesti nii naiivne ja elavad ülejäänud inimesed tõesti aasta(kümneid) kirglikku seksuaalelu, vaatamata iialgi kõrvale?
Kahjuks või õnneks pole tegemist kellegi fantaasiaga.

Me oleme selle mehega olnud aastaid ka kirjavahetuses, vahel tihedamalt vahel vähem. Ja ausalt öeldes ma just ei pidanud end oma meelest väga kergeks saagiks, kui ma 5 a temaga kohtuma minna keeldusin. Ma ei näe absoluutselt pointi saata mulle aastas mõned messaged, lootuses, et mulle lihtsalt ära panna 🙂 Ta saab mujalt ka, kui asi ainult selles.

Lihtsalt tahtsin endast välja rääkida. Kohtusime peale seda ööd ja tema äramineku päeval, jalutasime, kallistasime, suudlesime – hea tunne jäi sisse. Just ses osas, et läheb kuidas läheb, me ei saa kohtuda ja me ei näe teineteist igapäevaselt. Kui nii peab minema, küll me siis kunagi taas kohtume.[/tsitaat]

Väga hämmastab selline loogika, et kui mees tahaks ainult ära panna, siis ta saaks mujalt ka, ja et sina ei ole kerge saak, sest ütlesid talle 5 aastat tagasi ära. Okei, siis oled sa allakäigutrepi alguses, sest 5 aastat tagasi oli sul veel selgroogu öelda ära mingile välismaisele libekeelele, aga 5 aastat hiljem sa tõesti lasid tal endale labaselt ära tsurada nii et asigi ei olnud. Võin sulle öelda, et kui see mees sind päriselt tahaks, oleksid sa juba temaga abielus. Ära tee end tähtsaks, et miski välismaine vänt sulle aastas mõned \”messaged\” saadab-sellist asja tuleks varjata. Mina teeks kõik, mis oskaks, et mingi suvaline luuser mulle mingit kräppi saatma ei hakkaks, nt ei annaks oma numbrit sellistele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:30; 04.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagi rääkis Siiri Sisask sarnasest tõmbest põgusalt kohatud välismaa mehega ning sellest sündis lugu
http://www.youtube.com/watch?v=U0zTX-cArOE
\”Ma ei maga ma ei söö\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on su mehest kahju. Samas teistest küljest mõistan sind. Tahad vaheldust, erutust, ärevust, seiklust. Kahju, et sa oma mehega ei lähe hotelli 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, midagi on sul siin bluf ju.
alguses kirjutad, et oli peale kähkukat räpane tunne ja et saadab aastas paar sõnumit reisilt. miks, seda sa ei tea. aga siis teises postituses kirjutad, et olete aastaid kirjavahetuses olnud.
algul kirjutad, et kui poleks järgmisel hommikul temalt sõnumit saanud, arvaks sa et nägid und. siis aga kirjutad, et käisite järgmisel päeval jalutamas ja kallistamas ja suudlemas.
ma saan aru, et vajasid oma rutiinsesse ellu värskendust ja nüüd oled nagu rahul aga nagu ei ole ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 16:01; 04.09 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks inimesed oma meestega hotellis ei käi? Kodust eemal on seks palju erutavam ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult, kui te teaksite kui KOHUTAVALT saastatud on hotellitoad, siis te lahkuksite sealt öökides ja igasugune romantika oleks kadunud.

Neid katseid on aegajalt ikka tehtud tarbijasaadetes – vaadatud UV lambiga spremajälgi ja võetud bakteri-, seene- ja viirustepoove. Spermajälgi on isegi laes, ja pole olemas jubedamalt saastatud asja kui hotellivoodi madrats (millest sind eraldab ainult õhuke lina), tekk ja eriti päevatekk.

Nii et head multiorgastilist keppimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates oli see lihtsalt seks 5 aastat kestnud eelmänguga. Ja tulemus oligi suurepärane.
Kui su oma mees teeks endale väikese välimuse tuunimise, oleks paar kuud eemal (komandeeringus vms), saadaks sealt romantilisi sõnumeid ja pärast lahusolekut kohtuksite kenas restoranis, millele järgneb õhtu peenes hotellis, küll siis väriseksid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väga hämmastab selline loogika, et kui mees tahaks ainult ära panna, siis ta saaks mujalt ka, ja et sina ei ole kerge saak, sest ütlesid talle 5 aastat tagasi ära. Okei, siis oled sa allakäigutrepi alguses, sest 5 aastat tagasi oli sul veel selgroogu öelda ära mingile välismaisele libekeelele, aga 5 aastat hiljem sa tõesti lasid tal endale labaselt ära tsurada nii et asigi ei olnud. Võin sulle öelda, et kui see mees sind päriselt tahaks, oleksid sa juba temaga abielus. Ära tee end tähtsaks, et miski välismaine vänt sulle aastas mõned \”messaged\” saadab-sellist asja tuleks varjata. Mina teeks kõik, mis oskaks, et mingi suvaline luuser mulle mingit kräppi saatma ei hakkaks, nt ei annaks oma numbrit sellistele. [/tsitaat]

Ole mureta, sinu numbrit vaevalt ükski tasemel mees kunagi küsima hakkab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imestan, et 35 aastane naine pole kunagi orgasmi saanud.
Mina leidsin oma kliitori üles juba puberteedieas ja olen saanud orgasme juba lapsest saati ronimispuudel ja köiel ronides ( siis ma muidugi ei teadnud, mis asi see mega hea tunne küll on, mis ronides tekib).
Üleüldse saan iseendaga kiiremini ja palju paremaid orgasme kui meestega üldiselt ( siiski on mõned erandkorrad, kus mees on mind taevasse viinud, aga selleks on olnud vaja, et ka peas oleks eelmäng tehtud), niiet imestan…
Kas siis tungi vahest ei tule, mis paneks end ise aitama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele:
Minu seksuaalsus või teadlikkus sellest on olnud juba varasest noorusest väga kõrge.
Pidasin siin silmas mehega orgasmini jõudmist.

Pikemalt ei soovi kirjutada, mainin lihtsalt veel, et oma mehega pole meil just teab mis kirglik seks, seda põhjusel, et üle 5 min peab ta harva vastu. Oleme probleemi tunnistanud ja kord tunnistas ta mulle, et mõnes mõttes ta mõistaks mind, kui mul armuke oleks. Eks reaalsus on muidugi midagi muud ja mul polegi ju otseselt mingit armukest, aga seda ööd ma vähemalt ei kahetse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 13:21; 04.09 18:29; 05.09 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
kuidas küll võib keemia tekkida mehega, kes sind ainult üheks omale tahab? [/tsitaat]
???
Kas keemia tekkimiseks peab enne olema abieluvaraleping ja pulmapidu kinni makstud? Nii naiivne, nii eluvõõras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kas tõsiselt naised abielluvad mehega, kellega nad ei ole saanud kunagi orgasmi? Päris tõsiselt? Aga miks küll ometi? Ei kujuta tõesti ette sellist elu. Mõni ime siis, et esimene suvaline mees mõistuse peast viib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on see ikka nii, et pärast kõrvalsuhte loomist leitakse oma mehes(naises) kohe üles kõik eksisteerivad ja mitteeksisteerivad pahed ja vead. Olen olnud koolitusel kus väideti (vabandan, et ei oska uurimusele viidata), et 80% ajast pidi aju tegelema enesepettuse ja reaalsuse enesele kohasemaks väänamisega.

Kõrvalsuhte arenemise ajal on see protsess kõrvaltvaatajale selgesti tajutav, abiellumiseks kõlvanud mees (naine) ei kõlba enam järsku millekski. Ja kõrvalsuhte lõppedes ja võõrutusperioodi möödudes ei suuda truudusetu pool ära imestada, mida ta selles armukeses nüüd sellist leidis, et oma ülejäänud elu ära rikkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kui asi on keelatud, suurendab väga kõvasti keemiat. Teises olukorras ei oleks võib-olla midagi erilist toimunud ja täpselt samasugune seks oleks igav tundunud. Mida rohkem sa seda keelatuna tunned, seda tugevamalt reageerib loodus keemiaga ja see keemia reaktsioon võib üsna tühja koha pealt tekkida, lihtsalt mingist fantaasiast, mis peast läbi käib ja see võib tuleneda rohkem olukorrast, milles oled, mitte inimesest, kellega oled. Inimene peab lihtsalt meeldiva poolne olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega suurt midagi rohkemat ei oska öelda selle loo peale, et palju õnne, sellised kogemused teevadki elust elamisväärse. Loodan, et sul jagub vaid mõistust asja hoolikalt varjata ja mitte üle piiri minna. Õigesti teed, et mitte ühtegi sõbrannat pole usaldanud. Ära iitsata ka, hoia oma saladust ja lase sel end õnnelikuks teha :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa eelmängust ja hilisematest orgasmidest sõltuvad naise peas toimuvast. Ilmselgelt küttis see ‘eriline’ kohtumine teemaalgataja üles. Igatahes palju õnne! Ma usun, et on palju naisi, kes on sarnase seikluse läbi elanud.

Puhtalt seksi pärast pole mõtet oma püsisuhet rikkuda, sest teatavasti uudsus kaob ja kui selgub, et sellel imemehel on ka ‘mõned’ puudused, siis kukub õhuloss kolinal kokku.

Neist vaesekestest on muidugi kahju, kes siin räägivad, et enda aitamine on nende parim orgastiline kogemus – see muide on orgasmi madalaim tase! Head arenemist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted ma tahan selle lihtsalt endast välja rääkida (pikk lugu)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.