Esileht Pereelu ja suhted Ma vana loll mõrd

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 111 )

Teema: Ma vana loll mõrd

Postitas:
Kägu

Postitus eemaldatud.

+25
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 a vanusevahet ei ole nii megasuur vahe. Miks selline piirang algusest peale, et kui leiab vanuse poolest sobiva?

+25
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oot miks sa nüüd vihkad ennast? said ju mida soovisid, tantsida, räääkida räääkida räääkida, aga tead ju et mehed ei viitsi tegelikult rääääkida ja rääääkida. kui liiga palju rääääkida, siis ühelpäeval on kõik sõnad otsas. aga ikkagi, miks olla pettunud, said ju, mida veel? sa võid ju ise ka teda petta hoopis oma vanuse mehega ja olla lahe edasi.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui sa ennast juba parketialusena tunned, siis mees tegi küll õigesti kui valis teise, sa lihtsalt ei oska kaotada.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema ise tahtis rääkida,  meil oli lõbus ja naljakas. Just see mis suhtes vaja,  ühesugune huumorimeel. Mõlemad naersime kõhud kõveras. Aga omavanusega naisega on tal selles osas lõbus, et nad pidutsevad, sõna otseses mõttes joovad koos.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui sa ennast juba parketialusena tunned, siis mees tegi küll õigesti kui valis teise, sa lihtsalt ei oska kaotada.

Jah ma ei oska kaotada. Kuigi ta pole valikut teinud. Mina tegin, nüüd sama, kui selle teema tegin.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • oot miks sa nüüd vihkad ennast? said ju mida soovisid, tantsida, räääkida räääkida räääkida, aga tead ju et mehed ei viitsi tegelikult rääääkida ja rääääkida. kui liiga palju rääääkida, siis ühelpäeval on kõik sõnad otsas. aga ikkagi, miks olla pettunud, said ju, mida veel? sa võid ju ise ka teda petta hoopis oma vanuse mehega ja olla lahe edasi.

  • Aitäh. Päriselt ka. Ma ei taha lihtsalt nii. Ma ei saa olla, ega elada niimoodi, et oleksid kahe inimese vastu tunded.
+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 a vanusevahet ei ole nii megasuur vahe. Miks selline piirang algusest peale, et kui leiab vanuse poolest sobiva?

10 a ei ole megasuur vahe, aga 30-aastane mees soovib tõenäoliselt ka peret luua ja lapsi saada, mille õnnestumise võimalus omavanuse naisega on paraku kõvasti suurem kui 40-aastase kaaslasega.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli hiljuti sarnane teema. Mees kümme aastat noorem, meil oli väga hea seksuaalne sobivus, tugev emotsionaalne side, mees näis olevat armunud (sõnumid, kirjad), aga ma iial ei küsinud kinnitust tema tunnete kohta, teades, et ebapüsiv suhe. Toimiv viisiitsuhe kestis kokku umbes kümme kuud. Olin õnnelik ja paratamatult armusin ise kõrvuni. Mõlemad olime teadlikud, et ta tegelikult ootab oma ellu nooremat, sest tema kinnitusel ühine tõsisem tulevik kümme aastat vanema naisega ei ole reaalne unistus või soov.

Ja siis see juhtuski ???? Reaalselt päevi järjest istusin kodus ja nutsin ja nutsin nutsin…

Vana, lootusetu, kehvem, kibestunud, mahakantud eit, mis siis, et tegelikkuses, ausõna!, veidi ilusam kui see teine ???? Mul on treenitud ja väga ilus keha, kenad näojooned, ma olen hoolitsetum kui see teine. Aga see kõik ei loe! Noorem on noorem ja vanad hobused lähevad halastamatult mahalaskmisele..

Veider on see, et ta käib nüüd vähemalt korra nädalas mul ukse taga kraapimas ja vanu häid aegu taga nutmas ja vahel nurub ka head seksi..mis on ilmselgelt välistatud, aga tänu sellele vähemalt mu hullumeelselt kõikuma hakanud enesehinnang hakkab stabiilsetesse rööbastesse tagasi nihkuma.

Naised, ärge kunagi kahelge oma tegelikus väärtuses, muu polegi oluline.

 

 

 

 

+37
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli hiljuti sarnane teema. Mees kümme aastat noorem, meil oli väga hea seksuaalne sobivus, tugev emotsionaalne side, mees näis olevat armunud (sõnumid, kirjad), aga ma iial ei küsinud kinnitust tema tunnete kohta, teades, et ebapüsiv suhe. Toimiv viisiitsuhe kestis kokku umbes kümme kuud. Olin õnnelik ja paratamatult armusin ise kõrvuni. Mõlemad olime teadlikud, et ta tegelikult ootab oma ellu nooremat, sest tema kinnitusel ühine tõsisem tulevik kümme aastat vanema naisega ei ole reaalne unistus või soov.

Ja siis see juhtuski ???? Reaalselt päevi järjest istusin kodus ja nutsin ja nutsin nutsin…

Vana, lootusetu, kehvem, kibestunud, mahakantud eit, mis siis, et tegelikkuses, ausõna!, veidi ilusam kui see teine ???? Mul on treenitud ja väga ilus keha, kenad näojooned, ma olen hoolitsetum kui see teine. Aga see kõik ei loe! Noorem on noorem ja vanad hobused lähevad halastamatult mahalaskmisele..

Veider on see, et ta käib nüüd vähemalt korra nädalas mul ukse taga kraapimas ja vanu häid aegu taga nutmas ja vahel nurub ka head seksi..mis on ilmselgelt välistatud, aga tänu sellele vähemalt mu hullumeelselt kõikuma hakanud enesehinnang hakkab stabiilsetesse rööbastesse tagasi nihkuma.

Naised, ärge kunagi kahelge oma tegelikus väärtuses, muu polegi oluline.

Suur suur tänu!

Väga sarnane lugu. Mina pole ka kordagi oma tunnetest rääkinud. Eks minagi nutan ennast tühjaks ja olen ehk targem ja tugevam.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbid leinafaase ja möödub ka see.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui sa ennast juba parketialusena tunned, siis mees tegi küll õigesti kui valis teise, sa lihtsalt ei oska kaotada.

Jah ma ei oska kaotada. Kuigi ta pole valikut teinud. Mina tegin, nüüd sama, kui selle teema tegin.

aga miks? mis sa võitsid sellest?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli hiljuti sarnane teema. Mees kümme aastat noorem, meil oli väga hea seksuaalne sobivus, tugev emotsionaalne side, mees näis olevat armunud (sõnumid, kirjad), aga ma iial ei küsinud kinnitust tema tunnete kohta, teades, et ebapüsiv suhe. Toimiv viisiitsuhe kestis kokku umbes kümme kuud. Olin õnnelik ja paratamatult armusin ise kõrvuni. Mõlemad olime teadlikud, et ta tegelikult ootab oma ellu nooremat, sest tema kinnitusel ühine tõsisem tulevik kümme aastat vanema naisega ei ole reaalne unistus või soov.

Ja siis see juhtuski ???? Reaalselt päevi järjest istusin kodus ja nutsin ja nutsin nutsin…

Vana, lootusetu, kehvem, kibestunud, mahakantud eit, mis siis, et tegelikkuses, ausõna!, veidi ilusam kui see teine ???? Mul on treenitud ja väga ilus keha, kenad näojooned, ma olen hoolitsetum kui see teine. Aga see kõik ei loe! Noorem on noorem ja vanad hobused lähevad halastamatult mahalaskmisele..

Veider on see, et ta käib nüüd vähemalt korra nädalas mul ukse taga kraapimas ja vanu häid aegu taga nutmas ja vahel nurub ka head seksi..mis on ilmselgelt välistatud, aga tänu sellele vähemalt mu hullumeelselt kõikuma hakanud enesehinnang hakkab stabiilsetesse rööbastesse tagasi nihkuma.

Naised, ärge kunagi kahelge oma tegelikus väärtuses, muu polegi oluline.

sina alati kohe oma muinasjutuga platsis

+6
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, mul on mitu tuttavat 10 aastat nooremate meestega abielus. Seda teemat lugedes tundub, et tõsine suhe selle vanusevahega on välistatud.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, mul on mitu tuttavat 10 aastat nooremate meestega abielus. Seda teemat lugedes tundub, et tõsine suhe selle vanusevahega on välistatud.

Kui vanusevahe on 20+ ja 30+ ja tited saavad tehtud, siis ei ole välistatud. Või on mees, kes 100 protsenti kindlalt lapsi ei taha (või ei saa) ja oma soovide osas hiljem ümber ei mõtle, siis ka mitte. Aga risk muidugi jääb ikka, et millalgi 40+ või 50+ saades hakkab mees noort liha himustama ja leiabki mõne hakkaja neiu (vähemalt mõneks ajaks). Juhtub ka meestega, kes eakaaslase või paar aastat noorema kunagi leidsid, saati siis, kui oma naine on 10 aastat vanem. Ja muidugi võib juhtuda ka varem. Aga kes ei riski, see passib niisama ja kritiseerib neid, kes julgevad elada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40 tegelt väga noor… ma mōni aasta juba vanem ja saan nüüd aru. Nii palju jōuab juhtuda enne kui s a45 ja ikka sama noor ja ilus. Ja siis mōtled et oot… mida ma täpselt seal taga nutsin… kindlalt läheb nii.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi piinlik on lugeda, kui keegi oma välimusega kiitleb ja teise inimese välimust maha teeb.

+20
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jutt kõlab kui ülikehv google tõlge pole-aimugi-mis-keelest.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi piinlik on lugeda, kui keegi oma välimusega kiitleb ja teise inimese välimust maha teeb.

Eriti veel 40+ vanuses….

+20
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõimake mind palun, ehk hakkab mul kergem. Mu nõndanimetatud sõber, on minust 10 aastat noorem. Meil on, ei oli, suurepärane klapp igas mõttes. Me võisime öö läbi rääkida, tantsida, linna peal jalutada. Ma olen 40, ausõna uskuge mind???? ma olen ilus, näost ja keha on mul ilus, vormis. Ka hingelt, jääb teil muidugi ainult mind ennast uskuda, olen ilus inimene. Sõbrannad hindavad mind kui abivalmis inimest ja head kuulajat. Lausa ingel taevast eks????. Aga 40…Kõik on aus, oli. Kui ta leiab teise, omavanuse, siis ütleb mulle ja lool lõpp. Nii oli kokkulepe. Aga nüüd tuli välja, et see teine on olemas. Mul olid kahtlused… Mees käib kahevahet. Aplaus mulle. See teine on vanuselt sobiv. Ta ei ole välimuselt isegi kena mitte, kindlasti on tal siis ilus hing. Intiimne pool oleks super minuga. Seda lihtsalt ei anna teeselda ja need sõnad ja see missugune keemia ja külgetõmme tal minu vastu on. Noh, selle kohta võib kirjutada, et on. Just praegu väsisin ma olemast ja tundmast ennast kaltsuna.

M ei oskagi.. Ma vihkan ennast, vihkan teda. Võite küsida, sõimata, mõnitada. Ma nii ehk nii tunnen ennast mingi parketialusena.

Sõimake mind voodist välja, koristama, elu edasi elama.

Mõrd on meeste maailma kuuluv sõna. Kui üritad mehena kirjutada naise seisukohalt kirja, ole hea, ära kasuta meeste sõnu naise tekstis. Lisaks on veel mõned loogika vead. Mõtle ikka enne korralikult asi läbi, muidu raiskad siin niisama aega.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehhh, mis sa arvad, et omavanune mees ei võiks petta või? Mis sul ennast vihata, mis sina siis tegid? Lootsid paremat ja “õnnelikult elu lõpuni”, mis kuritegu see ka on. Ka see, kui hästisäilinud või hingelt ilus sa just oled, on vähetähtis, kui mees on petja iseloomuga, petetakse ka ilusaimaid… Ah, saad üle ja pole veel kõbi, küll leiad uue (ja hullema, minust on lohutajana alati palju abi 🙂 )

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvamus-Üldiselt kui juba koos jalutamiseks, tantsimiseks, öö läbi rääkimiseks läheb, ollakse juba suhtes. Vahet pole, kas sellest on omavahel juba selgelt räägitud või mitte. Kui ise ollakse sellest suhtest huvitatud, ei anta partnerile vaba voli vaadata veel ringi. Vaba voli antakse just juhul, kui ise tahad vaikselt lahti saada ja loodad, et leiab uue.

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui enda sõimamine annab jõudu edasi minna, eks siis tee seda. Vahel aitab lahti lasta, kui teise poole peale vihastuda. Kellelgi teisel pole küll põhjust sõimata. Mõlemad osapooled on täisealised. Kui oligi selline jutt, et näis-kuis-ja-kuni…no sai see otsa, juhtub. Näha on, et teemaalgataja ei tahtnud, et lugu lõpeks. Aga ikka juhtub ja enamik meist elab selle üle. Nagu keegi mainis, tavalised leinafaasid. Vanusevahe võis rolli mängida, aga ei pruukinud. Sel pole tähtsust, miks nii läks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi ei ole sinu vanuses ega välimuses. Asi on selles konkreetses mehes. On mehi, kes võtavad endast kõvasti noorema naise ja petavad teda. Mehed petavad ja hülgavad ka misse ja supermodelle. Ja on mehi, kes elavad endast vanemate ja koledate naistega õnnelikult ja truult koos. Kui inimene on oma loomult truudusetu, siis ei puutu partneri välimus ja vanus üldse asjasse.

+29
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi ei ole sinu vanuses ega välimuses. Asi on selles konkreetses mehes. On mehi, kes võtavad endast kõvasti noorema naise ja petavad teda. Mehed petavad ja hülgavad ka misse ja supermodelle. Ja on mehi, kes elavad endast vanemate ja koledate naistega õnnelikult ja truult koos. Kui inimene on oma loomult truudusetu, siis ei puutu partneri välimus ja vanus üldse asjasse.

Ja veel- kuna sa ütled, et ta käib teie kahe vahel, siis ei ole ta truu ka sellele “sobivas vanuses” naisele. Ta petaks igaühte, olenemata, kellega ta parasjagu koos on.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja veel- kuna sa ütled, et ta käib teie kahe vahel, siis ei ole ta truu ka sellele “sobivas vanuses” naisele. Ta petaks igaühte, olenemata, kellega ta parasjagu koos on.

Tegelikult ta polnud ju TA-ga koos. TA ise nimetab teda nõndanimetatud sõbraks, ehk nad olid lihtsalt seksisemud. TA-l on kahju ja käib ego pihta, et ta noorema vastu välja vahetati. Kuigi ka see võimalus oli juba algusest peale omavahel kokku lepitud ja ei tulnud nagu välk selgest taevast.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…Kõik on aus,  oli. Kui ta leiab teise, omavanuse, siis ütleb mulle ja lool lõpp. Nii oli kokkulepe. Aga nüüd tuli välja, et see teine on olemas.

Kellele ja milleks sellised kokkulepped? Ma kujuta ette, et see võiks tekkida kahel asjaolul:

1. Naine ise pole suhtest mehega huvitatud, tahabki vaid seksi ning jätab endale taganemistee lahti. Isegi soodustab mehe uueotsinguid.

2. Tahetakse küll suhet, aga ennast ei väärtustata piisavalt ega julgeta tõtt öelda. Püütakse teha nägu, et ollakse nii tore ja vabameelne ja lubatakse maad-ilmad kokku, lootuses et mees ise kuidagi loobub endale kokku lubatud õigustest. Ei loobu ta midagi.

TA-l on siis ilmselt see variant nr 2. Tegelikult on see päris õudne ja ma ei soovitaks sellele libedale teele minna. Loomulikult petab petjast mees lõpuks igaüht, aga mulle tundub, et on pisut eneseväärikam, kui ise pole selleks luba andnud. Ehk siis ma arvan ka, et kanna see mees maha ja otsi uus.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jutt kõlab kui ülikehv google tõlge pole-aimugi-mis-keelest.

Jah

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel süüd ei näe, paistab, et teemaalgataja on ise dikteerinud üsna konkreetsed tingimused oma noormehele.
TA, nuta oma nutt ära ja liigu edasi. Otsi üles sari “Younger” (päris algusest)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 30-aastane sõbranna jäeti maha 10 aastat vanema naise pärast.  Seega reegleid ei ole.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma vana loll mõrd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.