Esileht Pereelu ja suhted Ma vana loll mõrd

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )

Teema: Ma vana loll mõrd

Postitas:
Kägu

Minu esimene kutt, minust mõned kuud vanem, elab juba 20 aastat koos endast 14 aastat vanema naisega. Kõik on võimalik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on küll puhtalt ainult sinu probleem. Noorema mehega semmimiseks võiks ise nii hea välja näha, et vanusevahet pole märgatagi. Lisaks, kui 12 aastat nooremaga pole midagi rääkida, ei olegi seda noorust lisaks elukogemusele sinu sees.

Mingi ajani näeb mõni 40selt hea välja ja võib isegi noortele silmad ette teha. Levinumad on noore naise suhted vanema mehega, mis lõpevad lesestumise või mehepoolse mahajätmisega.
Naine vanem suhted saavad otsa, kui mees hakkab lapsi soovima või lihtsalt jäetakse maha, sest ilmub teine, kes võib isegi sama vana olla kui endine naine, silmapiirile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi ajani näeb mõni 40selt hea välja ja võib isegi noortele silmad ette teha. Levinumad on noore naise suhted vanema mehega, mis lõpevad lesestumise või mehepoolse mahajätmisega. Naine vanem suhted saavad otsa, kui mees hakkab lapsi soovima või lihtsalt jäetakse maha, sest ilmub teine, kes võib isegi sama vana olla kui endine naine, silmapiirile.

Ma räägin naistest vanuses 44-52.

See, et lapsi ei hakata soovima/tegema, lepitakse ju omavahel kokku. Ilmselgelt, kui üks soovib ja teine mitte, siis oma aega sellisele suhtele ei raisata-kehtib igasuguse suhte puhul.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma räägin naistest vanuses 44-52.

See, et lapsi ei hakata soovima/tegema, lepitakse ju omavahel kokku. Ilmselgelt, kui üks soovib ja teine mitte, siis oma aega sellisele suhtele ei raisata-kehtib igasuguse suhte puhul.

Mees võib 35selt last mitte soovida, aga 45selt soovida. Jäädes teema piiridesse, on TAselgelt välja toodud, et lepiti kokku ajutises seksisõpruses, aga nüüd on hakanud juba enamat tahtma. Nii palju siis kokkulepetest. Neidki arutatakse kägudega, mis omavahelised.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäädes teema piiridesse, on TAselgelt välja toodud, et lepiti kokku ajutises seksisõpruses, aga nüüd on hakanud juba enamat tahtma. Nii palju siis kokkulepetest. Neidki arutatakse kägudega, mis omavahelised.

Teemaalgataja lool pole mingit pistmist vanustega. Tavaline mees, kes kahte naist põrutada soovib. Vahet pole, kui ka TA olnuks “sobivas” vanuses.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja lool pole mingit pistmist vanustega. Tavaline mees, kes kahte naist põrutada soovib. Vahet pole, kui ka TA olnuks “sobivas” vanuses.

Naisel pole keelatud mitut meest põrutada, sest neil kahel pole suhet. Vanus puutub asjasse, kui ollakse erinevas eluetapis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus puutub asjasse, kui ollakse erinevas eluetapis.

Nad ei olnud ju erinevas eluetapis.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus puutub asjasse, kui ollakse erinevas eluetapis.

Nad ei olnud ju erinevas eluetapis.

Minu meelest kägu 22.08 10:16 võttis teema hästi kokku. Parem teha lühikesed sutsakad suhete vallas ja ruttu edasi minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe seisukohalt – jah tõepoolest vaevalt keegi unistab püsisuhtest 10aastast vanema naisega. Need abielud mis te siin mainite, on erandid mis kinnitavad reeglit. 40aastane mees on täisjõus ja tahab seksikat naist, kes teda erutaks. Suudate 50aastasena seda pakkuda?

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe seisukohalt – jah tõepoolest vaevalt keegi unistab püsisuhtest 10aastast vanema naisega. Need abielud mis te siin mainite, on erandid mis kinnitavad reeglit. 40aastane mees on täisjõus ja tahab seksikat naist, kes teda erutaks. Suudate 50aastasena seda pakkuda?

Et siis 50-aastane naine on mahakantud inimene?

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe seisukohalt – jah tõepoolest vaevalt keegi unistab püsisuhtest 10aastast vanema naisega. Need abielud mis te siin mainite, on erandid mis kinnitavad reeglit. 40aastane mees on täisjõus ja tahab seksikat naist, kes teda erutaks. Suudate 50aastasena seda pakkuda?

Oleneb, mis seda meest erutab. Ja mehed on erinevad. Mõnda meest erutab tõepoolest vaid noor liha, mida noorem seda parem. Mingi isiksus selle liha küljes teda ei huvita, et millest see noor liha huvitub või mis mõtted selle noore lihakeha sees liiguvad. Peaasi, et tiss prink. Sellisel puhul on vanemal naisel tõepoolest raske konkurentsi pakkuda.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuntud Eesti 4-lapselisel ilutegijal juba aastaid 16 aastat noorem mees.

Kas tegemist on pikaajalise püsisuhtega? See, et sellise vanusevahega inimesed on koos paar-kolm aastat ei ole ju mingi näitaja, et päriselt ka sellised suhted pikas perspektiivis toimivad.

Ma täpselt ei tea neid inimesi, aga kuidagi on jäänud mulje, et sellel naisel on mehi olnud rohkem kui üks. Ja ehk ongi siis mõttelaad selline, et varsti tuleb jälle järgmine…? Ei tea, kas on nii, aga lihtsalt arutlen.

Mõned inimesed ongi ju sellise elustiiliga, et kasutavad oma elukaaslasest rääkides väljendit: “minu praegune elukaaslane…”, mis näitab ilusti ära, et tegemist on inimesega, kes liigub suhtest suhtesse ja peabki seda elulaadi normiks. Kui on “praegune elukaaslane”, siis on olnud ka “eelmine elukaaslane” ja ilmselt tuleb ka “tulevane elukaaslane”…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti naine on ikka nii maha tambitud, et vastik lugedagi. Kui oled vanem, siis see peaks nagu automaatselt tähendama, et sul pole suhtes mingit sõnaõigust ja sa pole mitte keegi. Ükski mees ei arva, et ta oleks 10 aastat nooremale naisele liiga vana. Kui kuskil välismaal ringi käid ja näed hästi ebavõrdset paari (loomulikult naise kahjuks), siis on teada, et venelased või muu Ida-Euroopa. Mehed surevadki varem ära, 60+ on tervis juba väga kehv. Noorema naise osaks saabki siis hooldamine ja kodus passimine. Miks sellist asja endale tahta. Ongi normaalne võtta noorem mees. Ja kui mehed arvavad, et noori naisi vana mees kohutavalt välimuselt erutab, siis nii see pole. Suhtes peaks ka muud sobivust olema kui ainult välimus.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40aastane mees on täisjõus ja tahab seksikat naist, kes teda erutaks. Suudate 50aastasena seda pakkuda?

Loomulikult, miks mitte?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe seisukohalt – jah tõepoolest vaevalt keegi unistab püsisuhtest 10aastast vanema naisega. Need abielud mis te siin mainite, on erandid mis kinnitavad reeglit. 40aastane mees on täisjõus ja tahab seksikat naist, kes teda erutaks. Suudate 50aastasena seda pakkuda?

Oleneb, mis seda meest erutab. Ja mehed on erinevad. Mõnda meest erutab tõepoolest vaid noor liha, mida noorem seda parem. Mingi isiksus selle liha küljes teda ei huvita, et millest see noor liha huvitub või mis mõtted selle noore lihakeha sees liiguvad. Peaasi, et tiss prink. Sellisel puhul on vanemal naisel tõepoolest raske konkurentsi pakkuda.

hapud viinamarjad. mis isiksus siis vanemal inimesel ikka on? lugeda siin seda suurt solvumist, siis 50 või 40 aastane on rohkem titt kui see 20 aastane. lihakeha jutt on ka nii imelik, kas 40 aastane menopausi sõitev siis polegi lihakeha?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti naine on ikka nii maha tambitud, et vastik lugedagi. Kui oled vanem, siis see peaks nagu automaatselt tähendama, et sul pole suhtes mingit sõnaõigust ja sa pole mitte keegi. Ükski mees ei arva, et ta oleks 10 aastat nooremale naisele liiga vana. Kui kuskil välismaal ringi käid ja näed hästi ebavõrdset paari (loomulikult naise kahjuks), siis on teada, et venelased või muu Ida-Euroopa. Mehed surevadki varem ära, 60+ on tervis juba väga kehv. Noorema naise osaks saabki siis hooldamine ja kodus passimine. Miks sellist asja endale tahta. Ongi normaalne võtta noorem mees. Ja kui mehed arvavad, et noori naisi vana mees kohutavalt välimuselt erutab, siis nii see pole. Suhtes peaks ka muud sobivust olema kui ainult välimus.

milline noor naine hooldab oma vana meest? tänapäeval ei taha isegi lapsed oma vanemaid hooldada ja sokutavad nad kohe vanadekodusse ja miks te üldse siunate neid mehi? te ei pea ju mehele minema, võtke naine ja elage üksmeeles.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mahajätmine/väljavahetamine/petmine on alati raske, vanusevahest hoolimata. Sa oled oma kallist inimesest ilma ja see on ränk. Omast kogemusest võin öelda, et eriti ränk on see kogemus siis kui sind vahetatakse välja pealtnäha kehvema vastu. Minu enesehinnang sai küll suure hoobi, kui abikaasa (hingesugulane lausa, ta enda sõnutsi) leidis peale pikki õnnelikke aastaid endale uue hingesugulase. Naise, kes oli minust vanem, välimuselt pigem ilutu, lisaks ülemäära pikk, klatšimishimuline, alkoholiprobleemidega. Oleks olnud mõistetavam kui mehel oleks noorukese kaunitari peale katus lendu läinud. Mehe armuke aga pani mind peeglisse ja endasse vaatama, et mis on minus niivõrd nihkes, et selline valik üldse toimuda sai. Eks midagi leidsin ka, aga suures plaanis jõudsin tõdemuseni, et asi ei olnud ei minus ega teises naises, asi oli mehes. Igal juhul otsustasin, et see abielu on nüüd läbi, ei ole mina nõus olema see “teine kuhi”. Mees on siiani teise naisega koos ja kordagi minu ust kriipimas käinud pole, null sellesisulist sõnumit ja kõnet. See samuti käis veidi enesehinnangu pihta, aga see oli juba minu probleem.  Lahkuminek pani mind elu ümber hindama ja kunagisest suurest reetmisest sai hoopis väga positiivne pöördepunkt, tänu millele olen õnnelikum kui iial varem.</p>
Teemaalgataja, nuta ära ja löö selg sirgu. Sa ei saa nahast välja pugeda, kuna pole enam see, mida mees nüüd vajab. Sa oled algusest peale soosinud poolikut suhet, eks nüüd on see aeg käes. Suurem südamevalu läheb lõpuks mööda nagunii.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mahajätmine/väljavahetamine/petmine on alati raske, vanusevahest hoolimata. Sa oled oma kallist inimesest ilma ja see on ränk. Omast kogemusest võin öelda, et eriti ränk on see kogemus siis kui sind vahetatakse välja pealtnäha kehvema vastu. Minu enesehinnang sai küll suure hoobi, kui abikaasa (hingesugulane lausa, ta enda sõnutsi) leidis peale pikki õnnelikke aastaid endale uue hingesugulase. Naise, kes oli minust vanem, välimuselt pigem ilutu, lisaks ülemäära pikk, klatšimishimuline, alkoholiprobleemidega. Oleks olnud mõistetavam kui mehel oleks noorukese kaunitari peale katus lendu läinud. Mehe armuke aga pani mind peeglisse ja endasse vaatama, et mis on minus niivõrd nihkes, et selline valik üldse toimuda sai. Eks midagi leidsin ka, aga suures plaanis jõudsin tõdemuseni, et asi ei olnud ei minus ega teises naises, asi oli mehes. Igal juhul otsustasin, et see abielu on nüüd läbi, ei ole mina nõus olema see “teine kuhi”. Mees on siiani teise naisega koos ja kordagi minu ust kriipimas käinud pole, null sellesisulist sõnumit ja kõnet. See samuti käis veidi enesehinnangu pihta, aga see oli juba minu probleem. Lahkuminek pani mind elu ümber hindama ja kunagisest suurest reetmisest sai hoopis väga positiivne pöördepunkt, tänu millele olen õnnelikum kui iial varem.</p>

Teemaalgataja, nuta ära ja löö selg sirgu. Sa ei saa nahast välja pugeda, kuna pole enam see, mida mees nüüd vajab. Sa oled algusest peale soosinud poolikut suhet, eks nüüd on see aeg käes. Suurem südamevalu läheb lõpuks mööda nagunii.

jälle mingi muinasjutt

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegemist on pikaajalise püsisuhtega? See, et sellise vanusevahega inimesed on koos paar-kolm aastat ei ole ju mingi näitaja, et päriselt ka sellised suhted pikas perspektiivis toimivad. Ma täpselt ei tea neid inimesi, aga kuidagi on jäänud mulje, et sellel naisel on mehi olnud rohkem kui üks. Ja ehk ongi siis mõttelaad selline, et varsti tuleb jälle järgmine…? Ei tea, kas on nii, aga lihtsalt arutlen.

Kas õigel naisel peab 1 mees olema?

Suhted ei peagi pikas perspektiivis toimima. Koos tuleb olla, kuni hea on-kehtib kõigi suhete kohta, sõltumata vanusest.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et mehele sa meeldisidki seetõttu, et pakkusid talle midagi, mida see teine ei pakkunud.
Käiski seetõttu kahe vahet, et sai teilt erinevaid asju ja tühimikke täita. Õige oleks talle hoopis kolmas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas õigel naisel peab 1 mees olema? Suhted ei peagi pikas perspektiivis toimima. Koos tuleb olla, kuni hea on-kehtib kõigi suhete kohta, sõltumata vanusest.

Vahi, vahi. Perekoolikas arvab, et koos peab hambad ristis olema ka halvas suhtes 😀 Uskumatud inimesed ikka.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi piinlik on lugeda, kui keegi oma välimusega kiitleb ja teise inimese välimust maha teeb.

Ju siis mehed ei vali ainult välimuse järgi või on mehe maitse välimuse osas teistsugune kui naistel endil.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegemist on pikaajalise püsisuhtega? See, et sellise vanusevahega inimesed on koos paar-kolm aastat ei ole ju mingi näitaja, et päriselt ka sellised suhted pikas perspektiivis toimivad. Ma täpselt ei tea neid inimesi, aga kuidagi on jäänud mulje, et sellel naisel on mehi olnud rohkem kui üks. Ja ehk ongi siis mõttelaad selline, et varsti tuleb jälle järgmine…? Ei tea, kas on nii, aga lihtsalt arutlen.

Kas õigel naisel peab 1 mees olema?

Suhted ei peagi pikas perspektiivis toimima. Koos tuleb olla, kuni hea on-kehtib kõigi suhete kohta, sõltumata vanusest.

sellisel juhul käitus mees õigesti, valis endale parema

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas õigel naisel peab 1 mees olema? Suhted ei peagi pikas perspektiivis toimima. Koos tuleb olla, kuni hea on-kehtib kõigi suhete kohta, sõltumata vanusest.

Vahi, vahi. Perekoolikas arvab, et koos peab hambad ristis olema ka halvas suhtes ???? Uskumatud inimesed ikka.

teil kõigil siin ongi millegipärast halvad suhted, aga miks? mis te siis nii valesti teete?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahi, vahi. Perekoolikas arvab, et koos peab hambad ristis olema ka halvas suhtes ???? Uskumatud inimesed ikka.

Ega jah,  mehi enam ei olegi vaja kasvatada, nüüd tuleb pojad tõutäkkudeks ja sugupullideks kasvatada.  Ühelainsal n.kul võib siis olle mitu ilusat. Siis ilusad võistelvad hambad ristis omavahel. Ja meestel on endiselt kõik hästi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teil kõigil siin ongi millegipärast halvad suhted, aga miks? mis te siis nii valesti teete?

Aa Te nii valesti teete, et abiellusite perekooliga. Pensionärina on lausa piinlik Teie pärast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas õigel naisel peab 1 mees olema? Suhted ei peagi pikas perspektiivis toimima. Koos tuleb olla, kuni hea on-kehtib kõigi suhete kohta, sõltumata vanusest.

Minu ideaalmaailmas elatakse jah ühe inimesega koos, kuni surm lahutab. Vähemalt juhul, kui peres on lapsed. Imelik või?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ideaalmaailmas elatakse jah ühe inimesega koos, kuni surm lahutab. Vähemalt juhul, kui peres on lapsed. Imelik või?

keegi ei võta sinult seda võimalust kui elab enda ideaalmaailma ainetel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ideaalmaailmas elatakse jah ühe inimesega koos, kuni surm lahutab. Vähemalt juhul, kui peres on lapsed. Imelik või?

Appi kui igav. Pole selle peale tulnudki, et nii oleks ideaalne.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ideaalmaailmas elatakse jah ühe inimesega koos, kuni surm lahutab. Vähemalt juhul, kui peres on lapsed. Imelik või?

Appi kui igav. Pole selle peale tulnudki, et nii oleks ideaalne.

Sa oled ju ise ka lahutatud vanematega perest pärit laps. Sellepärast sa ei tulegi selle peale, et mõni paar saab ainult omavahel lapsi ja elab koos kuni surmani. Sa ei ole normaalset peremudelit näinud oma vanemate pealt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma vana loll mõrd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.