Esileht Pereelu ja suhted Ma vana loll mõrd

Näitan 21 postitust - vahemik 91 kuni 111 (kokku 111 )

Teema: Ma vana loll mõrd

Postitas:
Kägu

Sa oled ju ise ka lahutatud vanematega perest pärit laps. Sellepärast sa ei tulegi selle peale, et mõni paar saab ainult omavahel lapsi ja elab koos kuni surmani. Sa ei ole normaalset peremudelit näinud oma vanemate pealt.

Ei ole. Minu ema suri.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast sa ei tulegi selle peale, et mõni paar saab ainult omavahel lapsi

Seda ma küll toetan ja minu lapsed on loomulikult sama mehega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui otsustatakse pere luua ja lapsed saada, siis on ju elementaarne, et astud suhtesse teadmisega olla koos kuni surmani. Nüüd tuleb välja, et see on hoopis midagi imelikku. Hämmastav! Aga väga ei pane imestama ka. Sellise mõttelaadiga inimesed tulevad ise ka katkisest kodust või on kasvanud üles üksikvanemaga. Ja selliseid peresid on ju massiliselt.

Minu vanemad elasid koos peaagu 60 aastat, kuni surm nad lahutas. Ämm ja äi samuti, kuigi kooseluaastaid oli neil kokku vähem. Loomulikult on nende lapsed kõik ühised, mitte kärgperest.

Mõistagi tuleb elus ette asju, mida ise mõjutada ei saa ja mis lõhuvad pered, aga suhtuda pereellu nii, et ongi normaalne iga mõne aasta tagant (ilmselt siis, kui kirg on lõppenud (ja see lõppeb igal juhul)) partnerit vahetada, on ikka eriti haige! Arvata, et lastele ei jäta see mingit jälge, võib vaid eriti loll inimene. Aga nagu perekoolist lugeda võib, siis on inimeste egoism – mina! mina! mina! täiesti piiritu. Seda, mida keegi teine tunneb, ei loe!

Kui peate sellist elustiili õigeks, siis palun ärge saage lapsi. Ja vahetage siis, kas või iga nädal elukaaslast.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui otsustatakse pere luua ja lapsed saada, siis on ju elementaarne, et astud suhtesse teadmisega olla koos kuni surmani. Nüüd tuleb välja, et see on hoopis midagi imelikku. Hämmastav! Aga väga ei pane imestama ka. Sellise mõttelaadiga inimesed tulevad ise ka katkisest kodust või on kasvanud üles üksikvanemaga. Ja selliseid peresid on ju massiliselt.

Minu vanemad elasid koos peaagu 60 aastat, kuni surm nad lahutas. Ämm ja äi samuti, kuigi kooseluaastaid oli neil kokku vähem. Loomulikult on nende lapsed kõik ühised, mitte kärgperest.

Mõistagi tuleb elus ette asju, mida ise mõjutada ei saa ja mis lõhuvad pered, aga suhtuda pereellu nii, et ongi normaalne iga mõne aasta tagant (ilmselt siis, kui kirg on lõppenud (ja see lõppeb igal juhul)) partnerit vahetada, on ikka eriti haige! Arvata, et lastele ei jäta see mingit jälge, võib vaid eriti loll inimene. Aga nagu perekoolist lugeda võib, siis on inimeste egoism – mina! mina! mina! täiesti piiritu. Seda, mida keegi teine tunneb, ei loe!

Kui peate sellist elustiili õigeks, siis palun ärge saage lapsi. Ja vahetage siis, kas või iga nädal elukaaslast.

Kuidas see kommentaar nüüd teemasse puutub, ei tea?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see kommentaar nüüd teemasse puutub, ei tea?

Puutub niipalju, et paljud eelpoolkirjutajad ütlevad, et suhted ei peakski kaua kestma ja ollaksegi nii kaua koos, kui huvitav on, lisaks ongi väga tore, kui põrutatakse korraga mitut. Sinu tsiteeritu lihtsalt soovis öelda, et see kõik võib ju vallaliste jaoks ok olla (kuigi ka neid ei tee sellised ajutised suhted kuigi õnnelikuks), aga kui mängu tulevad lapsed, siis lapsed kannatavad sellise suhtumise all. Ja lapsed on ometi ju ka paljudel ringirändajatel täiesti olemas, aga selline õhkkond ja keskkond ei ole hea laste kasvatamiseks. Ja veel ütles inimene seda, et ilmselt on need kibestunud ja ajutiste elukaaslaste omanikud samuti katkisest perest pärit ja lapsepõlvest saadik õnnetud. Mis ilmselt ongi tõsi. Kellel on endal olnud stabiilne ja toetav perekond, need hindavad püsivaid suhteid palju rohkem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 a vanusevahet ei ole nii megasuur vahe. Miks selline piirang algusest peale, et kui leiab vanuse poolest sobiva?

10 aastat on piisav vahe, et maailmanägemus, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne erineksid. Just sellises vanuses eriti! 80-90 pole väga suurt erinevust, aga noore ja keskealise ouhul on küll.

* olen samuti keskealine ja mitte ei mõista, miks inimesed omavanustega ei taha suhet luua. Lihtsalt võtta risk, et äkki klapib, on minu jaoks elu ja aja raiskamine.
TA madal enesehinnang võis muidugi üks põhjustest olla (peale vanuse ja “punase vaiba” mehele, et jäta jah mind maha kui sobivama leiad).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga omavanusega naisega on tal selles osas lõbus, et nad pidutsevad, sõna otseses mõttes joovad koos.

Oh, seda kadedust!
Tahad muljet jätta, et sina olid parem (no välimuse osas juba halvustasid teist ja kiitsid ennast)?
Üleolev “nad joovad, kujutage ette!”, samal ajal kui sina küünlavalgel Tagorest filosofeerid?
Aga näe, mees tegi oma valiku. Täna siis õnne, et joodikust lahti said – te pole ju samal lainel.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 a vanusevahet ei ole nii megasuur vahe. Miks selline piirang algusest peale, et kui leiab vanuse poolest sobiva?

10 aastat on piisav vahe, et maailmanägemus, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne erineksid. Just sellises vanuses eriti! 80-90 pole väga suurt erinevust, aga noore ja keskealise ouhul on küll.

* olen samuti keskealine ja mitte ei mõista, miks inimesed omavanustega ei taha suhet luua. Lihtsalt võtta risk, et äkki klapib, on minu jaoks elu ja aja raiskamine.

TA madal enesehinnang võis muidugi üks põhjustest olla (peale vanuse ja “punase vaiba” mehele, et jäta jah mind maha kui sobivama leiad).

Ma olen kohanud palju endaealisi, kellega meie maailmavaated, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne on erinevad nagu öö ja päev. Risk haiget saada on ükskõik millist suhet alustades. Vanus on ainult üks paljudest asjadest, mis suhte püsimisele või mittepüsimise juures rolli võib mängida.
/oma mehest 3 aastat vanem naine

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 a vanusevahet ei ole nii megasuur vahe. Miks selline piirang algusest peale, et kui leiab vanuse poolest sobiva?

10 aastat on piisav vahe, et maailmanägemus, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne erineksid. Just sellises vanuses eriti! 80-90 pole väga suurt erinevust, aga noore ja keskealise ouhul on küll.

* olen samuti keskealine ja mitte ei mõista, miks inimesed omavanustega ei taha suhet luua. Lihtsalt võtta risk, et äkki klapib, on minu jaoks elu ja aja raiskamine.

TA madal enesehinnang võis muidugi üks põhjustest olla (peale vanuse ja “punase vaiba” mehele, et jäta jah mind maha kui sobivama leiad).

Ma olen kohanud palju endaealisi, kellega meie maailmavaated, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne on erinevad nagu öö ja päev. Risk haiget saada on ükskõik millist suhet alustades. Vanus on ainult üks paljudest asjadest, mis suhte püsimisele või mittepüsimise juures rolli võib mängida.

/oma mehest 3 aastat vanem naine

kui oled inimene kes koguaeg haiget saab, siis ei tasu küll ühtegi suhet luua. päris hull kui koguaeg saadakse haiget.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta leiab teise, omavanuse, siis ütleb mulle ja lool lõpp. Nii oli kokkulepe.

Ära teinekord ise ennast mingi allahinnatud kaubana käsitle, siis ehk leiad ka mehe, kes sind hindab. No milleks ise ennast kohe alguses niimoodi maha teha, et sa iseenesestmõistetavalt ajutine oled, kuni ta parema leiab?

Aga ongi ju see variant 2, millest eespool räägiti: et 10 aastat nooremale kutile muljet avaldada, tuli mängida hästi lahedat ja poppi ja noortepärast vabameeset.
Kutt itsitas pihku ja võttis sõna-sõnalt.
Topeltsuhet ma muidugi ei poolda ega õigusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta leiab teise, omavanuse, siis ütleb mulle ja lool lõpp. Nii oli kokkulepe.

Ära teinekord ise ennast mingi allahinnatud kaubana käsitle, siis ehk leiad ka mehe, kes sind hindab. No milleks ise ennast kohe alguses niimoodi maha teha, et sa iseenesestmõistetavalt ajutine oled, kuni ta parema leiab?

Aga ongi ju see variant 2, millest eespool räägiti: et 10 aastat nooremale kutile muljet avaldada, tuli mängida hästi lahedat ja poppi ja noortepärast vabameeset.

Kutt itsitas pihku ja võttis sõna-sõnalt.

Topeltsuhet ma muidugi ei poolda ega õigusta.

Või siis mees solvus, et vanem naine teda tema nooruse ja suure vanusevahe tõttu tõsiselt ei võta ja otsiski kokkuvõttes omaealise naise? Ka nii võis olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat on piisav vahe, et maailmanägemus, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne erineksid. Just sellises vanuses eriti! 80-90 pole väga suurt erinevust, aga noore ja keskealise ouhul on küll. * olen samuti keskealine ja mitte ei mõista, miks inimesed omavanustega ei taha suhet luua. Lihtsalt võtta risk, et äkki klapib, on minu jaoks elu ja aja raiskamine.

50-ndates vabad mehed on enamjaolt koledad ja ennast käest lasknud. Mingit õllekõhuga voodis lösutavat venda küll ei taha. Olen ise ilus naine ja näen oma vanuse kohta väga hea välja-seega võtan sellise, kes minule vastab. Kahjuks üle 40 mehed kriitikat ei kannata, seega allapoole.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui otsustatakse pere luua ja lapsed saada, siis on ju elementaarne, et astud suhtesse teadmisega olla koos kuni surmani. Nüüd tuleb välja, et see on hoopis midagi imelikku. Hämmastav! Aga väga ei pane imestama ka. Sellise mõttelaadiga inimesed tulevad ise ka katkisest kodust või on kasvanud üles üksikvanemaga. Ja selliseid peresid on ju massiliselt. Minu vanemad elasid koos peaagu 60 aastat, kuni surm nad lahutas. Ämm ja äi samuti, kuigi kooseluaastaid oli neil kokku vähem. Loomulikult on nende lapsed kõik ühised, mitte kärgperest.

Enamik mehi petavad mingi aeg. Sinusugune siis istub sellises suhtes edasi, sest peab ilmarahvale ikka näitama, et koos elu lõpuni. Minusugune ütleb mehele, et hakaku astuma, sest ma ei pea hingepiina taluma ega sõltu kellestki majanduslikult. See veel puudub, et kodu on ühine ja siis hakkab mingi jagelemine, kellel õigus on 😀

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat on piisav vahe, et maailmanägemus, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne erineksid. Just sellises vanuses eriti! 80-90 pole väga suurt erinevust, aga noore ja keskealise ouhul on küll. * olen samuti keskealine ja mitte ei mõista, miks inimesed omavanustega ei taha suhet luua. Lihtsalt võtta risk, et äkki klapib, on minu jaoks elu ja aja raiskamine.

50-ndates vabad mehed on enamjaolt koledad ja ennast käest lasknud. Mingit õllekõhuga voodis lösutavat venda küll ei taha. Olen ise ilus naine ja näen oma vanuse kohta väga hea välja-seega võtan sellise, kes minule vastab. Kahjuks üle 40 mehed kriitikat ei kannata, seega allapoole.

pigem siis need okei mehed sind ei vaata, sest kaugelt juba tunnevad ära ussitanud naise lõhna. jäätki üksi soiguma

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui otsustatakse pere luua ja lapsed saada, siis on ju elementaarne, et astud suhtesse teadmisega olla koos kuni surmani. Nüüd tuleb välja, et see on hoopis midagi imelikku. Hämmastav! Aga väga ei pane imestama ka. Sellise mõttelaadiga inimesed tulevad ise ka katkisest kodust või on kasvanud üles üksikvanemaga. Ja selliseid peresid on ju massiliselt. Minu vanemad elasid koos peaagu 60 aastat, kuni surm nad lahutas. Ämm ja äi samuti, kuigi kooseluaastaid oli neil kokku vähem. Loomulikult on nende lapsed kõik ühised, mitte kärgperest.

Enamik mehi petavad mingi aeg. Sinusugune siis istub sellises suhtes edasi, sest peab ilmarahvale ikka näitama, et koos elu lõpuni. Minusugune ütleb mehele, et hakaku astuma, sest ma ei pea hingepiina taluma ega sõltu kellestki majanduslikult. See veel puudub, et kodu on ühine ja siis hakkab mingi jagelemine, kellel õigus on ????

enamik naisi petab samuti ja istutakse oma mehega suhtes edasi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pigem siis need okei mehed sind ei vaata, sest kaugelt juba tunnevad ära ussitanud naise lõhna. jäätki üksi soiguma

Kus nad on? Ma pole neid näinudki, v.a. paar ärimeest, kellele ma väga meeldisin, aga kuna minu maitse nad polnud, oleme sõbrad. Mis ussitanud 😀 Mina valisin mitu aastat ning olen nüüdseks aastaid koos noorema mehega.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

enamik naisi petab samuti ja istutakse oma mehega suhtes edasi.

Normaalne mees viskab sellise välja. Aga ju mingi Teine Eesti elab koos edasi. Ühine kinnisvara ju ja ega kummalgi raha pole, et endale uus eluase osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat on piisav vahe, et maailmanägemus, huvid, sõbrad, maitsed, soovid jne erineksid. Just sellises vanuses eriti! 80-90 pole väga suurt erinevust, aga noore ja keskealise ouhul on küll. * olen samuti keskealine ja mitte ei mõista, miks inimesed omavanustega ei taha suhet luua. Lihtsalt võtta risk, et äkki klapib, on minu jaoks elu ja aja raiskamine.

50-ndates vabad mehed on enamjaolt koledad ja ennast käest lasknud. Mingit õllekõhuga voodis lösutavat venda küll ei taha. Olen ise ilus naine ja näen oma vanuse kohta väga hea välja-seega võtan sellise, kes minule vastab. Kahjuks üle 40 mehed kriitikat ei kannata, seega allapoole.

Nii ilus ja äge, aga ikka otsib veel… ????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne mees viskab sellise välja. Aga ju mingi Teine Eesti elab koos edasi. Ühine kinnisvara ju ja ega kummalgi raha pole, et endale uus eluase osta.

Meeste ja naiste petmise vahe on see, et tavaliselt ei saa mehed naise petmisest midagi aru, aga meeste petmine tuleb 90 protsendil juhtudest kohe välja. Mehed on lihtsalt nii enesekesksed, et ei pane midagi tähele, kui naine endiselt keppi annab ja tema ego kõditab. Siis on nad suhtega igati rahul, muu pole oluline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ilus ja äge, aga ikka otsib veel… ????

Ei otsi ju, kui aastaid koos juba. Lugeda ei oska? Sain, kelle tahtsin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ilus ja äge, aga ikka otsib veel… ????

Ilmselgelt, kui nii räägid, ei ole sa kunagi ilus, haritud ja rikas olnud. Muidu saaksid aru, kui raske on enda kõrvale sarnast kaaslast leida. Kui lepid tavalise keskpärase mehega, siis leiad muidugi selliseid hunnikutes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 91 kuni 111 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma vana loll mõrd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.