Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma vist juhm

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Ma vist juhm

Postitas:
Kägu

Postimees annab teadet:
Kui sa soovid nüüd ja edaspidi lugeda Postimeest reklaamivabalt, siis telli endale Postimehe reklaamivaba digipakett või lülita Postimehe lehel reklaamiblokeerija välja.

Kuidas ma siis reklaamivabalt lugeda saan kui blokeerija välja lülitan?

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jsh kõigele lisaks oled sa saanud päranduse Nigeeria printsilt. Pane siia oma panga ja iskliku elu andmed ja looda, et keegi suurt lüpsi ei korralda.

+3
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jsh kõigele lisaks oled sa saanud päranduse Nigeeria printsilt. Pane siia oma panga ja iskliku elu andmed ja looda, et keegi suurt lüpsi ei korralda.

Kuule, taibu! Olen vist saanud jah, aga viska see kiri mulle eesti keelde:
做外贸不想落后于同行?那么就要领先一步联系到客户!

我们是行业里面唯一款B/S架构的外贸客户开发软件,无需你自己操作即可精准找到采购负责人

每月10~50个询盘

赶超同行,就趁现在!

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

每月10~50个询盘

赶超同行,就趁现在!

Jaapani keelt ei mõista või 😀

Välismaalane välismaalase saatel? Esimene samm kuulsasse lossi oma sihtkohta!

Meie ainus äri ja divisjon, B / S struktureeritud väliste klientide arendamine, koondamine, automatiseeritud töö, kasutusvalmis, enamik kliente

10 kuni 50 tükki kuus

Algusest peale, kohe!

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

每月10~50个询盘

赶超同行,就趁现在!

Mulle tuli ka see ükspäev. Ei saanud mina sest sotti aga tundus, et see 50 järgi on tuhande hieroglüüf.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lossi tahavad kinkida? Aga kas raha ka selle majandamiseks saan?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see annab midagi rohkem:
Hi 我的朋友:

你也想成为别人口中的那个挣钱的谁谁谁么

做外贸的都是靠自己的努力成交客户来创造财富价值

合作的客户多了 接到的单越大

一次收益能顶得上别人几年甚至是很多年

这也是外贸的魅力

九十月份是国外客户的采购旺季

虽然现在疫情影响

但该用的还是得用 要采购的还是需要买

那你要开发更多客户来挣钱么

专业推广开发8年

开发全球200多个国家和地区的客户

合作伙伴一般跟进1-3月后就能出单

轻松编辑的开发方式 关键费用还不多

可以加我了解一下

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on eriti vahva:
Tähelepanu.

Selle eesmärk on teavitada teid sellest, et Maailma Terviseorganisatsioon on teile eraldanud erakordse COVID-19 sotsiaalabiprobleemi 1,500,000.00EURO.

Seetõttu soovitame teil nõude menetlemiseks saata järgmine teave W.H.O usaldusfondi ………….

Täisnimi:
Riik:
Sugu:
Kontakti aadress:
Mobiili number:
Amet:
Perekonnaseis:
Vanus:
Elukohariik:

saatke oma nõude menetlemiseks W.H.O usaldusfondi järgmine teave ……..

COVID-19 on tõeline. Palun järgige W.H.O juhiseid ning kõiki valitsuse ja tervishoiuasutuse nõuandeid. Üheskoos saame aidata maailmal selle pandeemia vastu võitlemisel ja muuta maailm meie kõigi jaoks turvalisemaks.

Covid-19 tugigrupp
Maailma Terviseorganisatsioon.
…………..@outlook.com

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on hiina keel.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Postimees annab teadet:
Kui sa soovid nüüd ja edaspidi lugeda Postimeest reklaamivabalt, siis telli endale Postimehe reklaamivaba digipakett või lülita Postimehe lehel

Tõlgin: kui sa soovid lugeda Postimeest reklaamivabalt, siis telli endale reklaamivaba pakett. Punkt. Kui tellida ei taha, pane heaga reklaamid tagasi. Või …

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Postimees annab teadet:

Kui sa soovid nüüd ja edaspidi lugeda Postimeest reklaamivabalt, siis telli endale Postimehe reklaamivaba digipakett või lülita Postimehe lehel reklaamiblokeerija välja.

Sa saad Postimeest lugeda reklaamivabalt täiesti tasuta kui sul on blokeerija, aga võid neile ka maksta, et reklaamivabalt lugeda.

Sisuliselt on see teade, et “me näeme, et oled juba leidnud viisi, kuidas meie teenust reklaamivabalt kasutada, aga siin on sulle võimalus selle teenuse eest, mida hetkel tasuta saad, maksta”. Ehk lollidelt-tulebki-raha-ära-võtta lähenemine. Sina õnneks ei ole loll.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Postimees annab teadet:

Sa saad Postimeest lugeda reklaamivabalt täiesti tasuta kui sul on blokeerija, aga võid neile ka maksta, et reklaamivabalt lugeda.

Sisuliselt on see teade, et “me näeme, et oled juba leidnud viisi, kuidas meie teenust reklaamivabalt kasutada, aga siin on sulle võimalus selle teenuse eest, mida hetkel tasuta saad, maksta”. Ehk lollidelt-tulebki-raha-ära-võtta lähenemine. Sina õnneks ei ole loll.

minul ka oli täna selline suur teavitus ees postimeest avades. häda on selles, et seda ei saa eest ära. ilmselt kaobki ära ainult siis, kui blokeerija maha võtt, aga siis on ekraan reklaame täis. ma ise otsustasin postimehest loobuda hetkel, seniks kui see teavitus seal põiki ees on.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

minul ka oli täna selline suur teavitus ees postimeest avades. häda on selles, et seda ei saa eest ära. ilmselt kaobki ära ainult siis, kui blokeerija maha võtt, aga siis on ekraan reklaame täis. ma ise otsustasin postimehest loobuda hetkel, seniks kui see teavitus seal põiki ees on.

Tõepoolest ongi selline kiri ees kui postimehe lehele minna. Eile veel ei olnud.

Mul on tellimus olemas, see kiri kaob siis eest ära kui sisse logida (ei ole reklaamivaba pakett, tavaline digitellimus). Varem viskas tavatellimusega sisse logides ka kogu aeg silti, et telli reklaamivaba, nüüd seda teadet enam ei ole… hmm.

Kui mul ei oleks telimust ja ma seda ka teha ei sooviks, siis ka mina pigem loobuksin kui et maksaks mingi 3 eurot kuus lihtsalt selle eest, et reklaamid ei vilgu ja lugusid saab lugeda paar lauset. Reklaamidega ei ole mu meelest üldse mingit meediaportaali võimalik avada (peale erri)

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Postimees annab teadet:

kas tõesti ei saa kinni panna seda? delfil viskab juba ammu selle kasti ette, aga ristist saab siiski kinni panna. tõsi, väga tüütu on. ja ma tegelikult ei saa aru, et kui mul on reklaamid ja hüpikaknad keelatud, siis kuidas see kast saab lahti hüpata?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Postimees annab teadet:

kas tõesti ei saa kinni panna seda? delfil viskab juba ammu selle kasti ette, aga ristist saab siiski kinni panna. tõsi, väga tüütu on. ja ma tegelikult ei saa aru, et kui mul on reklaamid ja hüpikaknad keelatud, siis kuidas see kast saab lahti hüpata?

See kast saab lahti hüpata, sest see pole reklaam. Postimehe enda lehes on skriptid, mis tuvastavad reklaamiblokeerija kasutamise. Ise täna proovisin erinevaid “raskesti tuvastatavaid blokeerijaid läbi, aga ükski ei aidanud Postimehe ja Delfi vastu. Tõesti väga häiriv on see eriti Postimehe puhul, kus on pool ekraani nüüd peidus. Reklaamiblokeerijat kindlasti maha võtta ei kavatse 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

uBlock Origin koos eesti filtritega võib teid ehk aidata.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on eriti vahva:

Tähelepanu.

Selle eesmärk on teavitada teid sellest, et Maailma Terviseorganisatsioon on teile eraldanud erakordse COVID-19 sotsiaalabiprobleemi 1,500,000.00EURO.

Seetõttu soovitame teil nõude menetlemiseks saata järgmine teave W.H.O usaldusfondi ………….

Täisnimi:

Riik:

Sugu:

Kontakti aadress:

Mobiili number:

Amet:

Perekonnaseis:

Vanus:

Elukohariik:

saatke oma nõude menetlemiseks W.H.O usaldusfondi järgmine teave ……..

COVID-19 on tõeline. Palun järgige W.H.O juhiseid ning kõiki valitsuse ja tervishoiuasutuse nõuandeid. Üheskoos saame aidata maailmal selle pandeemia vastu võitlemisel ja muuta maailm meie kõigi jaoks turvalisemaks.

Covid-19 tugigrupp

Maailma Terviseorganisatsioon.

…………..@outlook.com

Vale tõlge.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea, veetsingi liiga palju aega uudiseid lugedes. Nüüd on hea põhjus seda portaali mitte avada. ERR-ist piisab täiesti.
Panete tähele, kui agressiivseks ja pealetükkivaks on reklaamid muutunud? Uudiseid ei leia selle vilkuva sigri-migri seest enam üleski. Reklaamitellijate märg unelm, et ma midagi “tänu” reklaamile ostan.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See kast saab lahti hüpata, sest see pole reklaam. Postimehe enda lehes on skriptid, mis tuvastavad reklaamiblokeerija kasutamise. Ise täna proovisin erinevaid “raskesti tuvastatavaid blokeerijaid läbi, aga ükski ei aidanud Postimehe ja Delfi vastu. Tõesti väga häiriv on see eriti Postimehe puhul, kus on pool ekraani nüüd peidus. Reklaamiblokeerijat kindlasti maha võtta ei kavatse 🙂

jõudsin ka vahepeal arvutisse postimeest lugema ja tõesti, kinni panna ei saa, aga õnneks katab see mul vast napilt kolmandiku allaääres, nii et lugemist eriti ei sega. eks oleneb kuvarist, mul on hästi läinud. ses suhtes on delfi oma isegi tüütum, sellega ei saa üldse lugeda ja igakordne kinnipanek on jube tüütu. err on mul nagunii põhiline allikas olnud, aga ilmselt jääb delfi ja postimehe osa nüüd päris marginaalseks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhend arvuti jaoks.

1. Lisage enda brauserile näiteks AdBlock (Chrome’i jaoks saab siit – https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-%E2%80%94-best-ad-blocker/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom)

2. Avage seaded, seejärel Filter lists ja sealt otsige üles viimane jaotis Custom Filter Lists. Lisage sinna järgnev aadress: https://adblock.ee/list.php

3. Valige seadete menüüst Customize. Manually edit your filters juures vajutage edit nuppu ja kirjutage eraldi reana järgnev fraas: ##.adblock-notif

4. Valmis, võite puhtust nautida.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suur kalli sulle, Kägu 20.09.2020 19:13

0
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ma vist juhm