Esileht Beebi ja mitmikud Ma vist rumal-gaasid,Cuplaton:(

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ma vist rumal-gaasid,Cuplaton:(

Postitas:

Millal tekivad beebil gaasidest vaevused..see küll individuaalne, kuid kas 12 päevasel võivad juba gaasid olla?? Muidu nii rahulik beebi, aga täna nuttis lohutamatult 2h..ise arvan, et vist gaasid. Igaks juhuks on koju ostetud Cuplatoni tilgad ja andsin talle 4 tilka vähese keedetud veega segatuna, nagu infolehel kirjas. Kuid, kas tõesti tuleb anda beebile 2-4 tilka enne IGAT söögikorda? Tibu sööb ju iga 2-3 h tagant, kas liiale ei lähe neid tilku, kui infoleht samas kirjutab 1/2-1 a lapsel manustada 1 tilk 4x ööpäevas??? Mis arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-päevasel võivad gaasid olla küll aga mina annaks tilkasid 2xp – hommikul ja õhtul . Tilkasid tuleks anda ilusti regulaarselt, sest toime hakkab tekkima 2-3 päeval. aeg-ajalt ühekordsel andmisel pole väga suurt mõtet. Gaaside aeg on kole aga läheb kindlasti lõpuks üle, jõudu sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel olid esimesed gaasivalunutud juba haiglas (olime sees 1,5 nädalat). Gaasirohtudest andsin Sab Simplexit, tõesti enne iga söögikorda. Cuplatoni kohta ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cuplatoni ja Espumisani võib anda ettenähtust rohkem, sest see ei imendu organismi vaid LÕHUSTAB gaasimullid väiksemateks nii, et beebi saaks nende väljutamisega ise hakkama. Pakendil on soovitatav kogus, millega peaks hakkama saama, kuid minu beebi vajab rohkem. Kasutan Cuplatoni enne IGAT söögikorda – ta sööb iga 3-4h tagant, igakord panen 4 tilka ja vahel õhtuti ka 5 tilka. Puuks jookseb – beebi rõõmus ja ka mina seetõttu. Muidugi võib alguses anda vähem ja vaadata, kas mõikab. Kui ei siis anda rohkem – kindlasti proovi ka teisi gaasirohtusid (Espumisan, Sab Simplex), sest beebid on erinevad ja kunagi ei tea, mis toimib just sinu lapsel. Minu poisil hakkasid gaasivalud 10 päevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasirohtu peab jahh enne iga söögikorda andma. Kui gaasid hullemad või ma ise midagi sellist söönud, mis võib gaase teha, siis annan ka öösel, muidu viimasel ajal öösel ei ole andnud.
Cuplatoniga on see tüütu, et peab vedelikuga segama, Sab Simplexit ja Espumisani ei pea millegagi segama, palju mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me andsime ka Cuplatoni, 4tilka enne igat söögikorda, sõime 1,5-2h tagant. Veega ei seganud vaid vajutasin otse suhu, see hea pehme pudel. Hiljem, kui kogus enam-vähem silma järgi selge, ei lugenud enam tilke vaid vajutasin paraja sortsu keelele, sest lapsel oli ju näljasurm silme-ees ja sööma hakkamisega kiire;) kes siis enam tilku jõuab lugeda:) gaasivalud kadusid:) Espumisan-i proovisime ka, see meid ei aidanud + see 25tilka oli ikka päris piin karjuva lapse kõrvalt lugeda. Siis ilmus muidugi müügile see 5tilgaga ka aga selleks ajaks olime juba Cuplatoni peal:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ma vist rumal-gaasid,Cuplaton:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.