Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maa väljarentimine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Maa väljarentimine

Postitas:

Tekkis küsimus, et kui maal põllu- ja heinamaad välja rentida, palju võiks küsida renti hektari kohta? Kas see on piirkonniti erinev? Kas on mingi hinnavahe kas seal tehakse heina/silo või kasvatatakse vilja?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna teemaalgatuses on Maa suure algustähega, mõtlesin esimese hooga, et keegi reetur hakkab meie Maad tulnukatele välja rentima…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis küsimus, et kui maal põllu- ja heinamaad välja rentida, palju võiks küsida renti hektari kohta? Kas see on piirkonniti erinev? Kas on mingi hinnavahe kas seal tehakse heina/silo või kasvatatakse vilja?

No mõtle loogiliselt. Kas kinnisvara väljaüürimisel on vahe, kus piirkonnas seda teha? Kas on oluline, mitu huvilist on ja kas neid üldse on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu isa rendib välja maamaksu eest ainult, aga tema maadel pritsida ei tohi nt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil renditakse samuti nii et, põllumees tasub ise maamaksu ja hoiab maa korras. Ta on selle kividest kõik puhtaks teinud ja kasvatab üle 1 aasta sellist kultuuri mis mulla viljakust tõstab.
Pritsida ka lubame, sest seda on nii väikestes kogustes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin hiljuti põllulapi, investeeringu mõttes. Ise olen linnatibi, põllupidamisest ei tea halligi. Kohe oli rentnik olemas, tegime lepingu viieks aastaks. Ise pole kohal käinud seal, saan korra aastas väikese kommiraha ja pensionile jään, sis müün maha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maa väljarentimine